World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 24 maja 2006, o 15:34

Eeee... nie.
Literka "C" tuz przed RPG jest od "Computer". ;p Dlatego wszystkie RPG'i na kompa mozna okreslic (a nawet sie tak robi :) ) mianem cRPG'ow, zwlaszcza wtedy, gdy zalezy na odroznieniu od zwyklych RPG'ow. :)

GW okreslono (w FAQ, na oficjalnej stronie) jako CORPG (Competitive Online Role-Playing Game).

Zhai
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 24 maja 2006, o 15:52

Cooperating, jak kto woli
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 24 maja 2006, o 16:05

shark1490 pisze :Masz racje GW jest MMOcRPG a WoW MMORPG czyli 2 rozne gry

Jak już to GW jest COcRPG a WoW MMOcRPG ("c" w domyśle) co oznacza CORPG = "Cooperative Role Playing Game" - czyli gra RPG z trybem kooperacji między graczami, a MMORPG = "Multiplayer Massive Online Role Playing Game" - co oznacza grę RPG przeznaczoną dla dużej ilości graczy którzy zastępują w większości NPC.
Obrazek
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 24 maja 2006, o 16:18

czyli z twojej wypowiedzi mozna wnioskowac ze w WoWie nie ma kooperacji miedzy graczami... Nie gadajcie bzdur plz bo niedlugo dojdziecie COAROFMFPRcRPG i nic wam to nie da.

BioOrc pisze :Ja Guild Wars mam od premiery (przeszedłem 2x + troche PvP) a w WoW-a gram (Oryginał oczywiście - Server Emeriss PvP) od 6 miesięcy, więc conieco o tych grach wiem. Ich porównanie jest bez sensu bo to jak porównanie FPS-a z RTS-em lub innego cRPG z MMO. WoW jest grą która mnie urzekła i wciągnęła: Duży Świat, Mnogość Ras i Klas (ale wszystko odpowiednio zbalansowane), tysiące questów, różnorodne krainy, Instance (Podziemia które przechodzi się grupami 5 osób ważne jest aby miały różne klasy i każdy wiedział co ma robić gdyż są one bardzo trudne i błąd jednej osoby = śmierć drużyny), High-Endowe Instance (dla lvl-i 60) które przechodzi się kilka bitych godzin w 20 lub 40 osób, podobają mi się Battlegroundy(i rangi/sety armoru które dostaje się za punkty honoru), ilość itemów, ciekawa linia fabularna i świat, ciągły rozwój (ZAÓWAŻALNY!!!) co rusz nowe questy, instance, eventy (jak cosobotnie zawody wędkarskie czy Darkmoon Faire - cyrk objeżdżający cały świat co wiąże się z kolejnymi questami), świetna jest także muza i grafa. No i ilość ludzi grających, zawsze kogoś spotkasz, jest z kim pogadać a Gildie zakłada się średnio po 100-200 osób. Fajny jest też patent domów aukcyjnych... i mógłbym tak wypisywać jeszcze długo gdyż plusów jest wiele.

Guild Wars - podoba mi się świat (troche mniej od Arezoth ale i tak jest ciekawy), linia fabularna jest dosyć standartowa... ale wciąga, klasy postaci są ciekawe (podoba mi się ich łączenie), grafika i muzyka też niczego sobie. Objętościowo i merytorycznie jest tu wszystkiego (dużo)mniej niż w WoW-ie gdyż w GW nacisk jest położony głównie na PvP który niezbyt mi sie w GW podoba (nie wciągnął mnie) Ogulnie zakupu gry nie żałuje, podoba mi się ona i uważam ją za jedną z lepszych pozycji na rynku. Denerwuje mnie tylko podejście niektórych jej fanatyków (stosunek do WoW-a) i określenie "taki WoW tyle, że bez abonamentu" co jest nieprawdą! Ale to akurat wina ludzi a nie gry więc nie można jej tego zarzucić.

Gdybym mniał obie gry ocenić wyglądało by to tak:
WoW - 10/10
GW - 9-/10

Btw. Zapraszam na mój servis o WoW-ie http://www.wow-scr.ltd.pl

Yeah prawdziwa recenzja fanboya gier Blizzardu... Nie jestes w ogole obiektywny w swojej ocenie bo z tego co wyczytalem to o PvP w GW wiesz mniej niz ja po 3 miechach grania o_O I z tego co wiem to mnogosc klas i ras nie jest taka odpowiednio zbalansowana (warlock nadal rzadzi? czy juz cos zmieniono?). Nie bierz sie za oceny gier jesli nie wiesz na ich temat tyle, ile potrzeba aby byc obiektywnym. Ja sie za to nie biore i moge z lekkim sumieniem powiedziec to co juz mowilem gwpvp > wowpvp/gwpve < wowpve...
Ostatnio zmieniony 24 maja 2006, o 16:19 przez Best Ama, łącznie zmieniany 1 raz

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: shark1490 » 24 maja 2006, o 16:28

Mozecie mi doradzic co kupic WoWa czy L2 bo juz sam niewiem:(
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 24 maja 2006, o 16:38

Jesli grales juz w jakas gre online - lubisz PvP, czyli walke z zywymi przeciwnikami to wybieraj GW.
Jesli nie wiesz sam czy wolisz PvP czy PvE bo nie masz dowswiadczenia w tego typu grach - masz mase czasu - chcesz przezyc wspaniala przygode to wybieraj WoW.
Nie chce mi sie rozpisywac ale sam musisz sie okreslic co by ci bardziej pasowalo. Jesli nie jestes pewny to imo wybierz WoWa bo PvE lepszego nie znajdziesz a i PvP ujdzie skoro nie masz wielkich wymagan ;] Pozdro

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 24 maja 2006, o 18:07

Best Ama pisze :czyli z twojej wypowiedzi mozna wnioskowac ze w WoWie nie ma kooperacji miedzy graczami... Nie gadajcie bzdur plz bo niedlugo dojdziecie COAROFMFPRcRPG i nic wam to nie da.
Yeah prawdziwa recenzja fanboya gier Blizzardu... Nie jestes w ogole obiektywny w swojej ocenie bo z tego co wyczytalem to o PvP w GW wiesz mniej niz ja po 3 miechach grania o_O I z tego co wiem to mnogosc klas i ras nie jest taka odpowiednio zbalansowana (warlock nadal rzadzi? czy juz cos zmieniono?). Nie bierz sie za oceny gier jesli nie wiesz na ich temat tyle, ile potrzeba aby byc obiektywnym. Ja sie za to nie biore i moge z lekkim sumieniem powiedziec to co juz mowilem gwpvp > wowpvp/gwpve < wowpve...

Wytłumacz mi termi "Obiektywna Opinia"? Grałem w obie gry i moja SUBIEKTYWNA opinia jest właśnie taka. W WoW i GW kooperacja polega na czym innym... ja w przeciwieństwie do Ciebie jednak (sądząc z tego co piszesz) znam dość dobrze OBIE gry a ty znasz GW... co do zbalansowania klas poczytaj sobie Patch Notes WoW-a i to ile w każdym patchu zmieniane jest w każdej klasie aby wszystkie wyrównać. Co do twojego "gwpvp > wowpvp/gwpve < wowpve" jest to TWOJA SUBIEKTYWNA opinia której nie zamierzam negować ponieważ to kwestia gustu... a o gustach się nie dyskutuje.

Ps. Nazwałeś mnie Fanboyem gier Blizzarda... no cóż jestem fanem wszystkich wydanych do tej pory gier tej firmy ponieważ wszystkie stoją na BARDZO WYSOKIM poziomie, są dopracowane i wciąż ulepszane i najczęściej najlepsze w swoim gatunku (biorąc pod uwagę datę wydania rówież nowatorskie). Ja poprostu lubie to co dobre co w tym złego?

shark1490 pisze :Mozecie mi doradzic co kupic WoWa czy L2 bo juz sam niewiem:(

Jeżeli wolisz typowe "farmienie" wybierz L2
Jeżeli wolisz PvE + całkiem fajne PvP i rozbudowane motywy kooperacji (na innej zasadzie niż te w GW) pomiędzy graczami wybierz WoW-a
Ostatnio zmieniony 24 maja 2006, o 18:13 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 24 maja 2006, o 18:28

BioOrc pisze :Wytłumacz mi termi "Obiektywna Opinia"? Grałem w obie gry i moja SUBIEKTYWNA opinia jest właśnie taka. W WoW i GW kooperacja polega na czym innym... ja w przeciwieństwie do Ciebie jednak (sądząc z tego co piszesz) znam dość dobrze OBIE gry a ty znasz GW... co do zbalansowania klas poczytaj sobie Patch Notes WoW-a i to ile w każdym patchu zmieniane jest w każdej klasie aby wszystkie wyrównać. Co do twojego "gwpvp > wowpvp/gwpve < wowpve" jest to TWOJA SUBIEKTYWNA opinia której nie zamierzam negować ponieważ to kwestia gustu... a o gustach się nie dyskutuje.

Ps. Nazwałeś mnie Fanboyem gier Blizzarda... no cóż jestem fanem wszystkich wydanych do tej pory gier tej firmy ponieważ wszystkie stoją na BARDZO WYSOKIM poziomie, są dopracowane i wciąż ulepszane i najczęściej najlepsze w swoim gatunku (biorąc pod uwagę datę wydania rówież nowatorskie). Ja poprostu lubie to co dobre co w tym złego?
Jeżeli wolisz typowe "farmienie" wybierz L2
Jeżeli wolisz PvE + całkiem fajne PvP i rozbudowane motywy kooperacji (na innej zasadzie niż te w GW) pomiędzy graczami wybierz WoW-a

Ja wiem o WoWie tyle ile ty wiesz o GW. Czyli wiem niewiele (moj bardzo dobry kumpel gra i nie raz widzialem/slyszalem chcial zebym tez gral, siadlem klikalem niestety gra mnie nudzila). A co do tego balansu to z tego co wiem to np. do niedawna Warlock ownowal cyce a fake death byl przegiety (tego ostatnio cos slyszalem ze znerfowali jakis czas temu). Nie wiem ale przy takiej masie skilli i dozwolonym uzywaniu kazdego z nich w kazdym momencie to wydaje mi sie ze ciezko o dobry balans. Chociaz nie bede sie wypowiadal na ten temat bo nie jest mi on bliski, poprostu nie lubie wypowiedzi farmera oceniajacych caloksztalt gry nie zaglebiajac sie powaznie w to co w niej najlepsze (pvp). Sam wiem jaka ta ocena moze byc gdyz zanim zaczalem powaznie grac pvp to rozwazalem sprzedaz GW i zakup WoWa.

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 24 maja 2006, o 18:45

Ja o GW wiem tyle ile w niego grałem (czyli ok 2 miesięcy) i dalej go mam i czasami pogrywam... nie wiem czy ty spędziłeś tyle czasu przy WoW-ie? W WoW-a gram ostro od 6 miesięcy i również wiem o grze dużo więc chyba mogę się z czystym sumieniem wypowiadać o obu grach ponieważ OBIE mam Oryginalne i w obie gram (w WoW-a więcej bo bardziej mnie wciągnął). W PvP troche grałem (GW) i niestety nie wciągnęło mnie, wole PvP oferowane przez WoW-a... i nie nazywaj mnie farmerem bo mówiąc tak pokazujesz jak mało wiesz o WoW-ie którego tak nienawidzisz (tylko czemu skoro go nie znasz?), w WoW-ie grasz jak lubisz, niechcesz = nie farmujesz.
Obrazek
Obrazek

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 24 maja 2006, o 19:31

Zhai pisze :Cooperating, jak kto woli

Nazwe bralem, jak juz zaznaczylem, z FAQ z oficjalnej strony GW. Wiec do autora oficjalnego FAQ pretensje. ;)

A co do dyskusji o WoW'ie i balansie postaci - Blizz caly czas sie stara, jak zauwazyl juz BioOrc.

A historia z Warlock'ami jest taka, ze wczesniej (zanim nie nastal czas znormalnienia Deathcoil'a o cooldown i dodania do niego efektu horroru) byli miesem armatnim, ktory kazdy rozwalal jak chcial, chyba, ze grajacy Warlockiem mial zestaw 3 rak, dwoch myszek i podwojnej klawiatury. I przynajmniej 10 lat grania w WoW'a za soba. ;)
Teraz Blizz revampuje kolejne klasy, z efektem nieco lepszym lub nieco mniej lepszym - dosc, ze balansowania ma wiecej niz AN w GW. Ale ograniczenie skilli (vide GW) wcale wspanialym rozwiazaniem na balans IMHO nie jest. :P

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: shark1490 » 24 maja 2006, o 19:48

Ja w Gw gralem rok kupilem dlatego ze podoboalo mi pvp ale wkoncu mi sie znudzilo pve tez niczego sobie pierszy raz widze gre multi z fabula:D WoWa chcem kupic dlatego ze tam niema konca zawsze cos nwego a w GW wszystko sie nudzi moze nieodrazu ale z czasem L2 wogle niegralem ale slyszalem ze jest zaj**** WoWie mnie bardziej interesuje pve bo pvp tam jest za nudne ,beznadziejne:)

P.S Jezeli juz bym mial gre to jaki server proponujecie szukam taki co jest duzo polakow,jak najmniej lagow najllepiej to 0 itp...!?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2006, o 19:53 przez shark1490, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 24 maja 2006, o 20:00

Ja swojego obecnego Main Chara (Ork Warrior lvl 55) mam na servie PvP Emeriss... jest tam całkiem sporo Polaków, mało lagów i server jest narazie jako Low/Medium pod względem populacji. Na pozostałych "Polskich" servach (Burning Legion, The Malestorm) jest Full, przy czym na BC nie da się już zakładać postaci a na TM w godzinach szczytu zdażają się kolejki (dla świeżo założonych postaco OFC)
Obrazek
Obrazek

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 24 maja 2006, o 20:17

WoWie mnie bardziej interesuje pve bo pvp tam jest za nudne ,beznadziejne:)

skad mozesz wiedziec skoro nie grales ? >.>

a co do balansu postaci ... hyh - lock, mage, warrior - trzej krolowie battlegroundow :P

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 24 maja 2006, o 20:27

Z tym, że bez odpowiedniego wsparcia przez Druidów i Priestów można ich łatwo pojechać jak wszystkich innych. Shammy też się przydaje.
Obrazek
Obrazek

Tu Wpisz Nick
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Tu Wpisz Nick » 24 maja 2006, o 20:46

Ludzie... WoW ma Feign Death, Locka, Huntera, GW ma IWAY, Spike. I co? I nic. W kazdej grze coś MOŻE byc przegiete. W WoW hunterzy używaja feigna w instance'ach i przeżywają. W GW 2/3 ludzi gra IWAY'em, a 1/6 umie sobie z IWAY'em poradzic.

Ja was ludzie nie kapuje. 'Pogralem minute u qmpla, nudne to jak cholera. GW/WoW zdecydowanie lepsze'. A cóż ty możesz wiedziec o danej grze po minucie grania? Ja tez sądze, że nic.
Mnie te tematy nudzą: 'GW OWNZ WOW!!!", "A NIE, BO WOW OWNZ GW", yada, yada, yada...
Ostatnio zmieniony 24 maja 2006, o 20:47 przez Tu Wpisz Nick, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Magus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Magus » 25 maja 2006, o 09:10

Zrobilem roczna przerwe od wowa, przez jakis czas gralem w gw, imo moge stwierdzic, ze jak dla mnie guild wars jest gra nastawiona na pvp, wow natomiast ma znakomicie rozbudowany tryb gry pve i troche slabiej pvp (ale i ten daje duzo zabawy).

Gralem w obie gry i wracam do Wowa ktoremu guild wars nie dorasta do piet.

Wszystko co napisalem to moje zdanie wiec prosze mnie nie krytykowac ;)

imperator007
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: imperator007 » 25 maja 2006, o 09:42

Jeeeeej.....Bez przekomarzanek oops Mnie tam GW bardzo się podoba, acz jest w niektórych momentach jakieś takie....mangowe - a tego nie znoszę :/ A WoW? On ma lepsze PvE, świetną grafikę ( GW też ma piękną, ale GW stawia bardziej na technologii/ realiźmie - a WoW-a mi się milej ogląda, bo jest po prostu śliczny...) Ja tam wolę Warcrafta, ze względu na większy (i bardziej żywy) świat.
Poza tym GW ma niewidzialne ściany, doskonałe PvP ( co też za bardzo mnie nie obchodzi, bo wole PvE...). Ogólnie GW punktuje w PvP, troszkę w grafice, o oczywiście braku abonamentu!!!
Z kolei WoW... super PvE, otwarty świat, również nie złe PvP( bitwy tam są większe niż w GW) oraz w mnogości ras i klas - po prostu GW jest troszkę monotonne - wszędzie ludzie, najczęsciej wojownicy(a w factions assassini)... wygląda to, jakby się coś w oczach dwoiło :ninja:

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 25 maja 2006, o 09:43

Gdybym nie gral w L2 tyle na privach, bez zastanowienia wybralbym L2.
Boska grafa, boski design postaci, boskie moby - ta gra wyglada tak uroczo ... chcialbym zeby Diablo 3 udalo sie choc w polowie tak jak wyglada L2.
Jako ze mialem za duzo wspolnego z L2 na privach i juz mi sie konkretnie znudzilo - kupilem wow'a.

Tak naprawde niby to mmo i jedno i drugie, a jednak gry bardzo rozne na poczatku.
W L2 od razu jest koks mobow i tyle.
10000000000000 mobow = next lvl
w Wowie nie bije sie mobow dla expa, bije sie dla questow za ktore jest exp i przedmioty (czesto zupelnie przyzwoite). Zeby dobic lvl trzeba troche polatac, czasem pokombinowac jak mobek jest trudny itd.
ale .... po dojscu do 60 lvl'u gry zaczynaja miec duzo wspolnego.
W l2 bijesz dla lvl'u, w wowie zaczynasz bic dla przedmitow. Koncza sie powoli questy, koncza nowe miesca, zaczyna sie MC, BWL, MC, BWL, MC .......

Jesli masz dobrego kompa (a musi byc dosc srogi) zeby odpalic L2 na max, i lubisz bicie mobow dzien w dzien po kilka godzin - wybralbym L2.
Jesli od "fabuly" oczekujesz czegos wiecej, i lubisz sobie "poquestowac" - wybralbym wow'a.
Jesli oczekujesz od gry niesamowitego wygladu postaci - wybierz L2
Jesli chcesz uzywc wiecej niz 3 skilli podczas gry - wybierz WoW'a
Jesli chcesz postawic bota dla zarabiania kasy - L2
Jesli chcesz postawic bota w wowie .... nie da sie, albo zrobienie tego graniczyczy z cudem.

wybor nalezy do ciebie.
Ja w L2 przezylem z rok, teraz od 3 miesiecy gram w wow'a
Obydwie gry maja cos milego w sobie. WoW moze brzydszy, ale troche ciekawszy, L2 moze troche nudniejsze, ale o wiele piekniejsze.

... kup obydwie :)

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 25 maja 2006, o 13:59

BioOrc pisze :Ja o GW wiem tyle ile w niego grałem (czyli ok 2 miesięcy) i dalej go mam i czasami pogrywam... nie wiem czy ty spędziłeś tyle czasu przy WoW-ie? W WoW-a gram ostro od 6 miesięcy i również wiem o grze dużo więc chyba mogę się z czystym sumieniem wypowiadać o obu grach ponieważ OBIE mam Oryginalne i w obie gram (w WoW-a więcej bo bardziej mnie wciągnął). W PvP troche grałem (GW) i niestety nie wciągnęło mnie, wole PvP oferowane przez WoW-a... i nie nazywaj mnie farmerem bo mówiąc tak pokazujesz jak mało wiesz o WoW-ie którego tak nienawidzisz (tylko czemu skoro go nie znasz?), w WoW-ie grasz jak lubisz, niechcesz = nie farmujesz.

ok postawie sprawo jasno, byles wysoko w ladderze ? grales z top gildiami ? wygrales hoha ? miales full unlocka ? Jesli na choc jedno z tych pytan odpowiedz jest twierdzaca to zwracam honor i przepraszam ze nazwalem cie farmerem. Jesli jednak nie wiesz o czym mowie to grales poprostu areny do 10lvl do 15lvl do 20lvl itp. Ja sam nie osiagnalem wszystkiego o co sie pytam dlatego uznaje swoja wiedze za niepelna (choc pare rzeczy sie udalo i jestem z tego dumny jesli spojrzec ze gram 3 miechy). Mnie poprostu PvE nie interesuje w ogole czy to w Wowie czy w GW czy w zadnej innej grze, poprostu najwieksza zabawe widze w rywalizacji miedzy ludzkiej a nie przeznaczaniu na gre jak najwiecej czasu. Nie mowilem tez nigdzie ze nienawidze WoWa, mysle ze to najlepsze PvE jakiekiedykolwiek powstalo (GW faktycznie sie nie umywa) Ale fakt ze aby dojsc do prawdziwego PvP, ktore mnie jakos nie zachwyca, trzeba grac baaardzo duzo aby zdobyc lvl i dobry stuff. Nie mam tego czasu, nie lubie tak tracic czasu. Dlatego WoW to dla mnie PvE, GW wygrywa w PvP. Juz mi sie nie chce wiecej dyskutowac na ten temat.

Co do tego ile wiem o WoWie - wiem wystarczajaco - za***y MMO ktory czerpie garsciami z innych gier tego typu. Aha a co do Iwaya to trudny do pokonania nie jest, build jak kazdy inny.

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 25 maja 2006, o 14:15

Widze, że nie wiesz o WoW PvP również za wiele. Nie słyszałeś pewnie o rangach i epickich itemach które dostaje się za walke PvP właśnie. Więc wystarczy dobić lvl60 ulubioną klasą (można to zrobić nawet poprzez granie WYŁĄCZNIE PvP - Battlegroundy) i grać. I jak dla mnie jest to lepsze niż bycie na Ladderze w GW w którym PvP jest bardzo ograniczone jak na moje potrzeby (mało ras i klas i mało urozmaicone tryby) i kojarzy mi się bardziej z Team Deathmatch niż z CTF/Walką o doliny AB i AV które są w WoW-ie. Te BG są bardzo urozmaicone i gra się na nich naprawde świetnie a każda potyczka to skąplikowana taktycznie i umiejętnościowo rozgrywka... no a jak ktoś nie lubi zawsze może biegać (kid mode on) i zabijać nisko levelowe postacie na Contested Territory. PvP podoba mi się bardziej bo mam za nie range/itemy które wszyscy widzą i jak widzi się kolesia w ostatnim PvP Armor z High Warlord obok ksywki to ma się respekt do niego bo wiadomo, że jest dobry!
Obrazek
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe