World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 25 maja 2006, o 14:33

BioOrc pisze :Widze, że nie wiesz o WoW PvP również za wiele. Nie słyszałeś pewnie o rangach i epickich itemach które dostaje się za walke PvP właśnie. Więc wystarczy dobić lvl60 ulubioną klasą (można to zrobić nawet poprzez granie WYŁĄCZNIE PvP - Battlegroundy) i grać. I jak dla mnie jest to lepsze niż bycie na Ladderze w GW w którym PvP jest bardzo ograniczone jak na moje potrzeby (mało ras i klas i mało urozmaicone tryby) i kojarzy mi się bardziej z Team Deathmatch niż z CTF/Walką o doliny AB i AV które są w WoW-ie. Te BG są bardzo urozmaicone i gra się na nich naprawde świetnie a każda potyczka to skąplikowana taktycznie i umiejętnościowo rozgrywka... no a jak ktoś nie lubi zawsze może biegać (kid mode on) i zabijać nisko levelowe postacie na Contested Territory. PvP podoba mi się bardziej bo mam za nie range/itemy które wszyscy widzą i jak widzi się kolesia w ostatnim PvP Armor z High Warlord obok ksywki to ma się respekt do niego bo wiadomo, że jest dobry!

epickie itemy ktore daja przewage nad innymi postaciami tylko poprzez wiecej przegranych godzin - no thnx.

wystarczy dobic 60lvl - hehehe, w GW nie musisz nic dobijac.

GvG to taktyka i refleks. Za wygranie w sezonie (jak dobrze pamietam) jest nagroda w dolarach i to calkiem gruba kasa (30k?). Oprocz tego GvG to tylko jeden z tybow - jest jeszcze Team Arena 4v4 (Team deathmatch). Sa Tomby czyli ciagly turniej online w ktorym grasz ctfy (relic) king of the hill (altar) i team deathmatch. Niekiedy grasz z dwoma przeciwnymi druzynami na raz (lub np 4 gildie wchodza do gry, bija sie 1v1 i 1v1 i zwycieskie gildie walcza miedzy soba).

Btw w GW jest rank (ranga) ktora sie tez mozna jarac ale ktora nie daje zadnej korzysci nad przeciwnikiem. O to wlasnie mi chodzi - wole zeby decydowaly jedynie umiejetnosci a nie itemy, lvle itd

Btw2 czy w GW jest malo klas? czy 8 klas + dowolne ich laczenie to malo?
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, o 14:43 przez Best Ama, łącznie zmieniany 1 raz

Yellow
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 25 maja 2006, o 14:40

tak na marginesie - 8 klas
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 25 maja 2006, o 14:43

pro =D

ClassicGOD
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: ClassicGOD » 25 maja 2006, o 15:37

BioOrc pisze :[...]

No i sie zaczyna... Biork prosze cie - g....o wiesz o GW stawiam dyche ze nawet nie grales (choc twierdzisz ze masz - zal) a jedynym twoim celem jest wszczynanie klutni z debilnymi niepopartymi argumentami. Wybacz ale wyglaszanie swoich opini a wszczynanie klutni to 2 inne sprawy a ty ich nie rozrozniasz...
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 25 maja 2006, o 16:02

Spotkajmy się więc w Ascalon City mam Wojownika na 3lvl-u którego zrobilem pare dni temu ew. na jakiejs arenie możesz sobie dodać mój profil x-fire/gg to zgadamy się co do czasu i servera. Btw. spójrz na mój profil x-fire (założony w okolicach kupna WoW-a) na którym mam 9h wygrane w GW (wcześniej nie miałem X-fire). Numer konta na który możesz przesłać dychę podam Ci na PM :D Wybacz ale wypowiedziałem moją opinię zgodnie z tematem a, że komuś ona się nie podoba (neguje mój gust) to już nie mój problem.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, o 16:03 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 25 maja 2006, o 16:12

nawet sie nie musisz przyznawac ze nie grales pvp na tyle zeby je oceniac, po twojej biernosci w dyskusji juz to widze. GG

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: shark1490 » 25 maja 2006, o 16:13

mard pisze :skad mozesz wiedziec skoro nie grales ? >.>

a co do balansu postaci ... hyh - lock, mage, warrior - trzej krolowie battlegroundow :P

Gralem ale tylko na serverach pirackich
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 25 maja 2006, o 16:22

Best Ama pisze :nawet sie nie musisz przyznawac ze nie grales pvp na tyle zeby je oceniac, po twojej biernosci w dyskusji juz to widze. GG

Nie grałem dużo było to jedynie kilka(naście) potyczek które wystarczająco znudziły mnie i odstraszyły od kontynuowania zabawy w nich. A skoro mi się nie podoba to oznacza, że MOJA OCENA jest dla tego PvP słaba bo mi się nie podoba a to z WoW mi się podoba (choć i tak jakoś super dużo w PvP nie grywam bo wole Instance tak samo jak w GW wole kampanię SP/COOP) Więc może skończmy tą durną dyskusję... piszę co mi się podoba wy piszecie co wam się podoba, ja lubie obie gry i wcale nie przeszkadza mi to, że ktoś lubi bardziej jedną czy drugą.
Obrazek
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 25 maja 2006, o 16:25

pare potyczek =] ok eot bo juz wszystko sie wyjasnilo. Dla farmera WoW lepszy - i nie bede sie z tym klocil bo to swietnie rozumie.

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 25 maja 2006, o 16:38

Poprostu lubie sam zapracować na to co mam... a od sprzętu w WoW-ie AŻ tak wiele nie zależy. Zresztą nieważne ja lubie to ty tamto :) Peace.

Btw. Specialnie dla Ciebie ClassicGOD świeżo zrobiony screenek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 25 maja 2006, o 16:42

BioOrc pisze :Poprostu lubie sam zapracować na to co mam...

a ja lubie zapracowac na to co mam czystym skillem a nie wolnym czasem =P Pozdro

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 25 maja 2006, o 16:46

Hmm ale w WoW na Battlegroundzie nawet w samych legendarnych przedmiotach (widziałem 3 bronie na cały server :) ) nic nie zdziałasz bez skilla i zgrania drużyny (szczegulnie w Warsong Gluch i Arthai Basin) a jak masz skilla to te świetne przedmioty zdobędziesz bez trudu bo dostajesz je za to jaki jesteś dobry...
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, o 16:46 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Seyffer
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Seyffer » 25 maja 2006, o 18:48

BioOrc pisze :Hmm ale w WoW na Battlegroundzie nawet w samych legendarnych przedmiotach (widziałem 3 bronie na cały server :) ) nic nie zdziałasz bez skilla i zgrania drużyny (szczegulnie w Warsong Gluch i Arthai Basin) a jak masz skilla to te świetne przedmioty zdobędziesz bez trudu bo dostajesz je za to jaki jesteś dobry...

Poprawka nie dostajesz za to jaki jestes dobry tylko za to ile godzin jestes w stanie klepac w Wowa. Pozatym co chcesz udowodnić W/N na 3 lvl że masz gre i zagrałeś 1 h. Bo tyle zajmuje zdobycie tego lvl. Pokaż swój age i factiony które zdobyłes to zobacymy ile walk wygrałeś. Pewnie przegrałeś wszytkie bo poszedłeś Paladynem(I have mending on me!!). Dla mnie jest bezsensem noszenie 30 skilli lecimy 1 pasek 2 pasek 3 pasek 3000dmg jej hurra. Dla mnie to jest zerowa rozrywka. Poztym jak mozna twierdzic ze Wow ma jakas fabułe questy to nie fabuła. Popieram całym sercem wypowiedzi Best Ama. Wow suck's (jak dal mnie)
Nie ma czegoś takiego jak za dużo Pratchetta i Świata Dysku
Zwykłe są słowa których nie rozumiesz. Wiedzieć i myśleć: oto warunek!!

Uss
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Uss » 25 maja 2006, o 19:11

Ja sie zastanawia jakim prawem mozna oceniac cos wogole nie majac o tym pojecia. Biork wyraznie caly czas dazy do konfliktu tak jak Classic zauwazyl (zastanawiam sie czy Bio to nie potomek naszego slynnego krzyzowca ^^). Poszpanowac 3 lvl W/N to cos niesamowitego a jezeli ty ten 3 lvl biles 9h... "Zagralem pare potyczek" pomine juz slowo "potyczki" ale potyczki to ty miales chyba solujac Worma na lvl 0 w ramach rozgrywki pvp (player versus potwor) i nie mow ze mozesz porownywac GW do WoWa. Ja w GW mam ponad 700h a w WoWa gralem 2 miechy wiec niejakie pojecie o obu pozycjach posiadam i z calym przekonaniem i bez zalu mowie ze WoW to po prostu dno (i zeby byla jasnosc gralem 2 miechy na oryginalnym servie [konto kumpla] a sprawdzilem tez privy i tam to jak za darmowa gre po prostu http://guildwars.pl/wow?sucks.php).

To tylko taka prowokacja z tym adresem Zhai :P
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, o 19:21 przez Uss, łącznie zmieniany 1 raz
Monk 15k kurzick
Derv 15k primeval
Sin 15k kurzick
War 15k luxon
Ranger 15k norn
meh ;f

Zhai
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 25 maja 2006, o 19:16

Ojej, ale o co cały ten szum? Chłopak lubi WoWa, to niech sobie w niego gra. Nie uszcześliwiajcie go na siłę -_-" ... Jedyne co tu widzę to flame, żeby pokazać jaki to on noob ...

Chyba Ussowi chodziło o ten adres:
www.worldofwarcraftsucks.com

ZOMG - Uss użył opcji edytuj!
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, o 21:12 przez Zhai, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 25 maja 2006, o 19:24

Lol ludzie po co wy to piszecie? Nie powiedziałem, że NIELUBIE GW wręcz przeciwnie powiedziałem, że PODOBA MI SIĘ ta gra, ale jedynie tryb kampanii gdyż PvP mnie nie wciągnęło... a wy swoje.

Co do Ciebie Uss, to ten level nabiłem w... godzinę (odliczając do tego czas updatu) TAK BRAWO... wystarczyło spojrzeć na post wyżej lub profil x-fire. Naprawde daj już spokój bo szukasz problemów tam gdzie ich nie ma :/ A to, że ty mówisz, że WoW to dno (po miesiącu gry = max 50lvl = nie widziałeś 80% tego co gra może + nie widziałeś ile się przez rok zmieniło... a jest tego wiele) to twoje osobiste zdanie do którego się nie mieszam, no chyba, że mówisz na tą grę DNO aby zrobić mi na złość (tylko co mnie to obchodzi :D ) a czymś takim pokazujesz swoją niedojrzałość...

Seyffer - postać zrobiłem kilka dni temu ponieważ chciałem zupdatować i przejść jeszcze raz kampanię a nie po to żeby przed tobą zaszpanować, jak to mówią "nie oceniaj innych po sobie" ja zamierzam sobie powoli GW znowu przejść. Zresztą po co ja Ci się tłumaczę?

Na rozładowanie nieprzyjemnej sytuacji mam fajny filmik o temacie właśnie WoW vs GW, ŚMIESZNY polecam!!! http://video.google.com/videoplay?docid=-5473066589660060924
Ostatnio zmieniony 25 maja 2006, o 19:31 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: shark1490 » 25 maja 2006, o 20:35

Dobry filmik bo robil go zack's:)
Obrazek

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 26 maja 2006, o 08:54

ale z czym problem Panowie ?
od nowa zaczynamy topic, jakie to GW jest pr0 a wow sux, jaki to wow jest piekny a gw marne bo pve jest nudne ??
22 strony i zadnych wnioskow, wstydze sie za Was :)

Znam pewnie stare, Chinskie przyslwie chyba w 100% pasujace to tego topicku.
"Jeden lubi pomarancze, drugi jak mu nogi smierdza"

gralem w obydwie i nie stwierdzam, ze ta jest lepsza. ta gorsza .... sa po prostu inne.
To, ze ktos dysponuje wolnym czasem i woli sobie pokoksac w wow'a ? - co w tym zlego.
To, ze ktos zasiadajac do rozgrywki ocieka adrenalina bo mecz gwg w guild wars trwa juz 50 minut ? - co w tym zlego.

Zmienmy moze temat na blizszy samej grze ;)

...Wczoraj zrobilem 53 lvl :twisted:

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 26 maja 2006, o 09:26

ten temat staje sie powoli bez sensu ;p
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll