World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Czarny Murzyn
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Czarny Murzyn » 22 paź 2011, o 10:09

Jeszcze z 3 dodatki i skoncza xD

Xsior
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Xsior » 22 paź 2011, o 12:02

Czarny Murzyn napisał :Wyjdzie Guild Wars2/"Titan" i skoncza xD
Obrazek

Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Tom Stone » 22 paź 2011, o 12:28

Tom was like - meh - nawiązując do tytułów, od których tak naprawdę się to zaczęło (czyli Warcraft: Orsc and Humans, ewentualnie W2: Tides od Darkness/Beyond the Dark Portal) to Pandaranie to jakiś żart. Ok, spoko, w Frozen Throne na zasadzie niby to Hero niby Easter Egg był sobie Pandaran Brewmaster ale, kurka, bez przesady. Ja wiem, że w "Wielkim Świecie" Chiny (jak i cały daleki Wschód) kojarzą się z ryżem i monochromatycznymi misiami, ale żeby je od razu cisnąć jako humanoidalną rase zabijaków? Meh. Meh. Meh. Już lepiej niech pracują nad Diablo... Wyglądem/klimatem/pomysłem niestety Factions>Mists of Pandaria (i żeby nie było - wiem, że to zupełnie inne gry, ale jednak).

Kisuro
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 22 paź 2011, o 13:51

Pokemony. Nie zapominaj o pokemonach.
Smutno mi trochę, ale TOR już niedługo :)
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

World of Warcraft

Post autor: tazer » 22 paź 2011, o 23:26

bueh, WoW po 7 latach doczeka sie Canthy i monkow.
ciekawe z kim przjdzie walczyc na koncu ale cos czuje, ze smiechne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Akim
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Underworld

World of Warcraft

Post autor: Akim » 23 paź 2011, o 10:48

tazer napisał :ciekawe z kim przjdzie walczyc na koncu ale cos czuje, ze smiechne.

Gdzieś przeczytałem, że nie ma końcowego badassa. Kolejny minus. Ludzie lubią czuć, że coś osiągają, a robią to przez unicestwianie kolejnych panów zła. Płacić za zestaw questów w nowej krainie zamieszkanej przez bojowe pandy? Uhm.

Druga sprawa: wprowadzają swoją Canthę, monka i dungeony. Jakby to GW ściągnęło cokolwiek od WoWa to od razu byłoby głośno.
Obrazek

Xsior
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Xsior » 23 paź 2011, o 10:56

Akurat WoW, to od Cataclismu ściąga coś z GW/GW2
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

World of Warcraft

Post autor: tazer » 23 paź 2011, o 12:51

Akim napisał :Płacić za zestaw questów w nowej krainie zamieszkanej przez bojowe pandy? Uhm.

no coz, to Bli$$ard. a hardkorowi grinderzy i tak beda sikac po nogach, ze im podniesli lvl cap i dali pare jebitnych armorow.
az nie moge sie doczekac co wymysla po tym dodatku. obstawiam cos na ksztalt Shadows of Penguinia. z pingwinami ninja :ph34r:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kisuro
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kisuro » 23 paź 2011, o 15:38

Obrazek
Obrazek

Imdream
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

World of Warcraft

Post autor: Imdream » 23 paź 2011, o 22:25

Ja uważam, że Cata a co dopiero MOP (?) jest zrobione/będzie zrobione na siłę. Następna część to: UWAGA - World of Warcraft - Wings of Unicorn... ~~

Cytat z WoWned, który jak by nie spojrzeć moim zdaniem najlepiej obrazuje to co nadchodzi :lol:

Czyżby Blizzard miał nowe motto pod tytułem "Every day we're trollin'"?

Kraven
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Kraven » 24 paź 2011, o 00:44

Viniary pomysł na... dodatek do WoWa.

Nie jest nowością, że nawet największa żyła złota (dosłownie i w przenośni) kiedyś robi się pusta. Fakt, że ludzi grają w World of Warcraft już tak długo zasługuje na pokłon w stronę Blizza. Ale każdemu kiedyś kończą się pomysły.

Bartez D.
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Bartez D. » 25 paź 2011, o 19:57

Nolify będą sikać. Dodatek da im ten 90lvl co umożliwi im robienie solo 1/3 instancji oraz bicie solo bossów, które normalnie robi się w 10. Oficjalnie ogłaszam, że nastała era, gdzie WoW się skończy :f

Aranis
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Aranis » 25 paź 2011, o 20:06

Dla mnie WoW skończył się kiedy fabularnie przestał mieć coś wspólnego z W3.
Obrazek

Bartez D.
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Bartez D. » 25 paź 2011, o 20:08

Blizzard najwidoczniej chce naciągnąć na $ hamburgerowców. Może im się to uda ale plz...dlaczego wow?!

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 10 mar 2012, o 14:47

gw2 jeszcze daleko a wow juz desperackie kroki podejmuje by dociagnac do kolejnego dodatku
mowie oczywiscie o nowym ressurection scroll
jak ktos jeszcze nie wie to za powrot do gry daja za darmo cata, lvl 80 dla postaci i transfer na realm osoby ktora scroll nam wyslala.
jeszcze troche i pojda na f2p (choc z abusem RAF na allegro to juz prawie jest f2p)

Simon
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Simon » 10 mar 2012, o 15:16

Heh nie chcecie aby ktoś obsmarowywał GW i GW2 a ciśniecie WoWa ... Gra to gra, każdy gra w jaką lubi ... emocje off

Nightghost
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Nightghost » 10 mar 2012, o 15:56

nie wiem o jakich "wy" mowisz ale jak dla mnie o kazdej grze mozna wyglosic swoja opinie
w gw1 i gw2 tez mi sie sporo rzeczy nie podoba. z ress scroll skorzystam bo to nic nie kosztuja a free value jest.

i akurat wysmianie polityki majacej na celu zreaktywowanie graczy ktorzy od tej gry odeszli nie zaliczalbym do krytyki gry samej w sobie. bo to jak duzo oni oferuja jest wg mnie naprawde przesada.

Aladen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Aladen » 10 mar 2012, o 19:01

Mały offtopic :
Mother of Time 0_o temat zaczął się w 2005 roku :o

Bo jest tak stary jak samo forum. I tak stary jest ten konflikt między graczami obu tytułów. - T.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2012, o 15:06 przez Tom Stone, łącznie zmieniany 2 razy
Battle, War, Adventure, Friends - Guild Wars 2

artemis_fowl
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: artemis_fowl » 8 kwie 2012, o 23:34

Guild Wars>WoW
Taka prawda...
Grałem w WoWa całkiem sporo czasu (6 miesięcy za czasów WOTLK i 9 w CATA) i mogę to spokojnie powiedzieć.
Pierwsze, to co się widzi odrazu to oprawa, zarówno graficzna jak i muzyczna.
W obu kategoriach Guild Wars powala WoWa (Szczególnie loading screeny z Vanilli/TBC, które mają tak na oko 300x200px).
Kolejna rzecz to questy
WoW ma tu przewagę ilością, ale nie jakością. W Guild Wars każdy quest jest dopracowany, a w drugiej grze 90% questów polega na: "Zabij 6 Orków" lub "Zbierz 20 nóg pająka" (Zresztą nikt z Blizzarda nie pomyślał że pająk ma 6 nóg, więc i tak można zebrać z jednego jedną rzecz do questa).
PvP - w WoWie kompletnie niezbalansowane (Narzekacie na balans w GW? A co powiecie na Death Knighta, który soluje na pvp pięciu graczy?), nudne, z wszechobecnymi botami (Na Battlegroundach, a dokładniej WSG, zdarza się 5 botów na 10 osobowy team). W GW każda profesja daje rade na PvP i może konkurować z innymi - w WoWie jak widzisz gracza, to sprawdzasz jaką ma klasę i a) Uciekasz, bo wiesz że przegrasz, lub b) Atakujesz, bo wiesz że wygrasz.
To co przekonuje do PvP w WoWie to ilość graczy. W GW na GvG ludzi poprostu nie ma. Z HA jest jeszcze gorzej. A w WoWie jest masa osób, które grają pvp.
High End PvE - tutaj WoW niewątpliwie wygrywa Raidami. Są one źle zrobione, głównie poprzez wymagany equipment, aby wejść do danego Raidu (lub Dungeonu), ale są co jakiś czas dodawane, cały czas coś się dzieje. W GW nie ma większych updatów PvE (PvP w ogóle nie ma...). No może poza WiK i WoCem.
Rzeczą, która długo przekonywała mnie do grania w WoWa to Role-Playing. Są do tego wydzielone oddzielne serwery, a spoleczność RP jest bardzo rozbudowana. W GW jest ona malutka, pewnie nikt z was się z tym nie spotkał...
Jednak WoWa przybija abonament, który ja opłacałem goldem (ja daje komuś golda>ktoś kupuje mi abonament). Żeby tak opłacać grę, potrzebowałem dziennie spędzić około 3 minuty handlując (czyli jakieś 1.5h na miesiąc).

Olcia_Derw
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Olcia_Derw » 9 kwie 2012, o 00:33

artemis_fowl napisał :
(Zresztą nikt z Blizzarda nie pomyślał że pająk ma 6 nóg )

Nie mieli prawa tak myśleć. Wszyscy wiedzą, że pająk ma 8 nóg.
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2012, o 00:33 przez Olcia_Derw, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe