World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 28 sty 2006, o 20:15

Thorin Steelshield pisze :a jak wytłumaczycie to że 27 serverów padło
Moldar pewnie powie
TO WINA TPSA ;p

boże, ty wiesz o czym ja wogule pisze :| czy ja mówiłem że servy padły przez TPSA - NIE i nie mam pojęcia skąd ty takie wnioski wyciągasz ....

Laga mieli tylko polacy, zaczeto przypuszczać że to wina TPSA i innych, dalej nie wiem jak sie sprawa toczy bo nie chciało mi się tego drązyć.

Anyway, Blizzard przedłużył miesiąc o dwa dni, więc można wybaczyć to że padło 27 serverów na jeden dzień, a przecież serverów jest i tak dwa razy więcej.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006, o 20:21 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

Lord Draxxs
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Lord Draxxs » 10 lut 2006, o 16:51

Marmur pisze :Napewno ogromnym plusem WoWa jest ogromny świat oraz mozliwość podróżowania np. na wielkim ptaszysku. Natomiast WoW ma też sporo wad jak np. brak zrównoważenia klas, przwaga alliance nad hordą (na prawie każdym serwerze alliance jest przynajmniej 2 razy więcej), sporo buggów, które są wykorzystywane przez niektórych graczy np. do kopiowania itemów czy też kasy.

Omg player killing jedynie możesz zabijać się nawzajem Horda kontra Allinci ale nie ,że podchodzisz do gościa zabijasz go i zabierasz rzeczy.Grałeś tylko w bete więc nie gadaj głupot
Obrazek

Obrazek

Obrazek

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 10 lut 2006, o 17:11

Powiem tak grałem w WoWa 6 miesiecy cos kolo tego +/- gra jest dla mnie świetna ale ma pare - ! Pierwszy lagi , drugi abonament , trzeci ludzie gracze wow to spoleczenstwo n00bow i idiotow ja nie mowie o wszystkich bo to oczywiste ale jest tam pełno chamow co zabijali 2423343 razy Onyxie ale 10 golda nie dadza no boze nie dosc ze chamy to jeszcze skapi

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 10 lut 2006, o 18:12

Taaak, gracze dziela sie na noobow i beggerow. :P

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 10 lut 2006, o 18:51

Lord Draxxs pisze :Omg player killing jedynie możesz zabijać się nawzajem Horda kontra Allinci ale nie ,że podchodzisz do gościa zabijasz go i zabierasz rzeczy.Grałeś tylko w bete więc nie gadaj głupot

:huh: Po pierwsze nie grałem w betę. Po drugie twój post ma się nijak do mojego więc nie po co go cytujesz ?

Edit: Wracając do WoW to pogrywam sobie ostatnio na tym serwerze: http://dsmu.hopto.org:8081/
Najwiekszą wadą priv serwerów jest to, że WoW przestaje być grą massive mulitplayer. Poprostu graczy jest niewielu, a świat ogromny i bardzo rzadko można kogoś spotkać. Jeśli jednak ktoś ma ochotę pozwiedzać świat, zrobić parę questów i ponudzić się tłukąć moby to jak najbardziej może spróbować sobie pograć. Mi najbardziej podoba się pływanie statkiem :P .
Ostatnio zmieniony 10 lut 2006, o 19:29 przez Marmur, łącznie zmieniany 1 raz
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 11 lut 2006, o 10:59

Hmm może sobie zobacze ;p
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 12 lut 2006, o 11:24

reVen pisze :Powiem tak grałem w WoWa 6 miesiecy cos kolo tego +/- gra jest dla mnie świetna ale ma pare - ! Pierwszy lagi , drugi abonament , trzeci ludzie gracze wow to spoleczenstwo n00bow i idiotow ja nie mowie o wszystkich bo to oczywiste ale jest tam pełno chamow co zabijali 2423343 razy Onyxie ale 10 golda nie dadza no boze nie dosc ze chamy to jeszcze skapi

Sępów nikt w WoWie nie potrzebuje :P <joke>

ale to zależy też czy te charry posiadają epickiego mounta, jak nie, to rozumiem ich, bo sam bym nie dał :P

anyway, najlepszy farming w WoWie to stworzyc elfkę albo kobietę, udawać że jest się dziewczyną, wejść na kanał /Polska i w godzinkę zebrałem 150 złota :lol: potem przelew do mojego gnoma i nie trzeba farmować więcej :twisted:

co do trzeciego punktu, w GW takich noobów jest więcej :P tzn. może nie o tyle co nobów ale pyskatych dzieci, szczególnie oczywiscie z Polski, którzy psują opinie nas samych, najgorsze są jednak instancje, ciężko jest mi dokończyc instance w pełnej grupie, zazwyczaj dzieciak ginie i wychodzi, chociaż chciałem go wskrzesić. W GW trzeba po prostu grać ze znajomymi, albo mieć farta wybierając grupe :) W WoWie w sumie tez nie jest za ciekawie, gdy koles w instance biegnie w gromade moobów...
Ostatnio zmieniony 12 lut 2006, o 11:29 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 16 lut 2006, o 16:14

Ta taka jest prawda dziewczyny maja luzik na maxa ,wszyscy mysla jakas ladna laseczka za monitorem a tu 20 letni byk z zarostem i ma jazde z tych debili :lol: :lol:

Adar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Adar » 16 lut 2006, o 18:47

reVen pisze :Powiem tak grałem w WoWa 6 miesiecy cos kolo tego +/- gra jest dla mnie świetna ale ma pare - ! Pierwszy lagi , drugi abonament , trzeci ludzie gracze wow to spoleczenstwo n00bow i idiotow ja nie mowie o wszystkich bo to oczywiste ale jest tam pełno chamow co zabijali 2423343 razy Onyxie ale 10 golda nie dadza no boze nie dosc ze chamy to jeszcze skapi

zgadzam się z tobą 100% (grałem 1/2 roku) ale mam jedno ale co do tych skapych chamów?
A ty mi dasz 10 platyny w GW? oops

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 16 lut 2006, o 20:45

ja czekam aż moon gate bedzie włączone w WoWie
Obrazek

Praga
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Praga » 16 lut 2006, o 21:41

World of Warcraft święci swoje pierwsze urodziny w Europie. Z tego względu przygotowano ciekawe konkursy dla graczy z całej Europy. Czy na pewno z całej?

Bliższe zapoznanie się z zasadami konkursów ukazuje nam, że jednak nie z całej. Jak się okazuje gracze z Polski zostali pozbawieni przywileju uczestnictwa w konkursach i wygrania cennych nagród. Takich krajów jest jeszcze kilka, ale nas interesuje mozliwość uczestnictwa graczy znad Wisły.

No cóż. Pozostaje nam jedynie podziękować firmie Blizzard, że wyrzuciła naszych graczy poza nawias Europy. Oby tak dalej Blizz...
Obrazek

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 16 lut 2006, o 21:49

szczere
Obrazek

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 16 lut 2006, o 23:12

I dlatego GW jest lepsze. Tu nie ma podzialu na graczy z roznych krajow po prostu sa eventy dla wszystkich i tyle. Moze mniej ale przeciez abnamentu nie ma.
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Kanth
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kanth » 16 lut 2006, o 23:19

podoba mi sie w wowie jak np . ork powie lol ,a hum to widzi jako : tot
w ogole sie nie moga porozumiec.
a glupie w wowie jest to ze dla wschodzniej europy znizaja w godzinach 10-22 transfer.

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 17 lut 2006, o 00:17

Moga sie jezyka nauczyc. Na pewno z netu mozna sciagnac slowniczek bo dziala to zapewne na zasadzie podstawiania liter. Wlasnie "l" widziane jako "t"
Trzeba sie przyzwyczaic ze teraz skoro z Blizzarda odeszlo wiekszosc luda i zalozyli Flagshipa (Bill Roper rox :) ) to teraz sie na europejczykach mszcza :D No ale narzekac nie powinni jakos ich ten wow jeszcze przy zyciu chyba utrzyma.
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Kanth
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kanth » 17 lut 2006, o 18:48

co to Flagship?

kashankiomi
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: kashankiomi » 17 lut 2006, o 19:18

W ogóle nie kumam po co ci od WoW'a sie udzielaja na forum gw ? :8 Wiadomo ... kazdy broni tego co kupił, ale czego oni tu szukaja. :P I tak z góry wiadome jest, że nie ma zbytnich szans na przekonanie kogoś na wow ... zgodze sie ze stwerdzeniem "wow nic nowego nie wprowadził" a taki bajkowy świat to w ogóle totalna porażka... Jak mozna wydac 500zł + 200zł za pudełko ... i ma sie rok grania ... jak mozna odpalić np Mu Online i wychodzi na to samo ... tylko, że WoW to co innego itp itd, ale co tam. :) Np mojego szanownego kolege przekonałem na gw .. (kupił w lato, sprzedał, kupił jeszcze raz...rofl) bo juz wowa mial kupowac... w sumie go podniecaly rozgrywki typu atak 60 graczy na jednego moba ... po kilka(sic!) itemow ... czy ja wiem, że to takie fajne, wiadomo duzo akcji itp ... ale to jest kurnasz 60 OSÓB!!!!!!!!! ludzie zapnauj nad tym... jeszcze wezmy pod uwage ze polowa nie wyjdzie podszas takiego "rajdu" bo w GW na misjach wiadomo ... rush - to i jakis koleś od razu sie burzy zamias pogadac i wyjasnic(jestem swiezo po Thunderhead Keep:)) to od razu wychodzi ... ale co zrobic jak z 60 zostanie 30-20 bo reszta miała choćby dissconnecta bo serwer nie utrzymał wszystkich .... polaków :P Jak dla mnie wow jest zły pod kazdym wzgledem i prosze mi nie wciskać tu, że gw jest wzorowane na wowie ... bo mnie to nie robi ... a nawet jezeli to co?! bozee co za ludzie ... to musi byc straszne! BTW gw jest calkiem inaczej zrobione inaczej jest wiekszosc problemow rozwiazana ... lepiej ... wygodniej (jeszcze te domy aukcyjne:)) a nie ze w wowie widzisz tylko swoja postac bo masz ekran skillami zawalny :lol: WoWażniaki idzcie se prawic na swoje fora ... a nie nas tutaj denerwujecie ...

Kanth
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kanth » 17 lut 2006, o 19:58

glupie argumenty.
wow jest fajny i niesamowicie uzalezniajacy.
to jest "metoda sugestii" drogi Adialdenie

kashankiomi
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: kashankiomi » 17 lut 2006, o 21:38

A idz ty! Pozatym ... nie tak sie pisze mój nick kroki kancie. xD W sumie czy to jest wada czy zaleta, że uzaleznia ... Jak dla mnie pół wada pół zaleta ... BTW grasz w wowa? I mowisz jak wowo-gracze wniosek? .. JESTES JEDNYM Z NICH! A wiedz, że oni nadchodza ... ale co tam:P my gw-gracze nie damy sobie lac po pysku!

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 17 lut 2006, o 21:41

W ogóle nie kumam po co ci od WoW'a sie udzielaja na forum gw ?
może dlatego że niektórzy, tj. i ja mają i GW i WoWa ;)

zgodze sie ze stwerdzeniem "wow nic nowego nie wprowadził" a taki bajkowy świat to w ogóle totalna porażka... Jak mozna wydac 500zł + 200zł za pudełko ... i ma sie rok grania ... jak mozna odpalić np Mu Online i wychodzi na to samo ...

WoW może nie wprowadza nowych rzeczy, ale wszystko w nim wygląda lepiej, oraz WoW jest łatwiejszy w obsłudze. Większosć gier MMO jest z początku dosć trudna w osbłudze, Blizz jak zwykle upraszcza wszystko do granic możliwości. WoW jest po prostu bardzo intuicyjny dla przeciętnego gracza. Grafika to kwestia gustu, Azeroth zawsze był baśnią, co pokazuje genialna strategia Warcraft III gdzie wszystko tętni kolorami, tak samo jest w WoWie. Za ten płatny rok grania masz o wiele więskze doznania niż słabiutki MU Online.

w sumie go podniecaly rozgrywki typu atak 60 graczy na jednego moba ... po kilka(sic!) itemow ... czy ja wiem, że to takie fajne, wiadomo duzo akcji itp ... ale to jest kurnasz 60 OSÓB!!!!!!!!! ludzie zapnauj nad tym... jeszcze wezmy pod uwage ze polowa nie wyjdzie podszas takiego "rajdu" bo w GW na misjach wiadomo ... rush - to i jakis koleś od razu sie burzy zamias pogadac i wyjasnic(jestem swiezo po Thunderhead Keep:)) to od razu wychodzi ... ale co zrobic jak z 60 zostanie 30-20 bo reszta miała choćby dissconnecta bo serwer nie utrzymał wszystkich .... polaków :P
Mając disca mozna do gry zawsze wrócić, w przeciwieństwie do GW gdzie takiej mozliwosci nie ma, po za tym gwarantuje ci że taki instance daje masę wrażeń, a zbieranie itemków to piękno gry, ludzie do dziś grywają w Diablo bo zbierają itemy, to samo w WoWie.

BTW gw jest calkiem inaczej zrobione inaczej jest wiekszosc problemow rozwiazana ... lepiej ... wygodniej (jeszcze te domy aukcyjne:)) a nie ze w wowie widzisz tylko swoja postac bo masz ekran skillami zawalny :lol: WoWażniaki idzcie se prawic na swoje fora ... a nie nas tutaj denerwujecie ...

Tak GW jest inaczej zrobione, to ci przyznam, ale porównywanie obu tych gier nigdy nie miało sensu. w GW brakuje mi kilka rzeczy. Jeżeli ktoś z misji odejdzie, nikt nie może już dołączyć. Każda postać wygląda prawie że tak samo i brakuje mi takich rajdów jak w WoWie, np rajd na Onyxie ;)

No i widze że chyba jesteś jedyną osobą która się z obecności graczy WoWa denerwuje ... Po to ten wątek powstał aby o tej grze pogadać.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe