Screeny

Dyskusje na temat trybu PvE.

Moderatorzy: Moderatorzy PvE, Moderatorzy PvP

Endrjuu
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Screeny

Post autor: Endrjuu » 22 sie 2010, o 14:12

^zgadzam się całkowicie.

Ile razy będziecie jeszcze płakać na tymi cyferkami?! :yawn:

Thaia
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Screeny

Post autor: Thaia » 22 sie 2010, o 14:38

Liczby = Aion, WoW, L2, Silkroad, Metin, inne koreańskie siekańce - przeżyje, ale nie mogę powiedzieć że jestem zachwycony.

Atrybuty = życie wywodzi się z Siły która przychodzi co 1lvl

W tym momencie stwierdzam że GW2 to singleplayerowy "eRPeG". Nienawidzę tego systemu.

Dodatkowe staty w broniach/Armorach = rozbudowane insignie z Gw

BULLSHIT i mogą sobie z tym *tralalula* o ile...
Ktoś wie coś na temat tego, czy będzie się dało zrobić broń z maksymalnymi statami najlepszą dla danej postaci? (w "Jedynce" da się nawet najbardziej crapowaty Sword zupgreadować tak, że ma staty High Enda. Różnią się tylko skinem nie właściwościami - jeśli wiecie co mam na myśli.
Wielogodzinne bicie mobów żeby wypadł mi najlepszy Sword na dany level byłoby tak gargantuicznym failem... nie wspominając już o enchantowaniu weaponów - wiecie coś na ten temat? Bo jeśli jest... to mogą *tralalula* w podskokach.)

Crit chance odpowiada np Critiacl u Asska, strength u Warka, tyle że teraz Magowie też mogą kryty sadzić, w GW tego brakowało.

Wprowadzone ze względu na to że każda profesja może nosić bronie Melee. Logiczne - ale wolałem stary system kiedy Crity były zarezerwowane dla Assassina (tak, tak o Rangerze i Warku też pamiętam - tyle że im były te Crity na gówno potrzebne.)

Jak widać wszystko jest rozwiniętą formą z Gw, i bynajmniej nie jest kolejnym MMO z kilkoma innymi możliwościami. Tylko prawdziwym MMORPG z prawdziwego zdarzenia które rozwija pomysły z Gw którebyły ograniczone.

GW2 balansuje dla mnie na cienkiej krawędzi... i są już na granicy wytrzymałości dla takiego fanatyka GW jak ja. Lepiej żeby szybko zaczęli pokazywać stare, sprawdzone rozwiązania z GW (jak np. fakt że w GW1 profesje nie mogą wymieniać się armorami międzyklasowo. Cały czas boje się rozwiązania z L2 i Aiona kiedy te gówna wyglądają tak samo na wszystkich postaciach)

Niektóre rzeczy mi się podobają, niektóre nie - jak na razie jestem NEUTRALNY z lekką przewagą na NIE (o ile nie zaczną pokazywać starego, dobrego GW i nie przestaną sprzedawać się dla bandy dzieciaków które nawet nie grały w jedynke~~ będę dalej miał taki stosunek)

Wydaje mi się że przyjmują system: olejmy starych graczy - wiedzą że GW1 jest dobre to w GW2 z sentymentu też zagrają - a żeby się nie przeliczyli...
Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, o 14:49 przez Thaia, łącznie zmieniany 4 razy
Obrazek

Budo
Awatar użytkownika
Jade Armor

Screeny

Post autor: Budo » 22 sie 2010, o 14:50

Endrjuu napisał :Ile razy będziecie jeszcze płakać na tymi cyferkami?! :yawn:

Ja jeszcze parę razy będę.

btw zauważcie ubogie opisy skilli. W gw jest wszystko precyzyjnie, a tam taka bida jakby, mam nadzieję, że to robocze wersje, bo chciałbym, żeby wróciły dokładne opisy, żebym dokładnie wiedział co mam na pasku.
Obrazek

Trishia
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Trishia » 22 sie 2010, o 15:00

BULLSHIT i mogą sobie z tym *tralalula* o ile...
Ktoś wie coś na temat tego, czy będzie się dało zrobić broń z maksymalnymi statami najlepszą dla danej postaci? (w "Jedynce" da się nawet najbardziej crapowaty Sword zupgreadować tak, że ma staty High Enda. Różnią się tylko skinem nie właściwościami - jeśli wiecie co mam na myśli.
Wielogodzinne bicie mobów żeby wypadł mi najlepszy Sword na dany level byłoby tak gargantuicznym failem... nie wspominając już o enchantowaniu weaponów - wiecie coś na ten temat? Bo jeśli jest... to mogą *tralalula* w podskokach.)

W Gw2 będzie lepiej... tą samą broń co masz na pierwszym lvl, możesz na 80 upnąć tak by była tak samo dobra jak ta co dropnie na 80lvl ;]... Wepon/Armor scaling ftw... i tak bronie i armory nadal są tylko visualne, ale insignie to już epicka zmiana.

aha wiedział byś to gdybyś czytał wszystkie Wywiady (wiem jestem wredny :P )
Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, o 15:01 przez Trishia, łącznie zmieniany 1 raz

Anakin
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.

Screeny

Post autor: Anakin » 22 sie 2010, o 15:06

I'm not sure Trisha, ale czy oni nie mówili, że bronie nie będą skalowalne tylko hp i ene przy wchodzeniu na high/low lvl lokacje? Nie wydaje mi się, żeby był eq scaling. No i mam przeczucie (a one zawsze się sprawdzają, że jednak będzie raidowanie po najlepszy miecz z dungeona. Po prostu tak czuję :<
ew źródło please or it didn't happen

Trishia
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Trishia » 22 sie 2010, o 15:13

Wiem że w którymś Q & A Dev odpowiedział że nie będą zmuszali graczy do zmiany broni/pancerza, i będą one podnosić lvl wraz z graczem ( przykład: tak jak Hero w Gw)

Postaram się to znaleźć... ale trochę może to potrwać :frust:
Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, o 15:13 przez Trishia, łącznie zmieniany 1 raz

Sagad
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Screeny

Post autor: Sagad » 22 sie 2010, o 15:15

A co do tych "zablokowanych" atrybutów. Wydaje mi się że to nie jest blokada, bo nadal jest plusik tam przy tych szarych statach. Raczej to jest rozwiązanie jakie jest w grind-shit-china-mmo pod tytułem Allods. Tam twórcy zaznaczyli staty które są dobre dla postaci, które są mniej ważne, a których w ogóle lepiej nie rozwijać.
Obrazek

Adept
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Screeny

Post autor: Adept » 22 sie 2010, o 15:24

Anakin napisał :Odnośnie bogów nowy hint:
na stronie GuildMag znajduje się art http://www.guildmag.com/wp-content/uplo ... eneral.jpg
Przecież to Dhuum? Wypisz wymaluj, koleś kapturze z czaszkami na armie i zielona kosą!
Czyżby Bogowie byli tak naprawdę sługusami Smoków?
Primordus - Balth
Jormag- Grenth
Koncepcja szalona, ale jednak :D Może odnosi się tylko do 'byłych bogów' Dhuum, Mhenzis, Abbadon

Według mnie Zhaitan szukał nowych generałów, więc pomyślał sobie, że przyda mu się ktoś potężny i rządny zemsty, więc uwolnił Dhuuma dając mu nie małego upgrade'a, aby zemścił się na wszystkich którzy go na UW wykosili :D

MarcusFenix
Awatar użytkownika
Burning Titan

Screeny

Post autor: MarcusFenix » 22 sie 2010, o 16:07

Trishia napisał :ehh kolejny gracz ignorant :C

Po prostu nie lubię takich rozwiązań i miałem nadzieję na podobne do tych z gw1, a nie z WoW-a.
Trishia napisał :Liczby=kosmetyka.
Dla mnie bez znaczenia czy będzie 10dmg 200hp, czy 500dmg i 9k hp o ile te liczby nie urosną do dziesiątek.

Ale dla sporej liczby graczy to ma znaczenie. Mi takie rozwiązanie przeszkadza i kojarzy się z koreańskimi shitami typu. Metin.
Trishia napisał :Atrybuty= były już w Gw, tyle że w innej postaci Np.
W gw życie dochodziło stale co 1lvl
W gw2 życie wywodzi się z Siły która przychodzi co 1lVl

Łatwo będzie sobie popsuć postać tymbardziej, że nie wiadomo czy będzie można punkty odzyskać.
Trishia napisał :Dodatkowe staty w broniach/Armorach = rozbudowane insignie z Gw

Ciekawe tylko czy ta gra nie stanie się nagle item-based. A to, że postacie PvE nie będą nic traciły w PvP wydaje mi się jakieś takie naciągane. Jak niby to rozwiążą? Dadzą max staty, ale bez możliwości wsadzania run/modów itp(chyba, że sobie sam wcześniej wsadzisz na PvE)?
Lunar napisał :Bla bla bla bla. Co z was za banda malkontentów. Oceniać gierkę po nędznym demie z połową klas, 90% zablokowanego contentu i relacjach z 3 ręki. Nie chce mi się pisać tego co pisałem ale to streszczę. ANet chce spróbować zachować fanatyków GW i przyciągnąć graczy z innych MMO więc coś za coś.

Nie oceniam, mówię co mi się nie podoba. Zniechęca mnie to i odrzuca od gry. Ocenie jak zagram.
Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, o 16:09 przez MarcusFenix, łącznie zmieniany 1 raz

Quise
Awatar użytkownika
.: Administrator :.
.: Administrator :.

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Quise

Screeny

Post autor: Quise » 22 sie 2010, o 16:42

Nawet nie chce mi się czytać jak się tutaj kłócicie nad tymi bzdetami SCROLL DOWN!

Trishia
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Trishia » 22 sie 2010, o 17:01

Po prostu nie lubię takich rozwiązań i miałem nadzieję na podobne do tych z gw1, a nie z WoW-a

Po pierwsze to nie jest wymyślone przez WoW'a tylko prze ogólne pojęcie MMO( WoW nie jest i nigdy nie był ojcem/matką MMO). GW2 nie ma nic wspólnego z WoW'em.
Te rozwiązania są tymi z GW połączonymi z ogólną domeną MMO (nie WOW nie jest twórcą tych rozwiązań)

Ale dla sporej liczby graczy to ma znaczenie. Mi takie rozwiązanie przeszkadza i kojarzy się z koreańskimi shitami typu. Metin.

Duże liczby nie wpływają na to czy jest to koreańska sieczka/shit. Koreański shit/sieczka wzięła się nie z liczb, ale z niepotrzebnego i przymusowego Grindu, z zasadą ty jeden a ich setka i tak dalej, i tutaj liczby są tylko kosmetyką. Jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. WoW też ma duże liczby (taraz imo za duże) i nie jest to sieczka i bynajmniej nie była(chodź teraz w tą stronę idzie).

Łatwo będzie sobie popsuć postać tymbardziej, że nie wiadomo czy będzie można punkty odzyskać.

Jak najbardziej będzie można zmieniać traity, jak i statystyki.
Gw=atrybuty=przez co były nudne mety i copy/paste
Gw=Traitsy+atrybuty+bronie= Urozmaicenie buildów jak rozgrywki

Ciekawe tylko czy ta gra nie stanie się nagle item-based. A to, że postacie PvE nie będą nic traciły w PvP wydaje mi się jakieś takie naciągane. Jak niby to rozwiążą? Dadzą max staty, ale bez możliwości wsadzania run/modów itp(chyba, że sobie sam wcześniej wsadzisz na PvE)?

Raczej nie. Na razie wiadomo to że będą max bronie jak w Gw1. Postacie grające PvE wchodząć na PvP dostają max dmg bronie, max pancerz i wszystkie umiejętności( tu sprawa nie do końca wiadoma bo nie pokazali nic z PvP). Nie wiadomo jak będzie z Insigniamy. Na razię wiemy jak wyglądają i na jakie zasadzie będą się "Stackować" i można je przenosić miedzy brońmi/Pancerzami ale ich mechanika nie jest bliżej znana.

tomasso
Awatar użytkownika
Jade Armor

Screeny

Post autor: tomasso » 23 sie 2010, o 22:04

Trishia napisał :Na razie wiadomo to że będą max bronie jak w Gw1.

Możesz zalinkować, gdzie było o tym wspominane?

Trishia
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Trishia » 24 sie 2010, o 16:14

Szukaj Gl&Hf
http://www.guildwars2guru.com/forum/f-q ... t6480.html
Na dole są chyba rozpisane wszystkie wywiady.

Anakin
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Anakin » 24 sie 2010, o 16:59

Will gear be more important than it is in GW1?
Yes.

Czyli nawet jeżeli jest maxed to będą raidy na najlepszy miecz dodający +666 do *zaplumplum* a nie +665; gogogo tier7!
Ostatnio zmieniony 24 sie 2010, o 16:59 przez Anakin, łącznie zmieniany 1 raz

Anakin
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Anakin » 8 wrz 2010, o 18:42

Don't mind me double post:
But guys (& girlz), we got a map! [/ponglish]
http://a.imageshack.us/img829/3258/tyriaworldmap3.jpg

Troszkę przerażające jest to, ze Lokacja startowa dostępna w demie to ~1/4 całej Kryty ; o

@Lunar:
Najlepsza jaką na razie mamy. Poza tym daje ogólne "poczucie" o świecie. Który wydaje sie większy niż GWP, ale jednak troszeczkę 'mały'.

PS: Równie dobrze mógłbym zapytać "Ty to nazywasz zagadką?" w dzisiejszym GJL.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2010, o 21:44 przez Anakin, łącznie zmieniany 4 razy

Lunar
Awatar użytkownika
.: Cartographer :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Screeny

Post autor: Lunar » 8 wrz 2010, o 19:21

Ty to nazywasz mapą?
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Screeny

Post autor: tazer » 8 wrz 2010, o 22:50

nie no, fajne puzzle... :p
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Eld
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Underworld

Screeny

Post autor: Eld » 9 gru 2010, o 16:08

Mata tu ciekawego arta z http://kekai.weebly.com/:

Edit: O waw, rzeczywiście, nie ogarnąłem.
A Gandziol tatę ;/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio zmieniony 9 gru 2010, o 21:19 przez Eld, łącznie zmieniany 1 raz

Lunar
Awatar użytkownika

Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Screeny

Post autor: Lunar » 9 gru 2010, o 16:21

Maybe we will get a post from someone who is not a complete retard?
Art fajny ale czemu podsyłasz nam arta z Młotka 40k o ile ogarniam?
Obrazek
^ TO jest fajny art.
Obrazek

Lord_J@RO
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Underworld

Screeny

Post autor: Lord_J@RO » 19 sty 2011, o 21:51

Obrazek

Fajne, nie..?
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, o 21:55 przez Lord_J@RO, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do PvE