World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Abedeus » 11 lip 2007, o 12:45

Nie można powiedzieć, że ocenić WoWa po 10 dniach to jak zjeść brukselkę... Jeśli ktoś po 10 dniach ocenia grę, to tak, jakby 10 dni jadł tę brukselkę na obiad ;d I nie ma co porównywać grania na trialu w GW, a trialu w WoWie - 10 godzin przeciwko, niech będzie nawet 30-40 godzinom (zakładając, że ktoś 3-4 godziny będzie tłukł w WoWa). Ja po 4 dniach stwierdziłem, że questy typu ,,Zap...ieraj do spawnów 5 minut stąd, zabij 15 potworków i wrócić'' są nie dla mnie ;d
A dyskusja ma sens aż do momentu, w ktorym ktoś zacznie wyzywać. A że GV stwierdził, że ,,debil = osoba z kotem w avatarze'' jest poprawne, to automatycznie przegrał dyskusję.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 11 lip 2007, o 14:51

tutaj dyskusji o wowie nie da sie wygrac, tylko o GW, watpie zeby daloby sie wygrac o jakiejs innej jak GW. W 10 dni mozna sie do gry zniechecic, racja, ale oceniac ja po 10 dniach to troche za wczesnie.Osobiscie nie chcialbym czytac recenzji gry, w ktora recenzent gral 10 dni, w wowie zabawa zaczyna sie po 70. A nie stwierdzilem, tylko przyznalem racje.Forum nie jest po to żeby każdy mógł pisać ta gra to gówno nawet w nią nie grając, a przyznawanie racji takiemu zachowaniu sie nazywa tak jak nazwal to ktos w sygnie. JA gram w wowa tylko dla pvp, tryb pvp to jest to co mi sie najbardziej spodobalo, nie zrobilem nawet 30% questow, bo one mnie nudza. I tak, questy typu zabij X mobow sa do bani.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2007, o 15:35 przez GloriaVictis, łącznie zmieniany 1 raz
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 11 lip 2007, o 18:48

GloriaVictis pisze :Osobiscie nie chcialbym czytac recenzji gry, w ktora recenzent gral 10 dni, w wowie zabawa zaczyna sie po 70.

to sie zdziwisz niektore recenzje sa pisane po kilku godzinach gry. nawet w naszym uber pr0 imba cda. poza tym podczas trialu w wowie daje to nam wystarczajaca wiedze zeby oceniac gre. zasmakujemy wszystkiego oprocz aren i bg przy czym: na arenie nie masz czego szukac w pve gearze, a bg to smiech na sali. po 10 dniach gry znamy praktycznie wszystkie wady i zalety.

GloriaVictis pisze :A nie stwierdzilem, tylko przyznalem racje.

zacytowany przeze mnie watek nie byl wowczas skierowany. poprostu wrzucilem go do sygny, a potem ustawilem sobie kota w avatarze.

PS: ty tej dyskusjii nie wygrasz poniewaz gadasz glupoty. musisz sie pogodzic z tym ze bredzisz. w przeciwnym wybadku skocz z okna.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2007, o 18:51 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 11 lip 2007, o 18:50

Co nie zmienia faktu, że w BC doszło całkiem dużo "innych" questów. W ciągu pierwszego tygodnia w Outlandzie zdażyło mi się być egzorcystą i detektywem rodem z "Cold Case" (w polskiej wersji to Dowody Zbrodni). Wiecie, że w WoW'ie też liczy się skill bardziej od eq? Rozegrano niedawno turniej arenowy Nihilium (najlepsza gildia PvE, mają na swoim koncie 12 first killsów głównych bossów) przeciwko Millenium najlepszej gildii PvP. I kto wygrał? Mimo lepszego ekwipunku Nihilium przegrało 5:0 z bardziej doświadczonymi graczami Millenium.
GW Mode: OFF

Abedeus
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Abedeus » 11 lip 2007, o 18:58

Odkąd to trzeba przejść grę od 0 do końca, by napisać recenzję? Czy by napisać recenzję GTA: San Andreas trzeba przejść na 100%, zebrać wszystkie tagi i tak dalej, co zajmuje pare dni intensywnej gry, albo mniej intensywnych tygodni? I kto mówi, że gra to gówno? Jak kogoś interesuje (IMO) bezmyślny grind i nabijanie poziomów, to niech gra, a co tam. Sam lubię pograć sobie w Ragnarok Online, czasem w Lineage 2 pogram, a tam to grind totalny jest. Ale zwyczajnie WoW mi nie przypadł do gustu - Po prostu tam co drugi quest był ,,Idź do XXX i zabij YY razy potworka ZZZ ZZ''.
A porównywać najlepsze gildie to nie ma po co - Wiadomo, że ktoś kto jest mistrzem baseballu, ten przegra w bilard i na odwrót. W PvP vs PvP albo w trybie PvE ten, kto ma lepszy eq, ten wygrywa. A że w PvE vs PvP to drugie wygrywa, to nie ma co się dziwić - Nijak bicie mobków ma się do walk z żywymi graczami.

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 11 lip 2007, o 19:02

omg to bylo jasne. poza tym pvp grear>pve gear (przynajmniej pvp). ekipa z milenium miala na pewni ponad 300 ressilence przy czym ekipa z nihlium pewnie z 150. poza tym taki przyglad niczego nie dowodzi. tak samo gildia milenium nie zabilaby illidana czy archimonde tak szybko.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 11 lip 2007, o 22:06

swego czasu pisałem recenzje do gier, i wiem, że 10 dni, w stosunku co do niektórych produkcji nie wystarczy. NAwet nie próbuje, to jest forum, i jak sam mówiłeś, każdy może wyrażać swoją opinie, więc to robie, a, że rozbieżność poglądów jest inna, takie sa fora.
link do mojego profilu
GloriaVictis

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Settra » 11 lip 2007, o 23:03

GloriaVictis pisze :Osobiscie nie chcialbym czytac recenzji gry, w ktora recenzent gral 10 dni, w wowie zabawa zaczyna sie po 70.

Teraz powiem to co zawsze mowilem, ale co mi tam, bede mial kolejnego posta :) Po co grac w gre ktora mi sie nie podoba, bo ktos powiedzial ze gra zaczyna sie od xx lvl+, skoro moge pograc w gre ktora mi sie podoba od samego poczatku? Nie, nie mowie, ze WoW jest do doopy, wow sux itd, uwazam, ze gra sie moze spodobac.

PS o co wy sie w ogole klocicie? :mellow:
Obrazek

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 11 lip 2007, o 23:54

wlasnie po co.. get some life, get to game :P a nie :P
ja na przykald teraz stealt***e sobei Alterac Valley nie konsam tego Bg to stoje i patrze na sieke :D
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 12 lip 2007, o 00:04

o to czy gre (konkretnie wowa) mozna oceniac po 10 dniach gry. przez te 10 dni monza:
-pojsc do instancu. czy to dm czy rfc. i na podstawie tych instancow mozna oceniac ze taki tryb jest dobre/zly i wimieniac jego wady i zalety.
-zrobic mase q i moc ocenic czy sa one nudne, ciekawe czy jeszcze cos innego.
-duealowac sie czy moc ocenic pvp. i nawet na tym lvl da sie zauwazyc ze itemki rzadza tutaj pvp
-grefike, grywalnosc, interface, spolecznosc i itd
tak wiec cala gre.

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 12 lip 2007, o 09:03

Nie zapominajcie, że recenzentom się płaci za recenzje i oni mają gry za darmo (oczywiście w przypadku WoW'a mieli tylko ten darmowy miesiąc). Oceniać grę z triala jest bez sensu, jak już wyżej wspomniałem im dalej w grze tym ciekawsze questy/instance. Osoba pisząca recenzję z triala mogłaby napisać "nie można handlować z innymi graczami, wystawiać rzeczy na Auction House ani wysyłać listów." Jak sądzicie, czy taka ocena byłaby sprawiedliwa w stosunku do tej gry?
GW Mode: OFF

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 12 lip 2007, o 12:08

ta osoba chyba wie ze gra na trialu i wie ze na trailu nie mozna wszystkiego, a wiec w pozniejszej ocenie doda te wspolczynniki... imo to bylo logiczne od samego poczatku. poza tym te 10 dni nie musi sie odbywac na trialu.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 12 lip 2007, o 22:05

a kto się kłóci? ;) hehe. Gears of War na XBOX LIVE RZADZI!
link do mojego profilu
GloriaVictis

Dareek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Dareek » 3 sie 2007, o 23:25

http://www.wow-europe.com/wrath/

O.o

Jak dla mnie porażka. Max lvl podniesiony do 80 i wpakowanie arthasa do kolejnej super mega pwned trudnej instancji. Hero class- death knight i inne mniej wazne elementy. Ogólnie WoW już całkiem traci w moich oczach, jednak ludzie to kupia (80% populacji wowa nie zna fabuły warcrafta).

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 3 sie 2007, o 23:53

marudzisz...

lvl mogliby zostawic ten 70... mam nadzieje ze nie spierdziela totalnie rozgrywki wowa.. bo tbc zabilo wielu graczy... ale mi sie ogolnie fabula podoba ^^ specjalnie dla WoWa zamierzam od nowa przejsc W3 i frozen throna :P a co a jak ^^

Xaron
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Xaron » 4 sie 2007, o 09:25

Grałem z 2 miesiące w WoWa bo mi kumpel pozwalał na swoim koncie grać. Gra świetna. Jak ktoś jest fanem W3 (np ja) to mu się bardzo spodoba. Może kiedyś zakupie jak bede mial wiecej kasy ;P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ice Pie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Ice Pie » 4 sie 2007, o 11:20

Było do przewidzenia, że kolejny dodatek będzie się odnosił do Arthasa i Northrend ^^ . Miodzio.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 4 sie 2007, o 18:03

a ja kupiłem i gram w Warcrafta III i frozen Throne od wczoraj, Warcraft III jest swietny, nawet nie przypuszczalem ze az tak mnie wciagnie, teraz poznalem troche fabuly. Wrath of the Lich King zapowiada sie swietnie, nowe PVP, lvl cap do 80, maszyny obleznicze, dla mnie wypas! Nie moge sie juz doczekać.
link do mojego profilu
GloriaVictis

Ice Pie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Ice Pie » 4 sie 2007, o 18:45

W3 to klasyk :] . Mam go (roc + tft) od momentu wyjscia, i do tej pory klepie :] . Dlatego az tak bardzo nie moge sie Wrath of the Lich King doczekac. ^^
Ostatnio zmieniony 4 sie 2007, o 18:46 przez Ice Pie, łącznie zmieniany 1 raz

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 4 sie 2007, o 19:23

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe