World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Naimad
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Naimad » 5 cze 2006, o 18:24

Witam!

A ja się wypowiem o WoW-ie, bo sam grałem w niego bardzo, ale to bardzo długo. Gra jest krótko "bardzo dobra". Gryw i grafika stoją na najwyższym poziomie (lecz to drugie trochę nie prawda ;p). Jeśli gra Was nie wciąga siądźcie i zagrajcie Elfem łowcą, od razu rozpłyną się Wasze podejrzenia co do tejże rozrywki. Lecz mimo to jaki WoW jest i tak i tak GW jest niepokonany. :)

Black Ranger Pol
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Black Ranger Pol » 5 cze 2006, o 18:44

Tu Wpisz Nick pisze :Co do priv serwerów, mogę polecic Warcraft Dimension. Server rosyjski, xp rate x2, drop rate z tego co wiem x3, wszystko pozostale blizzlike, sa teleporty. Server jedzie na 1.10 hacked, duzo(30%-40%) polaków. Lagi przeważnie stoją w granicach 1k-2,5k, najwyżej byly 1 raz 5,700. Stronka-www.mauzer.alfaspace.net W newsie na górze linki do wszystkiego, czego potrzeba do gry. Milej zabawy jesli ktoś się skusi.

A da się grać na patchu 1.8 czy musi być 1.10 (tera gram na 1.8 i nie wiem czy jak dam 1.10 to mi się usunie 1.8)
Dark Ranger pisze :No jak ja wchodziłem na forum (kiedy jeszcze byłem newbe i niezajerestrowany) to wszędzie się wcinał Black Ranger Pol, i wszęddzie były jego posty :sweat:

Już mi się odechciało spamować i zwykle tylko czytam.

Tu Wpisz Nick
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Tu Wpisz Nick » 5 cze 2006, o 19:16

Helvete, to jest dziwne, ale przy takich lagach gra sie, jakby bylo 200-300 max.
BRP,Najpierw sie gralo na 1.8.0, ale tearz zupdateowali do 1.10, wiec sobie wstawilem coby nie bylo problemów. Ale na forum coś tam prześwituje, że niby można grac na 1.8.0. Spytaj się na forum albo sprobuj. W każdym razie, gorąco zachęcam do gry na tym servie. Ogólnie się tam fajnie gra. Jesli grasz hordą, to zapraszam: Takras, 18 Tauren Druid.

Obrazek

P.S. Nie zrażaj się do gry tam, na 1.10 przeszli kilka dni temu, db jest ciagle porawiany. Teraz sa lagi jak cholera, proponuje sprawdzic za tydzien- lub 2.
Ostatnio zmieniony 7 cze 2006, o 06:54 przez Tu Wpisz Nick, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

imperator007
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: imperator007 » 6 cze 2006, o 22:52

Chciałem tylko przypomnieć Naimad, że tutaj tych gier nie porównuj (zresztą i tak nie ma sensu...).

Kafar
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Kafar » 10 cze 2006, o 08:25

Mi się tam wow podoba tyle że questy się lipnie rozwiązuje.
Żadnych strzałek na mapie itd...
A no i jeszcze jeden -
500 złotych za rok gry :(

PS: Są bezpłatne serwery ale nie bede podawał linków...
Obrazek
Obrazek

imperator007
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: imperator007 » 10 cze 2006, o 10:52

Co do tych strzałek --to i lepiej! Bo i tak w opisie questa jest dokładnie opsiane -- on sought coast of westfall itp. A co do abonamentu - fakt, to boli, jednak za przyjemność trzeba płacić.....

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 13 cze 2006, o 21:13

Dla wszystkich którzy WoW-a nie spróbowali (a by chcieli) jak i dla tych którzy "tyle o nim wiedzą" a naprawde pieją z zawiści, że nie dane im było go spróbować mam świetną wiadomość! Blizzard otworzył powszechną i darmową wersje Trial (10 dni) dla Europy w którą może zagrać każdy kto chciałby WoW-a spróbować... wystarczy zajrzeć tu http://teaser.wow-europe.com/ zarejestrować się, sciągnąć, zupdatować i grać!

Ps. Jako, że problemy z rejestracją większość pewnie będzie miała :) Podaje stronę z GENEROWANYMI numerami kart kredytowych potrzebnymi w procesie rejestracji http://www.darkcoding.net/credit-card-numbers/

MIŁEJ ZABAWY!!!... ZAPRASZAM NA SERVER EMERISS PvP gram do 24 może 25 czerwca - nick Bioorc - Orc Warrior lvl 59 (czyli postacie róbcie w Horde!)
Obrazek
Obrazek

Yahzon
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Yahzon » 13 cze 2006, o 23:33

Zaraz po sesji skorzystam i obejrzę WoW w pełnym wymiarze, nie 5h u kumpla. Człowiek oświecony codziennie poznaje coś nowego.
There in no place like home.
XII Reaktywacja

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 14 cze 2006, o 10:38

no, to swietna wiadomosc, bardzo brakowalo mi takiego "free triala" w wowie.
Nie ma to jak zobaczyc giere na wlasne oczy.

BTW. Wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem 60 lvl'u :whistling:

Hunt3R
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Hunt3R » 14 cze 2006, o 11:42

BioOrc pisze :Dla wszystkich którzy WoW-a nie spróbowali (a by chcieli) jak i dla tych którzy "tyle o nim wiedzą" a naprawde pieją z zawiści, że nie dane im było go spróbować mam świetną wiadomość! Blizzard otworzył powszechną i darmową wersje Trial (10 dni) dla Europy w którą może zagrać każdy kto chciałby WoW-a spróbować... wystarczy zajrzeć tu http://teaser.wow-europe.com/ zarejestrować się, sciągnąć, zupdatować i grać!

Ps. Jako, że problemy z rejestracją większość pewnie będzie miała :) Podaje stronę z GENEROWANYMI numerami kart kredytowych potrzebnymi w procesie rejestracji http://www.darkcoding.net/credit-card-numbers/

MIŁEJ ZABAWY!!!... ZAPRASZAM NA SERVER EMERISS PvP gram do 24 może 25 czerwca - nick Bioorc - Orc Warrior lvl 59 (czyli postacie róbcie w Horde!)

Wczesniej był otwarty tylko dla USa [;
Swoja droga ta strona z numerami cc (credit cards) jest bezużyteczna, gdyż nie ma przy numerach kart verification numbers/codes czyli i tak przy uzyciu ten strony NIGDZIE sie nie regniesz na jakikolwiek numer z tamtej strony bez owych numerow...
Zreszta, ten trail i tak jest okrojony, bo nie mozesz korzystac z chata (tylko gildia i cos tam jeszcze bodajże), max level to 20 (i chyba jeszcze jakies byly ograniczenia).
WoW jest grą naprawdę świetną, grałem i w WoWa i w GW. GW ma to do siebie, ze nie ma abonamentu - kupujesz i grasz ile chcesz. Ale nie zmienia to faktu, ze jest gra liniową. Ma leszpa grefike - to jest fakt/ W WoWie jest cukierkowa, ale to raczej nie przeszkadza. W kazdym badz razie gdy ktos nie ma zbytnio pieniedzy moze zdecydowac sie na GW, a jezeli stac go na abonament - WoW jest świetnym wyborem. Oczywiście jak każda opinia jest to opinia subiektywna... nei wierze w opinie obiektywne ;P
HEh... chciałem tylko napisac o tych cc, troszke sie rozpisalem, dalej pisac nie bede, bo nie zamierzałem.

PZDR, H
Obrazek

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 14 cze 2006, o 12:33

Gwoli ścisłości: verification number to 3-4 ostatnie cyfry z numeru karty, więc jak może ich "nie być"? Przed momentem sprawdziłem nawet, aby nie być gołosłownym i jakoś rejestracja przebiegła bez problemu. Wniosek: jeśli nie wiesz o czym piszesz, to... nic nie pisz. :twisted:
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

Hunt3R
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Hunt3R » 14 cze 2006, o 13:01

Pajonk pisze :Gwoli ścisłości: verification number to 3-4 ostatnie cyfry z numeru karty, więc jak może ich "nie być"? Przed momentem sprawdziłem nawet, aby nie być gołosłownym i jakoś rejestracja przebiegła bez problemu. Wniosek: jeśli nie wiesz o czym piszesz, to... nic nie pisz. :twisted:

Verification Code są to 3 lub 4 ostatnie cyfry numeru PO DRUGIEJ STRONIE karty kredytowej (na polu obok podpisu własnoręcznego).
Więc może Cię zacytuję:
"jeśli nie wiesz o czym piszesz, to... nic nie pisz."
Obrazek
Opis ze strony WoW: Your credit card verification code is the last 3 or 4 digits of the numeric string located on the back of your credit card. On the example Visa card to the right, the verification code is circled in red. The back of your credit card may look different depending on the type of card.

PZDR, H
Ostatnio zmieniony 14 cze 2006, o 13:03 przez Hunt3R, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 14 cze 2006, o 13:09

Stary Ty pobierałeś jakieś nauki głupoty? Numer karty kredytowej obok podpisu to właśnie to co zamieściłeś na screenie, a ostatnie 3-4 cyfry (zależy od karty) to jej verification number. Jak widzę nie posiadasz karty kredytowej, bo inaczej wiedziałbyś co i jak. Dobra rada: spróbuj zarejstrować konto z którymś numerem z podanej strony zanim ośmieszysz się raz jeszcze. :P Ahh tylko nie zapomnij zmienić daty w Validate, bo inaczej będziesz dalej obstawał przy swoim. :P
BTW: jeśli już zmienisz zdanie to prosiłbym o oficjalne przeprosiny. 8-)
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

Hunt3R
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Hunt3R » 14 cze 2006, o 13:20

Powiem tak:
testowe konto zrobilem (uzyskujac nowy klucz)
Tak, miałes rację. Na kartach płatniczych te numery są inne...

PZDR, H
Ostatnio zmieniony 14 cze 2006, o 13:22 przez Hunt3R, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

ClassicGOD
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: ClassicGOD » 15 cze 2006, o 00:02

Pajonk pisze :Gwoli ścisłości: verification number to 3-4 ostatnie cyfry z numeru karty, więc jak może ich "nie być"? Przed momentem sprawdziłem nawet, aby nie być gołosłownym i jakoś rejestracja przebiegła bez problemu. Wniosek: jeśli nie wiesz o czym piszesz, to... nic nie pisz. :twisted:

Numer karty i kod weryfikujacy nie maja ze soba nic wspolnego - to ze owy kod podany jest na tylnej czesci karty zaraz po numerze karty o niczym nie swiadczy - nr karty sklada sie z 4 czesci po 4cyfry i ostatnie 3/4 cyfry nie musza (aczkolwiek moga - zalezy od producenta karty jednak ze zdaza sie to zadko poniewaz jest to zabezpieczenie na wszelki wypadek gdyby ktos mogl przeczytac dane z awersu karty) byc tym kodem. - np numer mojej karty kredytowej nie ma nic wspolnego z kodem identyfikacyjnym, owy kod nie jest tez podawany na rewersie - zostal natomiast przeslany mi w osobnym liscie "ze wzgledu na bezpieczenstwo" (karta VISA)

PS jezeli sprawdzales z kartami z temtej www to nic nie potwierdziles bo ta sa takie magiczne numerki ktore dzialaja z kazdym kodem imieniem i nazwiskiem.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2006, o 00:09 przez ClassicGOD, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 15 cze 2006, o 00:04

Ja na mojej Inteligo mam weryfikacyjny na końcu.
Obrazek
Obrazek

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 15 cze 2006, o 00:13

Na moim Mastercard numer weryfikacyjny również znajduje się na końcu - poza tym dziwna sprawa, że rejestrując się pokazane jest, które to cyfry są właśnie tym numerem. Przecież Blizzard chyba wie o co chodzi i nie podawałby akurat takiego układu jeśliby byłby on niezgodny z prawda? :P
ClassicGOD dopiero teraz odniosłem dziwne wrażenie, że pokiełbasił Ci się PIN z numerem weryfikacyjnym - i mam dziwne przeczucie, że się nie mylę co do tej sytuacji. :>
Ostatnio zmieniony 15 cze 2006, o 00:15 przez Pajonk, łącznie zmieniany 1 raz

ClassicGOD
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: ClassicGOD » 15 cze 2006, o 00:16

Pajonk pisze :Na moim Mastercard numer weryfikacyjny również znajduje się na końcu - poza tym dziwna sprawa, że rejestrując się pokazane jest, które to cyfry są właśnie tym numerem. Przecież Blizzard chyba wie o co chodzi i nie podawałby akurat takiego układu jeśliby byłby on niezgodny z prawda? :P

Przyjzyj sie screenowi - jest tam 5 grup cyfr - 4 po 4cyfry (nr karty) i 1x3 cyfry - kod (tak samo masz na karcie - z tylu 5 grup a z przodu 4 grupy po 4 cyfry).

Ja na mojej platniczej Visie tez kod weryfikacyjny mam na rewersie karty. (karta platnicza/bankomatowa to nie to samo co CC aczkolwiek mozna jej uzywac do platnosci przez net jako CC chyba ze regulamin banku tego zabrania).

[edit] bron boze nie myle kodu identyfikacyjnego z pinem - za dlugo uzywam CC i Karty Platniczej (obie byly juz odnawiane wiec troche latek maja :P )
Ostatnio zmieniony 15 cze 2006, o 00:22 przez ClassicGOD, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Shann
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Shann » 23 cze 2006, o 00:11

OMG.... Wpadlem na to forum bo pomyslalem zeby zakupic sobie GW by grac w czasie gdy jestem poza domem i brat gra swoim charem i chcialem zaczerpnac informacji...

I co napotykam? w co drugim poscie jakies porownania do wowa, wielkie pojezdzanie wowa, marudzenie, gadanie bzdur.... JAKIES KOMPLEXY???? Ale mysle ok... moze trafilem na jakies posty dzieciarni... moze jednak tak zle nie jest... ale jest.. a ten topic to uz masakra... 26 stron IDIOTYCZNEJ do nieczego nie prowadzacej dyskusji.. nie wypowiem sie o GW bo jej nie znam, ale jesli chodzi o forum to na forach WOW nie ma raczej takiego syndromu.. musze dodac ze tyczy sie to zarowno fanow wowa tutaj jak i GW choc fani GW jako ze na "swoim terenie" sa bardziej agresywni

ok mniejsza z tym nie o tym tu chcialem.

Pare osob pytalo o prywatne serwery WOW... ODRADZAM... najlepsze serwery to moze (baaaaaaaaaaaardzo optymistyczna wersja) 50% zgodnosci z normalnymi (i za te serwy sie tez zwykle placi).. nie mowiac o pingach czy o tym ze co patch to reset... :down:

Druga rzecz jakia chcialem poruszyc to fakt ze zeby poznac jakakolwiek gre ypu MMORPG nie wystarczy posiedziec pare godzin... Ja gram w wow okolo 8 miesiecy (jestem casual player - nie gram non stop) i do tej pory nie moge powiedziec ze znam ta gre dobrze. Jest zbyt wielka i za szybko sie rozwija. (np dzis wchodzi nowy patch w ktorym jest caly nowy dungeon z cala nowa kampania fabulka itp i wiele wiele innych zmian) jak zreszta co mniej wiecej 60 dni
Ostatnio zmieniony 23 cze 2006, o 00:33 przez Shann, łącznie zmieniany 1 raz

Lee
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Lee » 23 cze 2006, o 05:03

Najbardziej w tej grze boli grafika,brak realizmu(te porabane skaczace gnomy),tryb pvp to wogole jeden wielki chaos.Beznadzieja dla mnie to powinien byc darmowy morpg(i tak bym w niego nie gral).
I WILL AVENGE YOU !

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe