Tak więc podsumujmy

Dyskusje na temat trybu PvE.

Moderatorzy: Moderatorzy PvE, Moderatorzy PvP

Aranis
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Tak więc podsumujmy

Post autor: Aranis » 30 gru 2011, o 20:12

tazer napisał:a ja nadal nie wiem jak ktos chce skakac, plywac i slizgac sie na samej myszce :P
ten unik pewnie bedzie sie dalo przyciskajac przycisk na UI ale srsly, nie lepiej zrobic dwuklik na WSAD? przeciez to jest w *pietruszka* wygodniejsze, mamy dodatkowo pare pierwszych skilli w zasiegu koniuszkow palcow, zmiane broni, no ludzie! bedziecie sie kaleczyc sama myszka

Może się mylę ale, dyskusja jest chyba o mouse-turningu, a nie poruszaniu się TYLKO za pomocą myszki. 8-)
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Tak więc podsumujmy

Post autor: tazer » 30 gru 2011, o 20:33

to ja juz nic nie wiem :huh: ale moze, jestem dzis braindead
w kazdym razie, oby wszystkim bylo dobrze
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kuu
Awatar użytkownika

Tak więc podsumujmy

Post autor: Kuu » 30 cze 2012, o 09:28

Mam prośbę do all którzy mają FB proszę dać "Lubię To" i ewentualnie jakiś komentarz pod wpisem dotyczącym polonizacja GW2 wpis od Tomek na http://www.facebook.com/GuildWars2 (dowiedziałem się że support gw2 powiedział że im więcej będzie tym temat zostanie bardziej nagłośniony i ludzie od tłumaczeń szybciej tym się zajmą)

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Tak więc podsumujmy

Post autor: Samug » 30 cze 2012, o 10:05

A więc, zaczyna się...
[VcY]

Thaia
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Tak więc podsumujmy

Post autor: Thaia » 30 cze 2012, o 10:07

Dobre tłumaczenie, albo wcale. A patrząc z perspektywy GW1 - wcale, dlatego nie kliknę. Przykro mi.
Obrazek

krokos
Awatar użytkownika
Jade Armor

Tak więc podsumujmy

Post autor: krokos » 30 cze 2012, o 10:08

Duchowe miecze, elitarne wydarzenia (?), 100 ostrzy...znowu? Nieee, dzięki..
Obrazek

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Tak więc podsumujmy

Post autor: Samug » 30 cze 2012, o 10:15

krokos napisał :Duchowe miecze, elitarne wydarzenia (?), 100 ostrzy...znowu? Nieee, dzięki..

Bardziej mnie martwią takie rzeczy jak Charzooka ^^
[VcY]

Kraven
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Tak więc podsumujmy

Post autor: Kraven » 30 cze 2012, o 11:27

Samug napisał :Bardziej mnie martwią takie rzeczy jak Charzooka ^^

Ja bym poszedł w stronę "Popielcówki" ale to brzmi bardziej jak bimber a nie wielka giwera.

Xal
Awatar użytkownika
Burning Titan

Tak więc podsumujmy

Post autor: Xal » 30 cze 2012, o 11:47

Kuu pisze :Mam prośbę do all którzy mają FB proszę dać...

XD
Ostatnio zmieniony 30 cze 2012, o 11:48 przez Xal, łącznie zmieniany 1 raz

.Vader.
Awatar użytkownika
Jade Armor

Serwer GW2: [EU] Desolation

Tak więc podsumujmy

Post autor: .Vader. » 30 cze 2012, o 12:29

Kraven napisał :

Ja bym poszedł w stronę "Popielcówki" ale to brzmi bardziej jak bimber a nie wielka giwera.

this

Anakin
Awatar użytkownika
.: Redaktor :.

Tak więc podsumujmy

Post autor: Anakin » 30 cze 2012, o 12:43

.Vader. napisał :
Kraven napisał :

this

A czemu by nie zostawić w oryginalne "charrzooka", przecież w grach funkcjonuje nazwa "bazooka", więc nie widzę problemu. ;) Ew. "Wyrzutnia rakiet charrów" - najwierniej, choć nie oddaje istoty rzeczy. :D

Plutonka
Awatar użytkownika
.: Biedna Artystka :.
.: Biedna Artystka :.

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade

Tak więc podsumujmy

Post autor: Plutonka » 30 cze 2012, o 12:48

Anakin napisał :
.Vader. napisał :
Kraven napisał :

this

A czemu by nie zostawić w oryginalne "charrzooka", przecież w grach funkcjonuje nazwa "bazooka", więc nie widzę problemu. ;) Ew. "Wyrzutnia rakiet charrów" - najwierniej, choć nie oddaje istoty rzeczy. :D

Charrmata :D
Obrazek

krokos
Awatar użytkownika
Jade Armor

Tak więc podsumujmy

Post autor: krokos » 30 cze 2012, o 13:04

Plutonka napisała :
Anakin napisał :
.Vader. napisał :
Kraven napisał :

this

Charrmata :D

Albo charraubica :D
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Tak więc podsumujmy

Post autor: Makonde » 30 cze 2012, o 13:29

poprawcie mnie, ale nie ma przymusu gry w ojczystym języku. malkontenci dalej mogą grać w EN. jestem za polonizacją

Kisuro
Awatar użytkownika

Tak więc podsumujmy

Post autor: Kisuro » 30 cze 2012, o 13:34

Makonde napisał :poprawcie mnie, ale nie ma przymusu gry w ojczystym języku. malkontenci dalej mogą grać w EN. jestem za polonizacją

To. Naprawdę nie rozumiem, skąd to oburzenie na polonizację akurat w tym przypadku. Głupio jest mi sięgać po argument "jak się komuś nie podoba, niech nie używa", ale w ty przypadku to akurat argument dobry. Jeżeli będzie możliwość swobodnego wyboru między językami, to co za różnica?
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Tak więc podsumujmy

Post autor: tazer » 30 cze 2012, o 14:56

Kisuro napisał :
Makonde napisał :poprawcie mnie, ale nie ma przymusu gry w ojczystym języku. malkontenci dalej mogą grać w EN. jestem za polonizacją

To. Naprawdę nie rozumiem, skąd to oburzenie na polonizację akurat w tym przypadku. Głupio jest mi sięgać po argument "jak się komuś nie podoba, niech nie używa", ale w ty przypadku to akurat argument dobry. Jeżeli będzie możliwość swobodnego wyboru między językami, to co za różnica?

temat byl walkowany ze sto razy w stu tematach, naprawde chcecie ponownie rozpetac te czcza dyskusje... ?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kisuro
Awatar użytkownika

Tak więc podsumujmy

Post autor: Kisuro » 30 cze 2012, o 15:02

tazer napisał :
Kisuro napisał :

temat byl walkowany ze sto razy w stu tematach, naprawde chcecie ponownie rozpetac te czcza dyskusje... ?

Po pierwsze: to nie ja zacząłem.
Po drugie: owszem, był wałkowany, ale nikt nigdy nie podał żadnych argumentów nie dających się sprowadzić do "nie bo nie".
Po trzecie: dopiero co przerabialiśmy dyskusję, w której sporo osób stwierdziło, że chciałoby serwery z tagiem [pl]. Wersja polska wydaje się naturalnym uzupełnieniem polskich serwerów.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2012, o 15:04 przez Kisuro, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

arex
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Tak więc podsumujmy

Post autor: arex » 30 cze 2012, o 15:18

może ktoś dać linka do tego co mamy polubić, bo nie potrafię znaleźć

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Tak więc podsumujmy

Post autor: tazer » 30 cze 2012, o 16:36

Kisuro napisał :
Po pierwsze: to nie ja zacząłem.
Po drugie: owszem, był wałkowany, ale nikt nigdy nie podał żadnych argumentów nie dających się sprowadzić do "nie bo nie".
Po trzecie: dopiero co przerabialiśmy dyskusję, w której sporo osób stwierdziło, że chciałoby serwery z tagiem [pl]. Wersja polska wydaje się naturalnym uzupełnieniem polskich serwerów.

ad 2. argumenty byly, ale skoro wg ciebie jest 'nie bo nie' to wg mnie jest 'tak bo tak'. doh.
ad 3. no, tylko sie wydaje.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kisuro
Awatar użytkownika

Tak więc podsumujmy

Post autor: Kisuro » 30 cze 2012, o 20:05

tazer napisał :ad 2. argumenty byly, ale skoro wg ciebie jest 'nie bo nie' to wg mnie jest 'tak bo tak'. doh.
ad 3. no, tylko sie wydaje.

A choćby nawet. "Tak bo tak" jest w tym przypadku lepsze niż nie bo nie, bo istnienie polskiej wersji nikomu nie przeszkadza, a brak polskiej wersji i owszem.
A co dp serwerów [pl], to ja w takim razie zupełnie nic nie rozumiem. Przecizeż chyba chodzi o to, żeby grali na nich polacy i żeby zachęcić ich do gry. A skoro tak mamy ich zachęcac, to polska wersja nadal wydaje się logicznym kierynkiem.
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do PvE