World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

BlackSephir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BlackSephir » 21 wrz 2006, o 07:42

Cs skillowy... z tego co widzialem to wiekszosc tych ktorzy zawsze zajmuja 1-sze miejsce w ranku kampi z awm i nie ma pojecia o tp
wiec ja wole byc gdzies w srodku albo na koncu w ranku, nie miec skilla ale przynajmniej grac z ogolnie przyjetymi zasadami tp -_-
Zreszta- w GW masz 8 skilli do wykorzystania naraz, a w WoWie?
Siwy pisze :a ty geju narsonie masz tak wszystko ladnie w tym swoim profilu, ze to forum i gw to cale twoje zycie

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 21 wrz 2006, o 08:41

W WoW-ie masz skili mnustwo... ale musisz wiedzieć jak, kiedy i których używać. Jedne są do PvP inne do PvE, jedne są terenowe (np. mining, fishing itp) Ja jako Warrior - Tank używam na instancach do ok 10 umiejętności mimo, że na pasku mam ich znacznie więcej... podobnie jest w PvP. A duża ilość ogólna pozwala lepiej dopasować sobie skille do tego jak gramy, i trzeba umieć i zrobić builda, jak i odpowiednio umiejętności używać aby zrobić w WoW cokolwiek.
Obrazek
Obrazek

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 21 wrz 2006, o 09:24

BlackSephir napisał :Cs skillowy... z tego co widzialem to wiekszosc tych ktorzy zawsze zajmuja 1-sze miejsce w ranku kampi z awm i nie ma pojecia o tp
wiec ja wole byc gdzies w srodku albo na koncu w ranku, nie miec skilla ale przynajmniej grac z ogolnie przyjetymi zasadami tp -_-

Ne wiesz co mówisz ~~. Wybrałbyś się na jakiś turniej (ostatnio były polskie finały WCG na Galerii Mokotów) i zobaczył jak ten lud gra. To oczywiste, że za mało widziałeś ;p.

A turnieje Quake'a dopiero niszczą ^.^. Koleś do drugiego wystrzelił rakietę, wbił się w port, tak że był pod nim i z raila go utrzymywał w powietrzu, potem rakieta i gg ~~.

Best Ama
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: Best Ama » 21 wrz 2006, o 12:15

yeah quake jest najbardziej skillowym fpsem, gralem sporo swego czasu w q2. CS pro pewnie wymiata ale ta gra ogolnie jest za malo dynamiczna.

co do buildow ktore musisz umiec dobrze ustawic w wowie, chyba w kazdej klasie sa juz ustalone najlepsze kombinacje skilli, sposoby na ich uzywanie wiec wymyslanie czegos samemu nie jest juz takie dobre. Ta gra nie jest super nowa zeby bylo to dla ludzi zagadka :P

BlackSephir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BlackSephir » 21 wrz 2006, o 13:41

sinned pisze :Ne wiesz co mówisz ~~. Wybrałbyś się na jakiś turniej (ostatnio były polskie finały WCG na Galerii Mokotów) i zobaczył jak ten lud gra. To oczywiste, że za mało widziałeś ;p.

A turnieje Quake'a dopiero niszczą ^.^. Koleś do drugiego wystrzelił rakietę, wbił się w port, tak że był pod nim i z raila go utrzymywał w powietrzu, potem rakieta i gg ~~.

wybacz, gram w cs'a 4 fun...
poza tym jesli opracowanie dobrego builda, wiedza na polu walki w GW nie jest 'skillem' to czym jest?

a co do 10 skilli w WoW'ie- widzisz, gdyby w GW byly 2 miejsca na skille wiecej to od razu bylaby mega zmiana buildow...
W WoW-ie masz skili mnustwo... ale musisz wiedzieć jak, kiedy i których używać.

za to w GW na RA bierzesz nekrem miniony? tez trzeba wiedziec jak i kiedy co uzywac
Siwy pisze :a ty geju narsonie masz tak wszystko ladnie w tym swoim profilu, ze to forum i gw to cale twoje zycie

uFoQ
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: uFoQ » 21 wrz 2006, o 13:47

ja gram czasem agresywnym MM na RA, ale to moze dlatego ze mam zamilowanie do survivalu =] ]]

[discord ftw!]
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 21 wrz 2006, o 15:28

Pieprzycie głupoty ze sie tak wyraże^-^
Jeden od Skilli GW drugi od skilli WoW^-^
Jakby w WoW postacie byly mutli-klassowe i mialy po 300 skilli, to bym zrobił boga tbh. Ale co to kur(de) ma do rzeczy? WoW ma swoją mechnike i Gw ma swoją mechanike.
Jedna i druga wymaga"skilla" do gry i tyle. w GW mam skilo bojowych okolo 300 na postać w WoW około 13. Z czego jakies 6 to buffy, 2 to AoE a do nukowania wroga uzywa sie moze z 2-3. tbh. dalej nie wiem co to ma do rzeczy przy porównywaniu.

Jak chcecie porónywac to porównajcie świat, silnik, kod, fabułe, itp.
A mechnike działania systemu zostawcie w spokoju bo jeszcze sie dowiem że Quake działa na zasadachn DnD a W40k to to samo co SC..

PogromcaPL
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: PogromcaPL » 21 wrz 2006, o 15:46

BlackSephir napisał :Cs skillowy... z tego co widzialem to wiekszosc tych ktorzy zawsze zajmuja 1-sze miejsce w ranku kampi z awm i nie ma pojecia o tp

w GW mozna 8skilli naraz a Wowie nie ma ograniczena tam mysle....
bo gram w WoWa juz z 4miesiace ale teraz sie przezuce na GW :thumbsup:

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 21 wrz 2006, o 20:11

w wowie masz 12 skilli na pasek

a co do zbroi

Zbroja dużo daje w walce caster vs tank
Obrazek

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 22 wrz 2006, o 00:39

BlackSephir napisał :wybacz, gram w cs'a 4 fun...

Ja w ogóle ne gram i ne rozumiem co to ma do rzeczy?. Oglądam za to ważniejsze mecze. Ot taki bierny kibic ze mnie. I wypowiadam się bo widziałem ich dość sporo, najwidoczniej w przeciwieństwie do Ciebie.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2006, o 00:40 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 22 wrz 2006, o 01:42

gdyby porownac swiat z GW i Wow, hmm, kurde, trudno powiedziec, sa elementy za i tu i tu ale mimo wszystko dalbym swoj glos na Wowa. jesli chodzi o grafike to wiadomo GW.
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

Snaketail
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Snaketail » 22 wrz 2006, o 07:01

a ja tam wolę GW ;P WoW jakiś nudny mi się wydał... a jak już osiągnąłem 40 lvl to poprostu miałem go dosyć na całej linii... no i jak dotąd nie gram dalej bo jakoś mi się nie śpieszy wracać
The man with no life :)

Yellow
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 23 wrz 2006, o 20:23

BioOrc pisze :Ja jako Warrior - Tank używam na instancach do ok 10 umiejętności mimo, że na pasku mam ich znacznie więcej...

Prawda jest taka, że trudno płynnie używać większej ilości umiętności naraz, chyba że ma się trzecią rękę i drugą klawiaturę...
no... oczywiście można klikać... ale cóż to za szybkość reakcji
I'm never coming back
I'm never giving in
I'll never be the shine in your spit
I disconnect the act
I disconnect the dots
I disconnect the me in me

raist9
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: raist9 » 23 wrz 2006, o 20:23

OMG Zaglądam do tego toppica raz na miesiąc, i stwierdzam, że ludzie którzy tu się wypowiadają dalej nie mają dość porównywania GW i WOW. Czy to się naprawdę nigdy nie nudzi???
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 24 wrz 2006, o 10:12

raist9 pisze :OMG Zaglądam do tego toppica raz na miesiąc, i stwierdzam, że ludzie którzy tu się wypowiadają dalej nie mają dość porównywania GW i WOW. Czy to się naprawdę nigdy nie nudzi???

Ne.
Przyłącz się.
Mamy ciasteczka.

Yellow, WoW to ne zręcznościówka ~~.

Yellow
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 24 wrz 2006, o 11:05

GW też nie, ale refleks i szybkość korzystania z umiejętności się jednak przydaje :P
I'm never coming back
I'm never giving in
I disconnect the act
I disconnect the dots

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 24 wrz 2006, o 16:13

Yellow napisał :GW też nie, ale refleks i szybkość korzystania z umiejętności się jednak przydaje :P

I oczywiście refleks = skill Gracza?

Yellow
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 24 wrz 2006, o 18:29

nie

skill = reflekt + umiejętne wykorzystanie przewagi jaką lepszy refleks daje + szybka i dobra ocena sytuacji + dobre podejmowanie decyzji
I'm never coming back
I'm never giving in
I disconnect the act
I disconnect the dots

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 24 wrz 2006, o 23:23

A ne uważasz, że bez szybkiego kliknięcia w klawisz, gra miałaby bardziej taktyczny charakter i w konsekwencji wymagała więcej skilla?

Yellow
Awatar użytkownika

World of Warcraft

Post autor: Yellow » 24 wrz 2006, o 23:48

nie... bo jak dla mnie skill to pojęcie płynne. Gdyby gra stała się bardziej taktyczna, to skillem dla danej gry nazywalibyśmy po prostu inne czynności. Nie wymagałaby go ani mniej, ani więcej.

Można rzec, że nawet tetris wymaga skilla
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2006, o 23:50 przez Yellow, łącznie zmieniany 1 raz
I'm never coming back
I'm never giving in
I disconnect the act
I disconnect the dots

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe