World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

ClassicGOD
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: ClassicGOD » 10 kwie 2006, o 16:57

cochise pisze :No to rzeczywiscie zle zrozumialem (w takim razie teraz sie upewnie dodatkowo: grales na serwerach blizza, a nie na privach?). Aczkolwiek co masz na mysli piszac ze nie mozna bylo uzywac skryptow, a teraz mozna? Mody byly zawsze, ale mody pozwalaja na modyfikacje interfejsu,ale sa wystarczajaco ograniczone zeby nie dalo sie budowac botow ani jakichkolwiek innych automatow (nie da sie z moda wywalac dwoch czarow pod rzad po jednokrotnym nacisnieciu jakiegos klawisza itp itd). Natomiast samodzielne boty owszem istnieja, ale za to dostaje sie bana. Wow ma sporo zabezpieczen monitorujacych komputer i wiele osob juz sie na tym przejechalo. No ale oszusci sa wszedzie (boty do GW rozniez istnieja ;) ). Nie znam innego rodzaju skryptow, ale chetnie sie dowiem co miales na mysli.

Oj nie byly od zawsze - to ze jak WoW trafil do PL to sie pojawily to juz co innego - ja sprowadzalem WoW'a i mialem go pare dni po premierze - tak gralem na serverach oryginalnych bo z doswiadczenia (Ragnarok Online) wiedzialem ze nie ma sensu sie pchac na privy. WoW'a mam nadal ale abonamentu juz nie place :P
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2006, o 17:00 przez ClassicGOD, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

cochise
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: cochise » 10 kwie 2006, o 17:26

ClassicGOD napisał:Oj nie byly od zawsze - to ze jak WoW trafil do PL to sie pojawily to juz co innego - ja sprowadzalem WoW'a i mialem go pare dni po premierze - tak gralem na serverach oryginalnych bo z doswiadczenia (Ragnarok Online) wiedzialem ze nie ma sensu sie pchac na privy. WoW'a mam nadal ale abonamentu juz nie place

Gralem w bete USA i w bete UE. W retail gram od dnia premiery EU (zalozylem konto okolo godz 23:00 bo wczesniej nie moglem sie wbic na konto). Jedyne co pamietam z poczatkow to taki mod COSMOS, kiedys bardzo popularny. Potem pojawily sie setki innych i daaawno temu przestalem go uzywac. Ale mniejsza o wiekszosc. Nie rozumiem co maja mody do taktyki. To ze masz 4 paski z czarami zamiast jednego (z czasem blizz sam dodal do gry te paski). To ze masz lepiej zbindowane klawisze (mozna bindowac sekwencje, ale nie masz timera wiec sam musisz po kolei odpalac czar, mod sprawia ze jest wygodniej i to wszystko). Grajac priestem mozna podpiac sobie zestaw czarow do czlowieka w party itp. poprostu w pelni "customized interface", ale nic sie nie dzieje automatycznie, w GW interfejs sobie mozna tez ustawiac, daja wieksze mozliwosci niz wow (nie liczac udostepnionego w wow api ;) do modow). Ale zeby zaraz mi to calkowicie taktyke zlikwidowalo :/ . No ale mysle ze czas zakonczyc ta dyskusje :) bo do domu trzeba isc w cos pograc ;) .
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2006, o 17:27 przez cochise, łącznie zmieniany 1 raz

ClassicGOD
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: ClassicGOD » 10 kwie 2006, o 17:35

cochise pisze :Gralem w bete USA i w bete UE. W retail gram od dnia premiery EU (zalozylem konto okolo godz 23:00 bo wczesniej nie moglem sie wbic na konto). Jedyne co pamietam z poczatkow to taki mod COSMOS, kiedys bardzo popularny. Potem pojawily sie setki innych i daaawno temu przestalem go uzywac. Ale mniejsza o wiekszosc. Nie rozumiem co maja mody do taktyki. To ze masz 4 paski z czarami zamiast jednego (z czasem blizz sam dodal do gry te paski). To ze masz lepiej zbindowane klawisze (mozna bindowac sekwencje, ale nie masz timera wiec sam musisz po kolei odpalac czar, mod sprawia ze jest wygodniej i to wszystko). Grajac priestem mozna podpiac sobie zestaw czarow do czlowieka w party itp. poprostu w pelni "customized interface", ale nic sie nie dzieje automatycznie, w GW interfejs sobie mozna tez ustawiac, daja wieksze mozliwosci niz wow (nie liczac udostepnionego w wow api ;) do modow). Ale zeby zaraz mi to calkowicie taktyke zlikwidowalo :/ . No ale mysle ze czas zakonczyc ta dyskusje :) bo do domu trzeba isc w cos pograc ;) .

Nie chodzi mi o mody a o owe skrypty - wystarczy ze ktos powie ze taka kombinacja jest mocna da skrypt i tyle :P ale cos mi sie zdaje ze faktycznie czas to zakonczyc bo zaczelo sie porownywanie GW a WoW - ja w wowa nie gram bo.... jak juz napisalem nie ma klimatu - tego czegos co jest w RO i GW.
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 10 kwie 2006, o 17:44

ja bym te 19 stron zwezil w jednym poscie

PvE:
WoW>GW
PvP:
Gw>WoW

Kto ma duzo czasu i lubi pve gra w WoWa, kto lubi miedzyludzka rywalizacje wybiera GW.

Zhai
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 10 kwie 2006, o 17:46

Best Ama pisze :ja bym te 19 stron zwezil w jednym poscie

PvE:
WoW>GW
PvP:
Gw>WoW

Kto ma duzo czasu i lubi pve gra w WoWa, kto lubi miedzyludzka rywalizacje wybiera GW.

Amen bracie
Obrazek

ClassicGOD
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: ClassicGOD » 10 kwie 2006, o 17:48

a mnie sie w obu przypadkach GW bardziej podoba - ma lepsza fabule i ciekawsze questy - no chyba ze ktos traktuje PvE jako sama walke- to wow robi swietnie >.< ale imo nie tylko o walke chodzi a poza tym GW ma lepszy system skili :P
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 10 kwie 2006, o 17:52

no zawsze znajda sie jakies wyjatki.

ClassicGOD
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: ClassicGOD » 10 kwie 2006, o 17:56

OD zawsze jest powtarzane zze jezeli ktos szuka standardowego aczkolwiek dobrego MMORPG to niech bije do WoW a jezeli ktos szuka czegos bardziej zblizonego do standardowego cRPG i walki PvP to niech sie bierze za GW i tego sie nalezy trzymac.

PS. A jezeli ktos szuka czgos na ksztalt japonskiego RPG to niech sie bierze za FF11 - ale mowie wam - mialem miecha darmowej gry i na tym poprzestalem - nie ma to ani dobrego PvE a pvp to naet tam nie zauwazylem, jedyne co do tej gry ciagnie to to ze to jedyny MMORPG na PS2 i ze ma znaczek FF
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2006, o 17:58 przez ClassicGOD, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 11 kwie 2006, o 15:01

Light Revan pisze :Według mnie, to WoW jest dla rozpuszczonych dzieci.

wybacz ale jest to najbardziej żałosny tekst który przeczytałem na tym forum...

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 11 kwie 2006, o 15:03

Best Ama pisze :ja bym te 19 stron zwezil w jednym poscie

PvE:
WoW>GW
PvP:
Gw>WoW

Ooooo tak, to moza bylo napisac w pierwszym poscie i nie mal by temat teraz 19 stron :)
No takie proste stwierdzenie a tyle trzeba bylo czekac zeby padlo.
Podpisuje sie i ja pod tym.
Czego nie dalo mi GW znalazlem w WoW'ie, ale sa w WoW'ie tematy, ktorych nawet nie dotykam bo wiem jak jest to dobrze rozwiazane w GW.
Brawo za ten post ;)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2006, o 15:03 przez Helvete, łącznie zmieniany 1 raz

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 12 kwie 2006, o 19:56

a ja bym raczej podchodził do tego tematu w inny sposób, zamiast porównywać obie gry, po prostu piszmy o WoWie i GW zostawmy w spokoju ;)

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 17 kwie 2006, o 15:22

kilka screenów z wczorajszej wyprawy ;)

Obrazek

Jeden z bossów.

Obrazek

Obrazek

idziemy dalej :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i główny boss

Obrazek

Obrazek

i ładny drop ;)

Obrazek

cdn. :P

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 17 kwie 2006, o 23:41

alliance sux xD

jaki server ? ;)

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 18 kwie 2006, o 00:58

alliance sux - zgadzam się :P

ale gnomy pwnd >> all :D

server Earthen Ring ( RPG )

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 18 kwie 2006, o 08:09

taa rozowe female rogue gnomy >> all jak przychodzi do gankowania :S

argent dawn user

Magus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Magus » 30 kwie 2006, o 19:24

Grajac taurenem mam zawsze ochote rozdeptac gnoma :)

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: shark1490 » 13 maja 2006, o 20:43

Wlasnie znalazlem Piracki Server bardzo i to bardzo dobry o to strona http://www.biskupin.wroc.pl/~biggreg/wwwbl/ niema wogle lagow:D a graczy jest 90 i rosnie
Ostatnio zmieniony 13 maja 2006, o 20:44 przez shark1490, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 14 maja 2006, o 00:58

wow 90 osob ... czy ktos mowil MMO ? >_>

Yellow
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 14 maja 2006, o 03:48

shark1490 pisze :Wlasnie znalazlem Piracki Server bardzo i to bardzo dobry o to strona http://www.biskupin.wroc.pl/~biggreg/wwwbl/ niema wogle lagow:D a graczy jest 90 i rosnie

urośnie to i będą lagi
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

MRC
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: MRC » 14 maja 2006, o 09:21

Ja grałem w wowa ok. 3miesięcy . Na początku super, ale po pewnym czasie nudzi się :P PVE lepszego nie ma , tam nie ma fabuły ;/ Fajne jest coś takiego jak lecisz na miasto przeciwników (wiecej osob sie nawala) to powinni dac do GW np 40 vs 40 :P Ale WoW to gra nie z party mozesz rezać sam , dlatego mi sie znudzila :P ale może kiedyś powróce :)
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe