World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 19 wrz 2006, o 21:44

Szkoda ze Blizz nie zrobił nowej klasy Spellbreaker (for BE Only oczywiscie). Ale by magowie z aliansu płakali ^-^.
Za to mag dostał jeden czar spellbreakera (bodajze kradniecie magii).
Mi tez nie pasuja ale co tam poprawia balans i mzona sobie wmawiać ze to są Krwawi Rycerze ^-^
Po drugie któś z blizz a mówił że stopniowo będą wprowadzać rasowe spelle dla każdej klasy więc i tak różnice będą coraz większe.

Dziecko z Lasu
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Dziecko z Lasu » 19 wrz 2006, o 23:50

Uther? Na jakim privie grasz? :P
GtWoW?

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 20 wrz 2006, o 00:28

Patras pisze :@Uther92: no i co z tego? nie masz kasy nie grasz, a granie na piratach jest zwyklym "okradaniem" blizza... zreszta, co mi za przyjemnosc grac na privie, ktory po 2 dniach padnie i polowa rzeczy nie dziala...

tak samo jak sciaganie mp3 z netu, pirackie oprogramowanie, gry itd.
Uther nie placil abonamentu grajac na priv servie pokrzyzowal plany szefowi blizzardu ktory teraz nie moze sobie kupic zlotego akwarium z 12 metrowym rekinem, do salonu .c Biedny blizz :C

Zauwaz ze nie kazdego stac, a tak jak Uther wspomnial - jego mama uwaza ze glupota jest placenie abonamentu za gre komputerowa i koniec.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 20 wrz 2006, o 02:24

moja mama rowniez uwaza za glupote placenie za gre co miesiac ale to moja kasa i moge robic z nia co chce :) nie wiem Uther, moze jestes za mlody i nie masz takiej swobody.. ale wow na globalu mnie wciagnal mimo ze gram od 2 dni :) WARLOCK HUMAN, for the ALLIANCE!
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 20 wrz 2006, o 13:04

Patras pisze :@Uther92: no i co z tego? nie masz kasy nie grasz, a granie na piratach jest zwyklym "okradaniem" blizza... zreszta, co mi za przyjemnosc grac na privie, ktory po 2 dniach padnie i polowa rzeczy nie dziala...

Szczerze mówiąc to mi się przyjmniej grało na privie niż w tego 10-dniowego triala globalu.
Owszem były bugi oraz lagi, było niewielu graczy, ale jak już się kogoś spotkało to zawsze można było uzyskać pomoc od tej osoby w expieniu, czy tez dostać od niej jakieś itemki. Generalnie całkiem fajnie było sobie pozwiedzać świat. Natomiast grając w tego triala nudziłem się już po pierwszych paru questach. Przynieść 3 czaszki szkieletów (zabij 3 szkielety), kolejny quest: zabij 12 szkieletów...
Ogólnie to te pierwsze questy są równie ciekawe co te w Pirate King Online. Tu masz do zabicia 5 dzików, tam masz ubić 6 latających świń:
Obrazek
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

Uther92
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Uther92 » 20 wrz 2006, o 16:29

@Dziecko z lasu
Na GtWow grałem kiedyś ale tam za wolno exp leci.
@GloriaVictis
No ja takiej swobody nie mam, tzn moge kupować co chce ale moja mama zaraz zaczeła by gadke ze pąłcenie abonamentu za granie w gre jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto.Może po 18 zagram na globcu.
@marmur
W mmorpg'ach z reguły są takie questy polaegające na tym "zabij 5 potworów weż z nich loot i daj mi a ja ci coś za to dam".Chyba takiego shematu nie ma tylko w GW, Ultimie no i w MU ale tam jest tylko 1 quest.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2006, o 16:30 przez Uther92, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Giovan
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Giovan » 20 wrz 2006, o 16:47

Przeciez w gw jest takie cos, tylko zamiast robic mnóstwo podobnych questow przechrzcili to na ''collectorów''.

Uther92
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Uther92 » 20 wrz 2006, o 17:08

No ale to zawsze minimalne odejście od schematu.
Obrazek
Obrazek

Marmur
Awatar użytkownika
Burning Titan

World of Warcraft

Post autor: Marmur » 20 wrz 2006, o 17:34

W GW większość questów w zasadzie też jest mało interesująca. Sprowadzają się one głównie do przedarcia się przez kolejne grupki mobów i zabicia bossa lub dostarczenia wiadomości do jakiegoś NPCa. W GW:P większość z nich robiłem ze względu na nagrody w postaci nowych skilli natomiast w GW:F sporo z nich po prostu olałem. Znacznie ciekawiej prezentują się natomiast misje, poza tym walka jest w GW jest dosyć dynamiczna, a nie jak w większości mmorgów gdzie zabijemy 2 moby, siadamy na tyłku, regen, wstajemy tluczemy kolejne 2 itd.
W każdym razie początek w WoWie wydał mi się dosyć nudnawy, a endgame jest chyba jeszcze bardziej nudny.
Nie mówię, że WoW jest złą grą, ale jest grą raczej nie dla mnie. Po WoWie spodziewałałem się dobrego pvp, wypadów na teren wroga, nieustannej wojny między alliance, a hordą. Niestety blizzard zrobił z WoWa raidgame. Nie rozumiem jak można dzień w dzień tłuc się po parę godzin po tych samych dungeonach. Widocznie jednak niektóre dzieciaki lubią kolekcjonować pokemony, a inne epic itemy...
[url=http://imageshack.us][img]http://img66.imageshack.us/img66/4719/703fd2.gif[/img][/url]

[color=#000099]"The wrath of the lion is
the wisdom of God"[/color]

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 20 wrz 2006, o 18:54

za to niektore dzieciaki lubia sie dowartosciowywac bijac inne dzieciaki na arenach w gw ...

jednym slowem : zief

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

BlackSephir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BlackSephir » 20 wrz 2006, o 21:59

pierw te dzieciaki musza opracowac jakis sensowny build bo samym frenzy i healing signetem moga najwyzej wywolac atak smiechu...
Siwy pisze :a ty geju narsonie masz tak wszystko ladnie w tym swoim profilu, ze to forum i gw to cale twoje zycie

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 20 wrz 2006, o 22:35

@up
No i? WTF? Co tam ma do rzeczy? Grales w WoW na 60levelu? Nie? To STFU? Bo to jakbys porównywał DnD do Quake i sie czpiał dlaczego Quake jest FPP, nie ma czarów itd.
Nie porównuje sie gier o róznych mechnikach bo to nie ma sensu..
Ale napisze coś adekwatnego do twojej wypowiedzi:
Hunter musi wiedziec kiedy uzywac Discrating Shot, bo samym Autoshot to moze zabijac smiechem..
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2006, o 22:36 przez iniside, łącznie zmieniany 1 raz

BlackSephir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BlackSephir » 20 wrz 2006, o 23:10

Przepraszam, ale WoW znudzil mi sie nawet zanim dobilem 40...
Zreszta- temat WoW na forum Gw... sila rzeczy porownania beda i tak o_O
Zreszta jesli nie zauwazyles laskawco-

Widocznie jednak niektóre dzieciaki lubią kolekcjonować pokemony, a inne epic itemy...

by Marmur

+

za to niektore dzieciaki lubia sie dowartosciowywac bijac inne dzieciaki na arenach w gw ...

by Mard

a ja napisalem ze aby te dzieciaki w GW cos zdzialaly musza miec build by cos porzadnie pograc

i teraz mi powiedz... w ktorym momencie sie pomylilem?
jesli nie wiesz- STFU!
Siwy pisze :a ty geju narsonie masz tak wszystko ladnie w tym swoim profilu, ze to forum i gw to cale twoje zycie

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 20 wrz 2006, o 23:34

szkoda tylko ze nie mozna zebrac 40 random dzieciakow i isc po epic itemy do cthuna albo kel'thuzada.

nie rozumiem tego leet podejscia typu "gram w gw pvp wiec jestem uber hax skillor bo umiem zlozyc build z 64 skilli a reszta to dzieciaki i moga spadac na drzewo".
generalnie proponuje przestac udawac ze sklecenie buildu w gw jest jakies uber trudne i wymaga 1337 hax ninja skillz, a ludzie grajacy w wowa / gw pve to banda no skillowych dzieciakow ktore zdobywaja epickie itemy nic nie robiac.

edit : wpasuje sie w poziom dyskusji : nie wiesz o czym mowisz, to STFU.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2006, o 23:39 przez mard, łącznie zmieniany 1 raz

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 20 wrz 2006, o 23:43

Wszyscy stfu albo spłoniecie w piekle!

Kto ne atakuje alliance, ten ne atakuje ~~.

Zadziwiające jak wiele osób wystarczy omamić odpowiednim opisem questu, który jest taki sam co "zabij takich", "zanieś to do Wieśka obok", tak aby Gracz sądził, że to coś innego niż typowy q.

Właśnie wszedłem na postać w GW (czekając 30 minut aż aktualka mi się ściągnie -.-), (a teraz kolejne 30 minut) podbiegłem do pierwszego typa z wykrzyknikiem. "Przynieś mi melodic gaki flute". Podchodzę do innego: "Przynieś mi moje art supplies" (mordując przy tym hordę Dredge'ów, którzy to dropią). Och ne! Czyżby to taka sama rzecz tylko napisana inaczej, panie Holmes? :O Elementary, my dear Watson.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e55bb511113f4083
^ omg nub 11lvl

BlackSephir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BlackSephir » 21 wrz 2006, o 00:02

mard pisze :
nie rozumiem tego leet podejscia typu "gram w gw pvp wiec jestem uber hax skillor bo umiem zlozyc build z 64 skilli a reszta to dzieciaki i moga spadac na drzewo".

a kto tak twierdzi?
kto ma takie podejscie?
bo w sumie ja tez tego nie rozumiem ale jakos nie widzialem postow typu "morda, nie grasz na GW PvP to sie nie znasz"

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 21 wrz 2006, o 00:04

offtopic !

http://koti.mbnet.fi/booty/kelbuffs.jpg
tank nihilum na kelu ~~

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 21 wrz 2006, o 01:05

BlackSephir napisał :a ja napisalem ze aby te dzieciaki w GW cos zdzialaly musza miec build by cos porzadnie pograc

A aby zdobyć w WoW epiki musisz mieć dobry build talentów PvE/PvP (zależy jakie epiki chcesz miec) i do tego dobrze grać tj. umieć się odpowiednio posługiwać umiejętnościami i grać taktycznie/drużynowo tak i PvE jak i PvP (a PvE i PvP to zupełnie inna historia i ten kto jest dobry w jednym niekoniecznie musi być dobry w 2-gim). Nie mówiąc już o zdobywaniu itemów legendarnych co wymaga wiele umiejętności i pracy... ale za to jakie efekty :)

mard pisze :offtopic !

http://koti.mbnet.fi/booty/kelbuffs.jpg
tank nihilum na kelu ~~

Ahhh Nihilum RULEZ!!! Nareszcie ktoś załatwił mroźnego dziadka Kel'Thuzada :)
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2006, o 01:08 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 21 wrz 2006, o 01:57

ostatnio wymyslilem swietna zabawe w gw - mozliwe ze w wowie tez by dzialala. Wystarczy wejsc na np. Random Arene albo Temple of balth i napisac na all chacie :
"WoW > GW"
i obserwowac co sie dzieje - jesli to jeszcze nie wystarczy mozna zrobic combo typu:
"GW IS FOR POOR CHILDREN"
swietny ubaw.

aa co do wowa, mnie od tej gry odrzuca ten wszechobecny farm/grind ~~ fuj fuj. Pozatym jak widzialem jak kumpel przez 4-5 godzin probuje przejsc jednego bossa na raidzie to mi sie tylko smiac chcialo =P Z drugiej strony - pve w gw jest jeszcze bardziej zalosne.

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 21 wrz 2006, o 06:18

i teraz mi powiedz... w ktorym momencie sie pomylilem?
jesli nie wiesz- STFU!

Piszac o buildach automatycznie stwierdzasz ze ze GW wymaga wiecej skilla niz WoW. A wlasnie nie. Jesli mialbym byc obiektywny jedna i druga gra wymaga takiego skilla ze sa smiechu warte. Skillowe gry to CS/Unreal/W3/SC/W40K itd.
Ktos juz wyzej napisal. WoW wymaga builda talentów. I o zgrozo w GW jest 150 skilli/spelli na postać. W WoW na max rankach jest moze po 12-15 hmm..

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe