World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Alcor
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

World of Warcraft

Post autor: Alcor » 27 maja 2006, o 12:46

Moglby ktos rzucic linkami do jakichs bogatych w informacje (polskich lub anglojezycznych) stron o WoWie ?

/edit
Dziekuje niezmiernie za ponizszy adres. Uzywajac go przed napisaniem tegoz posta dotarlem do nieprzebranych zasobow stron oferujacych sprzedaz golda w tejze grze (to chyba to "i nie tylko") oraz paru duzych serwisow, ktore jednak ciezko nazwac bogatami w informacje. Reasumujac, pojde sobie zapytac gdzie indziej ~~
Ostatnio zmieniony 27 maja 2006, o 13:13 przez Alcor, łącznie zmieniany 1 raz

Zhai
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 27 maja 2006, o 12:53

tu mam taki jeden:
www.google.pl - bardzo dużo informacji o WoWie i nie tylko. Z naciskiem na "i nie tylko".
Obrazek

Feargus
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Feargus » 27 maja 2006, o 15:32

www.battlenet.pl i tam szukasz zakładki WoW :P
btw. kto by pomyslal, ze temat o WoWie na stronie GW moze miec 23 strony :) no, no, xD

Zły Koszmar
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Zły Koszmar » 27 maja 2006, o 18:09

BioOrc pisze :Gratz! Ja dziś nabiłem lvl 56
Oto screen: Obrazek

No to w takim razie i ja się pochwalę moją postacią:

Obrazek

Postać jak widać jest tworzona na pirackim servie ( http://wow.omskline.ru/ ) więc mam baaardzo dużo czasu i niemuszę się śpieszyć z nabijaniem lvli z obawą że skończy mi się abonament
Ostatnio zmieniony 27 maja 2006, o 18:10 przez Zły Koszmar, łącznie zmieniany 1 raz

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: shark1490 » 27 maja 2006, o 18:50

TU WSZYSTKO ZNAJDZIESZ!!!

http://www.thottbot.com/ ®
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 27 maja 2006, o 19:42

błe, kochane porównania :D no to i ja dorzuce 4 grosze :) uprzedam że porównuje GW, nie GWF

W WoWa gram od roku, to samo tyczy się GW, kupiłem obie gry prawie równocześnie. WoW to gra która nie jest w żaden sposób odkrywcza, ale za to swym klimatem, łatwością, bije wszystko to co pojawiło się do tej pory. Panowie z Blizzarda co krok dodawają nowe rzeczy do gry, przez co gra się nie nudzi, jak np. nowe talenty do klas, czy też Battlegroundy, jarmarki itp. W GW taki wiekszy patch był chyba jeden, nie bijcie jak źle mówie :)

PVE -- WoW to pożeracz czasu grając w PVE, wypad na instance który trwa 5 godz to samo piękno, walka z wielkimi bossami których pokonało niewielu, daje ogromną satysfakcje, czegoś takiego w GW nie ma. Następnie dajmy postacie, w GW biega masa klonów, każdy ma prawie takie same itemy, wielka szkoda bo wogule mnie się to nie podoba, za to w WoWie większość postaci wygląda inaczej.

PvP, w WoWie dominują założone itemy, tyczy się to raczej tych większych poziomów, choć skill i dobór talentów także ma dużo do gadania. Ale tutaj rozmawiamy o potyczkach 1v1 których w GW nie ma... więc łatwo mówić iż w WoWie jest niewyważone PVP. Grając teamem zarówno w WoWie jak i GW ważna jest taktyka, umiejętne leczenie itp. Taki atak na miasto w WoWie gdzie walczy 200 ludzi to nie lada wyzwanie, priest musi umiejętnie rzucać shielda, mag robi sheepy, inny daje feara. Tak samo jest w GW tylko na mniejszą skalę. Obie gry wymagają taktyki i dobrego podejścia, biada Shamanowi z najlepszym setem, jeżeli jego team nie potrafi grać. Za to w GW, mamy walki gildi, TOMBY !! ( które kocham po prostu :D ) Choć nie dorównuje rozmachem WoWa ( gigantyczne Battlegroundy ) to dają większą satysfakcje z wygranej.

Nie powiem, wole WoWa od GW, ale przez jeden ważny powód, servery RP, ja tylko na takich gram gdzie idzie poczuć klimat, nie ma nic lepszego niż rajd na Orgrimar gdzie nikt się nie spieszy, zamiast pędzić galopem spokojnie wędrujemy na wierzchowcach, rozbijamy obóz itp. A potem po walce iść do tawerny i wypić zimne piwo. Co ciekawe na RP serverach kilka ósób przejeło tawerny i nie wygląda to tak że bierzemy piwo od NPCa, ale od żywej osoby która jest właścicielem i barmanem. Gdyby nie to, raczej w WoWa zanudziłby mnie i to bardzo szybko, a tak nie ma nic lepszego jak poczuć się małym gnomem przez jakiś czas :P Wielka szkoda że nie ma czegoś takiego w GW...
Ostatnio zmieniony 27 maja 2006, o 19:46 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

Zhai
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 27 maja 2006, o 21:30

PVE -- WoW to pożeracz czasu grając w PVE, wypad na instance który trwa 5 godz to samo piękno, walka z wielkimi bossami których pokonało niewielu, daje ogromną satysfakcje, czegoś takiego w GW nie ma.

Ale w GWF są Elitarne Misje, a poza tym, dodatki do WoWa są płatne, a SF było darmowe. Za Burning Crusade też będziesz musiał zapłacić, tak jak za GWF. O jeden darmowy update jesteś do przodu w GW.
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 27 maja 2006, o 21:41

Moldar dobrze gada POLAĆ MU :D

Zhai -> Moldar mówił o patchach w których dodawane są całe setki przedmiotów, questów... a nawet OLBRZYMIE INSTANCE, na 10h gry w 20-40 osób jak Ahn'Qiraj ostatnio czy zbliżająca się Wieża Kel'Thuzada i seria questów związana z najazdem Plagi a wszystko jako zwykły patch... i tak jest średnio co miech!
Btw. Elitarne misje z GW są fajne ale to jedynie 1/1000 emocji z wysoko lvl-owych instanców jak BRD, Dire Maul, Sholomace czy Stratholme nie mówiąc już o Raidowych instancach (zależnie 20-40 doświadczonych osób z dobrymi itemami aby mieć jakąś szanse) jak ZG, Ahn'Qiraj 20, Ahn'Qiraj 40 czy Molten Core! Ja jeszcze tam nie byłem ale do BRD (od lvl 55+) podchodziłem już 8 razy i narazie nie udało mi się go skończyć! Byłem happy gdy dotarłem do Lyceum niedaleko ostatniego bossa... trwało to 5 godzin i była to intensywna, taktyczna rozgrywka!

I żeby nikt się tu znowu nie burzył nie chodzi mi o to, że GW jest gorsze... w końcu nie ma Abonamentu, a WoW ma ale za to dostarcza rozrywki wartej swojej ceny!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2006, o 21:49 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 27 maja 2006, o 21:43

Zhai pisze :Ale w GWF są Elitarne Misje, a poza tym, dodatki do WoWa są płatne, a SF było darmowe. Za Burning Crusade też będziesz musiał zapłacić, tak jak za GWF. O jeden darmowy update jesteś do przodu w GW.

Wiele dungeonow w WOW'ie dodano od daty premiery. Za darmo. W GW byl SF - jeden, moze i duzy, ale jeden. Za darmo.
Oprocz calych Outlands i nowych instance'ow w The Burning Crusade, beda dodane nowe obszary gry, ktore beda rowniez dla nieposiadajacych dodatku. Za darmo. W GWF sa Elitarne Misje. Za kase.

Reasumujac: strzal niecelny, punkt nie zdobyty, aka pudlo. :P

Zhai
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 27 maja 2006, o 22:30

Jeżeli jest jak mówicie, to przynajmniej widać, ze na cos idzie ten abonament, jednak nadal jest to poza moja wydolnością finansową.
Obrazek

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 28 maja 2006, o 08:09

BioOrc pisze :Btw. Elitarne misje z GW są fajne ale to jedynie 1/1000 emocji z wysoko lvl-owych instanców jak BRD, Dire Maul, Sholomace czy Stratholme

Ja się tylko tak delikatnie wtrącę do rozmowy.
Możesz mi powiedzieć jakim cudem posmakowałeś elitarnych misji w GW:F skoro masz wojownika na 3 poziomie i to na dodatek w Tyrii? Zaiste ciekawa sprawa wypowiadać się na nieznany sobie temat. ;)
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 28 maja 2006, o 08:55

Myślałem, że chodzi wam o te misje które wykonuje się drużynami (jak walka z tym potworem zaraz przed zagładą Ascalon City), ale założe się, że te z GWF nie dają takich emocji jak Instance!

Zhai pisze :Jeżeli jest jak mówicie, to przynajmniej widać, ze na cos idzie ten abonament, jednak nadal jest to poza moja wydolnością finansową.

http://worldofwarcraft.filefront.com/file/...s_Trailer;62141 Ten filmik przedstawia nowego Instanca i linię fabularną... która zostanie dodana w niepłatnym oczywiście patchu.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2006, o 09:02 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Zhai
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 28 maja 2006, o 09:07

LoL, cżłowieku, nei widziałeś 95% gry, a już wygłaszasz opinie, tak się nie robi. Zagraj w GvG, zagraj w Elitarna misję, przejdź Thunderheadkeep, a dopiero potem możesz porównać obie gry. Na razie to utłukłeś x charrów, pobiegałeś z ulem w PreSearingu, a z PvP miałęś tylko styczność przy wychodzeniu z tutoriala...

Przejdź grę, a dopiero potem zestawiaj...
Obrazek

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 28 maja 2006, o 09:36

BioOrc pisze :Myślałem, że chodzi wam o te misje które wykonuje się drużynami (jak walka z tym potworem zaraz przed zagładą Ascalon City), ale założe się, że te z GWF nie dają takich emocji jak Instance!

No nie ma co: dobry z Ciebie herbatnik. ;) Ciekawe jak długo zamierzasz się jeszcze ośmieszać zaskakując nas swoją niezwykle potężną, merytoryczną oraz rzetelną wiedzą na temat GW. :D
BTW: nie zakładaj się o coś o czym nie masz bladego pojęcia, bo możesz cholernie szybko przegrać. ;)

EDIT
Obejrzałem filmik spod linka, który podałeś i wytłumacz mi jedną rzecz: gdzie Ty widzisz, że ten Instance będzie miał "linię fabularną"? Jakiś jasnowidz jest z Ciebie?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2006, o 09:40 przez Pajonk, łącznie zmieniany 1 raz
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

Beka
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Beka » 28 maja 2006, o 09:47

Czy mi sie zdaje czy ci ktorzy sie chwala postaciami graja na prvach?

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 28 maja 2006, o 09:51

Ja mam postać na Oryginalnym servie PvP - Emeriss co widać na screenie...

Pajonk pisze :No nie ma co: dobry z Ciebie herbatnik. ;) Ciekawe jak długo zamierzasz się jeszcze ośmieszać zaskakując nas swoją niezwykle potężną, merytoryczną oraz rzetelną wiedzą na temat GW. :D
BTW: nie zakładaj się o coś o czym nie masz bladego pojęcia, bo możesz cholernie szybko przegrać. ;)

EDIT
Obejrzałem filmik spod linka, który podałeś i wytłumacz mi jedną rzecz: gdzie Ty widzisz, że ten Instance będzie miał "linię fabularną"? Jakiś jasnowidz jest z Ciebie?

Nie jestem znawcą GW grałem jedynie nieco, grę ukończyłem 2x i zaczynam 3 wiem co mi się w niej podoba a co nie... a swoim editem ty ośmieszasz siebie ponieważ wypowiadasz się w temacie WoW-a nie mając pojęcia co to jest Instance... a jednego z nich który zostanie dodany w kolejnym patchu i historię Kel'Thuzada pokazuje właśnie ten filmik.
Obrazek
Obrazek

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 28 maja 2006, o 09:52

Nawet się z tym nie kryją :)
Gratuluje cieprliwości.
BTW:
W WoWa grałem 2 tyg, od dnia startu w EU (pamietam problem z zrobienie ACC :/ /) do twoch tygodni po premierze. Zawiodłem się na tej grze., dlatego nie gram. Na pirackim, grałem przez 2 dni, zeby popykac ze znajomym. 2 dni zenującej rozgrywki. WoW to nie dla mnie, a już właszcza nie teraz, jak dominuja postacie oskryptowane które niedługo bedą grać same - to jest już przesada. Granie na skryptach, makrach - śmieszna sprawa.
Gracze w WoWa za linie fabularna uważają: "Idz tu, idz tam, wróc i idz tutaj" ;)
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 28 maja 2006, o 09:59

Jakbyś czytał opisy zadań nie byłoby to zwykłe idź tu idź tam... A privy są żenujące masz rację, granie w tak wielkim świecie nawet w 100 osób to totalna porażka, dlatego wole płacić i grać w WoW-a a nie w PRIVA :)
Obrazek
Obrazek

Beka
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Beka » 28 maja 2006, o 10:05

Prosze nie mwo mi ,ze w wowie sa wieksze emocje niz w GW podczasz GvG bo bede musial tylko zrobic jedna czynnosc.

mUIAAHHAHAHH OWNED LOLOLOLL BUHAHA MUH LOL MOL ROFLTO COPTER
Ostatnio zmieniony 28 maja 2006, o 10:18 przez Beka, łącznie zmieniany 1 raz

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 28 maja 2006, o 10:07

Opis niestety nie zmieni przebiegu samych zadań ktore mnie unudziły ;(
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe