World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Seihren
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Seihren » 29 mar 2008, o 15:36

Dawno temu na jakimś forum o MMORPG czytałem o tym i nie tylko gdy się wpiszę "world of warcraft" wyskakiwało coś takiego, ale tez np. Silkroad, Lineage 2, Counter Strike itp.
Obrazek

Here's the beef

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 29 mar 2008, o 17:56

http://www.wowwiki.com/Kil%27jaeden_%28tactics%29

lolol pamietam jak jakis czas temu ludzie sie burzyli ze jest sporo bossow ktore nie powynny byc mozliwe do zabicia ze wzgledu na ich niezamowita moc w lore i zartowali ze nastepny w kolejce jest kil'jaeden ;P . cuz mozna bylo zabic archimonde teraz pora na niego. zostaje juz tylko arthas i sargeras.

SuB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: SuB » 29 mar 2008, o 20:36

Ta sargeras =] Jak to pisalo w ksiazce ze jak cala armia legionu przejdzie przez portal to jeszcze jest nadzieja a jak sargeras zrobi krok do naszego swiata to juz jej nie ma ;=d Bankowo 40 bohaterow da rade =]Rzeczywiscie niektorych bossow ze swiata Warcraft nawet sie zranic nie powinno~~
Ostatnio zmieniony 29 mar 2008, o 20:39 przez SuB, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 30 mar 2008, o 13:10

My nie zabijamy Archimonde, tak samo Kil'Jaden nie ginie bo nie jest całkowicie przywołany do Azeroth. Nie zapominajcie o Nightmare, Neptulon i, może, Azshara ;)

Btw.
Maszynista Śmierci pisze :Miałem dzisiaj sen, śnił mi się WoW... to zły znak... :shiftyph34r:

;)
GW Mode: OFF

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 30 mar 2008, o 13:21

papski pisze :Nie zapominajcie o Nightmare, Neptulon i, może, Azshara ;)

caverns of time... na tej zasadzie mozna pokonac wielu bossow. to imo bardzo dobry pomysl bo gwarantuje niezliczona liczbe instacow niekoniecznie polaczonych ze soba.

Yogo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Yogo » 30 mar 2008, o 18:08

Witam po 3 miesiącach postanowiłem sobie wrócić do wowa^^. Wszystko ok ale jak ostatnio dowiedziałem się znowu jest gigantyczna ilość padów ,dc i lagów( a ilość tematów na forum blizza jest olbrzymia). Tez tego doświadczacie? Właśnie to było powodem przerwania grania w grudniu i tak myślę czy jest sens wracania z tym:>
Pozdrawiam
"Przykryłem różaną szable spłowiałym kontuszem.Krew na klidze jak Polska na mapach się zatrze.Zmieniam twarz,zmieniłem ubiór,żeby zmienić dusze."

Kajtrox Lol
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Kajtrox Lol » 30 mar 2008, o 18:54

wow jest dobrą grą....nie super nie złą ani najlepsza na świecie :) nie lubię w niej tego że ma do d*** fabułę i po jakims czasie się nudzi :) ale poza tym fajnie że są takie klasy i rasy :)
Obrazek

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 30 mar 2008, o 19:41

Kajtrox Lol pisze :wow jest dobrą grą....nie super nie złą ani najlepsza na świecie :) nie lubię w niej tego że ma do d*** fabułę i po jakims czasie się nudzi :) ale poza tym fajnie że są takie klasy i rasy :)

wow nie ma fabuly... za to ma lore, ktore jest najelpsze posrod gier ;o . jedynie warhammer moze sie rownac.

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 30 mar 2008, o 20:03

pyra pisze :wow nie ma fabuly... za to ma lore, ktore jest najelpsze posrod gier ;o . jedynie warhammer moze sie rownac.

Nie masy tylko specjaliści decydują o tym co lepsze. Wedługo mmorpg.com Wow jest dopiero 18nasty zaś przed nim są wszystkie częśći GW, EQ I i II , TR, Eve , ...

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/show/al...Hype/sOrder/asc

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 30 mar 2008, o 23:25

HMB pisze :Nie masy tylko specjaliści decydują o tym co lepsze. Wedługo mmorpg.com Wow jest dopiero 18nasty zaś przed nim są wszystkie częśći GW, EQ I i II , TR, Eve , ...

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/show/al...Hype/sOrder/asc

kwestia podejscia, gustow, dlugosci obcowania... poza tym w wiekoszsci te gry maja taka typowa filmowa fabule, jak gw. wow takego czegos nie ma. jako lore byl przezywany duzo wczesniej (W1, W2, W3) i dzieki roznym opcja nadal moze byc przezywany duzo wczesniej. nie ma tutaj celu, po prostu zyjemy i dokonujemy czynow. na takiej samej zasadzie dziala lotro, a znajduje sie on na 1 miejscu tylko dlatego ze ktos byl zamilowany w universum srodziemia. nie twierdze ze lore wacrafta>lore lotr'a, ale jest to imo malo obiektywne. chcialbym poznac krytera oceniania, bo dla niektorych odwiedzenie miejsc z poprzednich warcraftow znaczy wiecej niz pojscie i zabicie wielkiego bossa i koniec gry, a tak wyglada gw.

Ice Pie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Ice Pie » 30 mar 2008, o 23:58

W zupelnosci sie z toba zgadzam Pyra. Jezeli ktos gral w W1/W2/W3 (w szczegolnosci W3) to bez kitu fajnie jest odwiedzic miejsce w WoWie wlasnie z poprzednich czesci. Mi najwieksza radoche daje raid na Mount Hyjal (ostatnia misja w W3 jak ktos nie wie), poprostu EPIC ^^ .

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 31 mar 2008, o 14:15

Ice Pie pisze :W zupelnosci sie z toba zgadzam Pyra. Jezeli ktos gral w W1/W2/W3 (w szczegolnosci W3) to bez kitu fajnie jest odwiedzic miejsce w WoWie wlasnie z poprzednich czesci. Mi najwieksza radoche daje raid na Mount Hyjal (ostatnia misja w W3 jak ktos nie wie), poprostu EPIC ^^ .

Ciężko mi się zgodzić ponieważ jestem fanem Sagi Warcrafta i WoW nie ma nic wspólnego z tymi książkami. WoW to gra gdzie wykorzystano pewne elementy Warcrafta, ale z klimetem i historią wspólnego ma niewiele(vide Warlock po stronie ally).

chcialbym poznac krytera oceniania, bo dla niektorych odwiedzenie miejsc z poprzednich warcraftow znaczy wiecej niz pojscie i zabicie wielkiego bossa i koniec gry, a tak wyglada gw.

Nie będę wnikał w kryteria oceniania. WoW fabuły nigdy nie miał, grafiki również już nie ma więc o czym tu mowa? Mnie do WoWa przyciąga jego prostota. Brak jakiegokolwiek myśelnia i ograne schematy - to coś co mi się podoba w nim. Zmęczony wracam o 21 do domu i chętnie przysiądę nad czymś co tego nie wyamga. TR - trochę tych umiejętności potrzeba, Eve jeszcze więcej, GW też. Dlatego długo grałem w Wowa.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2008, o 14:17 przez HMB, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 31 mar 2008, o 14:59

HMB pisze :Ciężko mi się zgodzić ponieważ jestem fanem Sagi Warcrafta i WoW nie ma nic wspólnego z tymi książkami. WoW to gra gdzie wykorzystano pewne elementy Warcrafta, ale z klimetem i historią wspólnego ma niewiele(vide Warlock po stronie ally).

nie da sie zrobic takiego rpga, bo musi byc balance wiec trzeba patrzec troche obiektywniej. WAR takie cos probuje ale nie wiadomo jak mu wyjdzie. jednak abstra***ac od od tego typu rzeczy to wow ma za***isty klimat, trzeba sie tylko wczuc. jeden powie ze zabijanie illidana to zbrodnia a drugi ze spotkanie go w grze, gdzie mozna walczyc z nim to cos niezwyklego. to jak dla fana gwiezdnych wojen spotkac aktora dartha vadera. no a poza tym zawsze sa servery RP, wystarczy tylko poszukac tak na ktorym ludzie sie tego trzymaja.

HMB pisze :Nie będę wnikał w kryteria oceniania. WoW fabuły nigdy nie miał, grafiki również już nie ma więc o czym tu mowa? Mnie do WoWa przyciąga jego prostota. Brak jakiegokolwiek myśelnia i ograne schematy - to coś co mi się podoba w nim. Zmęczony wracam o 21 do domu i chętnie przysiądę nad czymś co tego nie wyamga. TR - trochę tych umiejętności potrzeba, Eve jeszcze więcej, GW też. Dlatego długo grałem w Wowa.

no wlasnie a mi chodzilo tylko o lore. nie ma drugiej takej gry (poza lotrem i teraz WAR'em) ktora ma tak swiat rozbduowany, niczym osoby swiat. poza tym sam mowisz ze wow fabuly nie ma wiec ocb?

Element
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Element » 31 mar 2008, o 16:15

Kajtrox Lol pisze :wow jest dobrą grą....nie super nie złą ani najlepsza na świecie :) nie lubię w niej tego że ma do d*** fabułę i po jakims czasie się nudzi :) ale poza tym fajnie że są takie klasy i rasy :)

Zakład o dwie dychy że nawet w triala nie grałeś?:P
Bai guise!

Yvette
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Yvette » 31 mar 2008, o 20:32

wow jest dobra gra:)
ale mnie niewciagnol:)po 3 miesiacach odstawilam gre:)
Obrazek

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 31 mar 2008, o 21:01

Yvette pisze :wow jest dobra gra:)
ale mnie niewciagnol:)po 3 miesiacach odstawilam gre:)

urzekla mnie twoja historia

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 31 mar 2008, o 21:52

ednak abstra***ac od od tego typu rzeczy to wow ma za***isty klimat, trzeba sie tylko wczuc. jeden powie ze zabijanie illidana to zbrodnia a drugi ze spotkanie go w grze, gdzie mozna walczyc z nim to cos niezwyklego. to jak dla fana gwiezdnych wojen spotkac aktora dartha vadera. no a poza tym zawsze sa servery RP, wystarczy tylko poszukac tak na ktorym ludzie sie tego trzymaja.

hihi się uśmiałem. Klimat czego? Dzieciaki biegają w kółko lolując, noobując czy dirgując. Po za tym ciężko gadać o kliamcie gdy się nie trzyma książki i realiów wc3. :) Wejdź do Eve i spotkaj coś jak lol albo noob czy w ogóle spotkaj dzieciaka. W WoWie jest tak

- Daj golda daj golda daj golda
- Pomóz to pomóż tamto
- Moje to

50 kłótni przez ***#nych nastolatków które w tym wyścigu szczurów robią postać

W EvE

- "Potrzebujesz isków? Łap"
- "Spoko zaraz podlece zrobimy the blockade"
- Bierz spoko

W ogóle inne gry, ale Wow to McDonald - Eve Włoska restauracja.

no wlasnie a mi chodzilo tylko o lore. nie ma drugiej takej gry (poza lotrem i teraz WAR'em) ktora ma tak swiat rozbduowany, niczym osoby swiat. poza tym sam mowisz ze wow fabuly nie ma wiec ocb?

To właśnie duży brak.

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 31 mar 2008, o 22:08

HMB pisze : Po za tym ciężko gadać o kliamcie gdy się nie trzyma książki i realiów wc3.

owned xD ksiazka byla napisana PO powstanio pierwszych warcraftow jako gier wiec ocb? i nie rozumiem w jaki sposob nie trzyma sie realiow wc3?

co do noobow; w kazdym mmo stezenie noobw jest takie same, po prostu kazdy dostrzega to co chce. ja sie nie spotkalem z takim czyms w wowie, podczas grania na trialu.

co do braku fabuly; lol? wolisz odgrywac sztywna role, nie mogac niczego zmienic jak w w gw czy byc wonym i robic co chcesz jak w wowie. jest roznica miedzy uczesticzeniem w czyms z gory ustalonym a posiadaniem dobrej fabuly.

Yahzon
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Yahzon » 1 kwie 2008, o 09:06

WoW nie ma fabuły, WoW ma lore. (Dobre, złe, nie znam się, grałem tylko W3, bez dodatku). Fabuła występuje tylko w kilku ciągach questów i kilku seriach raidów. Jako tako WoW nie ma spójnej złożonej fabuły, bo nie narzuca kolejności w jakiej odwiedza się obszary innej że na określonych poziomach nie wszędzie przeżyjesz.

Pyra wolę mieć dobrą fabuła i konkretny cel w grze, nie błąkać się samemu próbując sobie wymyślić grę. Jednym słowem zawsze wolałem Tormenta od Morrowinda.
There in no place like home.
XII Reaktywacja

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 1 kwie 2008, o 11:46

pyra pisze :owned xD ksiazka byla napisana PO powstanio pierwszych warcraftow jako gier wiec ocb? i nie rozumiem w jaki sposob nie trzyma sie realiow wc3?

co do noobow; w kazdym mmo stezenie noobw jest takie same, po prostu kazdy dostrzega to co chce. ja sie nie spotkalem z takim czyms w wowie, podczas grania na trialu.

co do braku fabuly; lol? wolisz odgrywac sztywna role, nie mogac niczego zmienic jak w w gw czy byc wonym i robic co chcesz jak w wowie. jest roznica miedzy uczesticzeniem w czyms z gory ustalonym a posiadaniem dobrej fabuly.

Dziecko drogie, ja nie mówię o jakimś zjawisku "noobów" ja mówię o społeczności WoW'a. Nie pasuje mi grać z dzieciakami, którzy widza tylko czubek swojego nosa. WoW ma społeczność jak tibia i przekonałem się grając w niego. Społeczność to bardzo ważny aspekt gry MMO. Dużo też pograłeś w wowa "Owned".

Tak wolę mieć fabułę niż grać tylko po to żeby być najlepszym, najfajniejszym i najbogatszym. :innocent:
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2008, o 11:47 przez HMB, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe