World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Kehen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Kehen » 29 sie 2009, o 10:48

^Niby wszystko ładnie,pięknie,ale i tak WoW=grind,grind,only grind.

I coś czuję,że pisałeś ten tekst jako kolejny prawie maniakalny fan WoW...
Obrazek

Rozgniatacz
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Rozgniatacz » 29 sie 2009, o 11:03

Z tym ze nie do końca w wowa jest grind. Questy są akurat ciekawe i nie ma zjawiska coraz większej ilości mobów do zabicia wraz z wyższym levelem, więc o grindzie tutaj mówić nie można. Dodatkowo ten 80 lvl bije się stosunkowo szybko, w pierwszym miesiąciu gry jesteś w stanie już spokojnie wylevelować postać. Dodatkowo farmienia gearu tez nie mozna nazwać grindem, bo też nie jest to jakieś super mega trudne i trwa nie wiadomo ile. Jest to po prostu dodatek do dobrej zabawy.

i nie mówie tego jako fan wowa, bo nie gram juz ani w GW ani w WoW'a
Ostrzeżony Dzisiaj, 0:19
za nadmiar pewności siebie

Spooklevski
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Spooklevski » 29 sie 2009, o 11:34

czokalapik napisał :uhhh, koniec... dawno mnie tu nie bylo :D

Owszem...
Kehen napisał :^Niby wszystko ładnie,pięknie,ale i tak WoW=grind,grind,only grind.

Lol. Najwięcej do gadania mają ludzie, którzy nigdy w WoWa nie grali.

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 29 sie 2009, o 12:25

@up
owned :D

czokalapik jedyna mądra osoba, która dobrze wytłumaczyła wszystko i ma rację jednakże nie zapominajmy o trybie PvP w WoWie. Aby zdobyć dobry gear PvP na areny trzeba się troszkę potrudzić już. I dlatego najlepsza zabawa na arenach jest na 80 lvlach. Przykładowo wczoraj byłem na battlegroundzie moim twinkiem 19 Palladynem.. Co z tego, że kroiłem wszystko, bo Palla jest przegięty i nie ma równych jeśli nie czułem satysfakcji z critów rzędu 350...
Wracając do tematu. Prawda, można iść z gearem PvE, ale wtedy szybciej się pada.. Heh, a jaka satysfakcja jak masz na sobie 2 typów jeden Warrior drugi Rogue, a oni Ci tak naprawdę nic nie robią ^^
Nic więcej nie dodam, bo czokalapik ładnie powiedział ;) respect
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, o 12:28 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Kehen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Kehen » 29 sie 2009, o 12:32

Spook-akurat nie masz pewności co do mojej wiedzy o WoW.I questy które widziałem ograniczały się JEDYNIE do "idź pogadaj" albo "idź zabij".I nie wmawiaj mi,że tak nie jest.

chullo-miałeś skończyć,więc co ty tu jeszcze robisz?Wyjdź i nie ośmieszaj się tym,że udajesz,że wszystko znasz,a nie znasz nic...I przestań też wypisywać posty z punktu widzenia naprawdę ślepego fana WoW'a.
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 29 sie 2009, o 12:39

Mam Ci pokazać screeny z Questów gdzie nie ma 'idź i zabij' albo 'pogadaj'?

Widzę, że wbiłeś 20 lvl, bo do tego lvla tylko są takie questy. Człowieku weź mi nie wmawiaj, że grałeś w tą grę więcej bo i tak Ci nie uwierzę. Pewno u kolegi widziałeś albo coś w tym stylu, bo wątpię żebyś na globalu grał kiedykolwiek, bo jak sam powiedziałeś:
questy które widziałem ograniczały się JEDYNIE do "idź pogadaj" albo "idź zabij"
.
Fan czy nie fan ale grałem dłużej od Ciebie w GW.
A skończyłem tamtą dyskusję i do tego przegrałeś zakład.
Care-o-meter
[-|---------------]

Grizzly.
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Grizzly. » 29 sie 2009, o 14:51

Przerwę Waszą sprzeczkę, gdyż do niczego nie prowadzi.
Czy ktoś z Was (szczerze mówiąc liczę n Chullo, bo wydaje mi się jakiś taki/ka obliczlny/a) przesłać link do strony, lub pokrótce opowiedzieć jak można ściągnąć Patche "ręcznie" ?

V@ dzięki :)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, o 14:59 przez Grizzly., łącznie zmieniany 1 raz

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 29 sie 2009, o 14:54

Łap PM
Care-o-meter
[-|---------------]

Grizzly.
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Grizzly. » 29 sie 2009, o 15:10

Blizzard Updater was unable to start up.
This update requires "WoW.exe" version 3.2.0.10192. You have an older version, 2.3.0.7561.
...............................
a có, jeżeli podczas patchowania wyskakuje mi takie okienki, z errorkiem?
rozumiem, że mam zbyt starą wersję?
skąd pobrać nową ? (tzn, nowszą od tej którą mam ale nie aż tak nową, żeby dało się od razu patchnąć) ^^
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, o 15:11 przez Grizzly., łącznie zmieniany 1 raz

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 29 sie 2009, o 16:46

włączasz patcha pewno który jest następny po 3.2.0.10192..
Poszukaj po prostu takiego który jest po 2.3.0.7561. Najlepiej ściągnąć tego, który jest 2.X->3.0.1 ^^
Care-o-meter
[-|---------------]

Kraven
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 29 sie 2009, o 18:14

A ja proponuje przestać grac na pirackich serverach...

A ty chullo z tymi questami masz racje... po części. Bo questy, które nie polegają na "idz i zabij X potworów" owszem są, ale w śladowych ilościach. Stanowią margines bo dotyczą zazwyczaj class-questów lub zadań "na dobry początek" nowych dodatków (tak TBC jak i WotLK). Bo i owszem, istnieją questy typu: Zbombarduj, ukradnij, odszukaj kogoś/coś, przeprowadz rekonecans... Tyle, że jest ich zwyczajnie strasznie mało. STanowią około 10% wszystkich zadan. Weź poprawke, że nie wszystkie stanowią istotną część fabularną więc mogą zwyczajnie zostać pominięte (jest ok. 3500-3700 questow, więc może się zdarzyć). A najwięc jast tych typu: zabij X mobów, albo zabij w hooj mobów, żeby zebrać X przedmiotów.

Inna sprawa jest aka, że masz problemy z rozmawianiem z ludzmi. Czy w szkole każdego kto ma inne poglądy / sposób rozumowania też nazywasz idiotą?

Fan czy nie fan ale grałem dłużej od Ciebie w GW.
A skończyłem tamtą dyskusję i do tego przegrałeś zakład.

Jak raz to nie ty dzieciaczku decydujesz, kiedy dyskusja się kończy, a kiedy nie. I bardzo prosze nie przenosić atmosfery Twoich rozmów z rodzicami na to (i każde inne) forum.

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 29 sie 2009, o 18:59

Po chooj się wtrącasz w ogóle człowieku w moje życie osobiste? Nie jesteś moim ojcem ani żadnym kolegą to co Cie interesuje jak rozmawiam z kimkolwiek?
Nazywam idiotą każdego kto gada głupoty nie wiedząc jak jest naprawdę. I opanuj hormony, bo jak już wspomniałem nie jesteś ani moim ojcem ani kolegą żeby mówić do mnie dzieciaczku.

Dyskusję będę kończył w którym chcę momencie, nie ma nigdzie przymusu żebym konwersował z ograniczonymi umysłowo ludźmi (i żeby było jasne nie mówię tu o kimś).
Lubisz grać w GW? Fajnie, graj dalej, powodzenia. Też grałem i mi się podobało ale gram w WoW-a i wypowiadam się w tym temacie na temat tego MMO. Jeśli nie pasuje, to nie wchodź i nie odpowiadaj na posty, a jak masz problem zapraszam na PW.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, o 19:02 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Kraven
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 29 sie 2009, o 20:34

Nie wiem z jakiego powodu starasz się doprowadzić do stanu, że każdy będzie Cie uważał za idiotę i nikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiać. Bo takimi szczeniackimi tekstami tylko pogarszasz swoj (i tak kiepski) wizerunek.

A jezeli Ci topic nie pasuje to go nie czytaj, albo w ogóle nie wchodz na forum. Nie Ty gnojku jesteś tu modkiem i nie Ty będziesz decydował o jakiejkolwiek dyskusji. Pomijając fakt, że dużo gadasz nie mając nic do powiedzenia.

Grizzly.
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Grizzly. » 29 sie 2009, o 21:23

Nie wiem z jakiego powodu starasz się doprowadzić do stanu, że każdy będzie Cie uważał za idiotę i nikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiać. Bo takimi szczeniackimi tekstami tylko pogarszasz swoj (i tak kiepski) wizerunek.

A jezeli Ci topic nie pasuje to go nie czytaj, albo w ogóle nie wchodz na forum. Nie Ty gnojku jesteś tu modkiem i nie Ty będziesz decydował o jakiejkolwiek dyskusji. Pomijając fakt, że dużo gadasz nie mając nic do powiedzenia.

nie chciałem się wtryniać do rozmowy, ale muszę przyznać, że po Twoich postach widać, że jesteś "gnojkiem". starajcie się niepotrzebne spory załatwiać na PW albo chociaż bardziej dyplomotycznie. powiem więcej, KraVen, sam masz szczeniackie teksty i to raczej mało ważne czy (w tym wypadku) Chullo jest modem czy nie. nie uważam nikogo za idiotę.. aha i tym:
"tylko pogarszasz swoj (i tak kiepski) wizerunek."
mnie powaliłeś. jeżeli sądzisz, że kogokolwiek obchodzi "wizerunek" na anonimowym forum internetowym to albo nie masz znajomych w tym realnym świecie (tak, coś takiego naprawdę istnieje ^^ ) albo jesteś ... "gonojkiem"
starczy spamu i kłótni.. wróćmy teraz do... mnie!
właśnie ściągam Patcha do wow'a 2.4.0 (-.-') i zdaje się, że nocka zejdzie.. matko.. po co był mi ten format.

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 29 sie 2009, o 21:47

potem zejdzie Ci jeszcze cały dzień na kolejnych patchach.

Co to KraVen'a, masz problem? Zapraszam na PW, jeśli nie, to z całym szacunkiem ale spłyń stąd delikatnie mówiąc.

PS:
A jezeli Ci topic nie pasuje to go nie czytaj, albo w ogóle nie wchodz na forum

czy ja nie napisałem tego samego:
Jeśli nie pasuje, to nie wchodź i nie odpowiadaj na posty, a jak masz problem zapraszam na PW.
?
Czy oby ręka Ci się nie omsknęła przy wpisywaniu daty urodzenia? Zamiast 1988 powinno być 1998? ;>

@down
Jak skończę szkołę...
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, o 23:31 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Titanius Anglesmith » 29 sie 2009, o 22:24

Tak sobie czytam te Wasze wojenki i w sumie żałuję, ze chullo nie zrobił tego czym straszył...
To państwo schodzi na psy. Jak ktoś jest nieletni to jest gnębiony. Tacy ludzie. Dlatego niedługo się stąd wyprowadzam, bo to do niczego nie prowadzi...

Mniej nerwów.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, o 22:26 przez Titanius Anglesmith, łącznie zmieniany 1 raz
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Kraven
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 29 sie 2009, o 23:46

Ciekawe kiedy ludzie ogarną, że internet nie jest anonimowy...

masz problem?
spłyń stąd delikatnie mówiąc.
Czy oby ręka Ci się nie omsknęła przy wpisywaniu daty urodzenia?
widać, że jesteś "gnojkiem"

... Jesteście śmieszni. Nie jesteście w stanie napisac nic sensownego i tylko w nieudolny sposób rzucacie na prawo i lewo cytatami, z których nic nie wynika. Nawet porządnie się do nich nie potraficie odnieść. Oboje nie jestescie w stanie sie wzniesc ponad ten rynsztok intelektualny w którym jestescie. Smutne...

Bluzgajcie sobie dalej dzieciaczki.

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 30 sie 2009, o 00:18

Wiem, że nie jest anonimowy ale co? Chcesz mnie odwiedzić? Zapraszam.
Smutna to jest cała ta historia, którą można ułożyć z Twoich postów. Udajesz nie wiadomo kogo, a tak naprawdę jesteś zwykłym zjadaczem chleba, który nic nie znaczy dla tego kraju, a tym bardziej świata.. Zresztą jak 36 milionów ludzi z Polski.
Mówisz, że nie jesteśmy w stanie się wznieść ponad ten rynsztok intelektualny.. Zapomniałeś, że sam oscylujesz wokół zera bezwzględnego.
JA kończę tą nędzną konwersację. Po co tu piszecie? Raptem nie macie jaj żeby napisać na PW?

@down
Dlatego skończyłem.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2009, o 00:29 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Spooklevski
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Spooklevski » 30 sie 2009, o 00:28

Odpuśćcie, nie warto. Rada dla obojga: Mądry głupszemu ustępuje.

Wracając do tematu...
Ostatnio zmieniony 30 sie 2009, o 00:29 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

czokalapik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: czokalapik » 30 sie 2009, o 22:17

Kehen napisał :^Niby wszystko ładnie,pięknie,ale i tak WoW=grind,grind,only grind.

Oczywiscie ze pisalem to jako maniakalny fan wow'a, jak w cos gram to gram maniacko (niestety), tylko ze w tym sek, ze pisalem to tez jako maniakalny fan GW - tego pod uwage nie wziales.

A o pvp w wowie tu ktos pisze i arenach, coz, skillzorem pvp w wow nie bylem, ale wiem jedno - zaczyna sie sezon - zaczyna team gre i jak w miare ogarnia to dostaje wysoki rating, zaczyna team pozniej - powoli mu rating rosnie i ciezko sie wysoko wbic, to jest strasznie beznadziejne, a tak w sumie jedyne sensowne pvp w wow'ie to areny 2v2 i 3v3, bo 5v5 to juz tlum, a battlegroundy to pomylka jakas wg mnie. wow imho w pvp nie dorasta do piet gw, za duze liczby (hp, dmg) i za duze mozliwosci gry, bo kazdego skilla mozna uzyc w czasie walki. Ostatnio przeciez jakie problemy wynikly - blizz zmienia sporo liczb (resilence i nie tylko) zeby wyrownac walke, bo teraz na arenach jest tak, ze wpada 1 osoba i albo nukuje kogos w przeciagu 5 sekund, albo wysysa go z many pressure dmg'em i wtedy nukuje go w 5 sekund laczac nuke z interruprami, w gw sa inne zasady i mnostwo mozliwosci zapobiegania takim sytuacjom jak "wyssanie z many".

edit - generalnie malo mnie interesuja tutejsze wojny wow - gw, ale lubie sie w tych kwestiach wypowiadac, bo jak koncze w jakas gre grac to zaczynam na ogol w inna i ma ona swoje plusy ktore mnie w nia wciagnely, ale czy kamienuje poprzednia gre? nie - bo ona tez ma swoje plusy, ktore kiedys mnie wciagnely.

obie gry sie roznia, ale jak dla mnie - obie sa za***iste, mimo ze w obu marketing firmy mi coraz bardziej nie pasuje in dluzej gram
Ostatnio zmieniony 30 sie 2009, o 22:20 przez czokalapik, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe