Aiwe.eu [RolePlay / Raid / PvP]

Dział dla gildii szukających nowych graczy.

Moderatorzy: Moderatorzy Piaskownicy, Moderatorzy PvE

Regulamin forum
  1. Każda gildia może tutaj założyć jeden temat, związany tylko i wyłącznie z naborem.

  2. Każdy gracz ma prawo złożyć swoją ofertę przystąpienia do gildii w zbiorczym temacie "Szukam Gildii".

  3. Forum Nabory to nie jest miejsce na OffTopic ani dyskusje na temat gildii. Proszę o tym pamiętać. Wszelkie niepotrzebne pogaduchy będą kasowane. Dyskusje na temat gildii należy prowadzić w dziale o w/w nazwie.

  4. Użytkownicy, którzy swoim zachowaniem prowokują bądź obrażają gildie, bądź graczy szukających gildii będą banowani czasowo bądź permanentnie.

  5. Podczas polecania i nie-polecania obowiązuje "zasada trzech zdań". Wszelkie posty łamiące ta zasadę będą karane usunięciem i/lub ostrzeżeniem.

  6. Negatywne komentarze w stosunku do gildii są dozwolone, pod warunkiem, że wypowiedź zostanie poparta jakimikolwiek dowodami i będzie konstruktywną krytyką a nie zachętą do flameu. Interpretacja tej zasady należy do moderatorów.

  7. Podbić (BUMPnąć) temat można co 48 godzin. Służy do tego specjalny guzik widoczny dla założyciela tematu.

  8. Po zakończeniu rekrutacji prosimy napisać o tym w temacie naborów.
Xar
Awatar użytkownika
Jade Armor
 
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna

Aiwe.eu [RolePlay / Raid / PvP]

Post autor: Xar » 12 lis 2016, o 12:52

Obrazek
Aiwe.eu powstało 21 czerwca 2011 roku w World of Warcraft, gdzie spędziliśmy trochę czasu, jednak przed premierą Guild Wars 2 podjęliśmy decyzję o przeniesieniu gildii do właśnie tej gry. Nasza społeczność liczy +-60 osób - czyli nie jakoś drastycznie dużo, ale też nie za mało. Nie jesteśmy masówką. Zależy nam na tym, żeby w gildii panowała przyjemna atmosfera. Tworzymy paczkę, która trzyma się razem i lubi ze sobą spędzać czas. Odkąd twórcy gry wprowadzili MegaSerwery, gildia nie jest już przypisana do żadnego konkretnego świata, także jesteśmy otwarci na graczy pochodzących z różnych serwerów. Mamy aktywne forum i własny serwer ts3.

Obrazek
ROLEPLAY - Dbamy o to, żeby nasza rozgrywka fabularna była wysokiej jakości, poza tym trzymamy się lore GW2. Organizujemy w grze duże, jak i małe wydarzenia RP, nie brakuje też luźnych spotkań. Mamy PBFa, którego znajdziecie na forum w dziale "Clima", a i zdarza się, że prowadzimy sesje głosowe.
Nagrania wideo wprowadzające w klimat, bądź zapowiadające jakieś wydarzenia: "Nasze miasto", "Starprowler", "Tajemnicza Klepsydra", "Patologia Instytucji",


RAIDY - Korzystamy z odpowiednio skonfigurowango gildyjnego "Raid Organizera" dostosowanego do realiów GW2, gdzie odbywają się zapisy na nadchodzące wypady. Nie zamykamy się na stałe grupy - każda zweryfikowana przez nas osoba ma prawo wziąć udział w raidzie.
Trochę nagrań video: VG 6MAN, Matthias 6 MAN, Xera, Deimos, Cairn CM, Mursaat, Sabetha, Slothasor, Keep Construct, Gorseval

PVP - Posiadamy prywatny serwer, ćwiczymy w naszym gronie, organizujemy gildyjne turnieje (2v2, 1v1), gramy mecze rankingowe. Mamy graczy na różnym poziomie - od niskich dywizji po legendarną. Nie raz też zajmowaliśmy wysokie miejsca w rankingu gildii: top5, top25.
Nagrania video 5v5/GvG: LINK DO YT

Obrazek
Bezkonfliktowości. Odpowiedniego zachowania - nie tolerujemy obrażania innych graczy. Reprezentowania naszej gildii. Aktywności w minimum w jednej z dostępnych u nas sekcji, czyli: RolePlay / Raid / PvP. Aczkolwiek naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się udzielać w dwóch albo nawet trzech.
Poza sekcjami, które stawiają na endgame, gramy też oczywiście praktycznie wszystko inne, co oferuje GW2.


Zainteresowany/a? Rekrutujemy na stronie: Aiwe.eu
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, o 11:43 przez Xar, łącznie zmieniany 146 razy

Xar
Awatar użytkownika
Jade Armor
 
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna

Aiwe.eu [RolePlay / Raid / PvP]

Post autor: Xar » 21 paź 2017, o 12:37

AIWE - 2017 - PATH OF FIRE
Obrazek

Aktualne zdjęcie gildiii


Ostatnio przesunięty w górę 21 paź 2017, o 12:37 przez: Xar.


Wróć do NaboryKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron