Triple Trouble po polsku

Dyskusje na temat trybu PvE.

Moderatorzy: Moderatorzy PvE, Moderatorzy PvP

Magic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Triple Trouble po polsku

Post autor: Magic » 10 lis 2014, o 09:14

Witam wszystkich,
Piszę ze strony swojej i gw2community.com. Otóż komanderuję wydarzenie Triple Trouble już jakiś czas i wiem jak dużo jest polskich graczy w Tyrii, zdecydowałem się poprowadzić jedną z głów (prawdopodobnie Crimson na początek) po polsku ! :) Jestem ciekaw ilu graczy byłoby zainteresowanych braniem udziału w czymś takim, jeżeli okazałoby się, że liczba graczy spokojnie wystarcza żeby daną głowę zrobić całkowicie po polsku, wtedy w jakiś sposób bym ustalił w które dni by jedna głowa była po polsku i język polski na dobre zagościłby na liście języków, w których komanderowane są wurmy! :)

Zaplanowane jest to na sobotę 15.11 o godzinie 17:15 zbieramy się na ts.gw2community.com w team 2. Team 2 będzie wtedy mixem języków, bo będzie na pewno co najmniej jedna głowa po niemiecku, może jedna po angielsku no i jedna po polsku :)

Każdy może wejść na ts.gw2community.com, hasła żadnego nie ma, 3-6 razy dziennie organizujemy Triple Trouble i tequatl, także inne wydarzenia (ja organizuję np. Dry top t6, zdobywanie jakiś trudniejszych osiągnięć), wiec jeśli np. wurm po polsku was nie interesuje, może zainteresuje was coś innego :) Głównym używanym językiem jest angielski, mam bardzo dużą grupę ludzi mówiących po niemiecku którzy mają swoje pokoje dla wurmów itd., czasem mamy wurmy po francusku, no a teraz ja chciałbym spróbować polski :D Pokażmy, że też możemy się zebrać i mieć wurma w naszym języku! :)

Jeżeli ktoś się zastanawia czy to ma sens, bo co z tego, że zrobię jak nie odniesiemy sukcesu - ja sam byłem na około 300 wurmach, komanderowanych mam już prawie 70 i z tych które komanderowałem nieudanych było tylko kilka, więc szanse żeby wydarzenie było zakończone sukcesem są bardzo duże, wszystko zależy od tego ilu ludzi przyjdzie :) Nie bójcie się, że w życiu nie robiliście Triple Trouble, po to tam jestem, żeby wam wszystko wytłumaczyć od początku do samego końca, łącznie z tym jakie skille i bronie najlepiej brać, więc naprawdę to nie jest nic strasznego :))

Przekażcie znajomym, sami też przyjdźcie, nie jest wymagane żebyście na tsie mówili, ważne jest żebyście chcieli słuchać i będziemy mieli sukces 100% :) Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to oczywiście pytajcie czy tu czy na tsie czy w grze, postaram się odpowiedzieć na wszystko :) na tsie jestem pod nickiem: Magic(xkatherine), Magic.1940 to moja nazwa konta w grze, xkatherine to moja główna postać, będę miał niebieską ikonkę komandera na tsie i będę gdzieś na początku listy graczy :)

Pozdrawiam wszystkich
Maciej (Magic)

GokuSSJ
Awatar użytkownika
Burning Titan

Triple Trouble po polsku

Post autor: GokuSSJ » 10 lis 2014, o 09:17

Widziałem już TT i Teq robione przez polskie gildie. Sorry ale randomowe pugi, z którymi gram codziennie robią to szybciej i z mniejszą szansą na fail.
Akasza napisała :ludzie mają wolno wole

MinotauR69 napisał :W sumie to nie ma znaczenia ile. Łączy się party na serwer utworzony dla gw2specs który sczytuje info z czatów graczy i przez czas bicia bossa ranger potrafi być na topie, oczywiście zależy od bossa, ale chodzi przecież o porównanie do tempesta lub innych depsujących klas. Na indywidualnych testach na gildyjnej arenie z heal turretami, każda z testowanych pod raidy klas bije przez ponad minutę-dwie czyli wykonuje po kilkanaście rotacji (+- bo nikt nie liczy tego aż tak dokładnie).

Magic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Triple Trouble po polsku

Post autor: Magic » 10 lis 2014, o 09:24

ja osobiście nie należę do polskiej gildii, owszem mam zamiar skontaktować się z kilkoma żeby też powiedziały o pomyśle. Na co dzień komanderuję po angielsku, średni czas w którym kończymy pierwszą fazę na wurmie to ok 6 min, a drugą to około 40 sec. Nie sądzę żeby były to złe czasy, w listopadzie zrobiliśmy 35 wurmów, 2 faile głównie z powodu małej liczy osób na tsie, w październiku angielskim było 108, 9 faili. Procent sukcesu dosyć spory jak mam być szczery, a komanderowie będą Ci sami co zawsze, którzy więdzą co jak zrobić, mam też kilku-kilkunastu graczy na community, których znam i są Polakami, którzy spokojnie mogą pomóc, ale sądzę że fajnie by było mieć cały wurm Polaków :)

Magic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Triple Trouble po polsku

Post autor: Magic » 17 lis 2014, o 22:49

Ok, wurm okazał się sukcesem, było ponad 50 osób na polską głowę, każdy sie dostał na mapę, kill był czysty i szybki i fajny :))

Kolejny run z głową po polsku będzie w tą sobotę 22.11 o 17:15 na ts.gw2community.com tri-wurm channel 2 :))

Eicsiboso
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Yaemmi Rovel

Triple Trouble po polsku

Post autor: Eicsiboso » 20 lis 2014, o 22:41

Przyklepuje i potwierdzam :D
Co prawda dziwnie się robiło wurma w niemiecko-polskim community (2 wurmy niemieckie, 1 polski) aczkolwiek było faaajnie ;D "Pijany" Magic jak zawsze na propsie, a skrzaty aka huski padały dość szybko ;)

Polecam mocno wurmy z community, szczególnie z Magicem :D

Magic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Triple Trouble po polsku

Post autor: Magic » 20 lis 2014, o 23:14

jejj dzienx ! :D staram się jak mogę :D i o ile pamietam to były skrzaty aka szyszki aka huski xD i obszarówki wymiatały xD no dzielenie pokoju z niemcami troche śmiesznie wychodzi bo na zmiane tłumaczyła Beki i ja ale sądze ze na koniec nie wyszło tak źle :D a niemieckie community jest naprawdę niesamowite i super że nam użyczają miejsca więc propsy dla nich :))

AAA i na 95% w tę sobotę będzie robiony Cobalt. (to ten z beczkami) Generalnie jeśli będzie sie udawało jakoś dosyć regularnie robić te wurmy to na zmiane bedziemy robić głowy w rotacji Crimson-Cobalt-Amber, żeby każdy kto przyszedł na wurma po raz pierwszy i robi tylko z nami mógł być na wszystkich głowach z czasem ;)

Magic
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Triple Trouble po polsku

Post autor: Magic » 30 lis 2014, o 22:44

okay kolejny wurm po polsku będzie w sobotę o 17:15 :) zbieramy się na ts.gw2community.com w team 3! tym razem :)

Eicsiboso
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Yaemmi Rovel

Triple Trouble po polsku

Post autor: Eicsiboso » 4 gru 2014, o 16:06

To ja wstawię focie Twojej wiadomości żeby było ładniej :3

Obrazek

MikeB
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Serwer GW2: [EU] Vabbi

Triple Trouble po polsku

Post autor: MikeB » 1 mar 2017, o 04:35

Witam! Trochę odgrzebuję stare posty, ale najpierw wolałem prędzej poszukać interesującego mnie tematu, niż zakładać nowy :P
Do rzeczy... Czy dalej organizujesz Magic komanderujesz wypady na TT? Do tej pory nie miałem szczęścia i nigdy nie udało mi się trafić ukończyć żadnego z sukcesem (nieważne czy z pugami czy z organizowaną grupą...)

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Triple Trouble po polsku

Post autor: Lex » 1 mar 2017, o 15:13

Zorganizowane wypady na TT odbywają się są praktycznie codziennie wieczorem (a w weekendy to już na 100% i nie tylko wieczorem) przez przynajmniej dwa community. Wystarczy sprawdzać ich plany na dany tydzień / wchodzić na TS (ts.gw2oc.org lub ts.gw2community.com). Wypady są prowadzone po angielsku, ale nie jest to jakiś szczególnie trudny angielski. ;)
A kuku.

Wróć do PvE