World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 23 lip 2009, o 21:02

zacznij, zacznij ;)
najlepsze jest to, że już dodają nowe instancje, a ja w Ulduarze jeszcze nie byłem o_O :D
Care-o-meter
[-|---------------]

Gleader
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Gleader » 23 lip 2009, o 21:23

Wow posysa strasznie.Po 10 dniach grania stracił swój urok :|(tak ,grałem na retailu)

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 23 lip 2009, o 21:28

Po 10 dniach na trialu to guzik widać. Masz ograniczenia do tego do 20 lvlu, o ile się nie mylę, nie możesz trade robić i zakładać party itd. Tak poważnie gra się zaczyna jakoś od 30-40 lvlu. Szkoda, że nie chciałeś kontynuować gry, no ale to Twoje pieniądze, albo ich brak.. Graj w tego GW i nie oceniaj WoWa jak nie grałeś dłużej..
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, o 21:29 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Bart Death
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Bart Death » 23 lip 2009, o 22:43

Hmm, nie wiem czy to dobre miejsce ale dostałem w prezencie od NVIDIA 30 dni abonamentu. Wykożystałbym je w sierpniu, ale nie wiem dokładnie jak zacząć i co przez te 30 dni robić. Jakieś sugestie dla nowych graczy ?
Obrazek
Obrazek
Speak softly and carry a big gun.
Gdy rozłożysz mechanikę mmo na czynniki proste okaże się że granie nie ma sensu...

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 23 lip 2009, o 22:57

Ogólnie to lvlować, chodzić na instancje, robić Q.. a jak nadal nie wiesz, to zgłoś się na PW i możesz mi zrobić prezent xD :D
Care-o-meter
[-|---------------]

Gleader
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Gleader » 23 lip 2009, o 23:25

Po 10 dniach na trialu to guzik widać

Miałem normalne konto a nie traila, po prostu po tych 10 dniach nawet nie chciało mi się przymuszac do dalszej gry.
Piszesz,że gra zaczyna sie od 30-40 lvl.Czyli co jak gra mi sie nie podoba to powinienem przez nią ledwo brnąć bez przyjemności z grania przez 40 lvl ? prosze cie :|

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 23 lip 2009, o 23:43

Zależy też czy grasz sam czy nie.. Ja grałem z 3ma kumplami z osiedla. Było łatwiej, a ta przyjemność z healowania ;)

edit: chyba, że masz przyjaciół henchy z GW..
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, o 23:44 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Gleader
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Gleader » 23 lip 2009, o 23:54

Grałem z kumplami,oni grają nadal ,zgarnęli najlepsze sety i enchanty jakie mogli i bawią się dalej.(jakieś uldary ,nie wiem nie znam sie an tym gównie)

Człowieku czy mi sie zdaje czy przypinasz ludziom łate no lifa ?
chyba, że masz przyjaciół henchy z GW..

Człowieku ogarnij dupe ,że tak powiem.Na 99% jestes fan bojem wow'a który będzie go bronił rękami i nogami czy tam krzesłem jak wolisz.Dlaczego mam takie zdanie ?
A no dlatego :
-(gracz)grałem chwile i jednak to gra nie dla mnie .
-(ty)lol ,nie masz hasju na granie to nie grałes i nie mów ze gra jest kiepska jak nawet nie dobiłem 40 lvl i gra się nie rozkręciła :| lol wtf rotfl stfu

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 23 lip 2009, o 23:59

no, jestem fan bojem WoW'a szczególnie, że wcześniej 2,5roku spędziłem w GW.. pozdro, poćwicz riposty i zmień ton... jak masz zamiar ze mną polemizować dalej..
Nie mów, że WoW posysa jak tak naprawdę w niego nie grałeś dłużej.. ogar man..
I taka jest prawda, że 3/4 ludzi, którzy grają w coś innego mówi, że WoW ssie, bo odstrasza ich abonament, za który NIE trzeba płacić CO MIESIĄC.. płacisz kiedy chcesz, nikt nie zmusza Cię do tego.. Lol.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, o 00:03 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Gleader
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Gleader » 24 lip 2009, o 00:03

Czyli twoim zdaniem jeżeli komuś gra nie spodobała się na początku nie może jej ocenic ?
MOGĘ ,zaznajomiłem się z mechaniką gry i w dalszym etapie nic by się nie zmieniła(oks nowe skille i instancje )

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 24 lip 2009, o 00:05

Skąd wiesz czy by się nie zmieniła? Jesteś w błędzie po prostu i na tym zakończmy tą rozmowę, bo nie chce mi się z Tobą dalej jej prowadzić, a na 99,9% później pociśniesz z tekstem, że jestem za młody na coś bla bla ;) .
Care-o-meter
[-|---------------]

Gleader
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Gleader » 24 lip 2009, o 00:11

A co by mogło się zmienić ? grind by zamienił się miejsce z farmieniem :D ?
Nie będe Ci ciskał ze jestes za młody ,bo jest to dla mnie nie istotne ile masz lat

NIE trzeba płacić CO MIESIĄC.. płacisz kiedy chcesz

No u tutaj jakby się płaciło powiedzmy za przegrane godziny( w Azji chyba tak jest ?) to by było w sumie całkiem przyjemnie bo faktycznie byłoby tak jak mówisz.PŁACE KIEDY CHĘ,ale prepaid jest na miecha,dla mnie jest to nawet niewygodne bo często mam wkrętke np na gre na 3 dni i mi przechodzi więc kupowanie prepaida mijało sie z celem.
Zresztą nvm kazdy gra w co chce

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 24 lip 2009, o 01:13

niestety obaj macie racje
poczatek gry wyglada wlasciwie tak: idz do miejsca x zabij y mobow

i te faze trzeba przecierpiec jesli sie chce zajsc dalej

ale end game to juz cos zupelnie innego
raidy gdzie na kazdego bossa jest inna taktyka a sukces zalezy od wspolpracy 25 ludzi to juz cos zupelnie innego.
i nie mowie tu o taktyce w stylu "zabic wpierw shiro czy licha"
wymienie chocby takie walki jak +/- boss w naxx, freya w uld, os 3d, storm watcher w voa. jest tego naprawde sporo i przynajmniej mi sprawia duza frajde.

ocenianie wow po 10 dniach jest troche jak ocenienie gwiezdnych wojen epizod 4 po poczatku "nie podobal mi sie bo jakis zolty blaszany gej lazi po pustyni wiec wyszedlem z kina"

nie kazdy ma cierpliwosc wylvlowac postac i to tez trzeba zrozumiec. gra nie dla wszystkich i tyle nie ma sie o co ciskac jeden z drugim
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 24 lip 2009, o 02:01

Nightghost napisał :ocenianie wow po 10 dniach jest troche jak ocenienie gwiezdnych wojen epizod 4 po poczatku "nie podobal mi sie bo jakis zolty blaszany gej lazi po pustyni wiec wyszedlem z kina"

stary.. jesteś gigantem, leże :D

BTW, czy GW nie wygląda właśnie tak?
idz do miejsca x zabij y mobow

PS: ja nie mogłem ogarnąć na Nexusie bossa Keristrasza.. to skakanie i leczenie blee ;/ :D
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, o 02:02 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 24 lip 2009, o 08:23

tak gw tez ma swoj grind (i to sporo) jak kazdy mmo ale tez nie mozna go uproscic do tej formuly.

ps. keristrasza cie zamraza jesli stoisz za dlugo w miejscu i zabija wiec trzeba skakac, biegac, a jak to nie pomaga to uzyc zdolnosci ktora uwalnia postac. generalnie nie jest to walka casterow
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 24 lip 2009, o 12:54

wiem i do tego jak stoisz za długo to dostajesz dmg ;D ale za którymś tam razem ogarnąłem :D
BTW jakie PW dostałem hahah ;D
Jako że postować nie mogę,to napiszę ci tutaj.
Niestety,nie zmienisz tego,że WoW jest o wieeele gorszy od GW.i nawet jeżeli usuną abonament,to i tak dnem będzie,tyle że bardziej atrakcyjniejszym.
I założę się,że teraz mnie wyśmiejesz,jak to (z tego co widziałem) masz w zwyczaju,oczywiście bez argumentów,które są dobre dla WoWa (bo takich nie ma...).

gz :P
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, o 12:54 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Spooklevski
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Spooklevski » 24 lip 2009, o 19:27

WoW > GW, atm.

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 24 lip 2009, o 20:56

czasy kiedy GW>WoW minely wraz z wprowadzeniem obsa. tymbardziej ze kiedy wow rozwija sie w starym dobrym kierunku, dzieki ktorym zdobyl tylu klientow, gw sie praktycznie nie rozwija (rebalance, weekendy, eventy to wcale nie jest rozwoj).

Yahzon
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Yahzon » 24 lip 2009, o 21:57

W WoW grałem tylko trial, wytrzymałem chyba ze 3h. Kulawe jakieś, to samo co w każdym zabijaj borsuki abyś miał na miecz do zabijania dzików, abyś po x+1 czasie zabijał smoki. Można mieć za darmo w Perfect World.

Może i jest jakiś fajny endgame, ale mogą go wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi, gra mawciągać od pierwszych 25 sekund, anie pełzać aż będziemy mogli zrobić coś sensownego.
There in no place like home.
XII Reaktywacja

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 24 lip 2009, o 23:32

z tego co wiem to GW ciągle tak wygląda. Zabij to, idź tam, nie narzekaj + brak otwartego świata..
W perfect world masz 10 mobów na krzyż i jedyne co się tam różni to lvl.. Jak chwile pograłem to poleciałem z ciekawości na drugi koniec mapy i co zobaczyłem? te same moby.. litości..
Care-o-meter
[-|---------------]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe