World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Zhai
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 29 maja 2006, o 18:07

BioOrc pisze :Best Ama -> Rozumiem, że nie masz czasu i wolisz PvP (takie jak jest w GW bo PvP PvP nie równe) tzn szybkie meczyki na arenach jak większość fanów GW (wkońcu to motyw przewodni gry) tylko nie wiem dlaczego pewna część tych fanów (niedowartościowane nie mające kasy na abo dzieciaki) tak się burzy na WoW-a i wmawia ludzią jaki to on jest SUXX! Tego nie trawie.

Chcesz dyskusji, a sam obrażasz innych, którzy ośmielają się mieć inne zdanie niż Ty od biedaków - LOL. GG chłopie
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 29 maja 2006, o 18:09

Best Ama pisze :nie jest sux, imo to najlepsza gra online jaka do tej pory wyszla. Jednak poprostu nie dla mnie.

Wiem, że ty to wiesz ale pewna część fanów (głównie dzieciarnia) jak Pajonk na przykład próbuje udowodnić całemu światu jaki to WoW jest SUXX i, że GW nie dorasta do pięt (choć to nieco inne rodzaje gier przeznaczone dla innych rodzajów zabawy). To jest strasznie denerwujące :/
Ostatnio zmieniony 29 maja 2006, o 18:10 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 29 maja 2006, o 18:17

BioOrc pisze :Wiem, że ty to wiesz ale pewna część fanów (głównie dzieciarnia) jak Pajonk na przykład próbuje udowodnić całemu światu jaki to WoW jest SUXX

Boże dlaczego Ciebie jeszcze nie poddali eutanazji? Pokaż mi w którym miejscu w tym temacie napisałem, że WoW jest totalnie do *zady* i odradzam w niego grać? Ośmieszam tylko Ciebie, dziaciaku, oraz Twoje teksty, które wyraźnie ukazują, że nie masz bladego pojęcia o GW, a zgrywasz wszechwiedzącego. Poza tym wejdź wreszcie na mój profil i przestań robić z siebie durnia nazywając mnie dzieckiem. Prosiłbym również, żebyś pisał po polsku porawnie, bo czytanie po raz n-ty słowa: kłutni - w różnych konfiguracjach sprawia tylko, iż podejrzewam Cię o dysleksję nie wspominając o debiliźmie. :P

P.S. Znalazłem filmik o Tobie i Twoim zamiłowaniu do WoW - do obejrzenia pod tym adresem click

Edit do poniższego
Ponownie czepiasz się tego, że skomentowałem Twoje debilizmy. Opinię tą wystawiłem po tym co Ty sam napisałeś, ale jak widać ciężko Ci - jako amebie - ogarnąć to co i jak zrobiłem. BTW: brawo - wreszcie choć raz napisałeś bezbłędnie. Poza tym zweryfikuj jeszcze raz swój pogląd kto dąrzy do kłótni oraz flejmu, gówniarzu. Napisałem juz raz ale powtórzę: EOT, bo nie wolno dyskutować z idiotą - najpierw sprowadzi do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. Idź dobijać 60 level, później zrób taką jazdę jak ten debil o 2:14 w nocy, następnie w zaciszu zabaw się po raz n-ty jak koleś z filmiku zamieszczonego przeze mnie, ale od mojej osoby się - mówiąc "delikatnie" - od***.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2006, o 18:34 przez Pajonk, łącznie zmieniany 1 raz
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 29 maja 2006, o 18:24

Pajonk pisze :Wybacz, ale jeśli w WoW jest dobra fabuła to w takim razie Saper ma co najmniej taką samą, a GW ma ją po prostu za***ą. :P

Choćby tu drogi Pajonku, próbujesz udowodnić całemu światu ile to ty wiesz, jaki jesteś wspaniały i jak wielką masz racje. Nazywasz mnie debilem (któryś raz) nie wiedząc pewnie co to słowo znaczy (ale koledzy na podwórku używają więc i ja mogę :D ) Ja Cię o nic nie podejrzewam, jesteś zwykłym niedowartościowanym MAX 13 latkiem który jedynie na forum może pokazać swoją wyższość (choć marnie mu to wychodzi) daj więc spokój tej kłótni i przestań na mnie najeżdżać jeżeli masz za grosz honoru. Daj więc spokój dyskusji na temat o którym nie masz pojęcia bo inteligentny człowiek rozmawia o czymś dopiero gdy "jest w temacie".

EDIT: Twój edit jest tak żałosny jak twoje zachowanie, mógłbym powiedzieć Ci to samo o twoim "stosunku" do GW, ale po co mam kłócić się z dzieciakiem, żadnej satysfakcji z tego powodu nie mam :)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2006, o 18:26 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Zhai
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 29 maja 2006, o 18:33

A może tak przeniesiecie te czułości na Prywatne Wiadomości, albo na gg? Ostatni raz proszę.
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 29 maja 2006, o 18:39

Nie ma sprawy jak już (który to raz) napisałem KONIEC KŁÓTNI piszmy tu o WoW a nie WoW vs GW. To powinien być temat dla fanów obu gier (GW i WoW) a także tych fanów GW (mówię GW bo to wkońcu forum GW :) ) którzy chcą się o grze czegoś dowiedzieć a nie bluzgać na nią i jej fanów...

A więc, niedługo lvl 57 :D (najpierw poprawki z Chemii i Fizy - 2 klasa LO nie jest łatwa :) )
Obrazek
Obrazek

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 29 maja 2006, o 18:51

właśnie mam takie głupie pytanie
Chce zrobić szamana walczącego w zwarciu toporkiem dwurecznym
Ale jakie talenty mu dać i jaki zawód
Słyszałem że skinner jest dobry
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 29 maja 2006, o 18:55

Dla Shamana Skinner + Leathworker lub Miner + Blacksmithing (ponieważ po osiągnięciu lvl 40 może on nosić Maile). Jak talenty mu dobrać nie wiem... ponieważ Shamanem dotarłem w okolice 8 lvl-u gdzie jeszcze talentów nie bylo a większość mojego czasu poświęciłem Warriorowi. Z tego co wiem jednak dla shamana najlepsza jest Tarcza + 1hand Mace (większość shamanów tak gra więc coś w tym jest :) ).
Obrazek
Obrazek

Beka
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Beka » 29 maja 2006, o 19:04

Z tym ,ze mniej czasu sie poswieca na gw to ile 2h dziennie mniej wiecje od 20-22, ciekawe czy tyle mozna w WOW'a poswiecac i byc w czolowce : ]

Gralem GvG (razem z Mardem btw) i bylismy na 24 miejscu w ladderze.

Luzna uwaga. Po resie laddera ; F
Ostatnio zmieniony 29 maja 2006, o 19:04 przez Beka, łącznie zmieniany 1 raz

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 29 maja 2006, o 19:10

Hehe w WoW-ie nie ma jakiejś czołówki, zależnie od stylu gry, grający (DUŻO) na BG rozpoznawają w końcu wypasionych graczy z drużyn przeciwnych po nickach/rangach/itemach, a Ci grający PvE niczym się nie przejmują... grają swoje. A jeżeli chodzi Ci o levelowanie to przy 2h dziennie (reszte czasu trzymając postać w Tawernie/Stolicy) masz takie same szanse nabić lvl 60 jak ktoś grający 20h na dobę :) Jest tak gdyż wypoczęta w tawernie postać zdobywa doświadczenie znacznie szybciej (200% normalnej wartości) a im dłużej wypoczywa tym dłużej owy stan trwa.
Obrazek
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 29 maja 2006, o 19:19

btw, ale jakbym gral juz w wowa to gralbym w PvE bo jest swietne, nie gralbym tylko w PvP ktore imo jest gorsze :] Od tego mam wlasnie GW :P A wiem ze jakbym zaczal Wowa to moglo by juz byc gorzej, staram sie wszystko dzielic - dziewczyna, studia dzienne, gw, jaranie itd. Ciezko tam wcisnac takiego pochlaniacza czasu jak WoW :P

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 29 maja 2006, o 19:22

Heh rozumiem Cię :) Moja średnia ocen w porównaniu z zeszłym półroczem spadła o 0,5 (w lutym kupiłem WoW-a :) ) Gra naprawde uzależnia (niemal tak jak fajki :) ) no ale to nie jest raczej wada :D
Obrazek
Obrazek

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 31 maja 2006, o 10:51

BioOrc pisze :Dla Shamana Skinner + Leathworker lub Miner + Blacksmithing (ponieważ po osiągnięciu lvl 40 może on nosić Maile). Z tego co wiem jednak dla shamana najlepsza jest Tarcza + 1hand Mace (większość shamanów tak gra więc coś w tym jest :) ).

Moj znajomy zrobil inzynier/miner.
Shaman to okrutan postac dla aliantow, jedna z najgorszych do ubicia zaraz obok locka. Inzynieria pozwala produkowac ciekawe przedmioty pomocne szczegolnie w pvp. Jesli bym gral shamanem pvp - wybralbym inzynierie. Mining to sposob na kase tak naprawde. Jesli chodzi o produkcje zbroi ... z dropa czy z wygranych w pvp mozna miec o wiele lepsze wiec szkoda chyba marnowac profesji - ale to oczywiscie tylko moje zdanie.

Beka pisze :Gralem GvG (razem z Mardem btw) i bylismy na 24 miejscu w ladderze.

Luzna uwaga. Po resie laddera ; F

Obrazek
luzna uwaga.
Po resie laddera ; F - i meczykow cos nie za wiele ^^ - ale to oczywiscie luzna uwaga =]
Ostatnio zmieniony 31 maja 2006, o 11:04 przez Helvete, łącznie zmieniany 1 raz

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 31 maja 2006, o 14:09

Mysle ze przez dwie godzinki dziennie, to tak srednio widze gre w wowa. co jak co, ale wow potrzebuje czasu. Jesli najciekawsza czescia wowa są instancje które roi się 4h to ja dziekuje
"GG, must go to bed, cya"
Zabiłbym się po tygodniu X|
Same questy też do "dynamicnzych" nie naleza jako że wiekszośc polega na czatowaniu na jakiegoś stwora, bądz ich wielu :P
Z tym wypoczywaniem to jedna wielka pomyłka, taki kit aby zachecic graczy mniej aktowynych, może gdyby 80% czasu nie dreptało się w jedna i druga strone to można było by porownać 4h bez wypoczecia ze 2h wypoczecia ale tak niestety nie jest oX
Swoja droga, przejscie GW gdyby nie fast trawel bawiac się w wszystkie zadanka to dopiero coś. Rip na miejscu, witaj w swiecie WoWa :P
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 31 maja 2006, o 18:24

Z tym wypoczywaniem to jedna wielka pomyłka, taki kit aby zachecic graczy mniej aktowynych, może gdyby 80% czasu nie dreptało się w jedna i druga strone to można było by porownać 4h bez wypoczecia ze 2h wypoczecia ale tak niestety nie jest oX

jak dla mnie wypoczynek to dobra sprawa, szczególnie jak gramy np. kilkoma postaciami. Moim zdaniem wielki plus za to. Robimy sobie przerwe postacią, gramy drugą, wracamy do pierwszej i już nabicie dwóch leveli robimy w instancji w szybkim tempie.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2006, o 18:25 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 31 maja 2006, o 18:55

Hehe z tym super szybkim nabijaniem to tylko do ok 30lvl-u po jego przekroczeniu ilość XP potrzebnych do kolejnego awansu staje się całkiem wysoka i ciągle rośnie. Ja obecnie level nabijam w 3-4 dni, i tak gram mało więc postać jest wypoczęta i idzie całkiem szybko. Aż się boje co będzie na lvl 59 :)
Obrazek
Obrazek

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 31 maja 2006, o 23:39

no wszystko fajnie
Jak coś to ja gram na boulderfirst czy jakos tak ;p
Obrazek

Light Revan
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Light Revan » 2 cze 2006, o 08:21

Ile ten temat można cignąć ?
Całe streszczenie tematu to:
NIE PORóWNUJCIE TYCH GIER DO SIBIE !!! GW TO CO INNEGO, A WOW TO CO INNEGO.
bo miałem za wysoką sygnaturkę :(

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 2 cze 2006, o 08:54

NIE PORóWNUJCIE TYCH GIER DO SIBIE !!! GW TO CO INNEGO, A WOW TO CO INNEGO.

wiemy wiemy, ale GW jest jedynym konkurentem WoWa.

Black Ranger Pol
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Black Ranger Pol » 2 cze 2006, o 20:11

Chciałem sobie pograć w WoW ale nie mam kaski. Czy ktoś może podać mi jakiś dobry "prywatny" (piracki to za ostre słowo) serwer na którym da się grać i jest w miare podobny do orginału?

I przy okazji skąd ściągnąć klijenta do WoWa??

P.S jeśli w tym temacie pojawiały sie nazwy serwerów "prywatnych" to sorka ale 26stron tekstu to dla mnie sporo
Dark Ranger pisze :No jak ja wchodziłem na forum (kiedy jeszcze byłem newbe i niezajerestrowany) to wszędzie się wcinał Black Ranger Pol, i wszęddzie były jego posty :sweat:

Już mi się odechciało spamować i zwykle tylko czytam.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe