World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 14 wrz 2006, o 23:14

no wlasnie u mnie nie ma takiej opcji :( kur.. ale zonk. Bede sobie musial zalozyc konto w banku a poki co pozegnam sie z gra mimo ze nawet sie nie przywitalem
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2006, o 23:15 przez GloriaVictis, łącznie zmieniany 1 raz
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 15 wrz 2006, o 13:12

mówie ci...
musi być

wejdź z gry tak najlepiej

dziwne że u ciebie nie ma jak ja mam konto na pre paidzie

no nie mów mi że blizz dał taką opcje tylko na miech i już...
Obrazek

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 15 wrz 2006, o 19:01

Kiedy ja próbowałem założyć konto na 10 day free bo jakaś stronka rozdawała keye na to, to również ne mogłem bo ne miałem karty kredytowej i NE było tam niczego takiego, o czym piszesz, Thorin.

W lipcu, kiedy już zakładałem sobie real konto również NE było opcji, o której wspomniałeś. Poprosiłem znajomego o nr jego karty, zarejestrowałem acc, a potem zmieniłem płatność na pre-paid.

Także o ile wiem NE DA się zarejestrować jeśli ne ma się karty. Znajdź w necie jakąś (ale najczęściej takie są już tam poblokowane) albo poproś rodzinę/znajomych.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2006, o 19:02 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 15 wrz 2006, o 20:19

Sinned
Nie mam karty
Od nikogo nie brałem numeru karty wytłumacz mi czemu ja mam konto na pre paidzie?
Obrazek

wojtek336611
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: wojtek336611 » 15 wrz 2006, o 20:29

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 15 wrz 2006, o 21:31

Thorin Steelshield pisze :Sinned
Nie mam karty
Od nikogo nie brałem numeru karty wytłumacz mi czemu ja mam konto na pre paidzie?

Wtedy było możliwe to o czym mówisz. Teraz ne jest możliwa rejestracja konta bez kart (ale później można zmienić jej typ na pre-paid). Trzy osoby mówią to samo, a Ty się nadal upierasz -.-.

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 17 wrz 2006, o 17:38

Tak sobie czytałem o Blood Elfach i Draenei i zauważyłem, że Blizz zrobił sprytną rzecz. W hordzie jest od cholery warriorów bo war + windfury od shama to wtfhax, więc BE ne mogą być warami aby ich liczba ne rosła już tak szybko w hordzie. Mają natomiast hunterów, których jest mniej w hordzie niż w allie. Po stronie allie braki warów ma uzupełnić draenei - będzie to jedyny war, który może się leczyć (dzięki racialowi) i dlatego stanie się popularnym wyborem na woja.

No ale z tymi priestami i loladinami u BE - przegięcie jak wytłumaczył to Blizz (wyssali Light od Naaru). Idę ssać żarówkę, będę bubblehearthował na osiedlu.

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 17 wrz 2006, o 21:31

Po kilku krotnym przeczytaniu tego historia jest dosyc wiarygodna. Krwawe Elfy są tak uzależnione (zespojone) z magia, że każde jej źródło są w stanie wykorzystać. Pozatym oni go nie wyssali. To jest troche inaczej. Oni na pocatku wysysali moc światła ze schwytanego Naaru, lecz potem jeden z ich magów nauczył się manipulować mocą światła. Manipulować != wysysanie. To coś jakby mówić ze Alliancy loladniu wysasali moc z naaru i moga jej uzywac :P .
Tak czy inaczej ja sie juz nie moge doczekać jak będe mógł grać moim Krwawym Elfem Magiem. Mam nadzieje ze do świąt z dodatkiem wyrobia..
BE to napweno beda 100% wybor na Casterów (Mana Tap i AoE Silnce) i na rogali. Rogal + Silnce == caster killer.

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 18 wrz 2006, o 01:24

iniside pisze : To coś jakby mówić ze Alliancy loladniu wysasali moc z naaru i moga jej uzywac :P .

Light ne bierze się tylko z Naaru. Rasy, które mają religię i głęboką wiarę, ewentualnie trwają w ascezie mogą być loladinami/priestami. Manipulować mocą światła, ale skądś trza ją brać. Taki ludź, krasnal czy NE stale czerpią moc światła ze swojej wiary/itd., a BE skąd? Muszą ssać ~~.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2006, o 01:24 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 18 wrz 2006, o 04:38

z dniem dzisiejszym oglaszam wszerz i wobec:
zaczalem grac w WOWa na globalu, pozyczylem karte od rodziny :P gralem poki co 4 godziny i musze przyznac ze mi sie podoba. Ale gw mimo wszystko mialo ciekawszy i lepszy poczatek :D obym nie zalowal
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 18 wrz 2006, o 19:51

Bo jest taka roznica miedzy czerpaniem a uzywaniem ;].
Oni jej poprostu uzywaja, nie wyssysaja bo jakby robili to drugie to ten Naaru bylby jak paliwo do silnika :P , skonczylby sie.A tak oni manipuluja to energia w identyczny sposob jak rasy ktore maja wiare. Oni wierza w magie niwa wazne w jaka :P .
W sumie roznica jest w sposobie jaki sie na to patrzy, bo technicznie kazdy robi to samo z ta roznica z BE doszly do perfekcji w manipulacji magia :P

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 19 wrz 2006, o 07:28

Moja tania imitacja podobnego screena z Lineage 2:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2006, o 07:29 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

Uther92
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Uther92 » 19 wrz 2006, o 20:15

Jezeli weszliśmy w sferę screenów to ja dam 2 swoje ;)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2006, o 03:16 przez Uther92, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 19 wrz 2006, o 20:49

Fuj pirat.

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 19 wrz 2006, o 21:01

Pfff, piratami ne ma co się chwalić ~~.

Uther92
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Uther92 » 19 wrz 2006, o 21:02

No gdybym miał akse na garnie na globalu to chyba nie grał bym w GW -.-
Obrazek
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 19 wrz 2006, o 21:16

Policz ile misiecznie wydajesz na imprezowanie ^-^

Uther92
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Uther92 » 19 wrz 2006, o 21:18

Niewiele-.- A i małe wyjaśnienie nie gram na glogalu nie dlatego ze nie mam kasy tylko dlatego że wg mojej mamy płącenie abonamentu za gre to idiotyzm -.-
Obrazek
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 19 wrz 2006, o 21:35

WTF?
A co ma ddo tego ? Plac za co chcesz twój problem przeciez no nie ? :P

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 19 wrz 2006, o 21:37

Tak sobie czytałem o Blood Elfach i Draenei i zauważyłem, że Blizz zrobił sprytną rzecz. W hordzie jest od cholery warriorów bo war + windfury od shama to wtfhax, więc BE ne mogą być warami aby ich liczba ne rosła już tak szybko w hordzie. Mają natomiast hunterów, których jest mniej w hordzie niż w allie. Po stronie allie braki warów ma uzupełnić draenei - będzie to jedyny war, który może się leczyć (dzięki racialowi) i dlatego stanie się popularnym wyborem na woja.

No ale z tymi priestami i loladinami u BE - przegięcie jak wytłumaczył to Blizz (wyssali Light od Naaru). Idę ssać żarówkę, będę bubblehearthował na osiedlu.

IMO najwieksza glupota, jaka blizz zrobil (bylo to mi wiadome juz od jakiegos czasu i gdy tylko to zobaczylem, zaczalem klnac na nich :F) w ogole nie pasuja mi te shamy w aliance i palki w hordzie. Dobrym wyborem natomiast jest brak woja u be. BTW. Jezeli chcecie poznac historie be dokladniej, polecam cala kampanie w3:tft.

@Uther92: no i co z tego? nie masz kasy nie grasz, a granie na piratach jest zwyklym "okradaniem" blizza... zreszta, co mi za przyjemnosc grac na privie, ktory po 2 dniach padnie i polowa rzeczy nie dziala...
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe