jokes and fun

Dział dla wszystkich, którzy lubią się pośmiać.

Moderator: Moderatorzy OT

Dagmara85
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

jokes and fun

Post autor: Dagmara85 » 3 paź 2014, o 15:16

Rodzice zastanawiają się nad przyszłością syna:
- Skończy z wyróżnieniem liceum o kierunku matematyczno-fizycznym - mówi ojciec - potem pójdzie na uniwersytet, poświęci się karierze naukowej, zostanie asystentem, będzie stawiał śmiałe hipotezy, sprawdzał je na komputerach, pisał dla nich specjalistyczne programy...
- Co, ma zostać programistą?! Nigdy! - oburzyła się matka. - Skończy akademię muzyczną w klasie fortepianu, będzie występował na międzynarodowych konkursach, będzie poszukiwał nowych form, nowych brzmień, będzie je obrabiał na komputerach, pisał wyrafinowane programy...
- Co, ma zostać programistą? Nigdy! - oburzył się ojciec.
- Przestańcie robić ten hałas! - powiedział syn wychodząc ze swojego pokoju. - Szkołę rzuciłem, z muzycznej mnie wywalili...
- Bój się Boga, synku, co ty będziesz robił? - jęknęli rodzice.
- Będę programistą.

tyr1888
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

jokes and fun

Post autor: tyr1888 » 10 gru 2015, o 11:08

Szkoda, że [img] jest wyłączone
http://hardcorowo.pl/52941_Zabojstwo.html

Greth
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

jokes and fun

Post autor: Greth » 22 sie 2016, o 22:38

Andrzej miał grubego i starego jamnika. Pewnego dnia ten jamnik przychodzi do niego i mówi:
-Słuchaj Andrzej, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na jamnika...
-No stary, weź mnie wystaw, wygram.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro jamnik do niego gada to musi być wyjątkowy, wiec postawił na niego wszystkie oszczędności i dom w hipotekę.
Przyszedł dzień wyścigu.
Charty popędziły do przodu, zostawiając skundlonego jamnika w tyle. Po pierwszym okrążeniu jamnik biegnie ostatni. Andrzej lekko podłamany lecz jamnik mówi:
- Nie przejmuj się Andrzej, to dopiero pierwsze okrążenie zaraz ich dogonię.
Drugie okrążenie to samo, jamnik biegnie ostatni. Andrzej wyrywa sobie włosy z głowy a jamnik ze stoickim spokojem mówi:
- Spoko Andrzej, ostatnie okrążenie , teraz pokaże na co mnie stać.
Kiedy charty dobiegły do mety, jamnik po przeczłapaniu kilku metrów rozpłaszczył się zasapany na ziemi.
Facet *bimbom* na maksa podbiega do swojego jamnika i pyta:
-Jamnik!? Co się do *pietruszka* jasnego stało???
.
.
.
.
-Nie wiem Andrzej... naprawdę nie wiem...
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

jokes and fun

Post autor: Rifky Rayn » 25 sie 2016, o 20:19

Greth napisał :Andrzej miał grubego i starego jamnika. Pewnego dnia ten jamnik przychodzi do niego i mówi:
-Słuchaj Andrzej, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na jamnika...
-No stary, weź mnie wystaw, wygram.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro jamnik do niego gada to musi być wyjątkowy, wiec postawił na niego wszystkie oszczędności i dom w hipotekę.
Przyszedł dzień wyścigu.
Charty popędziły do przodu, zostawiając skundlonego jamnika w tyle. Po pierwszym okrążeniu jamnik biegnie ostatni. Andrzej lekko podłamany lecz jamnik mówi:
- Nie przejmuj się Andrzej, to dopiero pierwsze okrążenie zaraz ich dogonię.
Drugie okrążenie to samo, jamnik biegnie ostatni. Andrzej wyrywa sobie włosy z głowy a jamnik ze stoickim spokojem mówi:
- Spoko Andrzej, ostatnie okrążenie , teraz pokaże na co mnie stać.
Kiedy charty dobiegły do mety, jamnik po przeczłapaniu kilku metrów rozpłaszczył się zasapany na ziemi.
Facet *bimbom* na maksa podbiega do swojego jamnika i pyta:
-Jamnik!? Co się do *pietruszka* jasnego stało???
.
.
.
.
-Nie wiem Andrzej... naprawdę nie wiem...

Kiedyś się prawie obsrałem ze śmiechu po tym żarcie, aczkolwiek wtedy ostatnie zdanie brzmiało "*bimbom*, no SORRY..."
Mocniejszy twist :P

Poprzednia

Wróć do Humor