Kupno dodatku - gdzie kupić ?

Wszelkie dyskusje na temat pierwszego dodatku Guild Wars 2: Heart of Thorns

Moderatorzy: Moderatorzy Piaskownicy, Moderatorzy PvE

kioko
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Post autor: kioko » 19 kwie 2017, o 12:53

Witam. Chciałbym ze znajomymi kupić dodatek do gry ale nigdzie nie możemy go dostać, patrzyliśmy na oficjalnych dostawców ale większość nie ma a jeśli są to w kosmicznych cenach. Mam pytanie czy możecie polecić ten sklep http://inexus.pl/ ? Widziałem tutaj na forum że w 2012 polecaliście tę stronę , czy coś może się zmieniło ? Mam nadzieje że ktoś mi odpisze ^^ Niestety FabrykaKluczy aktualnie ich nie ma a nie ma na co czekać. :tired:

Lex
Awatar użytkownika
Charr Shaman

Lokalizacja: Włóczni Wściekłości (Obrony) i innym badziewiom tego typu mówię stanowcze nie.

Post autor: Lex » 19 kwie 2017, o 15:48

A miałeś kupić do świąt :D Małe uprzedzenie: nie wiem czy sprawdziłeś, ale cena podana w wymienionym przez Ciebie sklepie jako pierwsza na stronie jest bez naliczonego VATu, który dodawany jest dopiero przy procesie zakupu jak podajesz swoją lokalizację. Co do legalnosci zakupu - ja nie chce się wypowiadać, bo sklepu nie ma na liście ANet a ja w nim nigdy nie kupowałem.

PS. W chwili obecnej nie sądzę, żeby się gdzieś pojawiła nowa dostawa, skoro na horyzoncie zarysowuje się kolejny dodatek. Dystrybutorzy nie będą ryzykowali chyba aż tak. Powinieneś więc korzystać z tego co znalazłeś i jeśli dystrybutor jest oficjalnym to raczej nie patrzyłbym na cenę.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, o 15:51 przez Lex, łącznie zmieniany 1 raz
A kuku.

Wróć do Heart of Thorns