World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 2 sie 2005, o 12:05

Aaah, no tak, faktycznie. Zapomnialem.

Przepraszam. ^o^

Larret
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Larret » 2 sie 2005, o 12:11

Ja bym generalnie chętnie postukał w WoWa przynjamniej miejąc na uwadze obecność orków których to odf Wara 1 już uwielbiam :D . A tak czasami wracam do L2. Ogółem WoW ma problem z balansem podobnie jak W3. Przeciwnie War2 i StarCraft - genialny balans... świetna grywalność.. i w sumie wciąż mnie zastanawia czemuż to nie kontynuują seri SC. Choć pewnie Blizza jedyne na co stać to na chwilę obecną rozwijanie WoWa.
Obrazek

Simonix90
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Simonix90 » 3 sie 2005, o 11:29

Gralem w WoW'a bo kumplowi sie zepsula karta graficzna. Jednak nie podobal mi sie. Moim zdaniem "FANTASTYCZNA" fabula skonczyla sie na poczatku gry. Reszta te qesty nie trzymaja sie kupy. A grafika wogule nie przypomina normalnej gry. Gosciu ktory gral w WoW'a przez 2 miesiace gdy wchodzilo GW do Polski mowil ze to jakas glupia gra bo mozna miec tylko 8 czarow na raz. Kazalem mu sprobowac zagrac <E/Mo 12lvl na Pustyni przy ASCALON> zginol 2 razy bo nie potrafil odpowiednio dobierac czarow. WOW Oglupia ludzi!!!!
bAnDiC|TEAM

Yellow
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 3 sie 2005, o 13:44

500 zł...

za tyle to ja postawię komputer na nogi, bo mi właśnie padła płyta i procek...

a że WoW ogłupia... no cóż... znam jedna osobę która gra nałogowo i rzeczywiście nie grzeszy błyskotliwością, ale mam nadzieję, że to nieliczne przypadki

Larret -> Czemu? Bo to za duża odpowiedzialność. Ciężar legendy
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

Mikan
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Mikan » 11 sie 2005, o 22:56

No wiec gralem w gw i w wowa i musze stwierdzic ze wow jest duzo lepszy od gw bardziej rozbudowany itd.
W gw zachywa grafika na pierwszy rzut oka a wy zarzucacie wowowi kanciatosc heh watpie czy w gw mozna by bylo pograc na duronie 800 ;] Grafika na full Detalach zachwyca prawie kazdym szczegolem :] W tym momecie mam rogue 36lvl w wowie i jakos mi sie nie nudzi wrecz coraz bardziej ciekawi :] Blizz ciagle szykuje dla nas nowe rzeczy typu: Nagrody za, honor zmienia sety postaci (czyli np. Czyli powiedzmy zbroja klasowa huntera byla chyba najgorsza pod wzgledem wygladu wystarczyla jedna ankieta na forum blizza by w nastepnym patchu zmieic go wraz z shamana i rogue'a), z prawie kazdym patchem dochodza nowe battlegroundsy (teraz sie szykujemy na kolejnego w patchu 1.7), Juz nie mowiac o tym ze czesto w nowym patchu dodaja nowe creepy i krainy ktore sa jeszcze underconstruction :] Do wowa tez mnie bardziej przekonala wieksza ilosc klas i ras(ktorych troche jednak brakuje w gw) A na zakonczenie powiem ze to wow zostal uznany najlepszym MMorpgiem wszechczasow i gra w niego 3,5mln ludzi a sadze ze jednak gw oglupia ludzi poniewaz graja w to dzieci 11-12 letnie ktore moga sobie na to pozwolic w wowie nie spotkalem jeszcze czlowieka ponizej szesnastki :]
Jesli chcecie moge wam wlepic pare screenow w normalnej rozdzielczosci i full detalami ;] moze zobaczycie roznice pomiedzy stronkowymi screenami a moimi :P
PS: Eeee nie mieszajcie faktow z beta a wersja koncowa :] Troche mnie oburzyly wasze opinie o wowie :| widac nie wiele sie dowiedzieliscie grajac na piratach-becie
Ja guild warsa uwazam za prawie ze kompletne sciagniecie z wowa z dodaniem cukierkowo slodkiej grafy ze az na wymioty idzie :] Wow zapoczatkawal tak naprawde mmorpegi i on nadal rzadzi :] Zreszta nie osiagniemy porozumienia wielcy fanowie zawsze beda bronic swojej strony :] (Wy nie macie pojecia jak to jest bedac gnomem zbic 10x wiekszego taurena :P gosh jaka to przyjemnosc :] )

BartosH
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BartosH » 11 sie 2005, o 23:06

Stary nie osmieszaj sie... Wiecej nie chce mi sie pisac.
gw oglupia ludzi poniewaz graja w to dzieci 11-12 letnie ktore moga sobie na to pozwolic w wowie nie spotkalem jeszcze czlowieka ponizej szesnastki
n/c
Ja guild warsa uwazam za prawie ze kompletne sciagniecie z wowa z dodaniem cukierkowo slodkiej grafy ze az na wymioty idzie

Jeszcze lepiej.
W gw zachywa grafika na pierwszy rzut oka a wy zarzucacie wowowi kanciatosc heh watpie czy w gw mozna by bylo pograc na duronie 800 ;]

Wyobraz sobie ze mozna.
A na zakonczenie powiem ze to wow zostal uznany najlepszym MMorpgiem wszechczasow...

Ciekawe przez kogo.
W tym momecie mam rogue 36lvl w wowie i jakos mi sie nie nudzi wrecz coraz bardziej ciekawi
Bardzo duzo osob po osiagniecu 60lvl odchodzi od WoW'a.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2005, o 23:39 przez BartosH, łącznie zmieniany 1 raz
Meet Your Doom
X Texas Ranger X

stoprocent
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: stoprocent » 11 sie 2005, o 23:09

Mikan pisze:No wiec gralem w gw i w wowa i musze stwierdzic ze wow jest duzo lepszy od gw bardziej rozbudowany itd.
W gw zachywa grafika na pierwszy rzut oka a wy zarzucacie wowowi kanciatosc heh watpie czy w gw mozna by bylo pograc na duronie 800 ;] Grafika na full Detalach zachwyca prawie kazdym szczegolem :] W tym momecie mam rogue 36lvl w wowie i jakos mi sie nie nudzi wrecz coraz bardziej ciekawi :] Blizz ciagle szykuje dla nas nowe rzeczy typu: Nagrody za, honor zmienia sety postaci (czyli np. Czyli powiedzmy zbroja klasowa huntera byla chyba najgorsza pod wzgledem wygladu wystarczyla jedna ankieta na forum blizza by w nastepnym patchu zmieic go wraz z shamana i rogue'a), z prawie kazdym patchem dochodza nowe battlegroundsy (teraz sie szykujemy na kolejnego w patchu 1.7), Juz nie mowiac o tym ze czesto w nowym patchu dodaja nowe creepy i krainy ktore sa jeszcze underconstruction :] Do wowa tez mnie bardziej przekonala wieksza ilosc klas i ras(ktorych troche jednak brakuje w gw) A na zakonczenie powiem ze to wow zostal uznany najlepszym MMorpgiem wszechczasow i gra w niego 3,5mln ludzi a sadze ze jednak gw oglupia ludzi poniewaz graja w to dzieci 11-12 letnie ktore moga sobie na to pozwolic w wowie nie spotkalem jeszcze czlowieka ponizej szesnastki :]
Jesli chcecie moge wam wlepic pare screenow w normalnej rozdzielczosci i full detalami ;] moze zobaczycie roznice pomiedzy stronkowymi screenami a moimi :P
PS: Eeee nie mieszajcie faktow z beta a wersja koncowa :] Troche mnie oburzyly wasze opinie o wowie :| widac nie wiele sie  dowiedzieliscie grajac na piratach-becie
Ja guild warsa uwazam za prawie ze kompletne sciagniecie z wowa z dodaniem cukierkowo slodkiej grafy ze az na wymioty idzie :] Wow zapoczatkawal tak naprawde mmorpegi i on nadal rzadzi :] Zreszta nie osiagniemy porozumienia wielcy fanowie zawsze beda bronic swojej strony :] (Wy nie macie pojecia jak to jest bedac gnomem zbic 10x wiekszego taurena :P gosh jaka to przyjemnosc :] )

NIe jestes czlowiekiem?
W Wowie jest o wiele wiecej dzieci, wystarczy czytac regularnie strone wow gdzie byly sondy nawet kto ile ma lat. w GW jest tych osob malo gdyz ta gra nie ciagnie tak nie dojzalych graczy.

GW idzie na duronie 800mhz...

WoW zapoczatkowal mmorpg? :lol:

GW jest sciagniete z WoW? :lol: Przeciez nad GW zaczeto prace wczesniej niz nad wowem wiec jak to moglo sie stac? :D

Gralem miecha na org serwie , doszedlem dark priestem do 27lvlu i nie wszeldem w ta gre wiecej tylko sprzedalem bratu 5 miesieczny abonamet i konto. A on teraz wystawil na allegro :lol:

Pozatym nie ma co porownywac tych gier, wow to nic nowego, klasyczny mmo rpg, bic lvl i tyle a gw to cos czego jeszcze nie bylo, to rpg w ktorym lvl nie jest wazny.

Larret wc3 jest bardziej zbalansowany od l2 i napewno nie gorzej niz sc. Przykladem jest potega elfow i niz krasnolodow.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2005, o 23:16 przez stoprocent, łącznie zmieniany 1 raz
.:użytkownik zbanowany:.

pyra
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: pyra » 12 sie 2005, o 10:26

Mikan pisze:No wiec gralem w gw i w wowa i musze stwierdzic ze wow jest duzo lepszy od gw bardziej rozbudowany itd.
PS: Eeee nie mieszajcie faktow z beta a wersja koncowa :] Troche mnie oburzyly wasze opinie o wowie :| widac nie wiele sie  dowiedzieliscie grajac na piratach-becie

:lol: pelen rotfl :D :D . po pierwsze GW to CORPG a WoW to MMORPG :) . a skad mozesz wiedziec ze kazdy mial 16+ ?? chyba sie nie pytales kazdego ile ma lat ;) ?? wow przyciaga dzieci swoim cukierkowatym swiatem i postaciami wprost z bajek, a gw przeciwnie. GW jest bardziej ponure i raczej malo kolorowe.

PS: dodaj te screeny jak bedziesz mial odwage sie jeszce tu pojawic :>

Ploosh
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Ploosh » 12 sie 2005, o 11:18

Daruje sobie komentarz kolegi co do WoW'a i GW.

Natomiast sądze że WoW jest w tym monencie jedną z lepszych pozycji na rynku MMORPG. Battlegrounds naprawde robią wrażenie ... co nie zmienia faktu że PvP nawet nie umywa się do GW ... Z drugiej strony wolałbym wydać te 15euro na Finala Online, lub nawet na oficjalny serw L2 [ nie ma to jak oblężenie zamku przez porządny alliance - piękne ! ] .

Wielu moich znajomych gra w WoW ponieważ leży im klimat i grafa, mi osobiście znudziło się nabijanie kolejnych lvl i kluczenie po traktach aby jakaś przepakowana lama wbiła mi sie w tyłek ... Wszystko zależy od osobistych preferecji , wiec sądze że dyskusje WoW > GW, GW > WoW itp są bezsensowne ...
"Wy macie racje, my mamy karabiny ..."

Obrazek

Nerevar
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Nerevar » 12 sie 2005, o 12:14

też sobie daruję komentarz bo kolega robi z siebie pośmiewisko.
zarzuce tylko jednym linkiem:
www.mmorpg.com
ranking na stronie głównej chyba mówi sam za siebie...

BartosH
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BartosH » 12 sie 2005, o 12:19

Wcale nie, WoW przeciez zostal uznany "MMORPG wszechczasow" :P ROTFL
Porownywania WoW i GW moze i nie maja sensu, ale takiej wypowiedzi nie mozna pozostawic bez komentarza.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2005, o 12:21 przez BartosH, łącznie zmieniany 1 raz
Meet Your Doom
X Texas Ranger X

Ohno
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Ohno » 12 sie 2005, o 20:59

Ugh... 'wow mi sie nie podoba dogralem 14 poziomu... wow mi sie podoba dogralem 20 poziomu...' eh te poziomy nabija sie w maks trzy dni *rechocze rubasznie* prawdziwy WOW zaczyna sie od poziomu 60-tego, a dazenie do niego nie jest nudne - bynajmniej... no chyba ze sie 'solowalo' te pare poziomow i nei czerpalo radosci z tego czym jest prawdziwe mmorpg, czyli otwartego swiata pelnego innych zywych mieszkancow *grins* mysle nad tym zeby zakupic sobie GW i zobaczyc jak to wyglada, ale nie sadze zeby przebil WOW z jednej prostej przyczyny, GW to nie MMORPG jak juz ktos wczesniej napomnial, a 50 zl miesiecznie to odpuszczenie sobie dwoch imprez juz bez hipokryzji 50zl to nie tak duzo, mozna dwa weekendy ulotki porozdawac i sie kase ma *smieje sie* nie rozumeim dlaczego wszyscy robia z polakow takich biedakow

pozdrawiam i do zobaczenia albo gdzies w Kalimdorze albo w swiecie GW

Quetzacotl
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Quetzacotl » 12 sie 2005, o 22:14

Ohno to przyklad oglupionego czlowieka przez WoWa :P ale badz co abdz WoWa lubie za swiat, GW za PvP. A, ze pvp jest dla mnie wazniejsze, to GW jest lepsze *kropka*
klękaj i ziewaj!

Guest
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Guest » 12 sie 2005, o 23:00

Ugh, drogi Quet, a co wplywa na postawienie takiej diagnozy? Jestem starym graczem jesli chodzi o MMORPG, wielu z nich kosztowalem i uwazam ze WOW jest jednym z lepszych w jakie przyszlo mi grac, i tak masz racje swiat jest fenomenalny, fabula ktora skrywa chyba jeszcze lepsza, a PVP, coz dla mnie nic nie przebije PVP wlasnie w WOW i nie mowie tu o PvP na serwerach temu dedykowanych (ugh mam nadzieje ze na serwerach GW nie panuje taka zenada jak na pvp srv. wowa... l33t sp33ch itp ugh... ) a o PvP na serwerach RP gdzie wielokrotnie organizowane byly ponad 100, czasami prawie 200 osobowe ataki chociazby na Ironforge, wszystko w otoczce wysublimowanego RP i niesamowitego nastroju, do tego battlegroundy, domyslam sie ze nie miales okazji spedzic na nich zbyt wiele czasu o ile wogole ich kosztowales... nie jestem w stanie porownac tego do GW bo w GW nie gralem ale moge klimat RP i RP PvP porownac z takimi tytulami jak UO, DaoC, AO czy L2 i uwazam ze WoW wypada tu najlepiej, chociaz RP w UO na legalu SP czy CL naszym rodowitym niszczy wszystkie inne gry hehe

i po drugie, jezeli "oglupiony" wynika z tego ze jestem gotow placic za rozrywke to ugh, sory ale jedyne czego nam brakuje wzgledem 'zachodu' to swiadomosci tego ze za dobra i uslugi sie placi, utrzymanie serwerow WOW'a to usluga taka sama jak kazda inna za ktora trzeba placic, a ze autorzy GW postanowili zrezygnowac z oplaty abonamentowej coz... uwazasz ze tyle osob by w to gralo gdyby trzeba bylo go placic? ja uwazam ze duza, ba wieksza czesc z nich wybrala by WoW'a czy inne MMORPGi bo stety lub nie najwiekszym atutem GW imho nie jest rewelacyjny klimat, swiat czy pvp, a wlasnie to ze nie ma abonamentu

BTW,
nie wiem gdzie to przekazac ale we Wroclawiu w empiku megastore gdzie pracuje mozna od reki dostac Guild Wars i World of Warcraft, zostalo jeszcze po kilka sztuk z obydwoch tytulow nie wiem gdzie to przekazac wiec przekazcie jak mozecie gdzies dalej

pozdrawiam
Oh'no

BartosH
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BartosH » 12 sie 2005, o 23:20

Ugh, ugh, ugh. Owszem WoW wyglada najlepiej z wszystkich MMORPG, ale wlasnie z MMO. Dla Ciebie PvP w WoW'ie nie przebije niczego, a ja sie spytam jakie tam moze byc PvP ? Wszystkie skille na pasku i sie cieszysz, ze masz uniwersalna postac. Takie jak w kazdym MMO. Masz lepsza postac wygrywasz, czyli co za tym idzie im wiecej grasz tym jestes lepszy. To jest imitacja PvP. Prawdziwe PvP wlasnie jest w w GW, gdzie o wygranej decyduje glownie skill, ale takze dobra taktyka i build druzyny.
za dobra i uslugi sie placi

GW jest swietne i sie nie placi, a nawet jakby sie placilo to sadze, ze niewiele osob by odeszlo od tej gry.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2005, o 23:22 przez BartosH, łącznie zmieniany 1 raz
Meet Your Doom
X Texas Ranger X

Faile
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Faile » 12 sie 2005, o 23:28

Guest pisze:ja uwazam ze duza, ba wieksza czesc z nich wybrala by WoW'a czy inne MMORPGi bo stety lub nie najwiekszym atutem GW imho nie jest rewelacyjny klimat, swiat czy pvp, a wlasnie to ze nie ma abonamentu

A ja sie nie zgodze ;P. To wcale nie jest najwieksza zaleta, bo nawet gdyby WoW byl za darmo, to nie sadze ze gralabym w niego tak dlugo jak w GW, gdyz po jakims czasie robi sie nudny i tyle. Mi sie swiat WoWa w ogole nie podoba, wiec nie jest dla mnie zadnym atutem - jest zbyt cukierowaty i to wlasnie GW bardziej odpowiada mi klimatem. Slyszalam tez ze wiele ludzi znudzonych Wowem coraz czesciej rozpoczyna swoja przygode z GW.
WoW mial ogromna i skuteczna reklame dzieki Blizzardowi. Gra ogolnie moze i jest ok, ale jak na moj gust to te wszystkie reklamy, recenzje pelne zachwytow i pomijajace dosc oczywiste wady sa przesadzone.

PS. poza tym w GW trzeba wiecej pomyslec nad postacia i taktyka, a niektorych myslenie boli ;P
Ostatnio zmieniony 12 sie 2005, o 23:31 przez Faile, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BartosH
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: BartosH » 12 sie 2005, o 23:32

Slyszalam tez ze wiele ludzi znudzonych Wowem coraz czesciej rozpoczyna swoja przygode z GW

Przykladem jest moj kumpel. Rzucil WoW'a i teraz gra z nami w GW.
Tak jak juz wczesniej pisalem - WoW to zwyczajny MMO, ktory praktycznie niczego nowego nie zaprezentowal. Czekalem na niego dlugo (jestem fanem warcraftow), myslalem, ze bedzie to swietna gra, ale pogralem i sie mocno rozczarowalem.
Meet Your Doom
X Texas Ranger X

ohno
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: ohno » 12 sie 2005, o 23:37

ugh? ile grales w WoWa ? nie ma czegos takiego jak uniwersalna postac i myslac PvP mam na mysli bitwy conajmniej 10 na 10 graczy nie duele, w WoW zgrana grupa graczy mzoe pokonac graczy o kilka leveli silniejszych, wiadomo ze kazdy pojedynczo nie mial by szans z w walce 1 na 1dnego z duzo silniejszym graczem, ale ugh, uniwersalna postac to nie funkcjonuje nawet przy duelach! sa conajmniej 3 sposoby na rozwoj kazdej klasy, z tego co widze nie slyszales o czyms takim jak drzewka talentow, i uwierz mi na slowo w zaleznosci od tego jaki rozwoj danej klasy pod katem talentow wybierzesz mozesz byc lepszy albo gorszy przeciw innym klasom, *smieje sie* nie proboj atakowac czegos czego nie znasz, ja GW nie atakuje,

co do tego co napisales ze gdyby trzeba bylo placic ze malo kto by zrezygnowal, sprzedaje te gry dosyc czesto i glowna przyczyna dla ktorej ludzie biora GW to wlasnie to ze sie nie placi, i gdyby byl abonament wogole by GW nie kupili to po pierwsze, skoro wielu z was nawet tutaj sie wypowiadalo ze nie graja w WOW'a bo nie maja kasy na abonament skad nagle stwierdzienie ze mieli by zeby placic za GW? zakosztuje GW, a raczej jesli zakosztuje GW bede mial porownanie i wtedy bede mogl z czystym sumieniem powiedziec czy pvp w GW jest rzeczywiscie tak rewolucyjnie rewelacyjny i lepszy od tego ktory serwuje blizzard w WoWie,

chcialem tylko wybronic WOW'a troszke i rozwiac niektore mity ktore tu tworzycie ale widze ze jakiekolwiek stwierdzenie ze cos jest dobre ba, bardzo dobre co oznacza ze konkuruje z swietnoscia GW w waszym mniemaniu, jest grzechem

nic zabieram swoje 'oglupienie wow'em" z waszego forum bo tylko wam przykrosci sprawiam *smieje sie* milego grania ;)

Faile : łacze posty
-----
ah jeszcze do Faile, zapraszam na RP serwer Argent Dawn i na battlegroundy najlatwiej bedzie ci sie dostac na Warsong Gulch, sproboj po stronie aliansu i hordy, zobaczysz co oznacza taktyka po stronie hordy i roztrzepanie graczy aliansu *smieje sie* zdziwila bys sie ile strategii mozna wymyslec dla niby niezmiennego pola bitwy i w jak rozny sposob mozna wykorzystac atrybuty kazdej klasy.

pozdrawiam
Oh'no

-------
i errata co do tego ze nie da sie pokonac duzo silniejszego gracza, pokonywalem swoim magiem w duelach przeciwnikow o kilka, nawet 6 poziomow silniejszych, umiejetnosci tez sa wazne

pozdrawiam i przepraszam za multiposting!
Ostatnio zmieniony 12 sie 2005, o 23:46 przez ohno, łącznie zmieniany 1 raz

stoprocent
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: stoprocent » 12 sie 2005, o 23:42

Dokladnie, wow jedynie ma + bo jest ze swiatu wc3. Ja osobiscie jestem pewien ze jakbym mial do wyboru l2, gw, wow to wybral bym gw w pierwszej kolejnosci a potem wow chociaz odrazu by m isie znudzilo, kazdy zwykly mmo mi sie nudzil , 1miech gry i the end a gw nie .
.:użytkownik zbanowany:.

Draghmar
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Draghmar » 13 sie 2005, o 02:19

ohno pisze:co do tego co napisales ze gdyby trzeba bylo placic ze malo kto by zrezygnowal, sprzedaje te gry dosyc czesto i glowna przyczyna dla ktorej ludzie biora GW to wlasnie to ze sie nie placi, i gdyby byl abonament wogole by GW nie kupili to po pierwsze, skoro wielu z was nawet tutaj sie wypowiadalo ze nie graja w WOW'a bo nie maja kasy na abonament skad nagle stwierdzienie ze mieli by zeby placic za GW? zakosztuje GW, a raczej jesli zakosztuje GW bede mial porownanie i wtedy bede mogl z czystym sumieniem powiedziec czy pvp w GW jest rzeczywiscie tak rewolucyjnie rewelacyjny i lepszy od tego ktory serwuje blizzard w WoWie,

W samą gadkę się nie wdaje bo uważam ją za pozbawioną większego sensu...Nigdy nie przekonasz kogoś kto przekonuje Ciebie ;)
Jednak chciałem tylko abyś nie pisał, że dzięki temu, że często je sprzedajesz wiesz tyle...Bo piszesz tylko o Polsce, a u nas m.in. dlatego ludzie grają...Choć bzdurą jest twierdzenie, że tylko dlatego...Jak kogoś gra nudzi to bez wzg. na to czy jest darmowa czy nie i tak w nią grać nie będzie...Proste, prawda? Dlaczego nie grają w L2 na nieoficjalnych serwerach? Lub inne gry online, a akurat wybierają GW? Pewnie to ten wszendobylski marketing ;) . Poza tym pamiętaj, że na zachodzie nie ma takich problemów z gotówka, a mimo to wybiera się GW.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2005, o 02:38 przez Draghmar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe