World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 9 wrz 2006, o 02:58

Skill > gear > reszta - jak się ma same epixy to wszyscy są noskill xD.

Btw, rozumiem, że chodzisz w greenach fury warem i ownujesz codziennie kilka shamanów enchanc z legendary weaponami tak na rozgrzewkę :P .

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 9 wrz 2006, o 03:16

Shaman z Hand Of Ragnaros (wogole shamn z czym kolwiek) jest np. bez szans w starciu z Hunterem.

bzdura

Jak tylko podejdzie z tym swoim cudenkiem do fury wrriora to bedzie tylko gryzl ziemie ;].

fury to pve spec, stawiam na shamana.

Szczególnie to widać przy warlocku ktory w green itemach kladzie full epix farmerów

lock ktory ma chociaz polowe mozgu kladzie kazdego w duelu, bo ma czas przygotowac sobie odpowiedniego peta na kazda okazje + w momencie kiedy zaczyna sie fear kite mozna zrobic juz tylko /sit i /wave.

1. wow NIE jest zbalansowany wokol walk 1v1 a zwlaszcza dueli.
2. gear >= skill, jedyny skill o jakim w tej grze mozna mowic to kwestia zapamietania w jakiej kolejnosci naciskac te kilka klawiszy pod ktore mamy przypisane skille. co do sprzetu - chocbys byl super skill0rem, cokolwiek to znaczy, w pvp duzo nie podzialasz jesli, na przyklad, jako rogue bedziesz mial 3k hp i <20% crit rate.
3. dla 99% ludzi szczytem skilla w tej grze jest zwyczajna gra zespolowa, assist, HEAL (w 9 przypadkach na 10 mozesz stac z 1hp obok szamana a ten zamiast rzucic ci ten jeden heal spell bedzie dalej ladowal lightning bolty), wybor celow - nie raz widzialem jak pol teamu gania warriora ktoremu na plecach siedzi 2 nieniepokojonych healerow i spamuje flash heale, czy w koncu koncentracja na celach danego bg (wsg = capture the flag, wiec k*** zamiast gankowac calym teamem pojedynczego rogue w zielonych gratach wypadaloby sie ruszyc w koncu po flage, ab = domination wiec zamiast natychmiast odbiegac po capowaniu flagi w celu bezmyslnego gankowania wypadaloby zostawic kogos na obronie) etc etc. dlatego premade teamy rozjezdzaja pugi bez zadnego wysilku - bo 99% graczy zwyczajnie nie mysli / ma objectives gleboko w rzyci i woli sobie pogankowac. wot skill w wowie.

gra premade vs premade, gdzie obie strony wiedza co robia to najlepsze co cie moze spotkac na bg,
premade vs pug to steamroll i free-honor,
granie w pugach polecam tylko masochistom.

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 9 wrz 2006, o 11:27

1. Jest zbalansowany. Na tyle na ile pozwala balans PvE/PvP. Znajdz lepiej zbalansowna gre PvE/PvP...
2. Tak, zwlaszcza jak sie zapamiata wszystkie kolejnosci przyciskow na wszystkie klasy w WoW i wszystkich graczy.. (podobno shaman to caster killer, powiedz to magowi z mojego serwera ktory skladal shamanów jak chcial..)
3. O tym mowilem. W kazdej grze PUG to ludzie ktorzy ganiaja za killami.
Nie mowilem o Locku w duelu. Zreszta ja gralem lockiem to i tak mialem tylko sucuba. Na duel nawet mi sie nie chcialo innego peta summonowac :P
Fury PvE ? Dziwne ja myslalem ze Fury z Arms koncentruje sie na zwiekszaniu dmg.. :P . Nawet zajzalem znowu w talenty i mam racje :P . Shaman wchodzy w Mele z Warkiem/loladynem to potencjalny samobojca. Powinien te klasy wykanczac na odeglosc (mele).
Tak shaman ma mierne szanse ze skilled hunterem. Dobry hunter bedzie go w stanie kitowac przez pol mapy az wkoncu go zjedzie do zera.

Aha naturlanie nie mowie tu o mega skillzorach pokroju Grzybowskiego :P
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2006, o 11:29 przez iniside, łącznie zmieniany 1 raz

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 9 wrz 2006, o 12:28

iniside pisze :1. Jest zbalansowany. Na tyle na ile pozwala balans PvE/PvP. Znajdz lepiej zbalansowna gre PvE/PvP...
2. Tak, zwlaszcza jak sie zapamiata wszystkie kolejnosci przyciskow na wszystkie klasy w WoW i wszystkich graczy.. (podobno shaman to caster killer, powiedz to magowi z mojego serwera ktory skladal shamanów jak chcial..)

proba balansu na 1v1 w WoWie czy tam w GW to tak jakby probowac wprowadzic balance w papier, kamien, nozyce.
w takich grach "skill" to timing i myslenie - nic wiecej.

WoW:
metagame>gear>"skill" (jesli ktos zle uzywa skilli to jest idiota a nie brakuje mu skilla :P )
GW:
metagame>"skill" (gear odpada :P )

Snaketail
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Snaketail » 11 wrz 2006, o 06:57

Best Ama pisze :(gear odpada :P )

no chyba, że chodzi o armor... bo raz na Random Arenas widziałem typka assasina z najpewniej podstawowym armorem i 4 lvlem
The man with no life :)

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 11 wrz 2006, o 19:51

Ile repa trza aby w BB i Gadgetzan bruisery ne atakowały? Honored? Exalted? A może i tak będą zawsze? ;0

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 11 wrz 2006, o 20:00

dunno, mnie nigdy nie atakowaly oO.
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 11 wrz 2006, o 20:08

Patras pisze :dunno, mnie nigdy nie atakowaly oO.

x_X bo grasz na normal (a ne PvP) servie, carebearze ~~. Jak zaatakujesz kogoś w mieście goblinów to ich bruisery od razu na Ciebie ruszają.

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 11 wrz 2006, o 20:16

jesli kogos zaatakujesz to bruisery zawsze beda probowaly cie rozwalic ... afaik

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 11 wrz 2006, o 22:15

Zawsze będą. Dlatego jak siedziałem w Ich miastach to prowokała ich ataki na mnie. Chociaz. Jest pewnie trick. Jak masz Locka to summonujesz Infernala i kazesz mu atakowac alianta ^-^. On go bedzie lał a ty bedziesz bezpieczny, bo on cie nie moze zaatakowac a y nie jestes atakowany :D

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 11 wrz 2006, o 23:51

iniside pisze :Zawsze będą. Dlatego jak siedziałem w Ich miastach to prowokała ich ataki na mnie. Chociaz. Jest pewnie trick. Jak masz Locka to summonujesz Infernala i kazesz mu atakowac alianta ^-^. On go bedzie lał a ty bedziesz bezpieczny, bo on cie nie moze zaatakowac a y nie jestes atakowany :D

Przecież jak każę demonowi atakować to będzie się to liczyć jako mój atak.
Można co najwyżej go przywolać, poczekać te 5 minut, banish i uciec, bo pierwsze co będzie chciał zabić to ten, który nad nim kontrolę stracił. Na 99% bruisery od razu ruszą na wolnego infernala (bo tak robił każdy strażnik npc, goblin czy ne, który zauważył infernala na wolności). Więc tak czy inaczej, nic z tego.

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 12 wrz 2006, o 00:09

Snaketail pisze :no chyba, że chodzi o armor... bo raz na Random Arenas widziałem typka assasina z najpewniej podstawowym armorem i 4 lvlem

T_T

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 12 wrz 2006, o 09:54

x_X bo grasz na normal (a ne PvP) servie, carebearze ~~. Jak zaatakujesz kogoś w mieście goblinów to ich bruisery od razu na Ciebie ruszają.

Tarren Mill, Vek`nilash- normal servery.... jaaaaaasne >.<

/\ KTO TO ZROBIL?!

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 12 wrz 2006, o 18:58

sinned pisze :Przecież jak każę demonowi atakować to będzie się to liczyć jako mój atak.
Można co najwyżej go przywolać, poczekać te 5 minut, banish i uciec, bo pierwsze co będzie chciał zabić to ten, który nad nim kontrolę stracił. Na 99% bruisery od razu ruszą na wolnego infernala (bo tak robił każdy strażnik npc, goblin czy ne, który zauważył infernala na wolności). Więc tak czy inaczej, nic z tego.

Kiedys robilem tak jak napisałem i działało ;]. Teraz nie wiem, ale przed wakacjami dzialalo na 100%.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 13 wrz 2006, o 13:57

Czesc, mam pytanie, czy jest mozliwosc zalozenia konta na globalu nie posiadajac karty kredytowej? Kupilem gre z mysla oplacania jej kartami prepaid i nie moge zalozyc konta bo nie mam karty :(
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 13 wrz 2006, o 20:12

Można

Jak jest moment gdy wybierasz karte kredytową zchodzisz na sam dół strony i tam masz wybór
"Chce płacić pre paidem" i tam podajesz numer pre paida
Obrazek

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 13 wrz 2006, o 20:23

u mnie nie ma takiej opcji :( jest tylko karta kredytowa
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 13 wrz 2006, o 21:32

musi być

To jest nie możliwe że nie masz takiej opcji...

Nawet na pre paidzie jest napisane że z nim możesz ŻAŁOŻYĆ KONTO do WoWa
popatrz dobrze

To nie jest koło kart kredytowych

Pod Kartami masz napis i pod tym napisem masz wybór pre paida...
Obrazek

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 14 wrz 2006, o 18:23

Hmm, ja o ile sobie nie przypominam, nie mialem opcji zalozenia aka przez pre-paid...

/\ KTO TO ZROBIL?!

Stalker
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: Stalker » 14 wrz 2006, o 19:01

Ja konto 10dniowe uploadowane potem do normalnego zalozylem przez numer karty podany na jakiejs stronie. Potem po 30free dniach zmienilem karte kredytowa na pre paid i sycko bez problemow.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe