S4 League

Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Bart Death
Awatar użytkownika
Jade Armor

S4 League

Post autor: Bart Death » 28 gru 2008, o 04:16

Opis z forum s4 league forum

S4league to dynamiczny shooter sieciowy w perspektywie TPP (widzimy postać zza jej pleców), który aktualnie znajduje się w fazie open beta, co znaczy, że już wszyscy możemy w nią grać, lecz nie jest to jeszcze wersja finalna, lecz bez obaw, po zakończeniu bety gra nadal będzie bezpłatna.

Teraz kilka słów o rozgrywce. Jest ona dynamiczna, nie ma tu podziału na odradzanie po rundzie, odradzamy się co parę sekund(bodajże 7, ale nie dam sobie głowy uciąć ), na razie mamy dwa tryby rozgrywki + kilka map dla każdego z nich, w oby gramy w drużynach 2vs2, 3vs3, 4vs4, 5vs5 lub 6vs6.

Pierwszy tryb to klasyczny team deathmatch, gdzie wygrywa drużyna która uzyska wymaganą liczbę punktów, lub po upływie wyznaczonego czasu gry, zdobędzie więcej punktów.

Drugi tym jest już trochę bardziej oryginalny, przypomina amerykański football, tzn mamy coś w rodzaju piłki i dwie bramki, jak dla mnie to cud, miód i orzeszki .

Teraz kilka słów o grafice, no cóż na początku mnie trochę odrzuciły klimaty anime, ale z czasem daje za to plusa, tzn świetne pasuje do grafiki map, która zresztą wygląda co najmniej przyzwoicie, audio również jest OK.

Do tego mamy 6różnych skilli (można wykupić wszystkie, ale podczas meczu używamy tylko jednego, ten z kolei wybieramy przed meczem), oraz 11 broni, w tym 2 miecze, przyrząd do leczenia naszych współtowarzyszy oraz działko wolno stojące, oczywiście każdą z nich trzeba wykupić (za wirtualną kasę z meczy, zadań i lvlupów ofc ), jednak przed tym możemy zrobić na nią licencję, co daje nam 5 godzin gry wybraną bronią bez opłat za nią.
Broń trzeba naprawiać, podobnie zresztą jak wykupione przez nas stroje.

Oczywiście po zakończeniu bety, można się spodziewać nowych map, skilli i broni.

Jak zacząć swoją przygodę opisałem tu:

Jak zagrać - www.s4.ownd.pl
Instalatorka waży trochę ponad 300mb więc można spróbować smile.gif

Zapraszam również ja forum s4 league forum , jak na razie pustki bo dopiero co założone, ale znajdziecie tam miedzy innymi:

- Opis Broni
- Sterowanie
- Ogólne info o grze
- Levele
- Opis Skilli
- Jak zagrać

Zapraszam chętnych do gry!

(Jak taki temat był to przepraszam i usuwam ten ;) )
Obrazek
Obrazek
Speak softly and carry a big gun.
Gdy rozłożysz mechanikę mmo na czynniki proste okaże się że granie nie ma sensu...

Spooklevski
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

S4 League

Post autor: Spooklevski » 28 gru 2008, o 11:43

Toż to mangowe! ~~

V To szczelaj dalej...
Ostatnio zmieniony 28 gru 2008, o 12:04 przez Spooklevski, łącznie zmieniany 1 raz

Bart Death
Awatar użytkownika
Jade Armor

S4 League

Post autor: Bart Death » 28 gru 2008, o 11:57

e tam mangowe ale za to fajnie się szczela do ludzi :D
Obrazek
Obrazek
Gdy rozłożysz mechanikę mmo na czynniki proste okaże się że granie nie ma sensu...

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

S4 League

Post autor: Settra » 28 gru 2008, o 19:25

Dla mnie to taki duzo gorszy Gunz.
Obrazek

VerTeX
Awatar użytkownika
Hydra

S4 League

Post autor: VerTeX » 28 gru 2008, o 21:40

Nom fajna giera ale wciry dostales jak byles przeciwko mnie. jak niewiesz o kogo chodzi to mam nick Vertex-Piotrek ;P

Bart Death
Awatar użytkownika
Jade Armor

S4 League

Post autor: Bart Death » 28 gru 2008, o 22:39

Ja? Wciry? Chyba było odwrotnie ;)
No ja wiem że nie jest to gierka która ma zapewniać wrażenia estetyczne czy coś w ten deseń tylko ma dawać sporo zabawy ;)
Obrazek
Obrazek

Milosh
Awatar użytkownika
Hydra

S4 League

Post autor: Milosh » 29 gru 2008, o 11:34

Dzisiaj zainstalowalem gierke. Nawet spoko ;)
Tylko mam jeden problem. Jak gralem pierwszy raz to wszystko bylo ok, ale po 10 minutach, w srodku meczu, pojawil mi sie napis "connectton error" (albo cos w tym stylu ;P ) i gra sie wylaczyla. Potem znowu wlaczylem, pogralem 10 minut i ta sama sytuacja. Za 3 razem loguje sie, pojawia sie napis "connecting" i na tym sie konczy, nic wiecej sie nie dzieje.
Czy moze mi ktos pomoc w rozwiazaniu tej sprawy ;)
Obrazek

poopmachine
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

S4 League

Post autor: poopmachine » 29 gru 2008, o 12:48

Imo lepsze od Gunza ;] mniej bugów przede wszystkim, no i grafika może uboga, ale oko cieszy. Grałem jeszcze na becie alaplaya... jakoś mocno mnie nie wciągnęło... ale Cannonade srogo owni cyce. Polecam gierce, niezły zjadacz czasu :rolleyes:

Usunięty.
Awatar użytkownika
Burning Titan

S4 League

Post autor: Usunięty. » 29 gru 2008, o 17:03

A kto mi powie czym sa AP i jak je zdobyc? o_O
Ostatnio zmieniony 29 gru 2008, o 17:04 przez Usunięty., łącznie zmieniany 1 raz

Bart Death
Awatar użytkownika
Jade Armor

S4 League

Post autor: Bart Death » 29 gru 2008, o 21:53

Zapewne PayPal jest potrzebny albo karta kredytowa i pewnie je się zdobywa na stronie producenta...

EDIT: z FAQ:
How can I buy "alaplayaPoints(AP)"?
Solution
At alaplaya, you can pay with one of the following Payment Methods:

-Credit Card
-Debit Balance
-Bank Transfer
-Pay Safe Card
-Mobile Payment
Ostatnio zmieniony 29 gru 2008, o 22:08 przez Bart Death, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Obrazek

Usunięty.
Awatar użytkownika
Burning Titan

S4 League

Post autor: Usunięty. » 10 sty 2009, o 17:56

pfffff... Teraz mają jakieś 'problemy z Database', przy naprawie itemków pokazało, że będzie kosztować 3k. Repair. Pojawił sie komunikat - błąd. Gra sie wyłączyła. Wcieło całą kase (20k..).

Bart Death
Awatar użytkownika
Jade Armor

S4 League

Post autor: Bart Death » 10 sty 2009, o 22:06

tak to jest z darmowymi grami xD
Obrazek
Obrazek

Usunięty.
Awatar użytkownika
Burning Titan

S4 League

Post autor: Usunięty. » 8 lut 2009, o 09:27

Ktoś w to jeszcze gra? :P Naszła mnie dziś ochota, a tu *zad* : "Network Connection Fail". Woot? Strona Alaplaya też wisi, możecie sie zalogować, czy to tylko ja?

Khemlish
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

S4 League

Post autor: Khemlish » 17 lip 2009, o 01:59

Grają i to sporo, ale po pierwsze miło mi wszystkich przywitać :D
Co do Gry to tutaj podam naszą stronkę Sword of Dragon Soul jest to klan ludzi grających w s4. Na stronie jest jednocześnie forum a na nim wiele informacji o grze.
Nie musicie być w klanie aby mieć do nich dostęp :D Także serdecznie zapraszam.

Jeżeli ktoś z załogi uzna link za spam to nich to edytuje tak aby było dobrze dla wszystkich graczy s4 :)
Pozdrawiam

Olcia_Derw
Awatar użytkownika
Hydra

S4 League

Post autor: Olcia_Derw » 17 lip 2009, o 07:00

<<< Gram od omg dlugo ^^ Mialem 30 lvl ale mnie zbanowali za hacki ;P Naszczęscie juz nie dzialaja wiec nic mnie nie kusi
Zrobilem nowe konto i mam juz lvl 19 ^^ Pisac jak chcecie zagrac ;P

a tutaj macie moj filmik z s4 ;P I nie oceniajcie mnie bo ja jestem amatorem ;) to moj 2 film no i dopiero sie ucze ;d
http://www.youtube.com/watch?v=JxlMBtBruTw
Milosh pisze :Dzisiaj zainstalowalem gierke. Nawet spoko ;)
Tylko mam jeden problem. Jak gralem pierwszy raz to wszystko bylo ok, ale po 10 minutach, w srodku meczu, pojawil mi sie napis "connectton error" (albo cos w tym stylu ;P ) i gra sie wylaczyla. Potem znowu wlaczylem, pogralem 10 minut i ta sama sytuacja. Za 3 razem loguje sie, pojawia sie napis "connecting" i na tym sie konczy, nic wiecej sie nie dzieje.
Czy moze mi ktos pomoc w rozwiazaniu tej sprawy ;)

Miloshu ^^ Nie raz tak miałem. Twoje konto zostało zbugowane. Nie wiem jak to się dzieje, ale nowe konto załatwi sprawę ^^

A jak ktoś chce to moge odsprzedać konto lvl 18 (3 bronie, w tym ta nowa i skill anchor)

Edit: omg dopiero teraz zauważylem że khemishi zrobił tutaj konto O.o jak ty pało nawet nie wiesz co to jest Guild Wars.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2009, o 07:07 przez Olcia_Derw, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

metalage
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

S4 League

Post autor: metalage » 8 sie 2009, o 09:21

Kod: Zaznacz cały
Edit: omg dopiero teraz zauważylem że khemishi zrobił tutaj konto O.o jak ty pało nawet nie wiesz co to jest Guild Wars.
owned :D

Jak byście szukali polaków do wspólnej gry w S4League.
To zapraszam na serwis i forum score-clan.
http://www.score-service.wu.pl/
http://www.score-forum.wu.pl/
Na forum jest możliwość uzyskania pomocy w grze.
Znajdziecie tam wiele osób, co mogą wam pomóc z trikami .
Nawet jeżeli nie dostaniecie się do score-clan.
To będziecie mogli zapisać się do polskiego turnieju FTF.
W którym uczestniczy spora ilość polaków.
Gra się w nim na swordy 1on1 w DM.

Sune-ku
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

S4 League

Post autor: Sune-ku » 12 gru 2009, o 20:01

Gra ktoś w to jeszcze??
Chikai ga hakanaku toketeku yarusenai yoru ni hibiku
Surechigau hoshi no sadame ga mune utsu
Hate shinai sora no mimoto de kodou wo kasaneta bokura
Koraeta namida no hate niwa nani ga aru

hipolymerr
Awatar użytkownika
Hydra

S4 League

Post autor: hipolymerr » 13 gru 2009, o 08:47

Czasem jeszcze odpale. Taka dobra gierka na odstresowanie(chociaż mocno mnie zdenerwowała, zabierając mi mojego smg A(czy jakoś tak. Ten żółty pistolecik, w chyba najlepszej wersji), który miał być na zawsze ;( )
Thaia Lightbringer pisze :pokazcie ze macie jaja i zrobcie DoA w 50 minut czy UW w 20 za pierwszym razem czy drugim - jesli nie - prosze o zaprzestanie pier******* bo g**** wiecie i w d**** byliscie

Obrazek
Obrazek

Sune-ku
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

S4 League

Post autor: Sune-ku » 13 gru 2009, o 17:55

Mam problem chłopaki i potrzebuje pomocy
Po wybraniu servera wyskakuje mi taki napis Connection With Game Server Terminated
co robić??
Ostatnio zmieniony 13 gru 2009, o 17:56 przez Sune-ku, łącznie zmieniany 1 raz
Chikai ga hakanaku toketeku yarusenai yoru ni hibiku
Surechigau hoshi no sadame ga mune utsu
Hate shinai sora no mimoto de kodou wo kasaneta bokura
Koraeta namida no hate niwa nani ga aru

Tajemniczy Lowca Pl
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

S4 League

Post autor: Tajemniczy Lowca Pl » 13 gru 2009, o 21:31

Mam problem jak mam juz instalke na kompie to nie moge jej uruchomic. Pomozcie