World of Warcraft

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 4 paź 2006, o 16:25

Helvete napisał :WoW to jedyna gra ktora daje mozliwosc instalowania modow.

WTF? A co z takimi grami jak TES: Morrowind, TES: Oblivion, Neverwinter Nights i wiele innych, które również oferują instalowanie modów? Ehhh klapki na oczach fanów WoW-a wyzierają z każdej strony. :]
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

iniside
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: iniside » 4 paź 2006, o 17:41

GloriaVictis pisze :normalnymi, nie moge sie zalogowac eh :/ gnomeregan Down. ja mieszkam w Nowym Jorku tak sie sklada ze to w USA i serwery sa wylaczone. ... wuzz inside...

US ma maintance we Wtorki. Ale to zwykly Maintance i w US zawsze konczy sie punktualnie.

Przygotowania do TBC to beda moze za jakis miesiac albo dwa.

GloriaVictis
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: GloriaVictis » 4 paź 2006, o 18:10

hmm, Helvete, no nie mam pojecia, rozumiem co moga dac boty :) ale, satysfakcja jest dla mnie wazna. np. wczoraj szukalem Mountainera w Loch Modan, zajelo mi to 2 godziny, odkrylem ze w Dvarwen District jest metro hehe, po tym jak go odnalazlem- satysfakcja i zadowolenie :) FEAR rocks!!
Gnomeregan- Human Warlock lv 70
link do mojego profilu
GloriaVictis

xboxlive: maciekroman

zapraszam do wspolnej gry w gears of war, call of duty 4

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 4 paź 2006, o 18:50

GloriaVictis pisze :hmm, Helvete, no nie mam pojecia, rozumiem co moga dac boty :) ale, satysfakcja jest dla mnie wazna. np. wczoraj szukalem Mountainera w Loch Modan, zajelo mi to 2 godziny, odkrylem ze w Dvarwen District jest metro hehe, po tym jak go odnalazlem- satysfakcja i zadowolenie :) FEAR rocks!!

mod=!bot
bot to coś co sprawia, że program sam za Ciebie biega
mod (a konkretniej addon) to coś co sprawia, że otrzymujesz dodatkowe info, ewentualnie zmienia wygląd interfejsu/itp.
boty są zabrobione, addony jak najbardziej NE są, wiele Graczy WoW-a z nich korzysta, bo umilają grę, wiesz np. ile zajmie Ci jeszcze grindowania do upa itd.

zoba skrina: http://img512.imageshack.us/img512/7770/wo...06024125px3.jpg
widzę, że jesteś lockiem, to powinieneś docenić moda dominatrix i innych addonów (polecam na start titan panel, informant, atlas) ~~

thottbot.com zna odpowiedzi na wszystkie zagadki typu "gdzie kończy się quest" ~~
Ostatnio zmieniony 4 paź 2006, o 18:57 przez sinned, łącznie zmieniany 1 raz

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 4 paź 2006, o 20:37

haha, helv teh addon addict :D

no ale ja niestety tez nie umialbym juz grac z default-owym UI ^^

Love, life and liberty, Hate, death and captivity
Like a stain of starless darkness, across the canvas of space

Mardragg lvl 70 Rogue, Argent Dawn
http://ctprofiles.net/949771

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Serwer GW2: [EU] Blacktide

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 5 paź 2006, o 08:58

Pajonk pisze :WTF? A co z takimi grami jak TES: Morrowind, TES: Oblivion, Neverwinter Nights i wiele innych, które również oferują instalowanie modów? Ehhh klapki na oczach fanów WoW-a wyzierają z każdej strony. :]

WTF ? grales kiedys w NwN i WoW ?? dla Ciebie mod do Nwn i mody do wowa to samo ?
Wiesz wogole na czym polegaja mody do WoWa ? moze troche lektury by sie przydalo ?
www.wowinterface.com
www.curse-gaming.com
http://ui.worldofwar.net

Klapki na oczach ignorantow wyzieraja z kazdej strony :]
Nie jestem fanem wowa bo za stary jestem zeby na cos sikac z podniety, po prostu sobie gram.
Mody - czy moze powinienem to nazwac Addony do Warcrafta to nie boty. [dysk :/ ]World of Warcraft/Interface ... i zobaczcie sobie jaki masz tam folder defaultowo utworzony przez blizzarda ... Addons ????
Bot to bot, addon to addon - strworzone sa po to, zeby pomagac grac ale i zminic wyglad gry a nie po to zeby postac sama moby bila.

@Sinned - zdecydownie jedynym slusznym modem dla locka jest Necrosis LDC. Wyp....... Titan Panel i wrzuc sobie Fubar, Wyp..... Atlasa i wrzuc sobie Alpha map + Atlas loot enchanced :) no i zmien te Unit Framesy .... sa okrutne :)

@Teh Mard, jak tam leci ? Ja nawet zaczalem pvp grac :P Stone Guard. Kosze ally z nieukrywana satysfakcja rysujaca sie na mojej twarzy :twisted:
Nef padl we wtorek, az zrobilismy wielka fete w Ogri. Nemesis set 3/8 i ciagle rosnie ;)
For The Horde !!!!!!!!!!

Pajonk
Awatar użytkownika
Charr Shaman

World of Warcraft

Post autor: Pajonk » 5 paź 2006, o 09:06

Helvete jeszcze raz napiszę, bo widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem tego co sam napisałeś przychodzi Ci z trudem.
Helvete napisał :WoW to jedyna gra ktora daje mozliwosc instalowania modow.

Podkreśliłem Ci tę głupotę, którą walnąłeś - może teraz skumasz o co mi chodzi. Ehhh - i kogo nazywasz ignorantem? ;)
Co do tego co odpisałeś: doskonale zdaję sobie sprawę, że mod do WoW i NWN to nie to samo, ale... WoW nie jest jedyną grą, do której można instalować mody, a według Ciebie niestety tak. :P

Edit do poniższego
Nie ma to jak nieumijętność przyznania się do błędu + próba obrażania (flame`owania) rozmówcy, gdy nie ma się argumentów do udowodnienia swojej racji. Żyj sobie w świecie złudzeń, że WoW to jedyna gra do której można instalować mody. ;)
Sam sobie kupuj CDA - ja szmatławców nie czytuję. :P
Ostatnio zmieniony 5 paź 2006, o 09:35 przez Pajonk, łącznie zmieniany 1 raz
Mnie tutaj "nie ma" i nigdy już nie wrócę, aby się udzielać! Analfabeci macie pole do popisu! ;P
Loguję się tylko od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy ktoś miał jaja, aby wreszcie usunąć moje konto. Niestety widzę, że Cziter to łoś i najwyraźniej go to przerasta. Ehhhh. :/

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 5 paź 2006, o 09:13

Pajonk pisze :Helvete jeszcze raz napiszę, bo widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem tego co sam napisałeś przychodzi Ci z trudem.

Podkreśliłem Ci tę głupotę, którą walnąłeś - może teraz skumasz o co mi chodzi. Ehhh - i kogo nazywasz ignorantem? ;)
Co do tego co odpisałeś: doskonale zdaję sobie sprawę, że mod do WoW i NWN to nie to samo, ale... WoW nie jest jedyną grą, do której można instalować mody, a według Ciebie niestety tak. :P

lol gosu
dla Ciebie mod do nwn = mod do wow - niech tak zostanie w Twoim malutkim swiatku.
Lapiesz mnie za slowko chociaz swietnie wiedziales o co chodzi. Ale zeby zrozumiec mojego posta potrzebna jest minimum jedna szara komorka.
ogolnie to /ignore bo szkoda mojego cennego czasu w pracy na Ciebie.
a ty lec po CDA~~
Jesli masz jakies uwagi to prosze o PM (na ktory i tak nie odpowiem pewnie) bo nie jestem zwolennikiem durnego flame z takimi osobami jak Ty.

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 5 paź 2006, o 09:36

grats @ ubicie nefa, i gl w aq / naxx >.<

my dopiero do niego podchodzimy, meczymy sie z phase 1 chwilowo :P - ale mielismy 2 proby dopiero >.<

w pvp dociagnalem do rank 10 i stwierdzilem ze dalej juz mi sie nie chce, gram tylko zeby zachowac znizke za sierzanta :P

jesli dobrze pamietam siedzisz na wildhammerze - pozdrow bonewolf'a, kshyka, blackfist'a i tassar'a ^^;;.

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 5 paź 2006, o 09:51

spoko, dzis pozdrawiam !! no i .............. nie wiem jak ci to powiedziec mard ... hmmm
Brakuje rogali u nas w gildii :P - z Twoim sprzetem i znajomosciami (ja :P ) masz dosc dobra pozycje starowa w raid grupie :P

Ja pvp przestalem jak exalted peklo na AV i jak off-handa sobie kupilem :P PvP w wowie ssie wiec dalem sobie spokoj.

Nef padl przy 3 podejsciu. Jesli mam cos radzic - 2 mt na jedno wejscie, 2 mt na drugie. 1 namierzacz celu na jedno wejscie + 1 namierzacz na drugie i full dps na te cele. No i najwazniejsze - flaski. HP dla warkow, supreme power dla magow, lockow, mana dla priestow, druidow. My na flaskach go probujemy.
Mam ~+450 dmg i z flaska +150 = to juz jest cos. Jesli odpalicie wszyscy flaski przed nefem - mysle ze 1 faza do pojechania lekko.

Nef sie pojawia i zaczynaja sie class calle - Hunterom zainstalujcie mody do zmieniania broni - bo hunterowy class call moze ich zupelnie wylaczyc z gry jesli zniszczy im bronie. Ogolnie druga faza jest lajtowa jesli znacie class calle. Ale ........... jak sie pojawia konstrukty :P To najwazniejsze 10 sekund walki, ktore dalismy rade przejsc dopiero ostatnio.

Ogolnie, nie jest ten Nef taki straszny jak sie wydawal, ale latwy tez nie jest. Ale chyba bardziej boje sie Time Lapsa na Chromie niz kolejnego podejscia do Nefka.
Ostatnio zmieniony 5 paź 2006, o 09:52 przez Helvete, łącznie zmieniany 1 raz

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 5 paź 2006, o 10:01

probowalismy na 2 sposoby, tak jak mowisz i drugi z "hot boxem" - zebrac wszystkie addy na kwadracie przed tronem i aoe-fest. w sumie rezultat podobny, zobaczymy co szefostwo zadecyduje :P

co do phase 2 i 3 - wiemy i jestesmy przygotowani (oby :D ), problem jest na razie z przetrwaniem fali addow, ale dojdziemy do tego ^^

chroma z time lapsem i ignite flesh ( w teorii najgorsza kombinacja do dostania ) pojechalismy w sumie bez problemow ostatnim razem (na 3% jakims cudem padly oba tanki i byl nerwowy nuke, ale zdarzylismy :P ) to z nefem tez damy rade :P

na transfer nie ma szans :P nie zamienilbym swojej gildii na zadna inna raid grupe, nawet gdyby tamci farmili naxx :P naprawde rewelacyjnych ludzi mozna w tej grze spotkac ^^

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 5 paź 2006, o 10:08

Mowie Ci, wykosztujcie sie troche i uzbrojcie sie w potiony dla kazdej z klas - spell power, mana, hp - i pojdzie juz o wiele lepiej. Nie wiem jak u Was ale u nas jedynym problemem jest Black Lotus - ale i to mozna sobie zafundowac raz na jakis czas. Na ostatnim podejsciu na 4 proby 4 razy Nef wyladowal (a polowa raidu "zapomniala" o flaskach :P ) Ogolnie itemy do Chroma --> Nef. Trzeba troche poczesac BWL i sie "dozbroic" i widac ogromna roznice przy podejsciu do Nefka.

Tak jak u nas chlopaki wyliczyli jest okolo 7-10 sekund na kazdego mobka, jak sie przeciagnie ---> wipe :twisted:
Ostatnio zmieniony 5 paź 2006, o 10:08 przez Helvete, łącznie zmieniany 1 raz

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 5 paź 2006, o 10:58

W sumie, gram rogalem, jak gralem d00dem to mialem jakies tam UI zaimontowane, pod ace. Rogalem jednak, tak czlowiek mysli: po co to komu?
Jak tak patrze na UI niektorych klass, modach robiacych naprawde duzo, to tak mysle. Gdzie miejsce na zabawe w wowa? :P
A gdzie miejsce na skill? ;)
Obrazek

Helvete
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

World of Warcraft

Post autor: Helvete » 5 paź 2006, o 11:05

Selv pisze :W sumie, gram rogalem, jak gralem d00dem to mialem jakies tam UI zaimontowane, pod ace. Rogalem jednak, tak czlowiek mysli: po co to komu?
Jak tak patrze na UI niektorych klass, modach robiacych naprawde duzo, to tak mysle. Gdzie miejsce na zabawe w wowa? :P
A gdzie miejsce na skill? ;)

True, mody typu "lazy [klasa]" graja niemalze za Ciebie. Makra w nich zrobione po jednym kliku odpalaja polowe skilli jakie masz :P - ale nikt nie zmusza do ich instalowania i przy stresujacej sytuacji na szczescie nie pomysla one za Ciebie.
A z drugiej strony, gdybym nie wiedzial za ile sekund konczy mi sie banish - troche lipa :(
No i milym dodatkiem jest mozliwosc zupelniej zmiany orginalnego UI pod swoje "estetyczne" potrzeby.

Selv
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: Selv » 5 paź 2006, o 11:18

W sumie, w makra bawilem sie tylko d00dem i tam troszke kaplanem, jako ze gram z kobieta to porobilem makra dla nas dwoje.
/Target ona
/cast healing

/target ja
/cast healing

i tyle, inuf mi bylo ulatwien :/
Teraz rogalem to nawet pojecia nie mam gdzie moge makro zrobic? :P
Wszystko klepie recznie ale przynajmniej durne aliance nie ma szans. Takie tlumoki tam graja ze ostatnio moj malutki rogalek (33) i moja malutka panna (warlock 33) pokonalismy sami dr00da na 33, w miedzy czasie przylecialo 2 palladynow na 35, jeden dostawal feary blindy, gauge a drugi padl ;) )
Potem przylecial 42 pal i tlukli nas razem z tym 35 ktory jednak wkrotce padl, jak fear wchodzil na 42, niestety, przylecial jeszcze jakis lowca znienacka i padlismy ;(
Pal na 42 mial juz tylko pol zycia, 0 many i wykozystana banke :]
Wszystko to na zielono-niebieskich (questy) przedmiotach.
Drugi raz juz nie atakowali, tylko wybierali przypadkiem droge prowadzaca w druga strone. Takie cos to tylko na Burning Blade, ktory ma pier. down od wczoraj.

EDIT: aaa ,wiem jakie mam makro na rogalu! Niezbedne do grania z moja panna, po prostu muss.
/target ona
/kiss

:) ))
Gra z wlasna kobieta wyglada tak inaczej niz z jakimis gildiami czy cos ;) Ot, mamy taki relaks po pracy ;) 0 stresu (chyba ze w kolko nas ubila 60pal). O dziwo , jakos sie dala przekonac do undeadow :)
Ostatnio zmieniony 5 paź 2006, o 11:28 przez Selv, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 5 paź 2006, o 15:14

grajac rogue nie potrzeba makr ... sam mam 2 ulatwiacze - leniwy jestem :P

1) self bandage macro bez zmiany celu
2) jesli sie da to "riposte" jesli nie to "sinister strike" + jesli nie atakuje celu wlacza sie autoattack. uzywane tylko w raidach bo w pvp lepiej czasem wylaczyc autoattack.

co do modow ... mody monitorujace czas stunow, cooldowny, hud, discord mody ( duzo ladniejsze niz blizzUI). tak jak napisal helv - lazy x to najgorszy syf jaki mogli napisac, w koncu albo gramy albo mozemy sobie rownie dobrze jakis film odpalic zamiast wowa ;p

sinned
Awatar użytkownika
Jade Armor

World of Warcraft

Post autor: sinned » 5 paź 2006, o 18:57

Helvete napisał :
@Sinned - zdecydownie jedynym slusznym modem dla locka jest Necrosis LDC. Wyp....... Titan Panel i wrzuc sobie Fubar, Wyp..... Atlasa i wrzuc sobie Alpha map + Atlas loot enchanced :) no i zmien te Unit Framesy .... sa okrutne :)

Fubar mi się ne podoba, a necrosis jest kijowe, znacznie gorzej się sprawuje niż dominatrix.

mard
Awatar użytkownika
Hydra

World of Warcraft

Post autor: mard » 5 paź 2006, o 20:08

fubar jest "lzejszy" niz titan i mozna zainstalowac skin dzieki ktoremu wyglada dokladnie tak samo. na lock modach sie nie znam :P

BioOrc
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

World of Warcraft

Post autor: BioOrc » 5 paź 2006, o 20:11

Zmienie trochę temat. Widzieliście ten odcinek South Park o WoW-ie? Jest świetny :) nie zjechali samego WoW-a (choć ze slangu nieco się nabijali) ale pewną grupę graczy marnujących dla niego całe życie. Odcinek mi się bardzo podobał, a mimo tego, że był o WoW był też bardzo South Parkowy.
Obrazek
Obrazek

I Patras I
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

World of Warcraft

Post autor: I Patras I » 5 paź 2006, o 20:14

Hmm, masz jakis link do niego?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry komputerowe