World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Alehor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Alehor » 11 mar 2009, o 23:26

Ja do WoWa podchodzę trochę z dystansem bo mimo iż odnosi on wciąż wielkie sukcesy i jak narazie jest chyba najbardziej lubianym MMO to wydaje mi się troche... anemiczny ;P Chodzi o to że przeraża mnie fakt iż średnia prędkość atak jakimś szybkim narzędziem krzywdzenia bliźnich jakim posługują sie klasy walczące w zwarciu(taki styl gry preferuje) wynosi 1hit/1,5sec(!) dla mnie wydaje się to strasznie powolne i męczące(ale pewnie dlatego że w GW zaczynałem od assassina) jednak WoW ma coś czego bardzo mi brakuje w wielu innych MMO-interakcja z otoczeniem i profesje rzemieślnicze, w wielu MMO boli mnie to że nie moge ubić jakiegoś stworzonka, obedrzeć go ze skóry a następnie się w ową skórę odziać :D

*grałem tylko przez krótki czas więc moje wrażenia z grania klasą walczącą w zwarciu mągą być prawdopodobnie mylące...
Ostatnio zmieniony 11 mar 2009, o 23:27 przez Alehor, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

seven
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: seven » 18 mar 2009, o 18:59

Grałem w Wow'a okołu 1,5-2 lata

Pierwsze co jest tutaj świetne to, rozbudowany świat, i masa questów. Questów które tak po prawdzie nie są takie zwyczajne, typu, idz z punktu A do B i zabij X mobów. Dobrym przykładem mogą być te z TBC, latanie gryfem i bombardowanie mobów. Spora ilość instancji,raidów itd itp.

Ale wszystko świetnie, do czasu kiedy po X czasu, wykonaniu Heroiców, raidów - jest po prostu nuda na maxa. Nic ciekawego więcej ta gra nie ma do zaoferowani. BG/PvP całkiem fajne, ale do czasu kiedy po raz tysięczny, i po 90k killów zaczyna się nudzić. Mam dalej rogue 70 lvl w tier 6.

Kiedy już maksymalnie zaczęło mi się nudzić, chciałem wystartować w Tournamentach, tylko wiecie co ? Polacy nie są dopuszczani do tych rozgrywek ot co.

Nuda nuda i jeszcze raz nuda.
Obrazek

Humbak
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Humbak » 18 mar 2009, o 20:31

Wiesz teraz już jest Wotlk i trochę zmienił highend w wowie (arcziwmenty).
humbak.myanimelist.net/

Obrazek
ALL HAIL TO THE TAIL!

riot
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

World of Warcraft

Post autor: riot » 18 mar 2009, o 20:32

7331 pisze :
Kiedy już maksymalnie zaczęło mi się nudzić, chciałem wystartować w Tournamentach, tylko wiecie co ? Polacy nie są dopuszczani do tych rozgrywek ot co.
Nuda nuda i jeszcze raz nuda.

O ile mi wiadomo , to nawet SoR nie jest dostępny dla Polaków..
Ostatnio zmieniony 18 mar 2009, o 20:38 przez riot, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

seven
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: seven » 18 mar 2009, o 20:47

Even pisze :O ile mi wiadomo , to nawet SoR nie jest dostępny dla Polaków..

Polska to bidny kraj
Obrazek

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 20 mar 2009, o 19:07

pytanie z innej beczki:
jakie sa mozliwosc przenoszenia postaci z jednego servera na inny?
i gdzie mozna znalesc info dotyczace kazdego z serverow?
Ostatnio zmieniony 20 mar 2009, o 19:14 przez Nightghost, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Humbak
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Humbak » 20 mar 2009, o 22:03

1. Tak, ale płatnie (co prawda są darmowe migracje z konkretnych serwerów do innych ustalonych)

2. Na forum odpowiedniego serwera na wow-europe
humbak.myanimelist.net/

Obrazek
ALL HAIL TO THE TAIL!

robino(Neki Nerkonanty)
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: robino(Neki Nerkonanty) » 24 mar 2009, o 12:22

Grałem w WoWa 15 min i jego questy (zabij 10 czegoś tam i przynieś mi 10 sztuk czegoś tam) tak mnie cholernie znudziły.
Według mnie (tak, wiem zabijecie mnie za to, że nie popieram tej "cudownej" gry) w WoWie abonament jest bardzo nie opłacalny gdyż tak jak pajonk:

Pajonk pisze :nudzić to ja się mogę i wolę za darmo.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2009, o 12:24 przez robino(Neki Nerkonanty), łącznie zmieniany 1 raz

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 24 mar 2009, o 14:17

hmm jestem jeszcze na trial i musze powiedziec ze stwierdzenie "jego questy (zabij 10 czegoś tam i przynieś mi 10 sztuk czegoś tam)" jest tak samo prawdziwe jak "w gw biegaja same ursany"
Obrazek

..::Jinzo::..
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Underworld

World of Warcraft

Post autor: ..::Jinzo::.. » 26 mar 2009, o 20:57

robino(Neki Nerkonanty) pisze :Grałem w WoWa 15 min i jego questy (zabij 10 czegoś tam i przynieś mi 10 sztuk czegoś tam) tak mnie cholernie znudziły.

Chcesz powiedziec coś o questach w wowie zrób jakiekolwiek questy z wotlk albo tbc to wtedy zobaczysz dopiero , że questy to nie tylko zabij xx albo przynieś yy.

Verliologht
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Verliologht » 26 mar 2009, o 21:10

CYTAT(robino(Neki Nerkonanty) @ 24 03 2009, 12:23 ) *

Grałem w WoWa 15 min i jego questy (zabij 10 czegoś tam i przynieś mi 10 sztuk czegoś tam) tak mnie cholernie znudziły.

A wiesz że questy w WoW to nie tylko zabij tam np. 10 minotuarów ale wiesz lepiej napisać coś o czymś co się nie wie i zawsze mieć te +1? prawda?
[img]http://img%20width=150%20height=19]http://img254.imageshack.us/img254/3292/ver1smalldx8.jpg[/img]

R.Y.T.U.$.145.
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: R.Y.T.U.$.145. » 26 mar 2009, o 21:45

Tu sie chyba posty nie naliczają ;P

----

Miałem duży dylemat ostatnio w co grać ( gw się przejadło) i postanowiłem pograć w wowa... Zgadzam się - questy są ciekawe, grafika bajeczna ale jakoś mnie to nie wciągnęło (wszystko wina GW!!!).

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Titanius Anglesmith » 26 mar 2009, o 22:14

Nie chcę zakładać nowego wątku, więć zapytam tutaj.

Czy ktoś wie jak działa 10dniowy trial? Wg tego co wyczytałem na stronie 10 dni liczy się od momentu założenia konta. Z tym, że najpierw się zakłada konto, a potem zasysa klienta (który pewnie trochę waży). Nie chciałbym połowy z 10 dni przeznaczyć na ściąganie programu.

Zatem czy te 10 dni liczy się od utworzenia konta czy od pierwszego logowania?
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 26 mar 2009, o 22:30

zakladasz konto a potem sciagasz klient trial ktory dziala tak samo jak gw czyli nie sciaga wszystkiego a jedynie te obszary na ktore wchodzisz. (zajmuje doslownie pare mb)
wiec nie martw sie dlugo to nie zajmuje.
10 dni to imo i tak za dlugo jak na te ograniczenia ktore oni narzucaja na trial.

a od kiedy liczy nie jestem w stanie powiedziec bo u mnie bylaby to roznica paru minut.

ps. tylko pamietaj zeby zalozyc konto na :
http://www.wow-europe.com/en/index.xml
a nie na
http://www.worldofwarcraft.com/index.xml
Ostatnio zmieniony 26 mar 2009, o 22:37 przez Nightghost, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Humbak
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Humbak » 27 mar 2009, o 01:09

Za niedługo patch 3.1 przynoszący wiele zmian (Ulduar, dualspec, zapiski na bg gdzie chcesz, Argent Crusade arena), w świetle tylu informacji z PTR wydaje się wam, że ten patch będzie na tyle dobry, by ludzi utrzymać do czasu otworzenia cytadeli Icecrown? (W szczególności Ulduar)
humbak.myanimelist.net/

Obrazek
ALL HAIL TO THE TAIL!

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 27 mar 2009, o 02:49

w gw nic nie wprowadzaja a sie ludzie utrzymuja. w wow jest podobnie
Obrazek

..::Jinzo::..
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Underworld

World of Warcraft

Post autor: ..::Jinzo::.. » 27 mar 2009, o 13:02

Ulduar T8 ma się rozumiec?

Przy okazji o co biega z tym dualspecem bo z tego co słyszałem to kupując to za 1000g będziesz mogł w dowolnym momencie zmieniac drzewka talentów z 1 na 2. To prawda?

papski
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: papski » 27 mar 2009, o 18:15

Tak, kupujesz za 1k golda dualspec (możliwe od 40lvla) i możesz zmieniać spec (talenty, glify i action bary) dowolnie kiedy (ale poza walką, areną i bg) bez żadnego kosztu (czyli reagent lub być koło lexicon of power) ale mana/rage/energy/runic power spada do zera. Zmienianie ma casting 5 sekundowy. Polecam ten filmik. Oprócz tego Blizz dodaje własnego equipment managera (czyli szybka zmiana eq) oraz polepszony quest log. Ogólnie, patch 3.1 bardzo mi się podoba (szczególnie zmieny dla kiciusia ale ostatnie zmiany u feral druida jednak nie przyprawiają o zachwyt...)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2009, o 11:59 przez papski, łącznie zmieniany 1 raz
GW Mode: OFF

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 23 lip 2009, o 20:32

Ciekawe kiedy w życie wyjdzie patch 3.2 ;) niby ściągnąć go już można (pierwszą część).
Ma między innymi znieść ceny mountów, a pierwszego można będzie mieć już na 20 lvl (teraz jest 30 lvl), dodać nową instancję i bg 40v40 ;D to mnie cieszy :D , nowy tier, wygląd kotka i miśka u druida i różne inne rzeczy, w które mi się nie chce wgłębiać :P
Podobno po patchu 3.3 ma wyjść nowy dodatek do WoWa po pokonaniu Arthasa.

@down
od 30, zgadza się.. mój błąd.. poprawione
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, o 20:40 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Kisuro
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.
.: Redaktor :.

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 23 lip 2009, o 20:35

chullo napisał : a pierwszego można będzie mieć już na 20 lvl (teraz jest 40 lvl),

Coś mi się wydaje, że od 30. Ale reszta się zgadza. Może nawet zacznę znowu w WoWa grać.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe