Screeny

Dyskusje na temat trybu PvE.

Moderatorzy: Moderatorzy PvE, Moderatorzy PvP

Holy^^
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Screeny

Post autor: Holy^^ » 12 lip 2010, o 23:53

To wina rodzicow ze kupuja takie gry i wina panstwa ze nic nie robia z takim 'lamaniem' prawa. No bo z jakiegos wzgledu te znaczki sa nie?

Assa Przeznaczenia
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Screeny

Post autor: Assa Przeznaczenia » 12 lip 2010, o 23:56

Holy^^ napisał :To wina rodzicow ze kupuja takie gry i wina panstwa ze nic nie robia z takim 'lamaniem' prawa. No bo z jakiegos wzgledu te znaczki sa nie?

Dokładnie ^^ No bo z jakiegos wzgledu te znaczki sa nie? :D

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Screeny

Post autor: tazer » 13 lip 2010, o 01:48

coz, nie generalizujcie :P w Polsce moze i nie jest to jakos super przestrzegane, natomiast ja kupowalem EotN w UK i chociaz mnie to troche rozbawilo, to na paragonie mialem adnotacje, ze moj wiek zostal potwierdzony powyzej 12 lat :p
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Duraximus Elto
Awatar użytkownika
Hydra

Nick w GW2: Duraximus Elto

Screeny

Post autor: Duraximus Elto » 13 lip 2010, o 01:54

Assa Przeznaczenia napisał :No może to zdanie jest prawdziwe
To bardziej dla rodziców, jeżeli kupują gre swoim dzieciom.
Ale co za rodzic kupi dziecku gre gdzie są potwory (Charr) i leje się krew :> (dziecko ma np.9-11 lat)

Kupi, kupi... Sam byłem świadkiem jak mamusia kupowała swojemu synkowi GTA, jakąś tam część... Dziecko miało może z 8-10 lat, nie wiem, ale +18, jak jest na pudełku nie miało na pewno :yawn:
Jak zobaczyłem tego screenaObrazek to myślałem że z paszczy tego moba zaraz wyjdzie druga, mniejsza, Alien, toćka w toćke.

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Screeny

Post autor: Rifky Rayn » 13 lip 2010, o 02:31

Duraximus Elto napisał :Sam byłem świadkiem jak mamusia kupowała swojemu synkowi GTA, jakąś tam część... Dziecko miało może z 8-10 lat, nie wiem, ale +18, jak jest na pudełku nie miało na pewno :yawn:

Aż się samo nasuwa...
Obrazek

Assa Przeznaczenia
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Screeny

Post autor: Assa Przeznaczenia » 13 lip 2010, o 03:03

Duraximus Elto napisał :
Assa Przeznaczenia napisał :No może to zdanie jest prawdziwe
To bardziej dla rodziców, jeżeli kupują gre swoim dzieciom.
Ale co za rodzic kupi dziecku gre gdzie są potwory (Charr) i leje się krew :> (dziecko ma np.9-11 lat)

Kupi, kupi... Sam byłem świadkiem jak mamusia kupowała swojemu synkowi GTA, jakąś tam część... Dziecko miało może z 8-10 lat, nie wiem, ale +18, jak jest na pudełku nie miało na pewno :yawn:
Jak zobaczyłem tego screenaObrazek to myślałem że z paszczy tego moba zaraz wyjdzie druga, mniejsza, Alien, toćka w toćke.

A to nie czasem nowy AvP :xd: ?

Greth
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Screeny

Post autor: Greth » 13 lip 2010, o 07:49

Duraximus Elto napisał :Jak zobaczyłem tego screena to myślałem że z paszczy tego moba zaraz wyjdzie druga, mniejsza, Alien, toćka w toćke.

W którym miejscu Ci to przypomina Aliena? Jak na moje oko to już prędzej predator. ;)

Obrazek
Obrazek

Assa Przeznaczenia
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Screeny

Post autor: Assa Przeznaczenia » 13 lip 2010, o 14:28

Ale mu taki stworek z języka wychodzi :D

Obrazek Obrazek
Zobacz sobie paszcze u nich :D
Tak przy okazji, my tutaj nie mamy gadać o screenach z Guild Łorsa 2 ? ;)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, o 14:30 przez Assa Przeznaczenia, łącznie zmieniany 1 raz

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Screeny

Post autor: Samug » 13 lip 2010, o 15:30

To po cholerę wrzucasz z Obcego?

Ładna grafika, screeny są ok, ale daliby już jakiś gameplay, a nie tylko skille :/
[VcY]

Duraximus Elto
Awatar użytkownika
Hydra

Screeny

Post autor: Duraximus Elto » 14 lip 2010, o 03:01

Greth napisał :
Duraximus Elto napisał :Jak zobaczyłem tego screena to myślałem że z paszczy tego moba zaraz wyjdzie druga, mniejsza, Alien, toćka w toćke.

W którym miejscu Ci to przypomina Aliena? Jak na moje oko to już prędzej predator. ;)

Sylwetką trochę ;)
Bardziej bazowałem na filmach z 80-90 lat niż na AvP nowych, ale predzia też przypomina odrobinę, głównie z paszczy.
Już nie offtopuje :P
Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, o 03:03 przez Duraximus Elto, łącznie zmieniany 3 razy

Budo
Awatar użytkownika
Jade Armor

Screeny

Post autor: Budo » 14 lip 2010, o 15:54

Holy^^ napisał :To wina rodzicow ze kupuja takie gry i wina panstwa ze nic nie robia z takim 'lamaniem' prawa. No bo z jakiegos wzgledu te znaczki sa nie?

U nas nie ma nakazu trzymania się pegów. To tylko taka wskazówka. Wina leży po stronie rodziców.
Obrazek

Grizzly.
Awatar użytkownika
Hydra

Screeny

Post autor: Grizzly. » 14 lip 2010, o 16:10

Budo napisał :
U nas nie ma nakazu trzymania się pegów. To tylko taka wskazówka. Wina leży po stronie rodziców.

jednak w niektórych punktach sprzedaży obowiązują .
z miesiąc temu byłem z dwunastoletnim kuzynem w empiku, chciał GTA 4 , przy kasie
zapytali czy to dla niego , i myślę, że gdybym nie zaprzeczył, nie sprzedaliby mu .

Thaia
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Thaia » 16 lip 2010, o 19:28

Obrazek
Tyria z czasów obecnych i z przyszłości - jak widać mapa jest trochę wypaczona, ale w sumie to tylko koncept.
(w lewym, górnym rogu jest "lupa" - można sobie powiększyć)
Zwróćcie uwagę na to, że Oka Północy i Świątyni nie ma na tej mapie... W takim razie - przyjdzie nam już nie zobaczyć osiągnięć przodków w HoM?
Ostatnio zmieniony 16 lip 2010, o 19:33 przez Thaia, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

Holy^^
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Screeny

Post autor: Holy^^ » 16 lip 2010, o 19:38

Co bardziej mnie zastanawia to nornowie, na mapie mozna odroznic miasta zaznaczone jako trojkaty w kolkach sa to stolice. Rata Sum - wiadomo asurowie,the grove - sylvari,divinity reach - ludzie,black citadel - charry, tylko co robia nornowie w nothern shiverpeaks skad sie tam znalezli?^^

Thaia
Awatar użytkownika

Screeny

Post autor: Thaia » 16 lip 2010, o 19:42

Driven south by the dragon Jormag, their culture in tatters, the norn now hunt among the abandoned dwarven forts of the Shiverpeaks and as far afield as Kryta. New norn homesteads and totem lodges are spread across the high peaks and in snowy valleys of the Shiverpeaks.
Obrazek

Budo
Awatar użytkownika
Jade Armor

Screeny

Post autor: Budo » 16 lip 2010, o 19:57

Na pustyni chyba powódź mieli. Ogólnie, jeśli taka mapa będzie w dwójce, to jestem na tak- wygląda spoko.
Obrazek

Assa Przeznaczenia
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Screeny

Post autor: Assa Przeznaczenia » 17 lip 2010, o 00:14

Budo napisał :Na pustyni chyba powódź mieli. Ogólnie, jeśli taka mapa będzie w dwójce, to jestem na tak- wygląda spoko.

Czy ja wiem czy powódź , skąd ruiny orr się tam wzieły o.O musiało pięknie morze wysuszyć ;o a Kryta jak zniekształcona Polska wygląda :shock:
Ostatnio zmieniony 17 lip 2010, o 00:14 przez Assa Przeznaczenia, łącznie zmieniany 1 raz

Kehen
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Screeny

Post autor: Kehen » 17 lip 2010, o 00:52

Oni chyba epokę lodowcową mieli czy inny kataklizm, że im tak ubyło/przybyło nowych... miejsc.
Obrazek

Duraximus Elto
Awatar użytkownika
Hydra

Screeny

Post autor: Duraximus Elto » 17 lip 2010, o 02:23

Assa Przeznaczenia napisał :
Budo napisał :Na pustyni chyba powódź mieli. Ogólnie, jeśli taka mapa będzie w dwójce, to jestem na tak- wygląda spoko.

Czy ja wiem czy powódź , skąd ruiny orr się tam wzieły o.O musiało pięknie morze wysuszyć

Wylać chłopie, wylać, Zhaitan mówi ci coś?
Ostatnio zmieniony 17 lip 2010, o 02:24 przez Duraximus Elto, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Anakin
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.
.: Redaktor :.

Screeny

Post autor: Anakin » 17 lip 2010, o 08:26

Thaia Lightbringer pisze :http://images40.fotosik.pl/311/26a763bd44cadee5.jpg
Tyria z czasów obecnych i z przyszłości - jak widać mapa jest trochę wypaczona, ale w sumie to tylko koncept.
(w lewym, górnym rogu jest "lupa" - można sobie powiększyć)
Zwróćcie uwagę na to, że Oka Północy i Świątyni nie ma na tej mapie... W takim razie - przyjdzie nam już nie zobaczyć osiągnięć przodków w HoM?

Tutaj jest troszkę lepiej dopasowana i niestety niższej rozdzielczości ;) Praktycznie wszystko się nakłada i w ciekawy sposób widać zmiany w świecie i 'ciekawostki' np Pęknięcie stworzone przez Grothmara (Krata-coś) kończy się idealnie w Dragon's Lair.
Obrazek

Co do HoM to albo mapa gry będzie szersza, albo HoM będzie instancja do której będziemy przenoszenie z jakiegoś miejsca w grze - Asura Gates? Z siedzimy Zakonu? Pożyjemy zobaczymy ;)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2010, o 08:27 przez Anakin, łącznie zmieniany 1 raz

PoprzedniaNastępna

Wróć do PvE