World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Yahzon
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Yahzon » 17 lut 2006, o 23:36

Jeśłi chodzi o mechanikę gry to WoW został stworzony aby graczy wciągać. Nie jest specjalnie rozbudowany, o rozwoju postaci nie będę wspominał. Jednak ma uzalezniający poziom grywalności. To jest to co w tej grze jest najbardziej dopracowane, to co niegdyś w Secret Service nazywano miodnością. Gra ma te zalety że do endgame dochodzi się bez zbytniego grindu, solo, w zasadzie robiąc questy, a sam endgame, instance, wymaga już gry zespołowej.
To jest dobry MMORPG i nic tego znie zmieni. Grafika jest jak zawsze kwestią gustu, dla niektórych jest wspaniała, dla innych, jak ja jest powoodem dla którego mój kontakt z grą ograniczył się do 5h i reakcji wymiotnych. Doskonała muzyka i właśnie grywalnośc czyni ten tutuł tak popularnym. Dla mnie gra jest ograniczona przez tępy system rozwoju, farmowanie epixów i itemów, grafikę i zależnośc pvp od posiadanego eq , co mnie odrzuciło. jednak nawet ja uważam że w dziedzinie pve trudno szukać lepszego, łatwiej modyfikowalnego i bardziej dostępnego dla gracza tytułu, ale tylko w dziedzinie pve. No i jak na grę pve za dużo instance jest w WoW.
There in no place like home.
XII Reaktywacja

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 18 lut 2006, o 01:17

Flagship to firma ktora stworzyli ludzie z Blizza tacy jak np. Bill Roper. Teraz tworza Hellgate:London.
A i jeszcze cos : WoW jest do *zady* bo privy sa do *zady* :P
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

raist9
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: raist9 » 18 lut 2006, o 08:59

Tu sie z toba Uss nie zgodzę. Priv serwery idą cały czas w góre jak idzie o "kompletność" świata. Największym minusem jest to, że ilość graczy ogranicza sie do około setki...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 18 lut 2006, o 11:17

ja czekam na moongate
Na servie bedzie mogło być 1200 osób
Obrazek

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 18 lut 2006, o 13:01

Na moongate długo chyba WoW nie postoi.Pozatym tam ludzie wolą mieć Ultime i Daoca.Lepiej,żeby pracowali nad tymi grami niz zajmowali się kolejnymi.Ostatnio tam była beta WoWa,i były liczne bugi i grało się mało przyjemnie.1200 osob online :D ??... juz to widze :P
Zgadzam się z Ussem że WoW na privach jest do *zady*,no bo jak można grać z 50 osobami w tak ogromnym świecie,nie licząc masy bugów,ograniczeń,itp.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2006, o 13:06 przez Lord Varden, łącznie zmieniany 1 raz

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 18 lut 2006, o 13:27

Pogrywam sobie od jakiegoś czasu na priv serwerze i muszę stwierdzić, że nie jest aż tak źle. Mi się tam gra przyjemniej niż w np. Silkroad. Graczy jest co prawda niewiele (średnio 50 online), ale atmosfera jest całkiem fajna. Większość stanowią Polacy, jest też polski kanał na chacie więc zawsze można się umówić na duel na arenie, czy też uzyskać pomoc w ubiciu jakiegoś bossa. Często napotkana osoba pomagała mi w expieniu, dostawałem od niej różne itemy itd. :P W każdym razie jest lepiej niż myślałem.
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

Kanth
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Kanth » 18 lut 2006, o 15:17

fajne sa te imba itemy co robia modowie xd

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 18 lut 2006, o 15:28

ej Marmur a gdzie teraz grasz?
Obrazek

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 18 lut 2006, o 15:36

Podawałem stronę wcześniej :P
http://dsmu.hopto.org:8081/
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 18 lut 2006, o 15:54

Szkoda ze w wiekszosci miejsc nie dzialaja portale, nie ma niektorych dialogow, nie da sie na gryfach jezdzic, a na trafienie w walce wrecz szansa jest mniejsza niz zabicie Guild Lorda w pierwszych 5 sekundach. Gralem na chyba z 15 serwach i na kazdym grac sie nie dalo. Max graczy jakich widzialem na raz to 4 (lacznie ze mna) wiec prosze nie mowic ze privy ownuja. Zdarzy sie moze jakis serv z mniejsza iloscia bugow co nie zmienia faktu ze wciaz tam sa no i bliz ich nie wspiera co znaczy stoja na slabych laczach, nie ma na nich eventow itp.
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 18 lut 2006, o 18:12

To znaczy,że są jakieś prywatne servery wspierane przez Blizza??

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 18 lut 2006, o 19:04

lol napewno nie
Blizz chce zarabiać na WoWie a nie wspierać prywatne darmowe servery
Obrazek

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 18 lut 2006, o 20:11

Lord Varden pisze :To znaczy,że są jakieś prywatne servery wspierane przez Blizza??

A w ktorym miejscu napisalem ze sa? ;)
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 18 lut 2006, o 20:32

Uss, to, ze privy ssa (czy ssaja, nie wiem) to kazdy wie. W tym topicu chodzi o WoWa, jako o cala gre, a nie o pirackie (czy jak wy to nazywacie "prywatne servery"). Grajac w WoWa na legalnych serverrach, ta gra wyglada zupelnie inaczej, wiec nie pieprzcie smutow, ze "gra mi sie nie podoba, bo privy sa do *zady*", tylko wykupcie sobie przynajmniej jeden miesiac, aby ta gre w pelni ocenic. W WoWie nie podobaja mi sie, w przeciwienstwie do GW, ze jakis zaje**ny farmer pokonal mnie na battlegroundsach, bo ma lepsze itemy niz ja, bo siedzi 24/doba.
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 18 lut 2006, o 20:33

Uss pisze :Zdarzy sie moze jakis serv z mniejsza iloscia bugow co nie zmienia faktu ze wciaz tam sa no i bliz ich nie wspiera co znaczy stoja na slabych laczach, nie ma na nich eventow itp.

Źle zrozumiałem ten tekst,z tąd zamieszanie :P

Patras pisze :Grajac w WoWa na legalnych serverrach, ta gra wyglada zupelnie inaczej, wiec nie pieprzcie smutow, ze "gra mi sie nie podoba, bo privy sa do *zady*", tylko wykupcie sobie przynajmniej jeden miesiac, aby ta gre w pelni ocenic.

Tak to prawda...koledzy grają w WoWa i wszystko jest inne niz na privach,dlatego też to przekonało mnie to,że to jest różnica,bo miałem możliwość porównania gry na privie,i w "prawdziwej" grze.To mnie też przekonało,że za pare miesięcy raczej kupuje WoWa(kasa już jest)....nie wiem tylko,czy wyrobie z tym piekielnym abonamentem(60pln... :/ :/ )
Ostatnio zmieniony 18 lut 2006, o 20:39 przez Lord Varden, łącznie zmieniany 1 raz

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 19 lut 2006, o 03:42

Gralem w WoWa u kumpla przez jakis miech ale i tak mi sie nie podobalo. Zmuszalem sie myslac ze moze jak dluzej pogram to mi sie spodoba ale konkluzja pozostawala ta sama. *zad* a nie gra. W blizie pracuja chyba sami polacy bo nie ma drugixh takich kretynow co "podatki" wywalaja w kosmos.
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 19 lut 2006, o 09:49

Lord Varden pisze :piekielnym abonamentem(60pln... :/ :/ )

LoL
A liczyć cie nauczyli?
Kalkulator masz?
Liczyłem sobie ile to wyjdzie
Cena za 1 miesiąc to 12,99
Euro chyba ma 3.30 nie wiem jak ktoś wie to niech mnie poprawi
Ale 60 zł?
weź...
Cena jest 43-46zł
coś koło tego
A za pre paidy płacisz 109zł
nigdzie ci nie wyjdzie 60 zł - -
Obrazek

Nergal
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Nergal » 19 lut 2006, o 10:05

Thorin Steelshield pisze :..
Ale 60 zł?
weź...
Cena jest 43-46zł
coś koło tego
A za pre paidy płacisz 109zł
nigdzie ci nie wyjdzie 60 zł - -

NO ale to i tak jest piekielny abonament ... szczegolnie dla kogos kto jeszcze sie nie utrzymuje sam i od czasu do czasu chce skoczyc na browara z kolegami.

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 19 lut 2006, o 10:13

Piekielny to on jest tylko dla Polakow. Zauwazcie, ze taki Niemiec, zarazbia miesiecznie srednio 3k joro. Abonament kosztuje 12 joro. Wiec dla niego abonament jest jak powiedzmy zakup 2 piwek. Wiec gdzie problem? W tym, ze na polskie warunki jest to kwota nieporównywalnie wieksza.

Uss, tak narzekasz, ze WoW jest do *zady*, a sam sie pytasz o adresy pirackich serverow. Ktos tu chyba ma nierówno pod sufitem :D . Żeby nie bylo, nie jestem zadnym fanem WoWa, choc kiedys w niego gralem. Ja poprostu pisze, co mysle na ten temat.
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 19 lut 2006, o 11:23

O cene abonamentu zapytałem kolege,który w WoWa gra..podał złą cene widać.
Sprawdziłem teraz i abonament wynosi 48.
Dużym plusem jest to,że przez gram.pl zapłace za WoW nawet 139zl z 60wpln,więc jeszcze mi zostanie :)
Ostatnio zmieniony 19 lut 2006, o 11:38 przez Lord Varden, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe