World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 23 cze 2006, o 14:02

Dla mnie tez powinien byc to darmowy MMORPG, chociaz ze skrajnie innego powodu. :P

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 23 cze 2006, o 16:07

brak realizmu

ta nie ma co gw to dopiero jest realistyczne >.>

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 23 cze 2006, o 18:00

Brak realizmu ?
w GW czasami są bardzo nie realistyczne rzeczy :P
Co do chaosu
Spróbuj nie mieć chaosu jak 80-100 ludzi walczy ze sobą...
Obrazek

Zły Koszmar
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Zły Koszmar » 23 cze 2006, o 18:14

E tam. Kazda gra niema realizmu więc po co to całe gadanie o realiźmie? ;)
A prywatnych serwerów będę bronił bo gdyby nie prywatne serwki to bym do WoW wogóle niepodszedł. Kieszonkowych niedostaję, niepracuję i niestać mnie na abonament, dzięki privom mogę chociaż część z tego WoW-a poznać (niemusicie mi pisać jak dużo tracę bo dobrze wiem :P ). A darmowy 10-cio dniowy trial EU mnie jakoś niezakręcił (20 lvl max? SIC!), no i wolałbym na oryginale pograć z 30 dni a nie marne 10 :P . W 10 dni się nic szczególnego nieosiągnie...

EDIT by Yellow - nieprawda. Kiedyś ktoś napisał symulator zdawania na prawo jazdy, z klawiszologią na całą klawiaturę i masę skrótów kombinowanych - trzeba było regulować lusterka, etc. ręcznie zająć się każdą czynnością. Gra od strony merytorycznej była bardzo realistyczna i edukująca.... i całkowicie niegrywalna :P

EDIT: Dla mnie ustawianie wszystkiego przez klawiaturę już jest nierealistyczne.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2006, o 14:18 przez Zły Koszmar, łącznie zmieniany 1 raz

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 24 cze 2006, o 17:01

w 10 dni byś coś osiagnął
jeden koleś chyba w 110 godzin miałem 60lvl i wszystkie epiki
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 24 cze 2006, o 17:30

Thorin Steelshield pisze :w 10 dni byś coś osiagnął
jeden koleś chyba w 110 godzin miałem 60lvl i wszystkie epiki

tylko to raczej nie jest gra w tedy, a bieganie od questa do questa bez przystanku, ale fakt, 60 lvl z wielkim samozaparciem można zrobić w tydzień, ja swoim gnomem gram 5 miesięcy i mam 41 poziom, ale spewnością bawiłem się o wiele lepiej niż ci co robią 60 w tydzien - dwa :P

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 24 cze 2006, o 21:35

ale brakuje mi opcji max lvl na pvp :/
Obrazek

Simonix90
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Simonix90 » 25 cze 2006, o 14:32

Teraz są ograniczenia i na GuestPassie mozna zrobic tylko 20lvl.
Wiec nie mowcie o zrobieniu 60lvl w 10 dni. Trzeba juz kupic ta gre.
A jezeli ktos ma cala gre to i tak nie robi 60 lvl w 10 dni poniewaz to jest gra wiec i zabawa a nie wyscig.
bAnDiC|TEAM

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 27 cze 2006, o 01:55

Ja jakiś czas temu dobiłem lvl 60 i zamieszczam screena:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

imperator007
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: imperator007 » 1 lip 2006, o 17:18

A niech Cię, Bioorc... :P Ty Hordziażu :P ja mma palasia na 39 lvlu, niedługo konika dostanę, bedę mógł zbroje płytowe zakładać, i w ogóle będzie git:P później już tylko 20 lvl-i i...60!!!! 60 lvli minęło jak jeden dzień.. :P A tak w ogóle, na jakiej krainie grasz Bio?

PS. Co do zarzutów o grafikę, spróbuj sobie zrobić realistycznego trolla.. albo orka... troszkę nie możliwe, bo widziałeś kiedyś prawdziwy okaz? :P

Ops. dopiero teraz zobaczyłem ten wielki napis ''Emerris PvP'' :P
Ostatnio zmieniony 1 lip 2006, o 17:19 przez imperator007, łącznie zmieniany 1 raz

Evoren
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Evoren » 1 lip 2006, o 17:45

Co do grafiki to byście pewnie chcieli żeby była taka jak na filmikach :D Jak wyjdzie Burning Cusade to tam ma być poprawiony engine no i będą krwawe elfiki :P Poczekamy zobaczymy w październiku wszystko się okaże :)
Pozdrawiam

wojtek336611
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: wojtek336611 » 1 lip 2006, o 18:07

Czy jest cos takiego jak pre-paid na 30 dni? I czy mozna kupic sam klucz?
Ostatnio zmieniony 1 lip 2006, o 21:59 przez wojtek336611, łącznie zmieniany 1 raz

shark1490
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: shark1490 » 1 lip 2006, o 19:33

GW i WoW to sa gatunki Fantasy to wlasnie niepowino byc realizmu w takich grach
Obrazek

Feargus
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Feargus » 1 lip 2006, o 22:42

Mozna wiele rzeczy zarzucac WoW'owi i GW, ale to, ze nie ma realizmu to raczej normalka w grach fantasy i RPG =] Niezle sie czepiacie :)

Ja tam niedawno kupilem sobie prepaina do WoWa, bo sama gre mialem juz od bodajze marca :) Po prostu czekalem na wakacje, kiedy bede mial uber duzo czasu i se pogram. Gra jest swietna, glownie na Krainach RP. Gram na Moonglade Nieumarłym Rougiem. Wczesniej mialem Wara na Quel'Thalas na 26 lvlu, ale znudzilo mi sie nim grac :D
Gra ma wiele zalet - bardzo duzo broni, i innych itemow. Sa tez legendarne przedmioty, ktore maja tylko wybrancy (a raczej najlepsi :P ). Niesamowicie duzy swiat, wiele miejsc do zwiedzania, wspaniale widoczki, zaludnione miasta, interakcja z graczami poza miastami. Naprawde gra jest idealna. Wkurza tylko ten aboneament, no ale mysle, ze chlopakom z Blizzarda nalezy sie troszke kasy, bo wykonali kawal swietnej roboty :) Fajne jest tez PvP =] aczkolwiek to w GW duzo lepsze.

Gra zasluguje na ocene 10/10, ale za stosunek jakosc grafiki do wymagan mozna tez postawic 9+/10. Ale nie czepiajmy sie :)

I nie wiem, czemu tak wiele osob czepia sie tego WoWa. Rozumiem, ze bardziej wam sie GW podoba, ale bez przesady - sa rozne gusta i ja was rozumiem., a wy zrozumcie tych grajacych w Warcrafta.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2006, o 22:43 przez Feargus, łącznie zmieniany 1 raz

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 1 lip 2006, o 23:23

Jak to juz był to przepraszam, ale czytać 28 stron topica zamiaru ne mam ~~.

A chciałbym się dowiedzieć coś bliżej o rogue undead, bo tę klasę mam zamiar wybrać (ne dlatego, że jest uważana za fantastyczną, jak czytam wszedzie, tylko że mi się podoba ~~ undeadki :*), gdy już WoW odpalę (sierpień). A poza tym jakieś porady, wskazówki, które mi się przydadzą na początek. W WoW grałem podczas beta testów więc podstawy znam, bardziej mi chodzi o coś typu: w jaką proff iść, w jakie talent iść i skille, aby najskuteczniej zabijać w PvE, i PvP (domyślam się, że to dwa oddzielne buildy).

Jak coś takiego było już tu, to sry ~~.

I jeszcze jedno. Chciałem przekonać Agę, że i tak większej różnicy przy takiej grafice ne ma między undead male a female, ale ona uparta, że musze grać facetem i stąd moja next prośba: macie siakieś screeny, gdzie facet undead _dobrze_ wygląda? Bo z tego co szukałem, wszędzie gejowsko i beznadziejnie, a muszę jakoś na psychikę sobie zadziałać, aby jednak go zaakceptować ~~.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2006, o 23:46 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 2 lip 2006, o 00:12

hyh sam mam ud rogue ^_^

faktem jest ze undead to jedna z najlepszych ras dla rogue do pvp (will of the forsaken - immune na fear na 5 sek co 2 minuty o ile ci to cokolwiek mowi :P ), i niezla w pve (canibalize sporo zmniejsza downtime przy levelowaniu, no i pozwala zaoszczedzic na bandazach).

profesje jesli dopiero zaczynasz, polecam wziasc 2x gathering, najlepsze polaczenia to herbalism + skining / mining + skining, na 40 lvl jak sie troche dorobisz warto wywalic jedna i zmienic ja na crafting.
jesli zamierzasz duzo grac pvp to np zostawic mining i wziasc inzynierie (bardzo sie przydaje), jesli niekoniecznie to np. herbalism + alchemy - jesli zamierzasz raidowac, to bedziesz potrzebowal potionow wiec po co placic skoro mozna zrobic samemu.

skille /buildy
skille jako takie bedziesz i tak mial takie jak kazdy inny rogue, sprawa sprowadza sie do talentow.

do levelowania najlepszy niby jest 20/31/0 (po kolei drzewka telentow : assasination / combat / subtelty ) - tzw combat swords, drugi najlepszy build raidowy jednoczesnie, i daje rade w pvp.( http://www.wowhead.com/talent/?fhecoxZGoEzMVzx0o )

16/25/10 - combat daggers, najwiekszy raidowy dps, slaby w pvp ( http://www.wowhead.com/talent/?f0eMoxZhfi00yzZV0x)

31/8/12 - seal fate daggers, hybryda, rewelacja w pvp, daje rade w pve. (http://www.wowhead.com/talent/?fheMoxxotGcZV0x0b)

21/8/22 - pvp daggers, swietny w pvp, beznadziejny w raidach :) (http://www.wowhead.com/talent/?fhecox0oZGcZV0v0hck)

21/3/27 - hemo swords, bardzo przyjemny build do pvp, beznadzieja w raidach (http://www.wowhead.com/talent/?fhecox0oZhZVgV00IR0o)

co do wygladu :P
http://wow.segamer.com/settier1.php?set=20...ne&gender=f
tu masz strone na ktorej mozesz poprzegladac jak wyglada dana rasa/klasa/plec w pelnych setach
czy cos wyglada fajnie to juz sam ocenisz, ale do 60 lvl bedziesz prawdopodobnie wygladal jak clown :P dopiero pozniej zaczyna sie pojawiac cos co jakos sensownie wyglada ( przynajmniej dla rogue ).

bonus : [img=http://img459.imageshack.us/img459/4043/wowscrnshot0702060027371zp.th.jpg]
czyli moj rogal - jeszcze semi-clown ale jakos juz zaczyna to wygladac :P
Ostatnio zmieniony 2 lip 2006, o 00:32 przez mard, łącznie zmieniany 1 raz

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 2 lip 2006, o 02:53

Dzięki wielkie ^.^.

EDIT: Znalazłem takie coś:
http://worldofwarcraft.com.pl/rogue/tresc.html#1

ale ne mam pojęcia czy to jest dość aktaulne aby się tym kierować (to co on wypisuje, sugeruje rok 2005). Mógłby mi ktoś powiedzieć czy przynajmniej dział lvl-owanie i buildy jest dość aktualny, aby móc z tego korzystać? Plis? ^.^ Szczególnie mi chodzi o ten build Xgena, który mnie zaciekawił. Hm, chyba działa, bo podobno rgjuł newiele zmieniali w paczach.

Jeszcze jedno, mam na Burning Legion dwóch kumpli, którzy się mną zaopiekują, ale population BL jest high i są tam kolejki ;0 (tak wynika z realm list na stronie wow-a). I teraz, czy te kolejki są aż tak poważne, jak za czasów premiery gry (czekać można było i godziny z mizernym skutkiem) czy to kwestia krótkiego czasu rzędu kilku minut?

A tak przy okazji, co jaki czas wyłazi nowy patch?
Ostatnio zmieniony 2 lip 2006, o 07:26 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

imperator007
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: imperator007 » 2 lip 2006, o 11:22

Lvl-owac to chyba najlepiej z questów (takie jest moje zdanie:) ), a BL nie wiem jakie są kolejki, ale jak na kilroggu było pełno, trzeba było czekać z 10 minut ( trzeba było czekać aż około 70 -150 osób się wyloguje). A co do patcha..to chyba tak ok. co miesiąc...
Ostatnio zmieniony 2 lip 2006, o 11:23 przez imperator007, łącznie zmieniany 1 raz

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 2 lip 2006, o 11:38

rogue jest najbardziej znerfowana klasa w grze tak btw :P od pierwszego patcha byly praktycznie same nerfy ^^

ogolnie strona i opis niby jest ok nie chce mi sie czytac calosci, build xgena 18/2/31, wyglada mi na duel build, jakas wariacja hemorhage. najlepszy, sprawdzony build tego typu to 21/3/27 i imo nie ma sensu poswiecac cold blood dla preparation ktore jest relatywnie slabym talentem, tak samo ghostly strike i setup.

leveluje sie najszybciej po prostu grindujac moby, tylko ze jest to potwornie nudne ^^, radze wiec po prostu robic questy - zwlaszcza ze od pewnego momentu mozna juz na nich troche zarobic i czesto dostac przydatny sprzet a nie tylko expa.

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 2 lip 2006, o 14:56

Wiem, że jestem upierdliwy, ale mam next pytanie ;p. Evi zadaje tym więcej dmg, im więcej mamy cp (ale szpanuję terminologią ~.^). I te dodatko cp robią dużą różnicę? Np. za 1 ck zadaje jakieś 300 dmg więcej? Jeśli tak to premeditation ne jest chyba aż takim złym pomysłem.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2006, o 14:57 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe