World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 24 lip 2006, o 23:01

mard pisze :fajnie tylko co z tego skoro wychodzi na to samo ? czy ktos to nazwie blood knightem czy czymkolwiek innym to dalej jest ten sam pala

Sek wlasnie w tym, ze NIKT niczego inaczej nie nazywa. Krwawe Elfy otrzymuja Paladynow. Po prostu Paladynow. Nikt nigdzie nie twierdzi (moze poza kiepsko zorientowanymi graczami), ze jest inaczej. Nawet nazwa news'a z oficjalnej strony WOW'a brzmi: "Blood Elf Paladins and Draenei Shaman".

Nazwa "Blood Knights" jest dla RPG'owcow, nie dla zwyczajnych graczy. Tekst, w ktorym nazwa sie pojawila, jest dla RPG'owcow, nie dla zwyczajnych graczy. Jak to poznac? To proste: nie ma tam ani odrobinki informacji na temat umiejetnosci, jest za to kupa historii, ktora tych, ktorych okreslam mianem "zwyczajnych graczy", zupelnie nie obchodzi.

mard pisze := pojscie po najnizszej linii oporu przez blizza

Mowili juz dawno, ze w tym dodatku zadnych nowych klas nie bedzie. Najbardziej przemawiajacy do graczy powod (oprocz czasu, ktorego zawsze jest malo) - balans. Zarowno starych, jak i starych z nowymi lvl'ami. Gdyby doszedl jeszcze balans klas nowych, to wszystko poszloby sie kochac, a dodatku nie ujrzelibysmy przez najblizsze 1,5 roku (minimalnie).

mard pisze :a ja myslalem ze horda i alliance sie rozni czyms oprocz wygladu :(

Rozni sie, rozni. :) Rasami, historia... a takze, w niektorych przypadkach, nieco zbyt rygorystycznym systemem zarzadzania klasa-rasa. Ale do zauwazenia tego trzeba byc bardziej RPG'owcem niz zwyczajny gracz. (Co nie znaczy, ze trzeba grac na "tych serwerach, gdzie zamiast >you< pisze sie >thou<". :) )

iniside pisze :szkoda ze World PvP, padło smiercia totalna po wprowadzaniu BG, jakis idiota to wymyslil..

Nowy patch doda (a przynajmniej zacznie dodawac) nowy system world-pvp.

iniside pisze :BTW. W WoW dokładne źródło magii wszelakiej nie jest podane. Na ten temat mozna sobie prowadzić spekulacje wedle uznania..

Jesli to odnosnie mojego tekstu nt. Swiatla, to odpowiem. :)

Po czesci mozna sie z tym stwierdzeniem zgodzic - pierwotne zrodlo magii we wszechswiecie WarCraft'a prawdopodobnie nie istnieje (magia w tej czy innej postaci istnieje praktycznie wszedzie, w jednych rejonach wszechswiata/u pewnych ras bardziej, u innych mniej), zdaje sie byc jednym z jego elementow, podobnie jak ogien.

Ale z zalozenia Tytanow, zrodlem magii "Arcane" (tak, wiem, "Tajemnej", ale imho to jakos lipniej brzmi, polskie tlumaczenie nie ma skojarzen z "arkanami" ;p ) na Azeroth'cie miala byc Studnia Wiecznosci.
(Pomysl nie do konca wypalil, bo bylo duze BUM, czego efektem jest kilka (3 chyba) malutkich kontynentow rozdzielonych wielgachnym oceanem (po Studni mamy Maelstrom). )
Jako straznika magii wybrali Malygos'a Niebieskiego, glowe niebieskiego rodu smokow, zwanego odtad rowniez Wielkim (/Smoczym) Aspektem Magii lub Tkajacym Czary (/Tkaczem Czarow - the Spell-Weaver). Mial sprawowac piecze nad magia, podobnie, jak Nozdromu mial sprawowac piecze nad czasem. Z roznych przyczyn (glownie tych samych, ktore doprowadzily do wybuchu Studni Wiecznosci), pomysl rowniez nie wypalil.
Magia Arcane stala sie domena rowniez innych ras, ktore czerpaly ze Studni Wiecznosci (dopoki istniala), z innych swiatow, silnie magicznych istot - glownie z demonow (zwlaszcza Warlock'owie :] niach niach :] ).

Magia Natury (druidycka) jest nieco dziwna. Mocą panowania nad naturą Tytani obdarzyli Ysera'ę Śpiącą (Emerald Dream to wlasnie dane jej krolestwo :) ). Z pewnoscia jej (magii Natury, nie Ysery ;p ) uzycie nie grozi zadnym rozerwaniem Azeroth'u, jest dla niego zupelnie naturalna, jesli nawet nie kojaca (nie to, co Arcane). Druidyzmu nauczal jako pierwszy (chyba) polbog Cenarius. Co prawda w repertuarze znajduja sie czary podobne w swej naturze do Arcane, ale z pewnoscia nie czerpia sily z demonow - predzej z Elune (ew. Matki Ziemi w przypadku Taurenow), ktora moze byc chocby jakims wyobrazeniem nt. ktoregos z Tytanow. Ale watpliwe jest, zeby Tytani byli zrodlem magii - sa po prostu bardzo potezna rasa. (Chociaz moga byc czyms w rodzaju nadajnika, ktory odbiera z czegos innego. ;) )

Szamani rowniez posiadaja magie podobna do Natury, ale ich moce pochodza bezposrednio od duchow i zywiolow. Nie jest moze tak kojaca dla swiatow jak magia druidow, ale z pewnoscia nie ma zadnego negatywnego wplywu. To chyba tak, jakby moce zywiolow i duchy lezaly odlogiem, a Szamani korzystali sobie z nich tak, jakby przesypywali z reki do reki piasek na Saharze. :)

Kaplani maja scisle okreslone zrodlo - swoje bostwa. Pojawienie sie Hakkar'a the Soulflayer'a na Azeroth'cie zrodzilo przekonanie, ze bogowie jednak istnieja. ;)
Niestety, w WOW'ie straszliwie splycono magie kaplanska. Istnieje w nim podzial na moce Swiatla (glownie leczace i buffujace) i Ciemnosci (glownie dmg'ujace i debuffujace), co praktycznie nijak ma sie do faktycznych wyjasnien mocy kaplanskich. O ile istnieja "mroczni bogowie" (vide wspomniany Hakkar), o tyle tacy np. Forsaken'i z pewnoscia sie do nich nie modla. "Ciemnosc", uzywana przez nich, to po prostu nazwa wynaleziona w ciagu ostatnich lat przez Ner'Zhul-a dla filozofii anty-Swiatla, ktore powstalo odrobinke wczesniej. Ta Ciemnosc to nekromancja i podobne czary (Shadow Bolt, dla przykladu :) ). Oczywiscie, taki typ magii istnial wczesniej, ale "Ciemnosc" Ner'Zhul-a zebrala to w jedna kupe, i na dodatek sama nadawala moc - podobnie jak Swiatlo (filozofia).
Natomiast "Swiatlo" pochodzace od dobrych bogow to chyba wymysl specjalnie dla WOW'a. Kaplanki Elune byly wojowniczkami, mialy moce raczej dmg'ujace i dywersyjne niz leczace. Kaplani Ludzi, Wysokich Elfow i Krasnoludow powolywali sie po prostu na filozofie Swiatla, zadne bostwo nie bylo im do niczego potrzebne. Trolle natomiast wyznawaly raczej tylko mroczne bostwa... zapewne dlatego, ze regeneracja pozwalala im sie obejsc bez leczenia. :) A gdy bylo ono potrzebne, wzywani byli do pomocy znachorzy o szamanskich mocach; leczenie od swoich bogow posiadali tylko wysoko postawieni kaplani afaik.

Jeszcze raz o Swietle - dotychczas bylo tak, ze jako jedyne (oprocz Ciemnosci Ner'Zhul-a, ktora jest tylko odwrocona wersja :) ) zrodlo "magii", nie mialo swojego specyficznego zrodla (Ysery(?), duchow, zywiolow, demonow, etc.). Potrzebny byl tylko odpowiedni umysl (+nauka ;) ), nie wiara, ale wyznawanie pewnej filozofii. Ostatni revamp w lore nieco to zmienil. ;p

Ponadto, Paladyni z nieufnoscia, a czasem wrecz nienawiscia odnosili sie do magow. Swiatlo Paladynow bylo moze nie naturalne, ale bylo czyms w rodzaju "wysokiej techniki zrodzonej za pomoca szlachetnego umyslu", natomiast magia ludzka pochodzila (i nadal pochodzi) z blizej nieznanych zrodel na tym i innych swiatach, i bardzo przyciaga demony (tak jak robila to Studnia Wiecznosci). Moce swiatla przypominaly bardziej moce kaplanskie czy szamanskie niz magie Arcane, z tym, ze nie nie odnosily sie do bostw/duchow/zywiolow.

No, Naaru troche namieszali. <_<

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 25 lip 2006, o 00:21

Nowy patch doda (a przynajmniej zacznie dodawac) nowy system world-pvp.

Widziałem to World PvP. Idzie sie pociachać z nudów. Zobacz na forum WoW-europe. tam jest temat z Joke, i wszystkie so wybiitnie adekwatne do poziomy tego world PvP :D

Co do reszty. Ja po dlugim mysleniu dlubaniu etc, wkoncu doszedlem kiedys do wniosku ze najprawdopodbniejszym źródłem magii w WarCrafcie byłby Twisting Nehter. To tam zbiera sie wszystko. Wszelakie demony, dziwne istoty (Ethereals), spiskowcy wygnancu i prawdopodbnie cala moc. Bo tak poprawdzie jakby nie jakies odgore źródło mocy to np. Magia która działa w Azeorth nie bedzie juz miala racji bytu w Outlands, albo w innych światach, gdyż wg. niestety płytkich założeń Warcrafta miałoby zupełnie inne źródła których nowo przybyłe rasy nie potrafiłyby wykorzytać.
Ogólnie rzecz biorą całą reszte Histori o Aspektach itp, znam prawie na pamieć, ale mnie to osobiscie niezadowala jeszcze -,-.
Zreszta niektorzy druidzi w czasie szamaragdowego snu, warjuja (znaczy koszmar ich dopada), jaka ciemna plama na całej krainie Emerald. Przykładem tego są Druidzi w Wailling Caverns.
IMHO wg. mnie wszyscy oni korzystaja z jednego źródła magii a to jak ta magia wyglada zalezy od jej odpowiedniego wykorzystania. A tak generalnie to kazyd ma racje bo nigdy nie bylo powiedziane ani dokladnie opisane co, gdzie, jak, po co i dlaczego.

Tak na margiensie. To szczegółowość opisów WarCrafta nijak ma sie np. Do Forgotten Realms albo Eberron :D

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 25 lip 2006, o 16:33

Eberron - nie znam, Forgotten Realms - wiem tylko tyle, co z obu Baldurow + dodatkow (czytalem WSZYSTKIE ksiazki jakie znalazlem w grze i ogolnie wszystkie teksty jakie moglem :) ) i opowiadan o Drizzt'cie.

Co do Twisting Nether'u - zgodze sie, ze mozliwe, ze jest to zrodlo. Z drugiej strony (bo zawsze jest inna strona :D ), wydaje mi sie, ze Twisting Nether to bardziej Plan (mam na mysli to tak, jak Plany/Sfery w Forgotten Realms :) ), w ktorym kumuluje sie lub po prostu rzadzi glownie magia (zwlaszcza Arcane i ta czesc Shadow, ktora jest zwiazana z demonami), podobnie, jak zywioly (+oddzialywania fizyczne ;p ) rzadza na Azertoch'cie czy rzadziŁY na Draenorze (bo w pozostalosciach jest podobno widoczny golym okiem, niczym nieoddzielony Twisting Nether miejscami :) )...
Znalezione przed chwila (dla przypomnienia sobie glownie ^^ ) w oficjalnej historii:
Historia WOW'a - www.worldofwarcraft.com/info/story/chapter1.html#1 pisze:...the threat of attack from the vile extra-dimensional entities of the Twisting Nether. The Nether, an ethereal dimension of chaotic magics that connected the myriad worlds of the universe, was home to an infinite number of malefic, demonic beings who sought only to destroy life and devour the energies of the living universe.

BTW, moze nie widac, ale ciesze sie, ze nie tylko ja lubie poznawac historie swiatow w ktorych gram. ;)

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 26 lip 2006, o 04:31

Przeleciałem kilka postów (o.O) bo mi się czytać ne chciało all. W WoW o całą cholerę łatwiej o team niż w GW -.-.

CDA ( z tym pismem licze się bardziej niż z prezydentem)

= Twoje posty są ignorowane przez mnie automatycznie ~~. Kolesie z CDA to największe nuby jakie tylko mogą być. Czytałem raz jeden numer i za to, co oni piszą powinno się od razu zabić. Bez sądu, bez wyroku, na miejscu, albo ukrzyżować głową w dół i podpalić, następnie popiół wrzucić do jakiegoś zamkniętego zbiornika wodnego i zakopać go głęboko pod powierzchnią jakiejś małej planetki, zmienić jej orobitę/tor lotu aby odleciała jak najdalej, najlepiej w stronę słońca i modlić się, że reinkarnacja była tylko wymysłem.

Dziękuję. GWP rox, WoW rox, GWF sux.

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 26 lip 2006, o 09:42

Eberron jest do najnowszej wersji 3.5. Ja go swietnie nie znam ale wystarczajaco zeby stwierdzic ze dokladnosc opisania WoW to on poprosu zgniata :] . Ba jakby sie upral to oba swiaty sa podobne.
W obydwu jest duzo magii i techniki (tylko ze w eberronia technia jest zwiazna z magia w WoW to standard, teleporty, granaty czołgi etc :D ).

W FR było coś takiego jak osnowa ktora kontrolowala cala magie i dziala na zasadzie procesora z systemem operacyjnym ktory przetwarza wszelkie dane (czyli zaklecia) i kontroluje te ktore moga byc uzywane. A ktore nie. W zwiazu z tym odrazu Pomyslalem i Twisting Nether jako czymś podobnym, _ dodatkowe mozliwosc jako fizyczny wymiar we wszechświecie którym gromadzi sie wszystko co akuart nie bardzo mialo z soba co zrobić.

BTW. IMHO WoW powinien dzialac na zasadach Dnd. W tedy to by byl ideal : ]

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 26 lip 2006, o 12:41

sinned pisze :
CDA ( z tym pismem licze się bardziej niż z prezydentem)

= Twoje posty są ignorowane przez mnie automatycznie ~~.

Troche przesadzone stwierdzenie (w cytacie, na ktory odpowiedziales :) ), ale z drugiej strony - przypominajac sobie, jakiego to prezydenta mamy, IMHO nie tak bardzo przesadzone. ;)

iniside pisze :W FR było coś takiego jak osnowa ktora kontrolowala cala magie i dziala na zasadzie procesora z systemem operacyjnym ktory przetwarza wszelkie dane (czyli zaklecia) i kontroluje te ktore moga byc uzywane. A ktore nie.

(Zakladajac, ze FR = Forgotten Realms ;) )
Ooo. @_@ Nie wiedzialem...
Co oznacza sformulowanie "ktore moga byc uzywane"? (Z tego co pamietam, to jesli jakiegos bostwa nie ma, przynajmniej w tym miejscu, w ktorym zazwyczaj byc powinni ;p , to z zaklecia kaplanskiego nie mozna skorzystac z powodu braku zrodla mocy. A moze chodzi tylko o magie Magow? :) )

iniside pisze :BTW. IMHO WoW powinien dzialac na zasadach Dnd. W tedy to by byl ideal : ]

Meh, sen po rzuceniu kilku czarow w MMO raczej nie bylby czyms umilajacym rozgrywke. x) (O ile sie nie myle, to ta zasada jest wpisana w reguly DnD, a nie tylko kilku swiatow... Czy tez sie myle? ^^ )

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 26 lip 2006, o 15:58

W DnD Online: Sotrmreach zastapiono to Spell Points (znaczy mana :P ) ktore mozna uzupelniac Potami i swietnie sie sprawdza. IMHO nawet to powinni przeniesc do wersji papierowej bo jest poprostu genialne :D .
Nigdy nie rozumialem dlaczego w DnD jest ogranicznie czarow na dzien. Mana to takie swietne rozwiazne (do tego Mana jest autentyczna tzn. w opisach ludowych afair w Malezji). Moze w DnD 4.0 wprawodza Spell Points, bo to by troche uproscilo rozgrywke.

(Zakladajac, ze FR = Forgotten Realms msn-wink.gif )
Ooo. @_@ Nie wiedzialem...
Co oznacza sformulowanie "ktore moga byc uzywane"? (Z tego co pamietam, to jesli jakiegos bostwa nie ma, przynajmniej w tym miejscu, w ktorym zazwyczaj byc powinni ;p , to z zaklecia kaplanskiego nie mozna skorzystac z powodu braku zrodla mocy. A moze chodzi tylko o magie Magow? smile.gif )

tak Forgotten Realms.
Genralnie to jest tak. Jest Osnowa, I Osnowa kontroluja KAZDA magie w swiecie. Nawet Bogowie nie sa wstanie uzywac wiecej niz Osnowa pozwala. I nie ma znaczenia czy ktos jest kapalanem, druidem, szamanem czy sobie kwiatki podlewa :D . Jesli uzwa magii to wszystko dzieje dzieki Osnowie. Zabrania ona, np. uzywania czarow powyzej 9 levelu, chyba ze ktos uzyska hmm pozowolenie na to czyli zostanie wybrany, Wybrańcem Mystry. Wtedy dostaje jakiś tam mały dostep do magii powyzej 9 poziomu. Tak wiec w FR źródlo magii jest tylko jedno dla wszystkich i tylko ono kontroluje jak moze byc i przez kogo uzywane. Przyczym odrazu trzeba powiedzieć, że Osnowa nie jest bogiem.

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 26 lip 2006, o 21:39

O w pysk. :|
Czyli istnieja czary powyzej 9 poziomu. :D

Znasz moze jakies przyklady takich czarow? Czy przykladami sa m.in. Przyzwanie Planetara albo Oddech Czerwonego Smoka (mozliwe ze przekrecilem nieco nazwe :) )?

A mechanizm czarowanie-sen-czarowanie-sen-(inf) mial, wg zlosliwcow (ktorzy byc moze nawet maja racje - nie wiem, z papierowymi RPG stycznosci nigdy nie mialem :/ ), zbalansowac klasy. ;) Ja co prawda nie nazwalbym tego balansem, ale moze cos jest na rzeczy. :)

{A niech mnie, trafilem na RPG-geek'a podobnego do mnie! Nauczaj, Mistrzu! xD }

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 26 lip 2006, o 22:44

Maniak RPG ze mnie zaden :P . Ale poczytac lubie :D .
Moze ten system mial i balansowac, ale wg. mnie jest strasznie sztuczny i naciagany. Brak hmm jakiegos sensowengo wytlumaczenia dlaczego moge sobie czarami obracac jak jakbslakmi w koszyku.. A tak mana jest i wszystko staje sie jakby logiczne :D .

Czarow powyzej 9lvl w sumie nie znam. Zobacz na www.dnd.pl tam moze ktos opisal. W kazdym razie najpotezniejsze czarem do jakego mozna miec dostep to Wish (Życzenie). Co nim mozna robić już wskazuje sama nazwa. Ale to czym mozna za jego pomoca zazyczyc sobie dostepu do magii 10 poziomu to juz byla kwestia dyskusyjna... Natomiast wszystko inne za pomoca Wish da sie zrobic. Włacznie z tym ze Sorcoecer bedzie mogl sie nauczyc tyle samo czarów co Wizzard(a jak dobrze kazdy wie, normlanie potrafi nauczyc sie duzoo mniej, za to nadrabia to wieksza iloscia many i tym ze nie musi sie przygotowywac).

Lord Varden
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Lord Varden » 27 lip 2006, o 11:53

Co do CDA to ONI prawie Wszystko porównują do WoWa,i na każdym kroku mówią jaki to WoW jest Wielki
Nierozumiem też czemu wszyscy mówią,że WoW ma 7 milionów aktywnych kont..totalna bzdura.
Z ostatniej chwili
"W związku z działaniami mającymi na celu wyeliminowanie ze świata World of Warcraft osób grających nieuczciwie, twórcy gry przeprowadzili masowe blokowanie kont. Tym razem usunięto przeszło 59 tysięcy profili!"
Ostatnio zmieniony 27 lip 2006, o 11:54 przez Lord Varden, łącznie zmieniany 1 raz

BaH666
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: BaH666 » 27 lip 2006, o 12:29

Moge dać 10 dniowy trial do oficialnych serverów WoW'a. Mam konto w WoW'ie 60 lvl'e, i komuś moge zrobić taki trial. Piście tu albo na PW.

@DO PANA sinned@
No ku^^a mać wyraziłem swoje zdanie. Ja Pier^^ole, w *zadzitrata* mam towje zdanie na temat CDA Panie sinned. ( no to ja wiem dlaczego CDA nielubisz bo wolisz CyberMyche )
Ostatnio zmieniony 27 lip 2006, o 12:34 przez BaH666, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 27 lip 2006, o 12:33

Lord Varden pisze :Co do CDA to ONI prawie Wszystko porównują do WoWa,i na każdym kroku mówią jaki to WoW jest Wielki
Nierozumiem też czemu wszyscy mówią,że WoW ma 7 milionów aktywnych kont..totalna bzdura.
Z ostatniej chwili
"W związku z działaniami mającymi na celu wyeliminowanie ze świata World of Warcraft osób grających nieuczciwie, twórcy gry przeprowadzili masowe blokowanie kont. Tym razem usunięto przeszło 59 tysięcy profili!"

Nie cała redakcja bez przesady. Np. Smug Iwan nie porownoja do WoW (ten drugi woli GW..). Tylko Allor i Eld to maniacy ktorzy nie widza tego, że WoW to wyśróbowany klon EQ2 bez żadnych innowacji poza światem WarCrafta.
JEśli po 6 miesiacach grani w WoW miałbym mu dać ocene to za goół dałbym 4/10, Za otoczke fabulorno-historyczna dałbym 11/10.

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 27 lip 2006, o 12:50

ehh mi w WoWie nie podoba sie podział na źli i dobrzy...

Nieumarli i Krwawe elfy?...

Dranei i Ludzie?....
To do siebie nie pasuje
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 27 lip 2006, o 12:52

I masz racje bo tam nie podzialu na dobrzy i źli. To fani Tolkiena taki tam sobie wymyslili. Orcowie sa dobrzy, Nocne Elfy sa dobre, Trolle sa dobre. ale stare konfilikty biora gore dlatego sie tluka.

Jakbyś znał Lore widzialbys ze Forsaken i Krwawe Elfy pasuja jak najbardziej do siebie. Że sie tak wyraże łączy ich wspólny wróg, i rodzina królweska.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2006, o 12:53 przez iniside, łącznie zmieniany 1 raz

SzOp
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: SzOp » 27 lip 2006, o 13:35

Ja przyznam sie że grałem w WoWa hmmmm...2 miesiace wybułem 100 złotych i mi sie odechciało pozatym nuuudą ta wieje po miesiącu a w GW jak nie ma co robic zawsze mozna sobie z kolegami potańczyc nie ;p ;)
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 27 lip 2006, o 13:56

W WoW mozesz za to lowic ryby tanczy, zyczac sie kamieniami, sniezkami, pojezdzic samochidzkiem, polatac na skyrzdalch, wystrzelic sie z armaty, wejsc do obszarow Under Construction (Caverns Of Time, Hyjal ble bla), pozucac sniezkami w zmie, zmienic sie mikolaja, ulepic balwana i duzo by jeszcze wymieniac.

W sumie i tak teraz kupilem DnD i imho jest fajniejsze. A wada to brak Warcrafta...

imperator007
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: imperator007 » 27 lip 2006, o 14:20

A mnie to dokladne przedstawienie Forgotten Realms (mam kupiony przewodnik po świecie :P ) się NIE podoba. No bo to już nie to samo - tam jest z 50 państw, jedno walczy z drugim, bo trzevie spiskowało, aby zniszczyć pierwsze... To aż za bardzo (polityka...) rzypomina mi prawdziwy świat... A teraz apropo nowych ras w WoW: CAŁKOWICIE bez sensu jest to, że blood elfy będą walczyć przeciw draenei... W frozen Throne współpracowali, aby zdobyć draenor... i ciekaw jestem, czy blood elfy będą walczyć z nagami. Jeśli tak, to będzie totalny bezsens - nagi i b. elfy to bliscy sojusznicy!!

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 27 lip 2006, o 14:41

Błąd. Dreani z Outlands to inna kategoria. To sa hmm upadli bracia tych tutaj. I wszystko jest ok. Tylko Dreani ktorzy sa w sojuszu to jacys kosmici. Pozatym oni by sie z Elfami nie dogadali... Elfy sa uzalenione od magii, i sa gotowe sprzymiezyc sie z samym Kil'Jeadem zeby tylko uzyskac dostep do poteznieszjego źródła. Tak samo jak to że Krwawe Elfy uprowadziły i zamknęły Naaru który Dreani czcza.. Jak sobie wyobrazasz ich sojusz z BE.. To są frakcje ktore sa dokladnie swoim przciwieństwem.
Pozatym... Nagi I Elfy sojusznicy zgoda. Ale tylko nagi ktore sa aktulanie w Outlands..

FR jest fajny i dokladnie opisany (i dobrze) ale ma zasadnicza wade. JEst strasznie standradowy brak mu polotu, chociazby WoW o Final Fantasy 7 nawet nie mowie..

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 27 lip 2006, o 15:37

BaH666 pisze :@DO PANA sinned@
No ku^^a mać wyraziłem swoje zdanie. Ja Pier^^ole, w *zadzitrata* mam towje zdanie na temat CDA Panie sinned. ( no to ja wiem dlaczego CDA nielubisz bo wolisz CyberMyche )

No ja też swoje zdanie wyraziłem i umiem pisać bez używania prostackich słów ^.^. A czytam tylko PsxExtreme i PSDmag ~~.

Krótka piłka do całej reszty - gdzie questować/expić na 30lvl alliance?~~

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 27 lip 2006, o 15:39

Stock w SW w mage quarter i gnomer
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe