World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 18 lip 2006, o 21:05

ehh alliance ma o tyle fajniej że u nich cześciej jest zmiana pogody :P
Obrazek

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 18 lip 2006, o 21:42

powiedziałem,że wiem wszystko??-NIE..

BaH666
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: BaH666 » 18 lip 2006, o 22:24

mard pisze :kolejny post z cyklu "pogralem-2-dni-na-trialu-i-juz-wiem-wszystko-o-wowie" ? mmmkay

W 2 dni da się wyrobić zdanie. Pozatym niema co mówić bo ja płaciłem przez 4 miesiące abonament, stwierdziłem, że ta gra jest za nudna DLA MNIE.

iniside pisze :Inaczej ponad 7mln kont, nawet jak tylko 1/3 jest aktywna to i tak to wiec niz wszystkie mmo razem wziete :]

We wszystkich MMoRPG'ach, to się niezgodze, bo napewno gra więcej ludzi we WSZYSTKIE MMORPG razem niż w WoW'a. No chyba że dla Ciebię WSZYSTKIE MMORPG to Guild Wars, Mu Online, Kalonline, Tibia. No to się zgodze ale ja znam:
MuOnline
Lineage 2
KalOnline
Tibia
Xiah
WoW
Flyff
Guild Wars
Soul of the Ultimate Nation
SildRoad

I jeszcze 80 innych, ale jak bym je chciał wymienić to bym bana dostał.
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 19 lip 2006, o 18:42

Hmm. Kiedyś miałem taki wykres.. (jak znajde to dam linka ale głowy). Że przesadziłem że wszystkie mm razem wziete to sie zgodze, ale to było dla zobrazowania sytuacji że:
WoW ma 45% rynku
drugi jest Lineage II z około 15%
Potem jest GW z około 10% rynku
Potem były mniej popularne mmo typu (Eve) one nie przkraczały 7%, a co wymieniłeś było w inne i miało około 5% rynku.. ;) .
Jak sam widzisz przewaga WoW jest poprostu miażdząca..

Scream
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Scream » 19 lip 2006, o 18:48

tu chyba liczy sie wydane pieniadze a nie liczbe graczy, a jeden gracz wydaje na wowa wiecej niz jeden gracz gw.

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 19 lip 2006, o 19:12

Tu sie liczy w stosunku do całego rynku. A nie tylko w stounku GW do WoW...
W tedy przewaga WoW była około 6x wieksza ; ]

Bambusek
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Bambusek » 21 lip 2006, o 23:04

Podobno w Burning crusade Blood Elfy mają mieć możliwość tworzenia Paladynów a Drenei Szamanów. :/ Już widzę ten super hiper klimat - Paladyni biegający po terenie Nieumarłych i nabijający tam reputację.

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 21 lip 2006, o 23:47

totalna pomyłka, ale moze Blizz sie rozmysli
Ostatnio zmieniony 21 lip 2006, o 23:51 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 22 lip 2006, o 00:33

Nie rozmysli sie (juz to gdzies kiedys chyba nawet mowili ;) ), i faktycznie - totalna pomylka. Draenei beda mieli m.in. Paladynow, a to m.in. po to, zeby wyrownac ilosc klas (w Hordzie, Szamanami moga byc 3 rasy, w terazniejszym Sojuszu - Paladyncami moga stac sie przedstawiciele dwoch).

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 22 lip 2006, o 09:47

juz to gdzies kiedys chyba nawet mowili

na stronie głównej :) może gracze się zbuntują i coś z tego będzie 8-) bo jak dla mnie to czysty bezsens. Tak wogule to przydała by się jakaś nowa klasa, a tu tylko jedna profesja :down:

nudzę sie wiec zarzuce kilkoma scrinami :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

gnome pwnd >> all :)

Obrazek

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 22 lip 2006, o 11:22

A niech mnie. :/ Naprawde space-paladins ("Wlasnie uzywamy Boskiej Tarczy i czekamy na nowy Wielki Wybuch...") beda mieli shamanow. ;p A magic-junkies - paladyncow. xD

A PRAWIE ;) dam sobie reke uciac, ze mowili wczesniej, ze te klasy sa przyporzadkowane do frakcji... :/

Light Revan
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Light Revan » 22 lip 2006, o 13:27

Mi się gra znudziła po 7 dniach. Dobrze, że miałem Trial :P . Błąd zrobili, że konta Trial są ograniczone, bo do wersji próbnych powinno się dawać jak najwięcej, żeby zachęcić gracza do kupna gry. Niestety nie zachęciła mnie ta gra do płacenia abonamentu :P
bo miałem za wysoką sygnaturkę :(

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 22 lip 2006, o 18:40

co do klas
To w alliance każda rasa może mieć rouga
a w hordzie nie :P to takie jakby wyrównanie
Obrazek

Bambusek
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Bambusek » 22 lip 2006, o 19:52

Tylko to "wyrównanie" rozwala klimat, bo Paladyn biegajacy wśród Niumarłych to jakaś komedia (albo tragedia, jak kto woli).

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 22 lip 2006, o 20:40

Hmm to nie paladyn, tylko Krwawy Rycerz ... Jak go przerobia na cos ala Shadow to da sie zyc..

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 23 lip 2006, o 09:59

As we draw closer to the release of World of Warcraft: The Burning Crusade, more of the secrets shrouding the draenei and blood elves are being revealed. In the upcoming expansion, you will finally be able to play classes that were previously unavailable to your faction. The blood elves have harnessed the power of the Light for their own needs, and the Horde recognizes the value of these renegade blood elf paladins. Meanwhile, the draenei have been granted the wisdom and strength of the elements, and a number of draenei now follow the path of the shaman.

ale zlamili
Teraz to ta gra bedzie troche głupia
Ostatnio zmieniony 23 lip 2006, o 10:00 przez Thorin Steelshield, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Magistrus
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Magistrus » 23 lip 2006, o 18:30

Dla mnie tryb pve w wowie to czysty h&s , idź tam, zabij 20 gości , później zabij kolejnych pięciu i przynies ich głowy, i tak 50% questów. Tryb pvp to zwyczajna miernota i to się nie wydaje !! Grałem jakieś dwa miechy( z przerwami) i ... nigdy wiecej!! :[
Wisdom will lead you to knowladge, and knowladge will give you power...

Lord Pablo
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Lord Pablo » 23 lip 2006, o 20:15

Guild Wars jest moim zdaniem grą trudniejszą i dla ambitniejszych graczy niż WoW.
back ;)

BaH666
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: BaH666 » 23 lip 2006, o 20:50

WoW ma Wy&#$@ny klimat, w ch^^ możliwości, trudno się lvl-up, WoW w CDA ( z tym pismem licze się bardziej niż z prezydentem :teehee: ) dostał ocene : 10 !!!
GW ma Hmm... No według mnie: fajny klimat, o wiele mniej możliwości, łatwo się lvl-up, GW w CDA (j/w) dostał 8+)

Teraz jak zrobiłem już 20lv w GW + dodatek.

Raczej zaczne znowu grać w WoW'a.

WOW jest miażdżący i tyle.

Lord Pablo pisze :Guild Wars jest moim zdaniem grą trudniejszą i dla ambitniejszych graczy niż WoW.

Mi się wydaje, że WoW jest dla tych graczy którzy lubia trud ( lv+ "jak tu zdobyć kase ^^'' ) i są ambitni.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2006, o 20:52 przez BaH666, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 23 lip 2006, o 21:19

Magistrus pisze :Dla mnie tryb pve w wowie to czysty h&s , idź tam, zabij 20 gości , później zabij kolejnych pięciu i przynies ich głowy, i tak 50% questów. Tryb pvp to zwyczajna miernota i to się nie wydaje !! Grałem jakieś dwa miechy( z przerwami) i ... nigdy wiecej!! :[

Przez dwa miechy to ty zes jeszcze o PvP w wow nic nie byl sie w stanie dowiedziec :P . Niestety ale na to trzeba duzzooo wiecej czasu niz w GW ;].
IMHO Mechanika PvP WoW > inne mmo
Wykorzystanie tej mechaniki niestety lezy i wola o pomste do nieba.

Guild Wars jest moim zdaniem grą trudniejszą i dla ambitniejszych graczy niż WoW.

Marna prowokacja ;p

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe