BATTLEFIELD 1

Battlefield w klimatach WW1
Jeśli chcesz pogadać o różnych grach, a może nie wiesz co zrobić w jednej z nich, to tutaj masz do tego święte prawo.

Moderator: Moderatorzy OT

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

BATTLEFIELD 1

Post autor: Hyper Chan » 6 maja 2016, o 23:50

Zapowiedziano dziś nowego battlefielda! Tym razem przyjdzie nam zmierzyć się w klimatach nawiązujących do I wojny światowej. Zainteresowanie tytułem jest całkiem spore, a samą relację na twitchu oglądało ponad 450tys osób.

Ja osobiście cieszę się, że cofnęli się z tematyką wstecz, bo już przejadły mi się futurystyczne CODy, titan falle itp. Kosmos czy tam przyszłość to nie moja bajka, więc fajnie będzie pograć w coś takiego! A premiera już/dopiero 21 października. A Wy jak myślicie, zapowiada się hit czy kit?

BATTLEFIELD 1
Obrazek

sorhed
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

BATTLEFIELD 1

Post autor: sorhed » 7 maja 2016, o 22:55

Ja grałem w multi u konkurencji czyli w Call of Duty i Call of Duty 2. Później wyszedł wałek z trzecią częścią na PC a późniejsze przejście serii CoD i BF w "modern battle" i moje rozgoszczenie się w świecie Guild Warsa spowodowało, że ostatecznie pożegnałem się ze strzelaninkami sieciowymi (a skill był :oops: ). Kto wie, może gdyby nie to moja przygoda z Guild Warsem zakończyła by się po pół roku :)

Co do BF1 i osadzenia gry w WWI - dla mnie bomba, Zeppeliny rzondzom! ;). Jakoś nie podchodzą mi gry tego typu z "nowszych czasów" wojna Wietnamska to dla mnie max. A trailer hmm no cóż wszystkie trailery z BF wgniatają w ziemię. A co do pytanie "hit czy kit" - hej przecież to Battlefield :worship:

edit
https://www.youtube.com/watch?v=3tfimeu ... e=youtu.be :D
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, o 21:41 przez sorhed, łącznie zmieniany 1 raz

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

BATTLEFIELD 1

Post autor: DawYd » 30 sie 2016, o 20:13

Jak ktoś wcześniej zapisał się do "insiderów" (emailowa subskrypcja) to powinien odebrać dziś klucz na origin do bety BF1. Można pobierać, a od północy grać.
God Walking Amongst Mere Mortals

Hyper Chan
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gandara

BATTLEFIELD 1

Post autor: Hyper Chan » 7 wrz 2016, o 09:28

I jak wrażenia po kilku dniach gry?

Jak dla mnie jak na betę to nie jest źle, ale jeszcze mega dużo mają do zrobienia/poprawienia.
Optymalizacja nie najgorsza, ale kilkukrotnie zaliczałem jakieś krótkie, nagłe spadki fps do poziomu 5-10, przy normalnej grze na high z ~100klatkami (w porywach do 160) na niezbyt mocnej karcie i procku (GeForce GTX 760 2gb, Intel Core i5-4440 3,1GHz, 8gb ram).
IMO największym problemem tej bety jest ilość snajperów ;o Może to akurat przez takie otwarte i wręcz stworzone do kampienia mapy, ale coś powinni nad tym pomyśleć, bo jak na razie są oni zbyt OP w stosunku do innych klas. To już w bf3 i 4 bardziej to zbalansowane było.

Na dzień dzisiejszy lepszą opcją jest kupienie bf:hardline w jakiejś promocji za 15zł (co chwile na origin), który pomimo wielu negatywnych opinii w necie naprawdę dużo frajdy potrafi dostarczyć z gry :thumbup: Ale poczekamy, zobaczymy ;)
Obrazek

DawYd
Awatar użytkownika
Jade Armor

BATTLEFIELD 1

Post autor: DawYd » 18 wrz 2016, o 09:08

Grało się fajnie, ale nie wiem czy kupię w pierwszym terminie, podobnie jak BF4 (do jutra są wszystkie dodatki BF4 na origin za darmo). Trochę czołgi wymiatają pole bitwy, a jest dość mało sposobow na ich eliminowanie.
Na alfie innej mapce nie było tyle snajp, może po prostu ta pustynia synajska taką ma specyfikę ;)
God Walking Amongst Mere Mortals

PostTen post został usunięty przez Visek 20 sty 2017, o 16:58.

Wróć do Gry komputerowe