World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 27 lut 2006, o 20:40

Mój zamiar kupna WoWa nie wypali bo,jak wyjdzie Factions to juz 99zl w plecy i jeszcze kupuje jak wyjdzie Lotr:bfme 2 czyli jakies 139zl :P .Pozostaje gra na priv servach :P
Ostatnio zmieniony 27 lut 2006, o 20:41 przez Lord Varden, łącznie zmieniany 1 raz

Master Zoom
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Master Zoom » 3 mar 2006, o 13:36

dzienki jak mam płacić 600zł za rok plus 200 za pudełko to wolę się "zatłuc szpadlem" :down: pozatym mają adminów co nic (prawie) nie robią. MY mamy npp. wojnę na śnieżki a oni co? Praktycznie to samo co Guild Wars tylko z abonamentem :down: nudne to i wtórne... No i nie dla mnie bo trza mić kartę płatniczą

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 3 mar 2006, o 13:58

nie porównuj GW z WoWem
To tak jakbyś porównywał olówek z telefonem...
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 4 mar 2006, o 10:11

Master Zoom pisze :dzienki jak mam płacić 600zł za rok plus 200 za pudełko to wolę się "zatłuc szpadlem" :down: pozatym mają adminów co nic (prawie) nie robią. MY mamy npp. wojnę na śnieżki a oni co? Praktycznie to samo co Guild Wars tylko z abonamentem :down: nudne to i wtórne... No i nie dla mnie bo trza mić kartę płatniczą

karte prepaid która przedłuża granie o 60 dni, kupisz za 100 zł ;)

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 4 mar 2006, o 11:37

To 2 miechy czyli za 12 miechow zaplacisz 6 stow. Przeeeeegieeecie.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2006, o 11:38 przez Uss, łącznie zmieniany 1 raz
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 4 mar 2006, o 16:19

pomnóz to sobie razy 6 milionów
Wyjdzie ci suma jaką Blizz zarabia ;p
Obrazek

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 4 mar 2006, o 16:25

1.8e8 miesiecznie
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 4 mar 2006, o 18:01

Jeszcze do tego 6mln razy 200(cena za gre) ;) ;) ...no,ale utrzymanie serwerów też kosztuje..co i tak w sumie w porównaniu do tego ile zarabiają to pryszcz :P

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 4 mar 2006, o 18:11

AN tez serwery utrzymywac musi...
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 4 mar 2006, o 20:41

No niby tak,ale AN ponosi jednak dużo mniejsze koszty niż Blizz

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 4 mar 2006, o 20:47

Hmm..
Nie aż tak wieksze
Gdzieś 60% abonamentu to ich zarobek
Reszta idzie na pracowników servery itd
Obrazek

BoB Budowniczy
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BoB Budowniczy » 11 mar 2006, o 20:12

ja gralem do 21lvl i nie chce sie grac dalej, nuda, grafa(spieprzona)moze ma tego wszystkiego WIECEJ WIECEJ WIECEJ!!! ale i co z tego GW jest skrony moze troszeczka w porownaniu do WoW ale jest porzadny jeszcze bedzie GWF :) :P :thumbsup:

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 11 mar 2006, o 21:31

Grafika jest taka, jaka powinna byc w swiecie WarCrafta. Mozliwe, ze sie powtarzam. :)
Ja gralem na becie do 21 lvl'a (Warlock'iem) i bylo cudownie, a zabawa dopiero zaczynala sie rozkrecac...
Chociaz z tego co czytalem, niektore klasy moga byc nudne, zwlaszcza na serwerach PvE (Rogue, Mage, Priest...).

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 12 mar 2006, o 14:19

Grafika w WoWie akurat mi się bardzo podoba, a świat wygląda rzeczywiście świetnie. Natomiast jeśli chodzi o resztę to WoW specjalnie nie różni się od całej rzeszy innych mmorpgów. Gra w dużej mierze polega na żmudnym lvlowaniu postaci oraz zbieraniu co raz to lepszych i bardziej kolorowych itemów. Znajdujemy jakieś dobre miejsce grindu i tłuczemy respawnujące się moby, co jakiś czas wracamy do najbliższej wioski aby zwolnić miejsce w inventory i trochę się podreperować po czym wracamy do grindu. Co prawda jest cała masa questów, ale większość z nich polega właśnie na grindzie. Mamy zabić ileś tam mobów, albo przynieść ileś tam czegoś (co sprowadza się do zabicia iluś tam mobów).
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 13 mar 2006, o 18:29

Jesli czyta sie wszystko co sie napotyka, zwlaszcza opisy questow, to nawet grind moze byc emocjonujacy... przynajmniej dla mnie. (Np. mord Razorman'ow jako quest za zabicie wybranki pewnego żądnego zemsty orka z Crossroads nie bylo tak meczace, jakby sie moglo wydawac - swiadomosc tego, ze jest sie Warlock'iem, i robi sie cos dla zemsty i korzysci naraz, to niesamowite dswiadczenie. :] )

Eh, gdyby tylko nie wysokosc abonamentu... :/

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 14 mar 2006, o 13:07

Mi takie gridnowanie na dłuższą metę wydaje się trochę nudnawe. Mogę tłuc moby godzinę, dwie, ale później zaczynam mieć dosyć. Co prawda pogrywam tylko na priv serwerze i wiadomo, że na oficjalu jest dużo ciekawiej, jednak walki z mobami wydają mi się mało emocjonujące. Znajdujemy miejsce z mobami z lvlem 2-3 wyższym od nas i zacznymy je tluc mozolnie nabijając expa. Jesli tylko nie przyczepi się do nas jakaś wieksza ich ilość to nie stanowią dla nas żadnego zagrożenia. Nawet jeśli zginiemy to odradzamy się na cmentarzu i spokojnie możemy wrócić do ciała i kontynuować grind. Taki brak negatywnych konsekwencji związanych z naszą śmiercią, też moim zdaniem jest wadą. Najbardziej jednak tak jak uż pisałem to podoba mi się w WoWie świat. 2 tygodnie temu zrobiliśmy z gidlią wyprawę na smoka. Przeszliśmy "z buta" pół kontynentu po czym smok rozwalił nas w 5 sekund :P . Było jednak naprawdę fajnie. Najbardziej lubię właśnie takie łażenie, odkrywanie nowych terenów, natomiast sam grind mnie nudzi.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2006, o 03:04 przez Marmur, łącznie zmieniany 1 raz
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

BoB Budowniczy
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BoB Budowniczy » 14 mar 2006, o 14:35

Byliscie na onyxi :lol: ???Tam chodzi ok 3-4 grup po 20-30nawet wiecej i nie dawaja rady. Fakt ze ludzie wchodza jakby takimi falami, a on bierze prawie kazdego na strzala :/ , nawet wszyscy po colej bitwie z nia nie dobija jej do polowy zycia. Jezeli byscie pokonali onyxie to bil bym brawo, a ze doszliscie do niej to tez jest juz jakis sukces. Trzeba miec tez troche szczescia a przedewszystkim dobry lud.(np Czarusia, polecam)

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 14 mar 2006, o 14:49

To nie była onyxia (nie pamietam jak zwał się ten smok). Nas było 4 i od początku wiedzieliśmy, że porywamy się z motyką na słońce, jednak sama wyprawa była dosyć klimatyczna :P .

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 14 mar 2006, o 16:35

Heh ale moongate nie doczeka sie swojego serva WoWa....
Teraz tam jest bitefight....
Obrazek

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 14 mar 2006, o 18:07

BoB Budowniczy pisze :Byliscie na onyxi :lol: ???Tam chodzi ok 3-4 grup po 20-30nawet wiecej i nie dawaja rady.

FYI.

Co zauwazyc? "40 Player limit". ;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe