World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Zhai
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Zhai » 2 cze 2006, o 21:01

Moldar pisze :wiemy wiemy, ale GW jest jedynym konkurentem WoWa.

Lineage2, D&D Online, Mu, Diablo...
Obrazek

Nilton
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Nilton » 2 cze 2006, o 22:56

Mu i Diablo to nienajlepsze przyklady, te gry nie dorastaja wow i gw niczym do piet, szczegolnie Mu, co do diablo to mozna dyskutowac
ign: Global Hell

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 3 cze 2006, o 00:42

no ciezko porownywac gry z roznych epok. Diablo 2 imo jak na swoje czasy > GW :P Ale MU to straszna nuda...

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 3 cze 2006, o 13:16

dla mnie MU>Diablo

Black Ranger Pol
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Black Ranger Pol » 3 cze 2006, o 14:03

Black Ranger Pol pisze :Chciałem sobie pograć w WoW ale nie mam kaski. Czy ktoś może podać mi jakiś dobry "prywatny" (piracki to za ostre słowo) serwer na którym da się grać i jest w miare podobny do orginału?

P.S jeśli w tym temacie pojawiały sie nazwy serwerów "prywatnych" to sorka ale 26stron tekstu to dla mnie sporo

PLIZZZZ B.U.M.P
Dark Ranger pisze :No jak ja wchodziłem na forum (kiedy jeszcze byłem newbe i niezajerestrowany) to wszędzie się wcinał Black Ranger Pol, i wszęddzie były jego posty :sweat:

Już mi się odechciało spamować i zwykle tylko czytam.

szopen
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: szopen » 3 cze 2006, o 14:24

Lord Varden pisze :dla mnie MU>Diablo

A to mnie zdziwiłeś :huh: Skąd taki pogląd?

A co do pirackich (nie bójmy się tego słowa, będzie uczciwiej) serwerów, to nie zdaje mi się, żebyś znalazł choć trochę podobny do oryginału. IMO lepiej nie grać, niż grać na pirackim.

Ale mogę się mylić.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2006, o 14:24 przez szopen, łącznie zmieniany 1 raz

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 3 cze 2006, o 14:42

szopen pisze :A to mnie zdziwiłeś :huh: Skąd taki pogląd?

Diablo mi się w ogóle nie spodobało :ermm: ..a przy Mu spędziłem cały rok..grając na globalu a pod koniec na prywatnych servach

szopen pisze :A co do pirackich (nie bójmy się tego słowa, będzie uczciwiej) serwerów, to nie zdaje mi się, żebyś znalazł choć trochę podobny do oryginału. IMO lepiej nie grać, niż grać na pirackim.
Ale mogę się mylić.

To prawda..grając na piratach tylko się zrazisz do WoWa..nie ma tam połowy tego co ma oryginał,i gra bardzo mało ludzi jak na tak ogromny świat

Zły Koszmar
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Zły Koszmar » 3 cze 2006, o 16:21

Lord Varden pisze :To prawda..grając na piratach tylko się zrazisz do WoWa..nie ma tam połowy tego co ma oryginał,i gra bardzo mało ludzi jak na tak ogromny świat

Mnie to jeszcze jakoś niezraziło. Ta wiele rzeczy tam niema ale kiedy niema w co grać to mam przynajmniej jakąś spoko gierkę żeby poekspoaltować świat, wyżyć się na potworkach, zdobyć fajny przedmiot itp. itd. :P

Black Ranger Pol
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Black Ranger Pol » 3 cze 2006, o 16:27

Więc prosze przynajmniej o jakiś serwer na którym wy kiedyś graliście i mozecie go rekomendować.

Do WoWa się nie zraże bo nie wiem jak orginał wygląda (co ma itp...)
Dark Ranger pisze :No jak ja wchodziłem na forum (kiedy jeszcze byłem newbe i niezajerestrowany) to wszędzie się wcinał Black Ranger Pol, i wszęddzie były jego posty :sweat:

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 4 cze 2006, o 11:25

Black Ranger Pol pisze :Więc prosze przynajmniej o jakiś serwer na którym wy kiedyś graliście i mozecie go rekomendować.

Do WoWa się nie zraże bo nie wiem jak orginał wygląda (co ma itp...)

Zrazisz się bo po graniu na piratku stwierdzisz, że WoW jest pusty, nudny, nieciekawy (bo jak można mówić o fabule gdy brakuje 70% questów a połowa z tych co są jest zabugowana! ), że ma mnustwo błędów i, że nie da się w niego grać.

Polecić mogę więc JEDYNIE SERWERY ORYGINALNE.
Obrazek
Obrazek

Black Ranger Pol
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Black Ranger Pol » 4 cze 2006, o 16:50

Wiesz głupi nie jestem i wiem że piraty WoW nie dorastają nawet globalowi MUonline do pięt. Prosze was o jakiś serw

raist9
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: raist9 » 4 cze 2006, o 19:22

Polecic to troche za dużo, ale możesz pograć na polskim serwie darkmarshal.prv.pl
Bywją tam czasami duże lagi, ale spotkasz (jak już spotkasz) samych polaków. Jest do tego TS2.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 4 cze 2006, o 19:23

Wątpie, żeby podawanie linków do pirackiego stuffu na jakimkolwiek forum było legalne. Ale mogę podać Ci ten link: http://www.google.pl poszukaj sobie :) Wpisz WoW Private Servers lub coś w tym stylu. Dla chcącego nic trudnego. I tak nie wiem który lepszy... zresztą co za różnica, wszystkie są do bani :D
Obrazek
Obrazek

raist9
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: raist9 » 4 cze 2006, o 19:25

Heh podawanie linków niezgodne z prawem??? LOL
Skoro kolega szuka serwerów to można mu je podać. Szybko się chłopak zrazi i będzie jeden nawrócony więcej :]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 4 cze 2006, o 20:06

Bezpłatne serwery sa nielegalne. Pomagajac zdobyć/zrobic coś nielegalnego jesteś wspołwinowajca (czy jakoś tak ;) )
Dajac link pomagasz :)
Obrazek

Black Ranger Pol
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Black Ranger Pol » 5 cze 2006, o 07:57

Skorzystałem z rady BigOrca i poszukałem sobie. GRam na Hypnotize coś tam. Gra się nawet przyjemnie tylko ta grafa jakaś dziwna jest :/

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 5 cze 2006, o 12:24

Black Ranger Pol pisze :tylko ta grafa jakaś dziwna jest :/

:D
Nawet na screeny wczesniej nie popatrzyles? :D

BTW, gdzies w tym temacie powinny juz byc opinie nt. grafy. ;)

imperator007
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: imperator007 » 5 cze 2006, o 15:02

Grafa? Grafa mi się w WoW-IE BARDZO PODOBA... Ah, to ślicznie odbijające się od ziemi światło....I łande elfki :P A nie mówiliście o innej (jeszcze jedna?) zalecie WoW-a ---muzyce!!! Jeej, gdy po raz pierwszy wlazłem do Stormwind po prostu mnie z krzesła zwaliło.... A teraz niech ktoś da radę, gdzie najlepiej pójść 22 lvl pala człowiek, aby XP-ka szybko zdobywać?

Tu Wpisz Nick
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Tu Wpisz Nick » 5 cze 2006, o 17:10

Co do priv serwerów, mogę polecic Warcraft Dimension. Server rosyjski, xp rate x2, drop rate z tego co wiem x3, wszystko pozostale blizzlike, sa teleporty. Server jedzie na 1.10 hacked, duzo(30%-40%) polaków. Lagi przeważnie stoją w granicach 1k-2,5k, najwyżej byly 1 raz 5,700. Stronka-www.mauzer.alfaspace.net W newsie na górze linki do wszystkiego, czego potrzeba do gry. Milej zabawy jesli ktoś się skusi.
Obrazek

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 5 cze 2006, o 17:27

Tu Wpisz Nick pisze :Lagi przeważnie stoją w granicach 1k-2,5k

czytaj "instant cast spell = 20 sekund"
gg

moja rada jest taka, jesli masz grac na privie, nie graj lepiej wcale. Spedzilem rok na privach Lineage 2 i teraz jak mam kase zeby sobie oplacic konto to nie moge na ta gre patrzec.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe