World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 27 wrz 2007, o 08:03

Zastanawiam się jak ciekawie rozwinąć Warlocka gnoma... Wszyscy grają na aff i dest,a zastanawiam się czy da się zrobić coś ciekawego na demonology. Jak myślicie, może jakieś pomysły?

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 27 wrz 2007, o 17:02

poszukaj na stronach i na forach. demonology jest bomba do pve. wymiata, wiem bo kumpel ma :D hehe
Założyciel Circle of Polish Bards [Bard]
Dumny Legionista IX Kohorty.

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 27 wrz 2007, o 17:17

z tego co pamietam to:
-demonology mega imba do solo farmu i dobre do 1v1
-destro to raczej przezytek ale czasami sie przydaja na niektore encountery w instancach. nie pamietam co tak dokladnie tam sie spieprzylo ale chyba za duze aggro robi i nie da sie farmic kilku mobkow na raz.
-affi total pwnz0rd ;P . w kazdym razie najpopularnijeszy i najczesciej uzywany typ zarowna w high eng instancach jak i na arenach. oczywiscie buildy pvp od pve sie roznia ale to juz sobie znajdziesz.

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 27 wrz 2007, o 18:21

Blood, czyżby drzewka w Skettis były takie dochodowe? :D

2.3 Unnoficial Patch Notes!
"Mobs inside Sethekk Halls will now continue to award Lower City reputation all the way into Exalted. Previously they stopped giving reputation in non-heroic mode just before players hit revered." - muahahaha, bye bye durne slabs!

"New Flying Mount added. Requires 2,000g and Exalted with Cenarion Expedition." - oby to był 310% mount sprite dragon lub chimera ^^ Kupiłbym od razu jak zdobęde exalted (łącznie z Earthwarden'em)

"Level 20-60 Quest EXP has been increased, while EXP to Level has been decreased (Source)" - nie trzeba tłumaczyć :D

"New Title - Champion of the Naaru: Awarded to those who complete the Tempest Keep attunement quest at level 70. (Won't be available anymore at lvl 80)" - trzeba się wziąć za robienie honored za wszystkimi frakcjami outlandowymi bo do tego tytułu zostało mi heroic sl/sv/sh/arca + mag. Jakiś jeden tytuł przydałoby się mieć :)

"Spells now cast for free before a Battleground begins,
Spells now cast for free for 5 seconds after resurrecting at a Spirit Healer in Battlegrounds" - alleluja, Blizz zobaczył opinie graczy na forum!

"Rebirth cooldown reduced to 20 minutes" - :D

"Mailboxes are upgraded to handle up to 12 items per mail" - szkoda, że dopiero teraz
GW Mode: OFF

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 27 wrz 2007, o 18:59

Destro używane jest na pvp mocno z tego co wiem. Demonology akurat nie jest takie konkretne, macie może stronę z Polskimi opisami skilli? Ja sobie skilluje jak mi przyjemnie, potem sobie zresetuje, głównie aff i demonology :) Pogram sobie parę mieszków jak mi się nie znudzi to zacznę chyba na oficjalu grać. 240zł wychodzi za 6miesięcy, czyli 40zł m-c.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2007, o 19:02 przez HMB, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 27 wrz 2007, o 19:48

destro na arenie nie ma prawa bytu ze wzgledu an resilence. narazie resilence omija doty ale jak w koncu wprowadzo poprawke (nie wiem czy to ten patch nie mial byc) to i tak affi lockowie/shadow priescie bede najmniej poszkodowani. poza tym destro ma chyba klopoty z mana z tego co mi wiadomo. na bettlnet.pl masz spore forum i topic o warlocku. duuuuzo buractwa ale znajda sie i sensowne odp i proady.

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 28 wrz 2007, o 11:03

patch 2.2 skopał mi farm w mechanarze krótko mówiąc - prawie 5 k golda w tydzień ufarmiłem tam, bo chodziłem solo. Teraz trzeba chodzić w dwie osoby, bo samemu już się tak dobrze mobów odpowiednich nie spulluje, nie ma wręcz mowy o solo farmie :) A drzewka w Skettis, ja jestem Rog, one mnie za szybko kładą, na nie to albo coś co ma duży armor albo coś co może je walić na odległoość i stopować Lock / Drood / Ice mage :)
Ja co najwyżej jako rog, moge robić jako stun assist :D

Co do mounta - nie dadzą ci 310% za 2k skoro 5k kosztuje 280 :) i nie wazne że jest za repa czy nie jest za repa :D Akurat Rep z CE to jedna z najłatwiejszych do nabicia rzeczy :) [pod warunkiem że znajdziesz odpowiedni team na SV ;P ]

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 28 wrz 2007, o 14:15

Exalted z CE można "kupić". Wymagane jest tylko zrobienie questa "Orders from Lady Vashji". Ten mount jest jednak 280%. 5k płaci się za riding a tutaj 2k za mounta. Choć zastanawia mnie czy to będzie tyle warte skoro to dalej jest 280% :( . Możliwe jest osiągnięcie 316% na mouncie/formie 280% + 10% z trinketa.

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 28 wrz 2007, o 20:04

Tak wiem stary o Armamentach z Colifang, tylko ze za jeden dostajesz 75 repa a kosztuje około 10 g oO mi w sumie brak 2 wejść cało czyszczacych do SV żeby mieć revered i kluczyk na heroika :)

btw. Karazhan jest cudowny ^^
Big Bad Wolf i Czerwony kapturek = mniam :D
Bibliotkea w Karazhanie = Biblioteka z Imienia Róży = MNIAMx2 :D
Chess Event = Mniam, ale wtf... miałem ciągle dc :D
Innych miejsc poza Maiden of Virtue, i jej pokoi gościnnych z ladacznicami nie zwiedziłem jeszcze ^^ I tak uwielbiam tamte kobitki, jedne w zjawy inne w sukubice się zmieniają :D hueh ^^ Oczarował mnie Kara - tylko żebym miał lepszy internet bo mi się zapycha na bossach i mam dc ciągle.. kapa...

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 28 wrz 2007, o 21:11

Hehe, jednakże gram Ishem na ptr'ku PvE jako Luis ("Ishmur" był zajęty :( )

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 28 wrz 2007, o 21:14

ptr? woot is tat? :D

Yahzon
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Yahzon » 28 wrz 2007, o 21:36

Play Test Realm pewnie :P
There in no place like home.
XII Reaktywacja

BloodSuicide
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BloodSuicide » 28 wrz 2007, o 22:37

domyślałem sie ze coś z testem ale konkretnie skrótu nie znalem :P lololo ^^

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 29 wrz 2007, o 00:45

Jak ktoś chce sobie pograć na chyba najlepszym Polskim serwerze wowa to zapraszam na Avalon. http://forumwow.net/ - 2900 graczy to maks bez lagów, obecnie chyba to liczba największa nie tylko dla serwerów Polskich, ale i zagranicznych. Serwer ma 2 lata, blizlike. Nie spotkałem się jeszcze z Bugami ,a mam 1x lvl Warlocka więc nie jest źle. Admini non stop w grze, wystarczyło ,że zobaczyłem podejrzanego typa 2 słowa i już go przebadali. Polecam też ally, w hordzie jest mnóstwo osób ,a nie ma raczej sensu zasilać lepszych :>
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2007, o 00:46 przez HMB, łącznie zmieniany 1 raz

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Settra » 29 wrz 2007, o 01:26

@^ Chyba wszyscy ktorzy sie wypowiadaja w tym temacie graja na oficjalu. A jak nie to ja zaprzecze wszystkiemu co mowiles. Nie ma lagow? A to, ze sprzedalem to samo inventory 9 razy i dostalem kase za wszystkie sprzedania to nie jest lag? Duzo ludzi typu "daj gtoź gase bo nie mam na nowy egu". No i co najlepsze... dostalem bana za uciekanie przed mobem... litosci... co to ma byc? Oo
Obrazek

Tobiasz Czart
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Tobiasz Czart » 29 wrz 2007, o 01:54

HMB pisze :Jak ktoś chce sobie pograć na chyba najlepszym Polskim serwerze wowa to zapraszam na Avalon. http://forumwow.net/ - 2900 graczy to maks bez lagów, obecnie chyba to liczba największa nie tylko dla serwerów Polskich, ale i zagranicznych. Serwer ma 2 lata, blizlike. Nie spotkałem się jeszcze z Bugami ,a mam 1x lvl Warlocka więc nie jest źle. Admini non stop w grze, wystarczyło ,że zobaczyłem podejrzanego typa 2 słowa i już go przebadali. Polecam też ally, w hordzie jest mnóstwo osób ,a nie ma raczej sensu zasilać lepszych :>

Serwery prywatne to tandeta. Też gram na privie i nie jestem zadowolony.

@^ Chyba wszyscy ktorzy sie wypowiadaja w tym temacie graja na oficjalu.

A ja akurat nie gram na oficjalu.

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 29 wrz 2007, o 09:21

Settra Impershable pisze :@^ Chyba wszyscy ktorzy sie wypowiadaja w tym temacie graja na oficjalu. A jak nie to ja zaprzecze wszystkiemu co mowiles. Nie ma lagow? A to, ze sprzedalem to samo inventory 9 razy i dostalem kase za wszystkie sprzedania to nie jest lag? Duzo ludzi typu "daj gtoź gase bo nie mam na nowy egu". No i co najlepsze... dostalem bana za uciekanie przed mobem... litosci... co to ma byc? Oo

Wiadomo ,że ciężko porównać mimo i bugi są były i będą, ale są ciąle naprawiane, praca wre. Kto wie czy kiedyś nie powstanie taki allseron w wowie? W końcu allseron jest o niebo lepszy od orga l2. Odnośnie dzieci neo, to chyba więcej jednak jest ich na orgu. Nikt tutaj nigdy nie dostał bana za uciekanie przed mobem. :innocent: Dla przykładu taki znajomy nasz no - life 2 postacie 70 na orgu, wykupywał zawsze na pół roku teraz postanowił pograć z nami, bo lepiej ze znajomymi z rla... i był mile zaskoczony prvem.

Serwery prywatne to tandeta. Też gram na privie i nie jestem zadowolony.

Wiadomo to nie oficjal, ale te 50 w kieszeni co miesiąc jednak cieszy oko. Zauważ ,że kiedyś na prvach nie było honoru, był bug na handel z hordą, gdzie te lagi wstrętne ,które były jeszcze 2lata temu, skille w 93-4% już działają a kiedyś nie działały, nie da się czarować i atakować bronią już, kiedyś 150 osób to był maks, a 300 to uu najlepszy serw, teraz 1200 to nie jest rzadkość., mailbox dziala, dużo aukcji, wszystkie czaty, To oczywiście nigdy nie był poziom orgu, ale jednak jest coraz lepiej . Są też +, wszyscy znają się z forum, nie ma problemów z chamstwem bo screen i wszystko, co kogoś spotkasz to sobie pogadasz, zaekspisz w rodzimym języku, są ustawki ładne...

Myślę ,że nie ma sensu toczyć tej dyskusji bo to dobre dla 13 latków, każdy gra tam gdzie chce.

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Settra » 29 wrz 2007, o 10:07

HMB pisze : Nikt tutaj nigdy nie dostał bana za uciekanie przed mobem. :innocent:

A regulamin czytales? Nie? To przeczytaj. Tak? To przeczytaj jeszcze raz. Nie wolno sie krecic wokol moba tak, by ten ci nie mogl zadac obrazen. To samo tyczy sie uciekania, nie wolno uciekac, bo wtedy mob ci nie moze zadac obrazen.
Obrazek

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 29 wrz 2007, o 11:51

Settra Impershable pisze :A regulamin czytales? Nie? To przeczytaj. Tak? To przeczytaj jeszcze raz. Nie wolno sie krecic wokol moba tak, by ten ci nie mogl zadac obrazen. To samo tyczy sie uciekania, nie wolno uciekac, bo wtedy mob ci nie moze zadac obrazen.

To chyba jednak serwery pomyliłeś. Na avalonie takiego czegoś nie mabo mob może zadawać DMG jak uciekasz :) :]

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Settra » 29 wrz 2007, o 12:11

Zle mnie zrozumiales. Chodzi mi o to, ze mob cie nie moze dogonic, a co za tym idzie nie zada ci obrazen.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe