World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Kraven
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 27 sie 2009, o 17:05

chullo napisał :80 lvl to żadne osiągnięcie... widać, że grałeś w WoWa kiedykolwiek.

Grałem ponad rok. Nie wiem z czym masz problem...

Napisałem, że w low-levelowych lokacjach nie spotka za dużo dzieci neo. Jak już masz zamiar komentować czyjeś wypowiedzi to przynajmniej na temat plz...

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 27 sie 2009, o 17:48

Dzieci Neo mają już 80 lvl. Pograsz troche to spotkasz. Fakt faktem - nie będzie ich tak dużo jak w GW ale i tak jest ich całkiem sporo.

Nie widzę tu nic o low-levelowych lokacjach.
Napisałem na temat przecież. Powiedziałeś, że Dzieci Neo mają już 80 lvl, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że to jakieś szczytne osiągnięcie, nierealne wręcz.
Care-o-meter
[-|---------------]

Alaryk
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Alaryk » 27 sie 2009, o 22:11

chullo napisał :Nie widzę tu nic o low-levelowych lokacjach.
Napisałem na temat przecież. Powiedziałeś, że Dzieci Neo mają już 80 lvl, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że to jakieś szczytne osiągnięcie, nierealne wręcz.

Nie, stwierdził tylko, że każdy idiota z mózgiem większym niż ameba jest w stanie to zrobić, ergo, także dziecko neo.
Btw. skoro każdy offtopuje, to Ja też. Kocham "nawróconych" ludzi. Skończyli grać w jedną i zaczęli w drugą, ale zamiast cieszyć się rozgrywką i czerpać przyjemność z gry, próbują przekonać wszystkich jakim crapem jest w tym wypadku GW, chociaż jeszcze niedawno sami się w to zagrywali. Co więcej, z zapałem każdego neofity prowadzą swoją krucjatę, póki ostatni noob nie skończy marnować życia w tej grze (patrz GW) i nie zacznie kroczyć jedyną, prawdziwą ścieżką (patrz WoW). Jedno mnie zastanawia, skąd w tych ludziach tyle jadu? Poczucie winy za zmarnowany do tej pory czas? Wyrzuty sumienia, że nie grali we właściwą grę i próbują nadrobić stracony czas?
Ostatnio zmieniony 27 sie 2009, o 22:23 przez Alaryk, łącznie zmieniany 1 raz

Spooklevski
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Spooklevski » 28 sie 2009, o 11:03

Alaryk napisał :Btw. skoro każdy offtopuje, to Ja też. Kocham "nawróconych" ludzi. Skończyli grać w jedną i zaczęli w drugą, ale zamiast cieszyć się rozgrywką i czerpać przyjemność z gry, próbują przekonać wszystkich jakim crapem jest w tym wypadku GW, chociaż jeszcze niedawno sami się w to zagrywali. Co więcej, z zapałem każdego neofity prowadzą swoją krucjatę, póki ostatni noob nie skończy marnować życia w tej grze (patrz GW) i nie zacznie kroczyć jedyną, prawdziwą ścieżką (patrz WoW). Jedno mnie zastanawia, skąd w tych ludziach tyle jadu? Poczucie winy za zmarnowany do tej pory czas? Wyrzuty sumienia, że nie grali we właściwą grę i próbują nadrobić stracony czas?

Wtf!? and who are you?

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 28 sie 2009, o 12:31

Spooklevski napisał :
Wtf!? and who are you?

Nie wiem, ale bredzi..

BTW, nie powiedziałem nigdzie, że GW to crap.. jeśli jednak znalazłeś taką wypowiedź, to zacytuj ;)
Care-o-meter
[-|---------------]

Rozgniatacz
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Rozgniatacz » 28 sie 2009, o 13:47

Yhy czyli od teraz dobrze dobrane słowa to brednie:).
Ostrzeżony Dzisiaj, 0:19
za nadmiar pewności siebie

Kehen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Kehen » 28 sie 2009, o 13:57

Smutny syndrom fanów WoWa-wszystko,co im się nie podoba,uważają za brednie.Ale co poradzisz? :/
Obrazek

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Czarny Murzyn » 28 sie 2009, o 13:59

Nieee.. chullo jest przykladem osoby o ktorej wspomniano wyzej :
Co więcej, z zapałem każdego neofity prowadzą swoją krucjatę, póki ostatni noob nie skończy marnować życia w tej grze (patrz GW) i nie zacznie kroczyć jedyną, prawdziwą ścieżką (patrz WoW).

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 28 sie 2009, o 16:46

Z całym szacunkiem, ale czy ja powiedziałem/napisałem GDZIEKOLWIEK post typu 'Ej k*rwa nie grajcie w GieWu bo to shit, grajcie w WoWa jest zayebisty omg lol wtf, jak będziecie grać w GieWu to będziecie nubami' o_O

Kehen, BTW, jeśli ja tak robię, to czy Ty sam też nie mówisz 'O boże kolejny fanboj WoWa, jak można w to grać, tylko GW GW GW'? Może nie dokładnie tak samo, ale coś w tym stylu cały czas widzę u Ciebie w postach. Dobrze, że Cię zablokowałem na PW, bo byś mi trollił się na prywatnych.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, o 16:48 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

X a l
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: X a l » 28 sie 2009, o 16:52

Z całym szacunkiem, ale czy ja powiedziałem/napisałem GDZIEKOLWIEK post typu 'Ej k*rwa nie grajcie w GieWu bo to shit, grajcie w WoWa jest zayebisty omg lol wtf, jak będziecie grać w GieWu to będziecie nubami'

Tak, ale w innej formie.

Kraven
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 28 sie 2009, o 17:17

chullo napisał :Nie wiem, ale bredzi..

BTW, nie powiedziałem nigdzie, że GW to crap.. jeśli jednak znalazłeś taką wypowiedź, to zacytuj ;)

Jakoś ja nie powiedzialem nigdzie ze 80 lvl w WoWie to osiagniecie a Ty znalazłeś/aś taką wypowiedz i skomentowałeś/aś, więc bez hipokryzji mi tu.

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Titanius Anglesmith » 28 sie 2009, o 18:02

chullo napisał :Z całym szacunkiem, ale czy ja powiedziałem/napisałem GDZIEKOLWIEK post typu 'Ej k*rwa nie grajcie w GieWu bo to shit, grajcie w WoWa jest zayebisty omg lol wtf, jak będziecie grać w GieWu to będziecie nubami' o_O

Średnio w co drugim poście o GW2, Wowie albo newsach komentujących weekendy.
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Czarny Murzyn » 28 sie 2009, o 18:33

Przestancie go gnebic dlatego ze jest mlody i woli WoW'a od GW :)

Kehen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Kehen » 28 sie 2009, o 19:00

Ja?Trollować na PW?A kto mnie tam nawracał na Jedyną Słuszną Drogę (WoW) tylko mu się argumenty skończyły? :D
Wracaj bawić się z dziećmi z WoW'a,albo ostatecznie ganiaj hordziaki po Orgimmarze,a nie nam tutaj obniżasz poziom IQ...

I nie mówię,że jak grać to tylko w GW-to ty próbujesz wszystkim udowadniać że GW to shit a WoW to objawienie,że trzeba go posadzić na tronie i składać ofiary z dziewic.I nie wypieraj się swoich słów,bo każdy widzi,co piszesz.

Czarny-dobrze,bo się jeszcze załamie na psychice i nie będzie miał siły wbijać XXXXlvla...
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 28 sie 2009, o 19:30

Powiedziałem, zacytujcie. Nie ma? Więc bez chorych insynuacji proszę.
Owszem uważam WoW-a za lepszą grę, ale nie powiedziałem, że GW ssie czy coś w tym stylu. Grałem w nią ponad dwa lata. Spędziłem mile czas, nie żałuję wcale ale jak widzę jak ktoś pisze, że w WoWie to to ssie coś tam ale w GW tego nie ma i dlatego GW jest lepsze. Podam przykład.
Ktoś kiedyś napisał na tym forum, że WoW jest idiotyczny bo trzeba grindować np. lvl. A ja spytam, czy GW nie polega na całkowitym grindzie chociażby max tytułów, które każdy chce mieć dla szpanu? I co? to już jest atak na graczy? Zostałem z-flame'owany z każdej strony od każdego (w szczególności od Trolla wyżej, który wysyłał mi masowy spam na PW jaki to ja nie jestem i w ogóle).
BTW
a nie nam tutaj obniżasz poziom IQ

nie oceniaj innych ludzi swoją miarą...

A i jeszcze coś. Nie napinaj się już przez internet, ok?
PS: Skończyłem..
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, o 19:36 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Kehen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Kehen » 28 sie 2009, o 19:37

Swoją?Ja oceniam miarą ogółu.I nie nazywaj mnie na każdym kroku "trollem",bo to pokazuje,jaki jesteś nieinteligentny.Przestań również płakać,że miałem rację-a twoje śmieszne argumenty mnie nie przekonują.Nie zmyślaj,że niby coś tam pisałem.Sam zacząłeś bezsensowny spam,udowadniałeś mi,jaki to ja głupi jestem,a teraz przypisujesz to mnie?Ogarnij się,man,odstaw kompa,wyjdź na dwór,może ci ta twoja WoWowska postać nie padnie przez te kilka godzin,jak jej nie będziesz dostarczał rozrywki w postaci bicia mobów i questów,które polegają na biciu mobów :D

Ok,to powiem,że WoW to sam grind,jest nudny,nieciekawy,monotonny,głupi,beznadziejny,bez fajnych pomysłów.I zacytuj mnie,że powiedziałem,że WoW...sux,za przeproszeniem.No?Gdzie tak wprost powiedziałem,hę?Nigdzie,więc nie udowadniaj,że mówię,że WoW to shit.

Ps.:To samo mówiłeś setki razy.Założe się o kosmyk włosów z brody Murzyna,że jeszcze odpowiesz na mojego posta..
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, o 19:38 przez Kehen, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Trishia
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Trishia » 28 sie 2009, o 20:25

..Keep The Flame Burning ....

Widzisz chullo mylisz sie co do grindu.

WoW- jestes dobry wtedy gdy masz gear, aby go mieć musisz farmic czyli total Grind... no ale z patcha na patcha coraz mniejsze ma to znaczenie (dop. Casual Mode) a większą role w tym czy jesteś pro czy nie odgrywają Title, Tutaj Farm jest nazucany przez blizzarda

GW- tutaj nie musisz farmić by być dobrym, na 20 lvl masz dostępny max armor/bronie, ale oczywiście masz możliwość grindu, ale nie musisz, czy zrobisz max title, wyfarmisz Fowa to twoja dobra wola.
Obrazek

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Settra » 28 sie 2009, o 21:43

O co sie tak w ogole klocicie? Jeden lubi lody a drugi trzymac corke w piwnicy przez 24 lata. Grajcie w co chcecie i przestancie sie klocic, bo wygladacie mega smiesznie dla osob ktore juz nie graja w nic.
Obrazek

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 28 sie 2009, o 23:45

eee nie powiedzialbym ze farmienie gearu w wow to grind bo ten leci z raidow i to kilka itemow naraz z dobra szansa na to ze dostaniesz co chcesz.

juz latwiej krytykowac wow "zeby miec gear trzeba raidowac a zeby raid sie udal nie mozna byc noobem wiec wow ssie bo nooby nie moga sie uzbroic" (chociarz bliz w ostatnim czasie bardzo ulatwil noobom co wkurzylo troche tych "hardcore")

ps. nie gram juz ani w wow ani w gw
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, o 23:46 przez Nightghost, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

czokalapik
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: czokalapik » 29 sie 2009, o 10:39

Trishia - wrong, Nightghost - prawie dobrze.

grasz, lvlujesz, sa 2 opcje:
1) juz czaisz gre, wiec po dobiciu lvlu przebiegasz przez male i proste instancje zeby sie jako tako ubrac, zajmuje ci to max tydzien, potem 1-2 raidy pugowe skladasz na prosta 10-tke i i tak wiekszosc itemow idzie do ciebie bo taki naxx zostal juz przez wszystkich skatowany i ludzie chodza po "ostatni item".

2) nie czaisz gry ani swojej klasy, uczysz sie, chodzisz na male insty (5-tki) z ludzmi, katujesz, uczysz sie, miesiac i zaczynasz juz byc W MIARE ubrany i lapiesz sie na pug do 10-tki z wiekszymi nubkami, zlapiesz mniej itemow ale bedziesz chodzil czesciej zeby obczaic gre.

oczywiscie mozna tez na odpowiedniki tych 10ppl instancji chodzic (25ppl), tak czy siak sprowadza sie to do zdobycia itemow - zaleznie od twoich umiejetnosci - szybciej lub wolniej, jak sie juz w miare ubierzesz to taka jest prawda, ze kazdy kolejny patch odsuwa kolejna instancje wczesniejsza na status pug-farmy i ubierajac sie chodzi sie na "o stopien wyzsza instancje", ale z grupa, raz na tydzien, wiec grind to nie jest.

co do itemow end-game to trzeba miec grupe zeby je zdobyc, grupe dobra, moze i jest teraz ta gra bardziej casual (co jest wg mnie plusem), ale i tak zgrany team byc musi. I TU TKWI CALY MYK nad ktorym tak debatuja wszyscy zawsze:
wow to instancje, pve, itemy to nagrody, nie trzeba miec tych itemow, ale osiagnieciem pewnym jest zrobienie tych instancji, wg mojego doswiadczenia dobry gracz potrzebuje jedynie tych itemow startowych z prostych instancji zeby dobrze zagrac, mialem w teamie przypadkowych graczy czesto i z gorszym sprzetem niektorzy grali na rowni z tymi juz ubranymi (albo i lepiej, bo cyfry bywaly mniejsze, ale reakcje i ogarniecie byly lepsze).

takze wow a gw to kolosalna roznica, zadna gra lepsza nie jest bo jest inna, obie lubie, gw przed dodatkiem pierwszym lubilem za najlepszy tryb pvp dostepny w grach mmo i wymaganie zgranej grupy dobrych graczy zeby w pvp cos osiagnac, wow przed ostatnimi dodatkami lubilem za to, ze wymagana byla grupa ludzi zgranych zeby zatluc bossa, godziny cwiczen i fajnie spedzony czas.

ale nie - wow to nie "grind", grind to moze byc dla kasy a bez tej mozna sie tam obejsc (nigdy jej nie mialem za wiele), itemy trzeba miec podstawowe - tru, doswiadczony gracz szybko je zdobedzie znajac rynek i zasady gry, nowy zdobedzie je w miare rownym czasie co przyjdzie mu sama nauka gry.

uhhh, koniec... dawno mnie tu nie bylo :D

ps - obie gry dla mnie sprowadzaja sie do jednego - do trzepania kasy przez anet/blizza, wow robi sie casualowy, dodaja rzeczy zeby trzymac ludzi, w gw juz pierwszy dodatek taki byl, natarcie na pve bo w pvp pojawili sie war machine, esoteric warriors i generalnie byla *zad* bo bez codziennych cwiczen przez X tygodni nie dalo sie dojsc na sensowna pozycje w ladderze, wiec ludzie sie zniechecali i chcieli "pograc", "czyms sie zajac"

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe