World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 15 mar 2006, o 12:37

Instance w WoWie to po prostu piękno tej gry. Nie ma nic lepszego niż dobra grupa i rajd na Onyxie, doprawdy jeżeli ktoś grał w WoWa, nie próbował instance i stwierdził że gra jest do bani, to niech w końcu się przejdzie na ten instance, bo to przecież główna atrakcja gry.

Teraz był świetny event, trzeba było przygotować się do wojny w Ahn Qiraj, gdzie walczymy ramie w ramię z hordą. Fajna sprawa, cieszy fakt że Blizz ciągle dodaje coś nowego.

1

2

3

4

Ten fajnie wygląda :)

na dodatek pokaże swego gnoma :P i kilka innych screenów, nie wiem czemu co niektórym nie podoba się grafika, moim zdaniem jest piękna, wręcz baśniowa, a taki jest świat Azeroth ;)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2006, o 13:00 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 15 mar 2006, o 13:20

Popieram te noce spedzone w Onyxia Lair czy MC albo jeszcze BWL boze jak ja chce WoooW-aaaa...
Ostatnio zmieniony 15 mar 2006, o 13:20 przez reVen, łącznie zmieniany 1 raz

Czapel
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Czapel » 15 mar 2006, o 20:12

Z chęcią bym pograł ale nie uśmiechami mi się płacic abonamentu. Szkoda, dobrze ze GW jest za darmo :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2006, o 20:12 przez Czapel, łącznie zmieniany 1 raz
Wyszystkich których w jakis sposob urazilem ... Przepraszam, jest mi przykro

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 15 mar 2006, o 21:23

Mi też sie nie chce płacić
50 zł to nie mało jak na nasz kraj ;p
Obrazek

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 15 mar 2006, o 21:40

Ale wole wyadac te 50 zeta i grac w to co lubie...

BoB Budowniczy
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BoB Budowniczy » 16 mar 2006, o 01:17

Co do wypowiedzi SeBaL-a, ja napisalem ze tam wchodza grupami(falami) a nie ze od razu setka :/

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 16 mar 2006, o 17:17

Po pierwsze (i nie najwazniejsze, ale tak na przyszlosc ;) ): "SebaL'a", nie: "SeBaL'a". ;)

Po drugie (sedno postu :) ): chodzenie na Onyxie (instance! jak praktycznie wszystko w GW!) falami ma prawie tyle samo sensu co chodzenie falami z miasta na misje w GW. :P (Znaczy: sensu nie ma, bo kazda "fala" bedzie miala osobny dungeon z osobna Onyxia. :) )

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 16 mar 2006, o 19:02

40 osób a 8 robi różnice, nie :) ?

Nie ma co się oszukiwać, Instance w WoWie są o wiele bardziej porywające, no ale każdy lubi co innego.

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 16 mar 2006, o 21:38

8 grup po 5 osob ... to tak w ramach trzymania sie konkretow :P maksymalna grupa raidowa.

i ogolnie zgadzam sie ze ktos kto nigdy nie byl w jakims high endowym instansie tak naprawde nigdy w wowa nie gral :)

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 16 mar 2006, o 22:03

Sluchajcie ale te instance w GW to sa , nie wiem jak to powiedziec bobki kozie ?! Wogle świat GW jakie to jest ograniczone widzimey sie tylko w miescie , nie mozna sobie pochasac bo tu sciana , tam drzewo a tu lama co z complete quest stoi. Ja nie mam zamiaru klamac kupilem GW z jednego prostego powodu szkoda mi bylo kasy na org wow albo szkoda czasu na granie na piratach. Jesli WoW byl by za darmo nawet na GW bym nie spojrzal. Nie ukrywam ze bardzo podoba mi sie GW , innaczej bym nie gral ale jednak WoW to WoW nic go nie przebije jedynie tryb PvP tam jakis kulawy ;/

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 20 mar 2006, o 13:11

Takie pytanie ile na org serwerze tzn blizz server kosztuja sety z Molten Core ? I nastepne pytanie kiedy wyjdzie dodatek Burnign Crusade ? Czekam na fast odpowiedz bo zamawiam WoWa :] :] :]

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 20 mar 2006, o 16:15

Co do wydania The Burning Crusade - data nie jest jeszcze ustalona, ale przewiduje sie, ze jeszcze w tym roku, ale IMHO raczej nie wczesniej niz pod koniec wakacji.

Co do kosztu setow - nie wiem (nie gram :P ), ale wiem, ze znaczna czesc (w tym chyba wszystkie najpotezniejsze) jest Bound On Pickup, czyli niemozliwe do zdobycia inaczej niz przez osobiste zebranie.

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 20 mar 2006, o 16:38

Aha ja gralem w WoWa 6 miesiecy , troche na blizz servera a reszte to na priwach. Juz wypadlem z obiegu wiekszosc rzeczy pozapominalem itp etc itd :( Mam zamiar kupic WoWa ale jeszcze nie teraz ale tak czy siak THX za info sprzyda sie... :)

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 20 mar 2006, o 22:19

Mnostwo info mozna znalezc na oficjalnej stronie (zwlaszcza USA, ale EU ostatnio niczym nie ustepuje, a fora ma nieco "czystsze" :) ): www.worldofwarcraft.com. :)

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 21 mar 2006, o 13:50

Wiem ze do register konta org WoWa potrzeban jest karta kredytowa jaka ona muis byc i jakie z tym oplaty ida ? Moze to byc zwykla karta PKO zebym tylko mial jej numer a reszte gry bede oplacal pre-paidami ? Pls o info

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 21 mar 2006, o 18:22

mozesz wpisac kogokolwiek numer karty, zawsze od razu po uruchomieniu konta można po prostu płacenie kartą anulować i ustawić na karte prepaid.

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 22 mar 2006, o 13:25

Karty kredytowej nie mam i nie bede wpisywal jej numeru ani ja placil. Odrazu przezucam sie na pre paid.

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 22 mar 2006, o 15:29

ej czyli moge sobie wpisać byle jakie numerki i konto bedzie utworzone?
Obrazek

reVen
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: reVen » 22 mar 2006, o 16:38

Musisz jakas karde kredytowa i platnicza podac z tego co wiem , wogle karty owe sa zbedne jesli placisz pre paidami z tego co wiem. Ale tak czy siak ja bede placil pre paidami.

Cegua
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Cegua » 22 mar 2006, o 20:32

Ale ja placac prepaidami pierwszy miesiac dostalem podajac fake karte a pozniej zmiana metody platnosci.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe