World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 27 lip 2006, o 16:40

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 6 sie 2006, o 01:26

Dzięki ~~.

Mam 40lvl ^.^.
http://www.imagedump.com/pics/444436.jpg (copy, paste) kucyka mam <3
Ostatnio zmieniony 6 sie 2006, o 01:27 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 6 sie 2006, o 08:45

masz 40 lvl 0o ja miesiąc gram i mam 29 :D

a jaki masz rank pvp?
Obrazek

had_ol
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: had_ol » 6 sie 2006, o 08:49

Dyskusja nie ma sensu. Smiesza mnie ludzie ktorzy w WoW grali tydzien, nabili oszalamiajacy level 14 czy 15 w dodatku grajac na pirackim serwerze i mowia jaki to wow jest beee. Zeby cokolwiek powiedziec o wow trzeba pograc charkiem na levelu 60 w dodatku majac gildie, ktora zagwarantuje ci mozliwosc aktywnego udzialy w tzn. end game. Levelowanie od 1 do 60 mozna w WoW traktowac jak rozszerzony tutorial, sama gra zaczyna sie na levelu 60 wraz z dostepem do MC/BWL/AQ/Naxx itp. Pisze to jako osoba, ktora grala zarowno w WoW jak i w GW.

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 6 sie 2006, o 11:38

Bez przesady z tym "Gra sie zaczyna".
Zaczynac to sie zaczyna bezsensowna pogon po przedmioty. Pamietajmy ze instancje zostały dodawane w patachach wiec jako takim załozeniem gry w momencie powstawania nie były ;>
Pisze to osoba która grała zarówno w WoW i w Gw :]
Wow jest ok, ale za duzo tam grindu.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2006, o 11:38 przez Selv, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 6 sie 2006, o 12:09

Thorin Steelshield pisze :masz 40 lvl 0o ja miesiąc gram i mam 29 :D

a jaki masz rank pvp?

Private tylko, ne chodzę na BG, zabijam tylko tych, których napotkam ;p (a czasem jest na odwrót, np. w STV, gdzie mnie farmią ~~).

A raz zabiłem kolesia o 6. czy 7. tanku, lv 60, jak uciekał przed elfem (dobiłem ;d).

Najszybciej na "fristajl" pvp to do Southshore, tam ciągle horda atakuje ^.^.

EDIT: rąbnąłem się na nazwie miasta ;p
Ostatnio zmieniony 6 sie 2006, o 16:12 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 6 sie 2006, o 12:33

haha najlepiej było wczoraj

100 ludzi sie zebrało z hordy i alliance i sie nawalaliśmy przez 4 godziny
Obrazek

pabloxxl
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: pabloxxl » 6 sie 2006, o 12:43

Sam od niedawna gram w WoWa, obecnie mam 31lvl troll huntera na Aerie peak. Po miesiącu wysuwam oczywisty wniosek : PvE w WoWie bije na głowe wszystkie inne MMORPGi. Tak rozbudowanego, tak pięknego świata nie spotka się nigdzie indziej. Zaś PvP... może high levelove BG to coś innego, ale jak narazie to polega na tym że wpada duża grupa ludzi i zmiata za sobą wszystko, zero taktyki -_-
Obrazek
Obrazek
Pokolenie bravo n/c

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 6 sie 2006, o 22:55

pabloxxl pisze :Sam od niedawna gram w WoWa, obecnie mam 31lvl troll huntera na Aerie peak. Po miesiącu wysuwam oczywisty wniosek : PvE w WoWie bije na głowe wszystkie inne MMORPGi. Tak rozbudowanego, tak pięknego świata nie spotka się nigdzie indziej. Zaś PvP... może high levelove BG to coś innego, ale jak narazie to polega na tym że wpada duża grupa ludzi i zmiata za sobą wszystko, zero taktyki -_-

we wszystkim jest potrzebna taktyka, zwykłym nawalaniem nic nie zyskasz, ale Horda ma przewage przez shamów, ale to się zmieni jak pojawi się dodatek, moim zdaniem specjalnie Shama dostaje Drenei a Paladyna Blood Elfy, aby wyrównać strony konfliktu. Chłopaki po prostu nie potrafią zrównowarzyć klas.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2006, o 22:56 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 7 sie 2006, o 09:07

Moldar pisze :Horda ma przewage przez shamów

no cos za cos :P
ally farmi instance dzieki loladynom - horda battlegroundy dzieki shamanom.
Tak naprawde nie wiem czy pochwalic blizza za posuniecie jakie maja uczynic w dodatku czy zganic ich za lenistwo - ale chyba jednak to drugie.

.... liczylem na cos wiecej niz "zbalansowanie" frakcji :(
zupelnie nie zaglebiam sie w "historie" wowa i to czy blood elfy moga byc loladynami czy nie - bimba mi to ;) ale myslalem, ze dojda dwie nowe rasy = dwie nowe klasy - a tu lipa.

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 7 sie 2006, o 12:00

Ne mam pojęcia jak oni to mogą dodatkiem nazywać. Taki większy patch to jest ~~.

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 7 sie 2006, o 12:12

i jeszcze za to trzeba płacić 129 zł = =....
Obrazek

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 7 sie 2006, o 13:26

129? :|
Tyle WoW kposzuje w którym jest 200%-500% wiecej wszystkiego!
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 7 sie 2006, o 15:49

sinned pisze :Ne mam pojęcia jak oni to mogą dodatkiem nazywać. Taki większy patch to jest ~~.

większy patch który, oferuje nową krainę - Outland, patch który daje możliwość dojscia do 70 levelu, który dodaje dwie rasy, Azeroth otrzyma trochę nowych terenów, będa własne latające mounty, masa nowych instancji, Caverns of Times, czyli bitwy znane wszystkim eRTeSowego Warcrafta ( końcowa Bitwa z Płonącym Legionem !! ) nowa profesja i pewnie dużo jeszcze tego będzie.

faktycznie, duzy patch.... ty wiesz co mówisz :| ? :P

tak wogule to polecam ten filmik http://www.gametrailers.com/player.php?id=...wmv&pl=game

szykuje się ostra jazda na tych mountach :) i potrzeba dużej ilości ramu :D
Ostatnio zmieniony 7 sie 2006, o 15:56 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 7 sie 2006, o 16:04

Kraina bedzie wielkosci 1 kontynentu z podstawki. 10lv, no fakt, masa roboty, rotfl 2 rasy to AZ nowe tekstury, zadnych klas i AZ jedna profesja oO
Masa instancji, wiecej niz jest teraz? latajki, bajer - nic wiecej.
Koszt: jak podstwki, a jest wiele wiele mniej :>
kasa z abonamentu poszla na dodatek za ktory i tak tzeba zaplacic, lol.
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 7 sie 2006, o 17:43

Kraina bedzie wielkosci 1 kontynentu z podstawki.

Przy okazji, Azeroth się lekko powiększy, bo jest duzo terenów, które nie były dla graczów dostępne. Po za tym, dużo trudniej jest zrobić otwarty teren bez loadingów, niż ze strefami.

10lv, no fakt, masa roboty, rotfl 2 rasy to AZ nowe tekstury, zadnych klas i AZ jedna profesja oO

Kolejne 10 lvl to kolejne punkty umiejętności, czyli znów problemy z balansem. 2 rasy to więcej zabawy, i tak klas jest 9, zanim wszystkimi dojdę do 70 troche czasu minie, po za tym, znacznie większe urozmaicenie, niż np. w GW gdzie gram tylko ludzmi.

Masa instancji, wiecej niz jest teraz? latajki, bajer - nic wiecej.

nie mam pojęcia, ale sam fakt Caverns of Times jest czymś podniecającym, nie ma to jak rozegrać bitwę znaną z warcrafta ( RTS )

Mounty to już po prostu poezja, bajer, tak, ale bajer po prostu świetny, ataki obozów latającymi mountami będzie czymś wspaniałym.

Koszt: jak podstwki, a jest wiele wiele mniej sneaky.gif

podstawka kosztowała 199 zł ... a że teraz tanieje to inna para kaloszy.

kasa z abonamentu poszla na dodatek za ktory i tak tzeba zaplacic, lol.

kasa poszła na servery, których blizz potrzebuje mase jak żadna inna gra MMO, nie mówcie ze GW jest za darmo i lagów nie ma, bo GW tak wielkich pieniędzy na servery nie potrzebuje, nie ma aż takiego obciążenia. Po za tym, kasa poszła także na te wszystkie patche które ukazywały się co krok, a w nich dużo ciekawych rzeczy, eventy, nowe instancje, czy też mała, ale ciesząca zmiana, dodanie efektów pogodowych.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2006, o 17:44 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 7 sie 2006, o 18:41

no tak ale niedługo WoW straci graczy jak nie zmienią na lepsze :D

w 2007 wyjdzie wiele nowych mmorpgów z lepsza grafą z nowymi pomysłami i myśle że podstawka będzie tańsza
Obrazek

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 8 sie 2006, o 10:17

Moldar: nie mów ze utrzymanie serwerów przez Blizzard to jest 6mln*~12$=
72mln $ miesiecznie. Jesli tak, to firma dajaca serwery powinna znalezc się w stece najbogatszych firm na swiecie :D
Tak więc, nope ;>
Nie chodzi mi o to, ile Ty bedziesz dochodził do tego, chodzi mi o to, ile czasu programistom zajeło stworzenie dwóch ras i dodanie 10 poziomów do istniejacej już gry :P
Wszystko już było, lekka modyfikacja obecnych plików+ duzo nowych tekstur i to wszystko.To są detale do zrobienia placic trzeba gruuube pieniadze. Poza tym, zobacz jakie to jest delikatne zmuszenie graczy chcacych się bawić w PVP do kupienia dodatku. To jest gorsze niż w GW bo przewaga 10 poziomów to jest naprawde dużo :(
Za tyle co oni dostają, to po 3 miesiacch da sie zrobić cała gre a nie łatki :)
Dajmy na to, 6 jesli bedziemy dodawać patche oraz utrzymanie się serwerow ;)
Nawet jesli podstawka kosztowałą 199zł w momencie premiery to 129zł za bajery które naprawde można nazwać wiekszym patchem to jest dużo.
Co do latajacych mountów, Blizzard powiedział ze beda ograniczenia i ze nie wszedzie sie bedzie dalo latac itp itd. Pozyjemy zobaczymy ;)
Tak swoja droga, gdzie jest te "dużo terenów" w Azeroth do których gracze nie mogli iść? Mamy chyba inne pojecie o słowie "dużo".
Jeszcze raz powtarzam, ze mi nie chodzi o to ile to da zabawy/frajdy tylko na ile to sa pieniadze za cieżka prace programistów a na ile jest to wyciagniecie kasy od fanów.
Swoja droga, dawno dawno temu powiedziane było, że dodatki do WoWa beda darmowe, w ramach abonamentu.
Tak się smiali fani WoWa z fanów z GW, ze tutaj dodatki płatne a w WoWie darmowe. Tak było coś koło roku temu, może wiecej.
Ostatnio zmieniony 8 sie 2006, o 10:22 przez Selv, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Moldar
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: Moldar » 8 sie 2006, o 11:33

O darmowych dodatkach nie słyszałem, ale jeszcze jedno, jeżeli myślisz że to Blizzard dostaje kase w łape to się grubo mylisz, bo kase przejmuje wydawca, Vivendii.
Ogólnie dodatek mnie się juz podoba bo wprowadza dla mnie dobre zmiany, a może być tego jeszcze więcej, Blizzard nigdy mnie nie zawiódł, każda gra, każdy dodatek trzymał świetny poziom, ciężko nie ufać takiej firmie :)

Co do mountów, ograniczenie jest takie że można nimi latać tylko w Outland, w Azeroth takiej możliwości nie będzie.
Ostatnio zmieniony 8 sie 2006, o 11:37 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz

SebaL
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: SebaL » 9 sie 2006, o 14:02

Lvl 70 bedzie mogl osiagnac kazdy, nie tylko posiadacz dodatku. IIRC, dodane maja byc rowniez dodatkowe pietra (2 oczywiscie) w kazdym drzewku talentow (a drzewek jest po 3 na kazda klase). Problemow z balansem bedzie prawdopodobnie sporo. :)

I tez nigdy nie slyszalem/czytalem o darmowych dodatkach. A czytalem duzo. Zeby nie powiedziec: "niemal wszystko". ;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe