World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Ice Pie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Ice Pie » 28 maja 2010, o 12:27

chullo napisał :No to przecież tak jest z rajdami 70 lvlowymi, będzie to samo z 80tymi. Nowe raidy będą mieć normalnie zbalansowanie itemy, a raczej ich level.

Nie wiesz co mówisz i czynisz.

Jamsza
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Jamsza » 30 cze 2010, o 12:21

Z dzisiejszym dniem w świecie WoWa nie zagościł tylko oczekiwany reset, ale też nowy patch wprowadzający Ruby Sanctum ! Nowy 10/25 man raid, dający ( niestety) tylko itemy poza setowe. Pocieszeniem jest że owe itemy mają spory lvl :

10 man - 258 lvl / 10 man HC - 271 lvl

25 man - 271 lvl / 25 man HC - 284 lvl

Gearscore na pewno podskoczy w górę. Co do samego raidu, mam nadzieję że utrzyma poziom Uldu. Jeśli ktoś zabił naszego nowego misia, proszę o składanie relacji !

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 30 cze 2010, o 12:35

i bardzo dobrze ze nie ma nowego tier seta.
a to co tam leci zastapi inne poza setowe itemy jak neck

Ice Pie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Ice Pie » 2 lip 2010, o 11:55

Ja juz sie czaje na melee trinket bo jest soczysty :->. Teraz inna sprawa, dodany raid z 1 bossem to jednak troszeczke malo na kilka miesiecy przed nowym dodatkiem, max miesiac i bedzie wiac nuda znowu. W srode Blizzard kompletnie pokpil sprawe i servery byly wylaczone az do 18-19, a do 20 byly problemy z logowaniem.

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 2 lip 2010, o 15:31

trinket i wristy z 25 :P
ogolnie podoba mi sie nowy raid. cc przed pullem na smieciach przypomina mi conservatory of life w uld co mi sie milo wspomina bo poziomem icc jestem szczerze zniesmaczony.

a ze tylko jeden raid. no coz. i tak wiecej niz w gw dawali :P

ps. a akcja z przenoszeniem godziny otwarcia serverow i potem 2 godziny problemow z logowaniem przypomnialo mi czasy prywatnych serverow lineage 2. blizzard sie osmieszylo i powialo amatorszczyzna
Ostatnio zmieniony 2 lip 2010, o 15:35 przez Nightghost, łącznie zmieniany 1 raz

Ice Pie
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Ice Pie » 3 lip 2010, o 21:28

Pewnie byli zajeci liczeniem szmalu ;>.

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 5 lip 2010, o 09:47

Trinkety Sharpened Twilight Scale + Deathbringer's Will = miazga dla mojego huntera. Dzięki niemu mam 115% redukcji armora przeciwnika ^_^
Care-o-meter
[-|---------------]

Jamsza
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Jamsza » 1 wrz 2010, o 17:55

Hm, pomyślałem, że i tu nie zaszkodzi poszukać :

Tak więc, jeśli ktoś z was gra na Burning Legionie, i ma gildię, z którą warto poraidować to chętnie się wybiorę na LK, czy zacznę progressować HC (SP 5.7k gs )

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 11 wrz 2010, o 18:10

BL to największy zbiór trollów WoW'owych z Polski.. Zmień server jeśli chcesz coś zdziałać w tej grze.
Care-o-meter
[-|---------------]

Worm
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Worm » 17 wrz 2010, o 23:15

słyszałem że opłacą się zacząć grę(zupełnie od zera) przed wyjściem tego dodatku Cataclysm, prawda to czy nie?

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 18 wrz 2010, o 10:34

Nie bardzo to jest prawda ;)
Care-o-meter
[-|---------------]

Kraven
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 18 wrz 2010, o 12:46

Cóż - warto. A to dla tego, że Cataclysm, w przeciwieństwie do wcześniejszych dodatków, nie tyle dodaje nowe obszary co zmienia te już istniejące. A to znaczy, że po premierze nie uświadczysz już tych samych obszarów, questów czy postaci. Więc jeśli nigdy nie grałeś w WoW'a to jak najbardziej warto.

Worm
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Worm » 18 wrz 2010, o 15:01

chullo napisał :Nie bardzo to jest prawda ;)

Można prosić o uargumentowanie? Czy najzwyczajniej w świecie nie ma sensu zaczynać gry która ma 6 lat?

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: chullo » 21 wrz 2010, o 17:33

I tak nie zdążysz ogarnąć wszystkiego co jest w starym świecie do premiery.
Care-o-meter
[-|---------------]

Endrjuu
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Endrjuu » 23 wrz 2010, o 19:52

Jakie polskie prywatne serwery polecacie?
Bo gram na JarGames, ale tam dużo noobów jest.

Kraven
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 23 wrz 2010, o 21:11

Jeżeli już chcesz gadać o privach to zdecydowanie nie polecam Jar. Nie uświadczysz tam prawdziwych walk z bossami bo wszystkie po prostu stoją i klepią z autoataku, a Ulduar jest cały zamknięty bo chłopaki nie radzą sobie ze pierwszymi skryptami. Polecam low-rate servy bo choć długo się leveluje to za to przyjemnie, a z tego co słyszałem na Sunwell wszystkie raidy chodzą jak w zegarku.

Ogólnie odradzam wybieranie servera pod kątem ratów expa i innych chyba, że ktoś ma zamiar grać wyłącznie BG i Areny ale to się szybko znudzi.

Worm
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Worm » 25 wrz 2010, o 11:05

PvP na privach? Przecież tam połowa talentów nie działa... (a przynajmniej nie działała ze 3 lata temu)

Kraven
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 26 wrz 2010, o 07:28

Aktualnie nie działają pojedyncze skille, a i one są systematycznie naprawiane więc tragedii nie ma. Teraz to już tylko kwestia chęci modów a nie jakichś specjalnych możliwości, choć większość Adminów na tych serwerach ma problemy psychiczne i robią graczom wielką łaskę, że w ogóle pozwalają im grać. I to chyba gówna bolączka privów.

Imdream
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

World of Warcraft

Post autor: Imdream » 26 wrz 2010, o 13:11

Ja osobiście polecam Avalon-sympatyczni ludzie, online może nie powala ale można spokojnie przejśc się na jakieś raidy, administracja również sympatyczna(no dobra ostatnio GMi jebnęli strajk ale im się nie dziwię gdy naprawiają jednego dnia 20q i jeszcze mają nagonkę). A tak btw. jaki jest patch na Sunwellu? Bym może też tam sobie konto pierdyknął.

EDIT:Pytanie do kosza
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, o 13:12 przez Imdream, łącznie zmieniany 1 raz

Los Emilos
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Los Emilos » 21 lis 2010, o 22:33

Gra ktoś jeszcze w WoW'a na globalu a dokładniej an Defias'ie?

EDIT: Jeżeli ktoś gra w WoW'a i posiada XFire, polecam kanał o WOW'ie: http://www.xfire.com/communities/worldofwarcraftpoland/ .
Ostatnio zmieniony 28 lis 2010, o 12:41 przez Los Emilos, łącznie zmieniany 1 raz
Bo czasami prawda to za mało, ludzie czasem zasługują na coś więcej. Na to, by ich wiara została wynagrodzona.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe