World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 2 paź 2006, o 18:00

Selv pisze :Lol, parodiuje sie cos popularnego/znanego, nie koniecznie dobrego. Na tym polega parodia, wysmiewa sie ZNANE ogolne rzeczy.
Rozumiem, ze wg Ciebie BioORC kaczynscy i rzad jest taki dobry ze az go wysmiewaja?
Pomysl zanim cos napiszesz.

PS: mentalnosc graczy w wowie jest widoczna przez ilosc epikow w aliance ktorzy chodza na tereny dla 20-35 i morduja graczy.

PS2: ilosc skilla wiedzy do grania w wowa jest nieporownywalnie mniejsza do wiedzy potrzebnej w GW.

PS3: elementy zrecznosciowe w Wowie, to tylko w erze albo u rouge, nie ma unikow, nie ma sidestepow, bo w wowie to nie dziala. Strzaly, czary po prostu zakrecaja za uciekajaca postacia :) Bo w wowie zaklecie sie rzuca tak: cast/shot-test na teksture w lini prostej-test na zasieg-interakcja z graczem. Nie ma X, Y ktore maja wspolrzedne gracza w chwili strzalu i oberwania pociskiem ;) Skill to glownie klapanie klawiszy i nie mowicie ze tak nie jest, bo moja panna ktora NIE przyklada sie do gry, zyskuje ogrom punktow na BG czy z latwoscia pokonuje nawet czerwonych graczy na world pvp (gra warlockiem, undead).

PS4: emenenty strategii, taktyki sa na tyle mocno okrojone , ze rownaja sie praktycznie 0.

PS5: brak kontr na kazda klase sprawiaja, ze walki przypominaja papier kamien nozyce, bez zmiany rezultatu (chyba ze walczymi przeciw cieniasowi).

Ad1. Nie to nie znaczy, że rząd jest dobry... ale nie można na wszystko patrzeć z jednej perspektywy.
Ad2. W WoW chociaż istnieje taka możliwość (zabijanie Low Lvl) ale zgadza się na to każdy kto zaczyna grać na servie PvP. Gdyby ludzie tego nie lubili te servy już dawno by znikły. Z kolei w GW jedyna interakcja PvP to Areny... 0% Outdoor-u.
Ad3. No nie wiem... ilość klas, talentów, itemów, kombinacji w WoW jest baaaarrrrddddzzzooo duża i porównywalna z tymi w GW (nie wiem jak z dodatkiem bo go nie posiadam)
Ad4. Po co mi elementy zręcznościowe w MMORPG? To nie Mario ani nawet CS żeby skakać. Tu liczą się "rzuty" na odpowiednie atrybuty.
Ad5. Szczegulnie na WSG, AB czy High-End Instancach... pomyśl zanim coś napiszesz.
Obrazek
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 2 paź 2006, o 18:34

PS2: ilosc skilla wiedzy do grania w wowa jest nieporownywalnie mniejsza do wiedzy potrzebnej w GW.

Kolejny GW-Maniak który WoW widział u kumpla przez ramie. Ew. pograł pare dni i myśli że wie. Nie widziałeś End-Game to nie mów. Tyle.

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 2 paź 2006, o 22:09

@UP
Dac Ci jelopie fotki jak trzymam Wowa w lapie, czy moze fotke ze mam acc oplacone?
Zauwazylem jedno, ciecie ktore nie maja argumentow pisza w stylu: "kolejny zyx ktory gry nie widzial" chociaz nie wiedza nic i racji nie maja. Wowa mam, nawet konto active. Gratz za sensowne +1

Patras: Ty nie rozumiesz czegos, czlowieku, wez sie zastanow co piszesz. Jaka masz kontre na cursy warlocka jak grasz wariorem?
A jaka masz kontre na niewidke?
A moze masz kontre pulapki lowcy?

Uzywanie chetach przy takich walkach to juz jest cos innego niz posiadanie KONTRY na dane zagrania.
Ilosc hordy kilujaca nuby jest nieporownywalnie mniejsza niz ally, i to w 70% sa durni paladyni.

Kombinacje talentow, przedmiotow itp, to takze cos innego niz taktyka.
Ostatnio zmieniony 2 paź 2006, o 22:14 przez Selv, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 2 paź 2006, o 22:31

Nie musisz ^-^
Gralem w jedno i w drugie.
Jedno i drugie wymaga tyle samo skilla i umiejetnosci. Tylko ze inaczej ukierunkowane.
I pisanie ze GW jest bardziej skillowe niż WoW poprostu dla mnie jest glupie. To tak jakby pisać ze brydz wymaga wiecej skilla niz szachy (albo na odwrót).

Taktyka jest dopiero przy team vs team. A nie przy duelach.

A ja napisze ze WoW wymaga wiecej skilla niż GW. No co równie sensowne jak to co napisales poprzednio :P

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 2 paź 2006, o 22:40

Nie, nie brydz i szachy, ale jak warcaby i szachy.

EDIT:
Mnie troszke bawi, ze jak napisze czlowiek o jakiejs grze cokolwiek, zaraz leca glosy "nieprawda, to jest, i to duuuuzo, jestes nub i o tym nie wiesz i w ogole nie grales w te gre, a nawet jej nie widziales i nie masz komputera".
A czy to zle ze tak jest?
Tak tej grze jes dobrze ;)
Jakby wszystko bylo tak, jak niektorzy pisza, to wow==gw
A tak przeciez NIE jest, bo to cos zupelnie innego.
Ostatnio zmieniony 3 paź 2006, o 01:32 przez Selv, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

BlackSephir
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: BlackSephir » 3 paź 2006, o 01:07

Dla rozluznienia atmosfery...
Co wyczytalem w komentarzach pewnego filmiku na you tube

wada Gw

Snarfnarful (3 months ago)
P.S. you cant even jump in this game lol

i riposta

voidseeker (3 months ago)
u can jump
u type /jump

:D czego to ludzie nie wymysla zeby udowodnic ze Gw/WoW jest lepsze >_>
Siwy pisze :a ty geju narsonie masz tak wszystko ladnie w tym swoim profilu, ze to forum i gw to cale twoje zycie

Thorin Steelshield
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Thorin Steelshield » 3 paź 2006, o 08:27

no brak skakania w GW troche głupi jest :P

Ale też to że podczas ataku mieczem lub toporem musisz sie zatrzymać

i to jest bardzo głupie
bo na arenach często są tacy co zaczynają biegać i tak biegają pół godziny :P
Obrazek

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 3 paź 2006, o 09:38

Czy ja wiem, jak osobiscie zajmuje sie walka bronia biala tak jeszcze nigdy nie podskakiwalem podczas sparingu/na turnieju. Co do PVE to moze w 3 czy 4 miejsach pomyslalem, fajnei by bylo przeskoczyc cos ale potem umysl juz nie podsuwal takich pomyslow ;)
Gdyby postac atakowala w biegu, byloby tak jak wowie, gdzie bez snarow nie uciekniesz. Bezsensu, z taktycznego punktu widzenia.
GW pozwala jednak kazdej klasie wziasc spowalniacze wiec nie widze problemu ;)
Wystarczy wsiasc jeden, albo jeden przyspieszac i problem znika :o

Swoja droga, ktos wie czemu twinkowanie stalo sie tak cholernie popularne na bg?
Ostatnio zmieniony 3 paź 2006, o 09:40 przez Selv, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Patras
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Patras » 3 paź 2006, o 11:26

Swoja droga, ktos wie czemu twinkowanie stalo sie tak cholernie popularne na bg?

Takie rzeczy to tylko w aliance ;d
btw. wie ktos, czy Might of Menethil dropi z Kel'Thuzada czy dopiero w bc? Bo skin i staty ma wrecz boooooskie.
Ostatnio zmieniony 3 paź 2006, o 11:27 przez Patras, łącznie zmieniany 1 raz
ten użytkownik nie zna regulaminu

/\ KTO TO ZROBIL?!

cziter: niszczyciel *kliklaklok* sygnatur

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 3 paź 2006, o 14:14

Czesc, chcialem zapytac odnosnie paski skilli w WOW. Kupilem juz troche skilli i jeden pasek mi nie starcza na umieszczenie wszystkich. Wiem ze mozna tam miec chyba 6 paskow, ale nie wiem czy moge miec na ekranie np.2 na raz. Pytam, poniewaz widzialem screenshoty na ktorych ludzie mieli po kilka paskow na ekranie w jednym czasie. pozdro
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 3 paź 2006, o 14:45

Patras pisze :Takie rzeczy to tylko w aliance ;d
btw. wie ktos, czy Might of Menethil dropi z Kel'Thuzada czy dopiero w bc? Bo skin i staty ma wrecz boooooskie.

A dropi dropi... http://www.thottbot.com/?i=53961

GloriaVictis pisze :Czesc, chcialem zapytac odnosnie paski skilli w WOW. Kupilem juz troche skilli i jeden pasek mi nie starcza na umieszczenie wszystkich. Wiem ze mozna tam miec chyba 6 paskow, ale nie wiem czy moge miec na ekranie np.2 na raz. Pytam, poniewaz widzialem screenshoty na ktorych ludzie mieli po kilka paskow na ekranie w jednym czasie. pozdro

Można mieć ich kilka naraz.
Ostatnio zmieniony 3 paź 2006, o 14:46 przez BioOrc, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 3 paź 2006, o 15:09

Zawsze było ^-^
Tylko musiales grac na jakims nowszym serwerze. Na starszych ludzie nie maja co z kasa robic to robia twinki ^-^

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 3 paź 2006, o 15:29

hmm, a w jaki sposob moge zrobic abym na ekranei mial np. 2 paski? o to w sumie chcialem zapytac :) co to jest twinkowanie btw?
link do mojego profilu
GloriaVictis

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 3 paź 2006, o 16:11

Twink to taki zajefajny pomysl aby postaci na na przyklad 29, 39, 49 wsadzic najlepsze mozliwe niebieskie/fioletowe przedmioty jakie sie da zdobyc i wszystko umagicznic do +15.
W efekcie powstaje postac okolo 2x silniejsza od innej na takim samym poziomie ;)
Wszystko przez przeklete cross bg. Przedtem sobie gralem na low serwerze i wszystko bylo, takie cacy ;) Chociaz jak dawno tmeu gralem na BL to wcale twinkow nie bylo az tak duzo. Teraz to jakies 30-40% graczy. Po 23 nawet chyba wiecej :P I tak juz ludziom sie przejadaja bg, po wyjsciu latki np: 30 ws, potem 20, 15, teraz wieczorami (szczytowanie ;P) 10.
I w sumie racja, kiedys, 1-2 walki na 2-3h, teraz ile wlezie :P

Dodatkowe skillbary mozna po prostu wlaczyc w opcjach, interface options-> skillbars.
Jak dalej brakuje to sie zglos ;P
Ostatnio zmieniony 3 paź 2006, o 16:12 przez Selv, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 3 paź 2006, o 16:35

ok, dzieki, potem sprobuje, teraz serwery sa wylaczone w zwiazku z przygotowaniami do Burning Crusade, eh, co to jest low server?
link do mojego profilu
GloriaVictis

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 3 paź 2006, o 17:50

wtf? Jakimi przygotowaniami. Mi sie wydawalo ze jutro zwykly maintance (a US ma dzisiaj..)

Nawet sie normlanie zalogować moge. Gdzie te wyłączone serwery ? :D
Ostatnio zmieniony 3 paź 2006, o 17:52 przez iniside, łącznie zmieniany 1 raz

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 3 paź 2006, o 18:43

normalnymi, nie moge sie zalogowac eh :/ gnomeregan Down. ja mieszkam w Nowym Jorku tak sie sklada ze to w USA i serwery sa wylaczone. ... wuzz inside...
Ostatnio zmieniony 3 paź 2006, o 18:44 przez GloriaVictis, łącznie zmieniany 1 raz
link do mojego profilu
GloriaVictis

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 4 paź 2006, o 13:42

GloriaVictis pisze :hmm, a w jaki sposob moge zrobic abym na ekranei mial np. 2 paski? o to w sumie chcialem zapytac :)

paski blizzarda suxx :P
wykorzystaj jakiegos moda do action barow, bedziesz mogl robic z nimi co chcesz ;)

Ja mam discorda - ssie troche wiecej pamieci ...ale imo jest "najladniejszy" Wymaga chyba najwiecej pracy jesli chodzi o ustawienie wszystkiego ale efekty sa rewelacyjne.
www.discordmods.com (strona lezy od przedwczoraj :( )

Jesli szukasz czegos "lzejszego" to moge polecic:
Bartender2
http://www.matts-hosting.com/addons/root/t...nder2-12919.zip
Leciutki modzik pisany pod Ace2 - bardzo wychwalany.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 4 paź 2006, o 14:29

nie sciagam zadnych modow do wszystkich gier w ktore gram :) a zwlaszcza do wowa. juz ustawilem sobie w interface options, dzieki za pomoc. hej!
link do mojego profilu
GloriaVictis

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 4 paź 2006, o 15:25

GloriaVictis pisze :nie sciagam zadnych modow do wszystkich gier w ktore gram :) a zwlaszcza do wowa. juz ustawilem sobie w interface options, dzieki za pomoc. hej!

????
WoW to jedyna gra ktora daje mozliwosc instalowania modow. Dlaczego z tego nie korzystac skora niektore sa naprawde rewelacyjne ??

ale ... Twoja wola - jak chcesz to sie mecz z blizzardowskim UI :P
ja tam mowie mu zdecydowanie NIE i korzystam z szerokiej oferty modow ... do wszystkiego co sie da w wow'ie :P

a tak btw - to ile hp maja moby ktore aktualnie bijesz i jaki loot z nich podniosles ?, w jakiej lokacji jestes a gdzie jest gosc ktorego szukasz ?, gdzie to rosl ten dreamfoil ktorego to wczoraj znalazles :P
a moze wiesz jaki threat generujesz bijac jakiegos bossa i jak blisko jestes tankow i kiedy zlapiesz aggro ... a wogole "kto ma aggro ?" :P
Mody FTW :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe