World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Ice Pie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Ice Pie » 4 kwie 2008, o 16:01

HMB pisze :Dziwny argument graczy ogólnie "grałeś mało". Po krytyce tibii na pewnym portalu internetowym zostałem zbesztany ,że doszedłem tylko do 40lvla gdy gra zaczyna się od 100... Zapewne doszedłbym do 100 lvla bym usłyszał ,że od 120, ale nie jestem samobójcą.

Nie bylo moim zamiarem naskakiwanie na ciebie czy cos w tym stylu, bo nie ma co sie bawic w dzieci Neo, natomiast staram sie uargumentowac moje spojrzenie na WoWa wlasnie poprzez swoje juz nie male doswiadczenie.

PS do Henka: Z jednej strony zgadzam sie z toba, ze itemy odgrywaja duza role na arenie, ale z drugiej strony mozesz miec nie wiadomo jak imba gear to i tak zostaniesz zgnojony jak grac nie umiesz, wiec ebayowcy moga co najwyzej postac sobie w miescie i sie ladnie pokazac, nic poza tym. A wiec podsumowujac wszystko musze stwierdzic, ze wiesz ze nic nie wiesz.

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2008, o 16:03 przez Ice Pie, łącznie zmieniany 1 raz

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 4 kwie 2008, o 17:47

papski pisze :Grałem chwilę na US ale takie miałem lagi, że w ogóle żal było grać :glare: . Może to przez mój net albo odległość do Ameryki. To też zależy jaki "wieczór" masz na myśli :>

edit:
durne emotki

moj wieczor;p jednak EU trial (narazie), pewnie burning legion.

@heniek: poza tym mega imba swiecacych epixow nie da sie kupic bo sa binds when picked up ;( .

edit down: thx
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2008, o 20:12 przez pyra, łącznie zmieniany 1 raz

HMB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: HMB » 4 kwie 2008, o 18:28

pyra pisze :ja mam pyt to osob ktore graly na serverach US. czy jest jakis problem ze znalezeniem gildii, tak abym mogl spokojnie raidowac wieczorem?

Owszem ja grałem przeszło 4-5 miesięcy na US Serwerze. Angielski to konieczność mimo wszystko, ale Polaków też można spotkać(bardzo wielu pracujących w USA) zazwyczaj 25+. Ogólnie godziny raidów to od 23 do 4-5 albo od 16 często do 20, ale z gildią można się dogadać zawsze. :)

Polecam serwer AGGRAMAR - tam jest gildia nawet Polska nie pamiętam już nazwy, ale nie wioem czy istnieją dalej(IGN Boberin chyba).
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2008, o 18:29 przez HMB, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 9 kwie 2008, o 22:52

JA gram caly czas na serwerze USA, nazwa serwera: GNOMEREGAN, szczerze go odradzam, jest to jeden z nowszych serwerow, (ma ponad rok), jest tu paredobrych gildii, zwlaszcza po stronie Hordy. 90% battlegrounds wygrywa horda. Polecam swerwer DEATHWING, najstarszy USA serwer wowa. mam tam paru znajomych i tez mi polecaja transfer. Gildie do raidow znajdziesz bez problemu. Jak bylem w europie w wakacje to polaczenie z USA serwerami mialem tragiczne, 7k+ lag w arenie. Polakow znam paru na moim realmie, sa tez ludzie ktorzy maja pochodzenie polskie, rozumieja, mowia ale nie pisza po polsku. Pozdrawiam.
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Yogo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Yogo » 10 kwie 2008, o 18:26

Hmm to jak w końcu jakieś nicki może :D ?
Kisuro, Seirhen, Spooky(chyba tak sie pisało)
ING Sunetra
"Przykryłem różaną szable spłowiałym kontuszem.Krew na klidze jak Polska na mapach się zatrze.Zmieniam twarz,zmieniłem ubiór,żeby zmienić dusze."

Spooklevski
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Spooklevski » 10 kwie 2008, o 19:31

Ign: Ykoops
Realm: Xavius...

Gl...

EDIT: Horda radzi... horda rządzi...
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2008, o 22:18 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Kislev
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Kislev » 11 kwie 2008, o 04:51

Czytam sobie ten temat. Czytam i czytam, i dochodzę do wniosku, że osoby, które tak strasznie najeżdżają na WoWa, albo w niego nie grały, albo grały na trialu i myślą, że już wszystko wiedzą o tej grze.
WoW jest grą stricte PvE. To jest jej główny motor napędowy. Ci, którzy tego nie rozumieją, no cóż, to ich sprawa. Widziałem zarzuty, że idzie się na z góry ustalone schematem walki z mobami (chodzi o raidy). A przepraszam bardzo, dungeony z GWEN, wszelkie misje z GW czym się różnią? W raidach w WoWie najfajniejsze jest granie z ludźmi. Przed dodatkiem chodziło sie w 40 osób. 40! Teraz w 25. Powodzenie danego runa zależało od zgrania się wszystkich uczestników raidu. Od ich opanowania klasy, a przede wszystkim od wypracowania, oraz dostosowania się do taktyki.

Wszelkie porównania WoWa z GW, kłótnie na temat tego, która z tych gier jest lepsza są bez sensu. Obie gry oferują odmienny rodzaj rozrywki, chociaż w założeniach podobny.
Nie wiem skąd przekonanie, że w WoWa grają wyłącznie dzieci. W całej mojej karierze, spotkałem tylko jedną osobę która legitymowała się wiekiem poniżej 18 roku życia. Dlaczego? Przez abonament. jest oczywiście grono dzieciaków, którym rodzice opłacają konto, i to oni przede wszystkim tworzą opinię o innych graczach (że chamy, że wulgarni itd). W gildiach progressowych typu TnT, Excesse, Dommed (gildie z Burning Legion gdzie gram) ciężko jest znaleźć osoby poniżej osiemnastki.
Fabuła w WoWie jest. tylko trzeba czytać opisy questów, rozmowy NPCów. A, że wszystko jest po angielsku ... Druga sprawa, że osoby obecnie zaczynające grę w WoWa pozbawione są frajdy jaką dawały eventy fabularne (otwarcie MC, AQ40, Naxxa itd). najmilej wspominam eventy przy otwarciu AQ40 (War preparations) oraz przy otwarciu Naxxaramas (najazdy truposzy na miasta to było to :) ).

Podsumowując. World of Warcraft nie jest złą grą. Jest bardzo dobra, podobnie jak GW. Wszelkie zarzuty pod jej kierunkiem można spokojnie odbić w stronę Guild Wars, co zresztą nie ma najmniejszego sensu. Wyszydzanie WoWa, czy GW to objaw ignorancji. Owszem, gra jedna czy druga może się komuś nie podobać. Należy jednak zachować pewien dystans i jakiś szacunek dla graczy, tych czy innych produkcji i nie wrzucać do jednego worka osób grających w którąkolwiek z gier.
Obrazek

Kisuro
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.
.: Redaktor :.

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 11 kwie 2008, o 16:02

Maina mam na Dreanor, ale w takim układzie walnę sobie alta na Xavius.
IGN: zgadujcie.... Kisuro :)
EDIT: Horda czy Alliance?
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2008, o 16:05 przez Kisuro, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Seihren
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Seihren » 11 kwie 2008, o 18:20

No ja gram na Burning Legionie cały czas, zapraszałem Was na niego, ale widoczenie ignora dostałem ;)
Obrazek

Here's the beef

Yogo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Yogo » 12 kwie 2008, o 07:46

Akurat myślałem ze gramy na burningu:D
No ja tam gram
to Seihren ign?
"Przykryłem różaną szable spłowiałym kontuszem.Krew na klidze jak Polska na mapach się zatrze.Zmieniam twarz,zmieniłem ubiór,żeby zmienić dusze."

celtic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: celtic » 12 kwie 2008, o 13:07

tez na burning legionie gram

a takiego kogoś jak seihren to nie ma...jest deathlink chyba po stronie hordy:/!@#$%

Seihren
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Seihren » 13 kwie 2008, o 10:33

Lol, kto powiedział, że Seihren to mój IGN? Craun- horda.
Obrazek

Here's the beef

Yogo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Yogo » 13 kwie 2008, o 15:53

Widać opacznie zostałem zrozumiany :P. Chodziło mi jaki jest twój ign, Seihren a nie o nick czy to ten:)
Pozdrawiam

Seihren
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Seihren » 14 kwie 2008, o 17:01

Ale ja mojego posta raczej kierowałem do poirytowanego pana nade mną, nie do Ciebie ;) .
Obrazek

Here's the beef

celtic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: celtic » 16 kwie 2008, o 07:59

cały czas pisałeś że grasz po stronie ally dlatego tez właśnie i ja tez tam sie wcisnałem...i tak mi sie zdaje ze grałes palem

a irytacja była udawana...i to tylko na horde...no cóż wczówałem sie w konflikt(zreszta pisalem to po kilkurotnym zgankowaniu mnie przez 70 lvl idiotów)

Yogo
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Yogo » 18 kwie 2008, o 15:58

Celtic jaki ign?

cry
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: cry » 20 kwie 2008, o 00:47

aliia...lock teraz 62 lvl

Skaar Putsoul
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Skaar Putsoul » 21 kwie 2008, o 16:32

Dodam tylko że Wow jest ciekawą alternatywą dla GW (jak Ci sie nudzi GW)
Obrazek

Spooklevski
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Spooklevski » 22 kwie 2008, o 11:20

Skaar Putsoul pisze :Dodam tylko że Wow jest ciekawą alternatywą dla GW (jak Ci sie nudzi GW)

Jak do tego doszedłeś?

BTW metoda +1 w OT nie działa...

Dla wszelkich zainteresowanych. Obecnie dzielę konto z bratem. Za tydzień kupuje BC i będę mieć własne...

Chętnych zapraszam na Xaviusa po stronie Hordy...
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2008, o 11:22 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

World of Warcraft

Post autor: Lord_J@RO » 22 kwie 2008, o 19:38

Tak lekko OT :
Cziter napisał :http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=193

taka tam , ciekawostka

do tego jeszcze : http://www.filmweb.pl/Uwe+Boll+nie+wyre%C5...2,News,id=42639 . Mnie uzasadnienie "dlaczego nie" rozwaliło :biggrin: .
HOUSE BARATHEON - Ours is the Fury
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe