Moja Opinia

Czyli wszystko o naszym sojuszu oraz o jego planach.

Moderatorzy: Moderatorzy PvE, Moderatorzy PvP, Sojusz WvW

KocikPL
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Moja Opinia

Post autor: KocikPL » 3 kwie 2013, o 02:09

Witam was,
Napisalem tutaj moją opinie na temat co sie dzieje na naszym serwerze - blacktide oraz w szczegolnosci co mysle o tym Sojuszu.
Sojusz Blacktide - Niestety z tego co widze ten wielki plan sojuszu blacktide ktory mial polączyć Polskie gildie nie wypalil. Największym powodem tego byla slaba organizacja I komunikacja miedzy gildiami. Sojusz dziala tak naprawde prowizorycznie bo w niczym to nie pomaga naszemu serwerowi. Nie informuje sie o wypadach a teamspeak jest nieaktywny. Ten brak komunikacji mozna porownac do podązania za zwyklymi "randomami" w zergach co calkowicie uswiadamia ze istnienie sojuszu jest zbyteczne.
WvWvW 23-30 marzec (Whiteside Ridge vs Blacktide vs Ruins of Surmia) - Tydzien temu zostalismy smiesznie wykiwani wielokrotnie przez RoS jak skakali sobie między naszymi bordersami a bordersami WR. Najlepsze z tego bylo to ze grupa RoS'a nie byla wieksza od naszej co wolała gnębić WR'owców na eternalu ciaglymi godzinami. I to nie raz, to sie zdazylo kilkudziesieciokrotnie przez caly tydzien.
Komunikacja - to jest jeden z najwazniejszych reczy na wvw. Przykladem tego moze byc ostatni tydzien na WvW. Jakby cos sie dzialo na naszych bordersach od razu by ktos dal znac a commander tez czlowiek I wszystkiego zrobic nie moze. Jednoczesnie sprawdzac mape, prowadzic zerga I obmyslac strategie. Potrzeba troche pomocy od zwyklych graczy. Aktualnie jestem w paru gildiach nalezących do sojuszu. Z tego co widze kazda z nich ma swojego teamspeaka i nie ma nic napisane o sojuszowym. Kompletny brak porozumienia pomiedzy liderami gild a jedna nic nie zrobi w szczegolnosci ze w kazdej z nich gra tylko kilku na WvW.
Polska Gildia WvW - Rozmawialem o tym z duzą iloscią osob. Kazdy podzielił moje zdanie ze sojusz nie podniesie jako tako serwera. Tu jest potrzebna bardzo dobrze zoorganizowana gildia. Rosjanie stworzyli Xaoc zeby zjednoczyc Rosjanów na wvw to teraz czas na Polaków. Niestety sam nie chce tworzyc gildii bo nie czuje sie na silach zeby grac jako jej lider a pozatym nie jestem pewien czy gildia by podolala bez planu.
Tak więc prosze was napisze co o tym myslicie.

Akasza
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Moja Opinia

Post autor: Akasza » 13 kwie 2013, o 08:25

Witam
Jak wiadomo i już wcześniej pisałam BT sobie nie radzi na WvW sojusz jak widać i słychać też nie wypalił ale nie ma co krytykować to był przynajmniej jakiś pomysł szkoda tylko ze chęci brak.Co do pomysłu gildii to tu trzeba zastanowić się dokładnie bo ludzie nie tylko graja wvw a po za tym granie przez jakiś dłuższy czas tego samego się nudzi,po za tym uważam też ze stworzenie gildii WvW jak to zrobiła Vabbi nie wypali na BT.Ponieważ raz ze ludziom się znudzi cały czas grac wvw po 2 co z reprezentowaniem gildii po 3 trzeba chęci na to a na naszym serwie o to ciężką.Uważam jak już wcześniej wspomniałam ze lepiej zrobić prawdziwy sojusz miedzy gildiami.Podkreślam prawdziwy i osobom odpowiedzialnym za niega powinna zależeć na podniesieniu BT na nogi.Wracając jeszcze do pomysłu gildii można takowa stworzyć ale na dłuższą mete ona nie bd w 100% WvW nawet gildie WvW na innych serwerach nie graja tylko WvW ale maja za to sztywny sojusz dobro komunikacie i nie szkoda im kasy na upg.Tu to raz ze szkoda kasy na upg,dwa nie ma ludzi do obrony,bo by tylko pchali się do przodu a bronic już nie ma komu,nocami potrzeba tez ludzi na nockę to wszystko trzeba porostu rozplanować.Ja uważam ze sojusz by nam przyniósł sukces ale nie trzeba pomijać zagranicznych gildii bo to jednak 40% serwera.Zrobić soja wyznaczyć ludzi ustalić godziny zorganizować wszystko np 10 gildii każda po 100 osób w nocy nie wieże ze nie uzbiera się z 30 osób no z 20 niech bd i na nockę styknię na obronę bo po co robić upg żeby je potem tracić bez sęsu to szkoda kasy w błoto.Ale najważniejsze są chęci to chęci członków gildii jak i liderów,bo bez chęci nie podniesienia BT nic nie zdziałamy takie są realia.Ale jak widać brak ich bo tylko ja odpisałam na tego posta sory ze tak pozna ale nie wbijam tu za często bo nikt tu nic nie pisze.Jak widać no to chyba tyle ja uważam ze gildia WvW to za mała ale można spróbować nie zaszkodzi,można założyć gildie a ta gildia może dowodzić sojuszem,tylko jak już pisałam chęci bo bez tego ani gildii ani sojuszu nie będzie no i tyle chyba dziękuje papa do zobaczenia na WvW. :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2013, o 08:25 przez Akasza, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Wielki Krasnolud
Awatar użytkownika
Hydra

Moja Opinia

Post autor: Wielki Krasnolud » 13 kwie 2013, o 11:54

książki nie piszecie? to byłby dopiero dobry pomysł :D

lonson
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Moja Opinia

Post autor: lonson » 5 lip 2013, o 22:23

napisz do mnie w grze :D

Enygma
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Moja Opinia

Post autor: Enygma » 25 wrz 2013, o 23:06

Blacktide sobie na WvW od kilku tygodni bardzo ładnie radzi i idzie dzielnie przed siebie. Nasza dominacja nad innymi w naszej klasie jest wyraźna. Bardzo mnie to cieszy choć nie znam powodu naszego "powstania". Sojusz BT o fajna idea ale nie wiem na ile w praktyce to działa. Sojusz jest aktywny?

Chromy
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Moja Opinia

Post autor: Chromy » 24 maja 2014, o 03:47

teraz jest wspólne community na blacktide - na tsie 5.135.231.137:17777. na którym są takie gildie jak FRS, HI, AZU, RIOT, LION(teraz ROAR), KYSA, None i inne. na pewno jak ktoś był na wvw nieraz słyszał jakieś ogłoszenie, wbijać można śmiało bo są specjalne kanały ogólne na wvw i nie trzeba być w gildii, żeby posłuchać co ma do powiedzenia commander.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2014, o 03:51 przez Chromy, łącznie zmieniany 1 raz

Wrobelmen
Awatar użytkownika
.: Team Speak Crew :.
.: Team Speak Crew :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Moja Opinia

Post autor: Wrobelmen » 24 maja 2014, o 18:05

Wspólne community, jeśli się nie pomyliłem to już trzecie!
Pewnie też nie ostatnie.

Co do WvWvW BT podniosło się tylko dlatego że przy starcie turnieju zyskało kilka gildii z innych serwerów które grają nocą.
Lecz są przecież pozytywy, naszemu community udało się ubić smoka i to w jak krótkim czasie, przecież wprowadzili go dopiero we wrześniu...
Obrazek

Rothard
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Serwer GW2: [EU] Gandara

Moja Opinia

Post autor: Rothard » 24 maja 2014, o 22:50

Witam :), jestem liderem i głównym raid liderem RBL.(Rebelya)

Jak dla mnie zakładanie jednej wspólnej gildii WvW na BT nie wypali. Wszyscy pamiętają jak to wyglądało jak bylo BT war. Na Blacktide jest kilka gildii poskich, które są w stanie same działać i nie potrzebują żadnej dużej gildii. Zamiast tworzyć coś takiego można do nich dołączyć i spróbować ich wesprzeć. Blacktide nie potrzebuje jednej dużej gildii, która będzie się blobowała i latała w 90 osób, to jest bez sensu. Lepiej mieć kilka dobrze zorganizowanych gildii, które latają w 30 osób i robią jakość tak jak HI, RBL, Riot czy FRS. Takich gildii nam potrzeba, dlatego jeżeli już tworzyć jakąś gildię WvW, to z gildii, które same nie są w stanie wystawić tych 30 na wypad i wtedy to ma sens. Ja jestem za tym żeby wspierać gildie, które już na BT grają i są gotowe do tego grania. Wróciliśmy z gildią ze srebrnej ligi na BT, żeby wesprzeć serwer i przyjmiemy w swoje szeregi, każdą chętną osobę.

Siłą BT nie powinna być jedna gildia blobująca sie, a kilka dobrze zgranych ze sobą gildii, którzy profesjonalnie podchodzą do WvW i są w stanie robić jakość.

Dlatego uważam że nie ma potrzeby zakładania blobujących się gildii pokroju BT war, na BT community działa co raz lepiej, jest kilka gildii, które starają się jak mogą i przyjmą każdą pomoc, dlatego najlepszych pomysłem będzie wsparcie ich.

Jeżeli ktoś chciałby polatać z nami (RBL), lub po współpracować to piszcie do mnie, chętnie polatamy razem.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2014, o 22:53 przez Rothard, łącznie zmieniany 1 raz
Next Rebel (nRBL) raid leader, ex Rebelya.

Wróć do Ogólne Dyskusje