World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 5 lut 2010, o 10:41

no takie cos to ja rozumiem :D dziwne ze na usa ally zabilo pierwsze...
w europie zdaje sie horda jest ta silniejsza/bardziej pospolita czescia

btw kiedy jest jakis najblizszy event w wow? bo wyglada na to ze blizzard dal mi pod choinke 7 darmowych dni ktorych jeszcze nie wykorzystalem wiec bym wpadl na server zobaczyc co u starej gildi slychac i przy okazji wbic event.
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 5 lut 2010, o 11:10

Walentynki ;)
Care-o-meter
[-|---------------]

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 5 lut 2010, o 11:42

ok a kiedy jest nastepny po walentynkach? (bo ten jest zdaje sie jednodniowy i do tego ssie)
Obrazek

Kisuro
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 5 lut 2010, o 11:54

Obrazek
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 5 lut 2010, o 13:14

Nightghost napisał : ok a kiedy jest nastepny po walentynkach? (bo ten jest zdaje sie jednodniowy i do tego ssie)

Nie wiem zobacz sobie w kalendarzu w grze :P i on nie jest jednodniowy a trwa 2 tygodnie :P
Care-o-meter
[-|---------------]

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 5 lut 2010, o 14:07

heh nie gram juz w to. nie lubie kiedy gra sie staje jak praca bo takich daily questow to mam dostatecznie duzo irl (ogol sie, wynies smieci, zjedz cos itp itd)
moze wroce w to przy okazji cataclysm bo bedzie gear reset :D
ale te 7 dni bym sobie wykorzystal na poplotkowanie ze znajomymi czy cos co nie jest hardcore pro raiding.
Obrazek

Kisuro
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 5 lut 2010, o 14:46

Nightghost napisał :moze wroce w to przy okazji cataclysm bo bedzie gear reset :D

Zaintrygowało mnie to. Skąd ta wiadomość i czy jest oficjalna? Linki by się przydały :) Na czym konkretnie ma to polegać?
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 5 lut 2010, o 15:04

Pics or it didn't happen ;D

Nie będzie reset gearu żadnego.. Bo Cataclysm daje nowy cap level. Jak sobie wyobrażasz lvlowanie bez geara?
Care-o-meter
[-|---------------]

Kisuro
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 5 lut 2010, o 15:38

Dobra, doczytałem już. Nie zaskoczyłem, o co chodzi, bo gear reset przy okazji wyjścia TBC po prostu mnie ominął - dopiero zaczynałem wtedy grać.
I to nawet lepiej, prościej mi będzie wylevelować goblina - warlocka :P
Obrazek

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 5 lut 2010, o 15:51

przez gear reset rozumiem to ze wyjdzie cataclysm, zwiekszy sie lvl cap a co za tym idzie pojawia sie itemy req lvl 81 i wyzej ktore beda lepsze niz te req lvl 80. tak bylo juz przy poprzednich dodatkach gdzie itemy z questow w lichkingu byly lepsze niz dropy w burning crusade (nie wszystkie ofc). wiec nie bedzie mialo znaczenia ze jestem do tylu w gear (bo nie farmilem icc) bo bede mogl sie szybko i latwo uzbroic w dropy z instalncji lvl 85 itp itd. z tego co pamietam to ludzie zawsze sie o to wkurzali ze pol roku hardcorowo farmili raidy by miec best gear na serverze a potem wychodzil nowy dodatek i caly ten wysilek o kant *zady* rozbic bo w nowych instancjach dostaniesz lepsze prawie odrazu i cala przewaga nad reszta znika (dlatego dla mnie to jest jak reset)
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 5 lut 2010, o 17:13

bullshit, ja chodzę nowym hunterem w gearze z Sunwell Plateau (req 70) i jakoś nie ma nic lepszego na 77 lvlu dla mnie ;) gear score też jest spory. Jak ktoś robi tylko questy to wiadomo, że ma gear z d**y.
Care-o-meter
[-|---------------]

Kisuro
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 5 lut 2010, o 17:26

Nightghost napisał :przez gear reset rozumiem to ze wyjdzie cataclysm, zwiekszy sie lvl cap a co za tym idzie pojawia sie itemy req lvl 81 i wyzej ktore beda lepsze niz te req lvl 80. tak bylo juz przy poprzednich dodatkach gdzie itemy z questow w lichkingu byly lepsze niz dropy w burning crusade

No akurat w wypadku WotLK trudno mówić o resecie, bo nie było tak jak przy TBC, że item z trzeciego z rzędu questa w Outland był porównywalny z dropami ze starego Naxx i totalnie deklasował te z innych raidów.
Ja tam się z tego cieszę, bo to znaczy, że szybko nadgonię zaległości moją nieaktywną od prawie pół roku postacią. Przypuszczam, że takich jak ja jest więcej i Blizz doskonale o tym wie :P
No i goblin - warlock! Już nie mogę się doczekać :P
A właśnie, wiadomo coś o dacie premiery?
Ostatnio zmieniony 5 lut 2010, o 17:27 przez Kisuro, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 5 lut 2010, o 17:33

Prawdopodobnie wiosna tego roku.
Będziesz chciał scroll of ressurection? :D
Care-o-meter
[-|---------------]

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 5 lut 2010, o 17:38

a kto mowil o samych questach? nagrody z questow pomagaja zniwelowac braki w sprzecie na tyle by sie dalo czyscic instancje z randomami i nie byc ostatnim w dps. a tam juz sie dozbroisz na tyle ze gildia raidujaca cie przyjmie bez martwienia sie o to ze beda ci robic taxi do sprzetu.
mysl co chcesz ale bylo tak przy okazji tbc, potem przy wotlk i bedzie tak tez przy cataclysm. masz to jak w banku

edit: kisuro dokladnie zalapal o co mi chodzilo. i tak jest blizzard doskonale o tym wie i robi to specjalnie by sciagnac tych nieaktywnych ktorym sie nie chce nadrabiac zaleglosci z uld, toc i icc.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2010, o 17:40 przez Nightghost, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Areczek
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Areczek » 9 lut 2010, o 21:10

Pre-paid kupiony! Ktoś byłby chętny do wspólnej gry? Server i strona do ustalenia, mogę zapewnić Venta.
<3

Los Emilos
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Los Emilos » 22 lut 2010, o 17:13

Od czau gdy zacząłem grać w World of WarCraft, zauważyłem że polska scena WoW'a, w porównaniu do innych gier mmo (jak np. Silkroad czy Guild Wars), jest dużo bardziej rozdrobniona. Próba otworzenia kolejnego forum czy wortalu wpłynęła by jeszcze bardziej negatywnie na ten stan. Więc zacząłem poszukiwać jakiejś alternatywy i wydaje mi się że ją znalazłem. Komunikator Xfire (polecam wikipedie jak ktoś go nie zna) pozwala tworzyć wewnętrzne grupy graczy, powiązanych z jakąś grą wiec zacząłem tam poszukiwać ale niestety wszystkie były związane ze wszystkimi graczami Europejskimi albo z tymi pochodzącymi z USA. Dlatego wczoraj w nocy założyłem "kult" World of WarCraft dla polskich graczy. Jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem niech wejdzie w ten link: http://www.xfire.com/communities/worldofwarcraftpoland/ natomiast wszelkie pytania można do mnie kierować an XFire lub na forum.
Z góry dziękuje wszystkim za przeczytanie tego ogłoszenia.
Bo czasami prawda to za mało, ludzie czasem zasługują na coś więcej. Na to, by ich wiara została wynagrodzona.

Ludzik
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Ludzik » 16 mar 2010, o 09:17

Dla mnie wow nudzi w cholere. Gdzies okolo 40 lvla mi sie znudziło ale jakoś do 50 pociągnąłem (druidem) bo niby fajny czar na 50 (mangle) nabilem 52 i odeszlem od druida. Usunąłem go. Zacząłem grać magiem i to samo na 45 lvlu mi sie znudził ale na 50 elemental wiec dobilem. Nabijam 52 i lipa.

EDIT

Mikan pisze : sadze ze jednak gw oglupia ludzi poniewaz graja w to dzieci 11-12 letnie ktore moga sobie na to pozwolic w wowie nie spotkalem jeszcze czlowieka ponizej szesnastki :]

Mikan pisze :Ja guild warsa uwazam za prawie ze kompletne sciagniecie z wowa z dodaniem cukierkowo slodkiej grafy ze az na wymioty idzie :]

Mikan pisze : (Wy nie macie pojecia jak to jest bedac gnomem zbic 10x wiekszego taurena :P gosh jaka to przyjemnosc :] )

Bedzie niezla sygnaturka! :D
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, o 09:18 przez Ludzik, łącznie zmieniany 1 raz

Kisuro
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 16 mar 2010, o 12:18

krych@ pisze :Bedzie niezla sygnaturka! :D

Z postów z przed prawie pięciu lat... Pr0, nie ma co.
Obrazek

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 27 mar 2010, o 16:18

moze i stare ale nadal smieszna. polecam wykorzystac w czasie raidu ony na 80
http://www.youtube.com/watch?v=HtvIYRrgZ04
Obrazek

Van Miccu
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Van Miccu » 27 mar 2010, o 18:15

Cóż... WoW ze swoją grafiką (taka przesłodzona herbata :> ) i postaciami (tam nawet d*pa ma kant :devil2: ) do mnie nie trafił . Jest dopracowany to fakt . Rozumiem czemu Blizz chce abonament miesięczny ( Boże , jak reklama Tp :) ) , ale mogliby zrobic coś z lagami :) . WoW na pewno nie jest grą świetną ale dobrą na pewno tak .
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe