Kwiatki św Balthazara

Dział dla wszystkich, którzy lubią się pośmiać.

Moderator: Moderatorzy OT

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Titanius Anglesmith » 22 lip 2009, o 22:16

Ponieważ zwrócono mi uwagę na rozmiar mojej sygnatury składającej się z co bardziej soczystych cytatów z tego forum, z jednoczesnym stwierdzeniem, że szkoda by było aby przepadła postanowiłem założyć odpowiedni wątek służący jedynie do zamieszczania CYTATÓW z forum.. Same cytaty - pozbawione jakiegokolwiek komentarza - ten szybko doprowadzi pyskówki i zamknięcia wątku. Rzeczona wiadomość brzmiała.

Fajne masz cytaty w sygnie, ale chyba robi się trochę za wielka. Proponuję sprawdzić i ewentualnie coś z tym zrobić, bo ktoś wytnie Ci całą w diabły. A szkoda by było, żeby takie kwiatki wszystkie przepadły

Zatem aby nie przepadły sygnę usuwam, a cytaty pozbawione jakiegokolwiek komentarza podaję (i podawać będę - póki się będą zdarzały) tutaj.

A więc czas start.

chullo napisał :Jak ktoś jest nieletni to jest gnębiony. Tacy ludzie. Dlatego niedługo się stąd wyprowadzam,
AlternatywnyJacob - pierwszy Punk IV RP pisze :Cure - powiem szczerze, ze nawet o nich nie slyszalem
Kehen o Światowej Orgaznizacji Zdrowia pisze :dla mnie to jakaś tam organizacja która myśli że jak coś ciekawego (dla niektórych) napisze to jest fajna.
khardlif jintao pisze : SOrry za orty ale (..) mam remont w domu

Jeszcze raz proszę o nie komentowanie tych cytatów. chcesz coś zamieścić - zamieść - ale oszczędź komentarza - niech cytat sam się obroni.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, o 22:16 przez Titanius Anglesmith, łącznie zmieniany 1 raz
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Settra
Awatar użytkownika
Burning Titan

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Settra » 22 lip 2009, o 23:09

Morthis pisze:WYDYMAM CIE W OKO DEMONA BEZ RZELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Samug » 23 lip 2009, o 08:45

zaciol mi sie tytul lowcy skarbow naciskam H tytul skarbow jest 5 otwartch otwieram beczke i nie ma zaliczone co chwile jak znajde beczke to jest tylko 5 a jest a otwieralem beczki wiencej niz 5 ................. ale tez moze ma to zwiozek ze zajestrowalem konto na pvp na swoja postac pomocy ... pszepraszam za bledy

I jeszcze to :D
Sinus pisze :ja kiedys bylem dobry na rytualiscie ale to za czasow kiedy nie bylo jeszcze factiona.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, o 08:46 przez Samug, łącznie zmieniany 1 raz
[VcY]

Insert Name Here
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Insert Name Here » 24 lip 2009, o 23:53

<3
Rogi pisze :E-Penis ci urósł? Serafin ma chyba więcej w mózgu od ciebie, więc nie rżnie gwiazdy na prawo i lewo.
E-Penis ci urośnie jeszcze większy? Rozsadzi ci e-spodnie?
E-Penis zrobił dziurę w e-spodanich :( .
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, o 23:54 przez Insert Name Here, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Titanius Anglesmith
Awatar użytkownika
Burning Titan

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Titanius Anglesmith » 25 lip 2009, o 14:10

Don Hanzo pisze :2. Pokazanie ze gildia jest fajna
a.można używać różne pokazy w miastach (np. kilka ludzi tańczy)
Ostatnio zmieniony 25 lip 2009, o 14:11 przez Titanius Anglesmith, łącznie zmieniany 1 raz
chullo napisał :Gdybym nie umiał zachować kultury, to by co drugie słowo poprzedzała łacina.
TigerOfCantha napisał :Titanius...wszystko krytykujesz bo jesteś ZAZDROSNY.
Kurd napisał :pamietalem ze mam sobie zapisac nazwy postaci ale zapomnialem ze mialem to zrobic :/

Insert Name Here
Awatar użytkownika

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Insert Name Here » 25 lip 2009, o 14:30

Jeden topic ^^

Assassin Bartek pisze :ja mam 2 pkt gladiatora i nie kapuje na HA tylko Że ja to zdobylem 4-3 miech temu i w ogole tam nie bylem i ile leci pkt gladiatora czy tam hero zeby miec tytul gladiatora i ile po 1 leci pkt hero czy gladiatora?

kordy napisał :Myślę, że nie.

@ Albo i tak. W sumie to chyba nie.

Assassin Bartek pisze :kur... czego wy sie czepiacie ja zadnych byków nie robie powiedzcie co źle robie ,a zmienie sie ...Ok?

Assassin Bartek pisze :dziękuje gret będe miał lekture no dobra bez żartow bo mam zrobic źebyscie tak sie na mnie nie wkurzali ?? tę lekture przeczytac :glare: ;/?

KraVen napisał :Raczej słownik analfabeto...

Assassin Bartek pisze :wybaczcie ,lecz słownika nie potrzebuje może Ty?
Obrazek

I Cant Get No Sleep
Awatar użytkownika

Kwiatki św Balthazara

Post autor: I Cant Get No Sleep » 25 lip 2009, o 16:08

"Sanji" pisze:Myślę, że najważniejszą rzeczą jest skupienie się na okienku party members, a nie na polu gry. Ty masz protować/leczyć a reszta niech robi swoje.
O monkowaniu na pvp.

Alehor
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Alehor » 25 lip 2009, o 16:21

Rozgniatacz pisze :Tak jak w GW wbija się max 30 lvl...
Obrazek

Tom Stone
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Tom Stone » 25 lip 2009, o 22:17

Ja mam dla Was kilka wręcz historycznych już "epików":
Grethort pisze :(...)O czym właściwie można rozmawiać z dziewczyną? Na jakie tematy itd...

Xinta pisze :Po pierwsze to nie życzę sobie umieszczania JAKIEGOKOLWIEK cytatu z mojej wypowiedzi na tym forum w JAKIEJKOLWIEK sygnaturze BEZ MOJEJ PISEMNEJ zgody, a takiej cwaniaczku nigdy nie dostaniesz! Więc radze Ci wywalić tą sygnę.

uFoQ pisze :jestes ograniczony umyslowo, nie potrafie Ci pomoc

Zhai pisze :Mówią o nim, że ma wątrobę z teflonu. Mówią także, że pokonał stado lwów za pomocą dwóch plastikowych sztućców.

Magiczny Smok pisze :Witam. Już kiedyś pisałem, jednak Lider tego forum
dał mi bana na pisanie postów i nie mogłem prowadzić rekrutacji.
Niektórzy ludzi bardzo mi dokuczali bo pisałem z błędami, a więc
mojego posta wysłałem do Zabójcy Mroku i oni mi go poprawił żeby
ludzie ze mnie sie nie smiali. Nowa nazwa gildii to tez jest
wymyślona bo ludzie mówili że nazwa jest zła. Anielski Zakon Zguby
liczy narazie 3 członków (wliczając mnie) ale przyłączycie się do nas i będzie
dużo osób i zagramy Walki gildii i wygramy! Jesteśmy profesjonalistami
i wymagamy doświadczenia! Jeśli nie masz dużo odpowiedniej ilosci punktów uznania
boga wojny to nie masz co u nas szukać, bo cie nie przyjmiemy
szukamy osób które umieja grac na wszystkim a nie ograniczają
się do kilku. Musisz mieć przynajmniej 2 częsci gry guildwars (sam mam dwie i gram dobrze)
potrzeba nam dużo ludzi do misji i zadań w trybie pve bo nie gramy tylko Pvp
bo to jest glupota i trzeba byc elastycznym.
W naszym towarzystwie zapewniamy dobrą zabawę i rozmowy na guild czcie
na poziomie. Każdy graczy który sobie u nas zasłóży zostanie wynagrodzony w postaci 500 sztuk złota
oraz ma szanse bycia oficerem w gildii! Mamy siedzibę gildii i płaszczyk wiec jestesmy
w pełni przygotowani zeby gracz walki z innymi gildiami i je pokonywać!
Napewno zajdziemy wysoko i wszyscy będą o nas wiedzieć i nie będzie upokażania nikomu
ani dyskryminacji. Zachęcam i polecam bardzo naszą gildię bo u nas jest miło
i profesjonalnie i zajdziemy daleko i się nie rozpadniemy. Dołanczajcie do nas
i nie pożałujecie. Jeszcze raz dziękuje Zabójcy, który za swoje zasługi jest Oficerem naszej gildi i zapraszam doświadczonych graczy!

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

Kwiatki św Balthazara

Post autor: chullo » 25 lip 2009, o 23:06

z takich nowości to ten osobnik pisze epickie posty, w sumie wszystkie można by tu wkleić
Butelka Wody napisał : fajnie że tak dobrze cenia gw :)

edit: nie ogarnąłem quote o_O ale już działa :P
Ostatnio zmieniony 25 lip 2009, o 23:08 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Samug » 26 lip 2009, o 00:03

Z głębokich i zapomnianych archiwów:
mrociol napisał : niebieska to magiczna... instrukcji nie czytaliście?

Chodzi o niebieskie bronie...

mrociol napisał :
12 łaska bogów
12 modlitwy uzdrawiające
5 biegłość w włóczniach

co do broni, mogę walczyć kosą?

@Edit: Przepraszam, miało być n/c oops
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 00:25 przez Samug, łącznie zmieniany 1 raz
[VcY]

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

Kwiatki św Balthazara

Post autor: chullo » 26 lip 2009, o 12:57

i jeszcze ten
MatixSz napisał :Nie , poprostu umie narobić sobie zaufania ,a potem rozwalić całą tyrie elone i canthe za jednym zamachem.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 12:57 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Greth
Awatar użytkownika

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Greth » 26 lip 2009, o 13:00

LOL - Tom, nienawidzę Cię - odkopałeś największą porażkę mojego życia. Na szczęście w mojej głupocie nie jestem sam... :frusty:

Arkatel pisze :Jakie macie sposoby na podrywanie dziewczyn, gdyż ostatnio się zakochałem o rok ode mnie młodszej i zupełnie nie wiem jak do niej zagadać, mam 12 lat, i już się zakoc***ę Boże do czego to doszło.

Dart Dart pisze :nie radze czytć tego tematu moderatorom ,a a szczególnie cziterowi.

-----------------------------------------------

To temat w którym możecie se pobluzgać i wyrzyć sie za warny (...)

Jeden temat:

Magiczny Smok pisze : Ja nie tyulko giercuje w Guildwars.
nagrałem przeboje i je zamieszczam, prosze o warze opinie.

Fusek pisze : @ Topic

Naucz się ortografi. No chyba, że chcesz zarabiać 500zł na miesiąc. Pozatym co to za gówno, które tu zamieściłeś?

Cziter napisał : To przypomina wycie psa któremu ktoś przydepnął jądro....

Marisek pisze : jestes uposledzony?

altair92 pisze :
po twoim poście można poznać że jesteś z ecto

Damian99 pisze : Ursan jest dobrym skillem którego większość ludzi używa.

altair92 pisze :
ta jasne noobie teraz nikt go prawie nie używa oprócz ciebie

(Pomijając fakt, że znerfili go w sierpniu 08 r.)

altair92 pisze : :twisted: :twisted: Co myślicie o tej metalowej muzie? Jest to zespół behemoth :twisted: :twisted:

Tom Stone napisał : boze swiety... niektorzy ludzie naprawde nie maja zadnego celu w zyciu albo iq rzedu standardowej klepki podlogowej...

xzychu pisze : Jesteście żałośni, przepraszam.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 13:29 przez Greth, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

chullo
Awatar użytkownika
Hydra

Kwiatki św Balthazara

Post autor: chullo » 26 lip 2009, o 14:32

Krwawy Baron napisał : czemu ludzie musicie wszystko zangielszczac nie moge tego pojac. nie zamieniajcie k na c albo k na ck bo to i tak nic nie da. nie ma takiego czegos na ascalon jest tylko i wylacznie asKalon i na przyszlosc: zangielszczanie nie jest fajne ani pro ani super to po prostu buractwo

:D świeżutkie :D
@up z przebojów się zwijałem 5 minut :D

@down
nie komentujemy..
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 15:02 przez chullo, łącznie zmieniany 1 raz
Care-o-meter
[-|---------------]

Akim
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Underworld

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Akim » 26 lip 2009, o 14:50

chullo, po tym jak mnie wyprzedziłeś we wstawieniu tego cytatu do tego tematu, zostało mi już tylko wrzucenie go do sygny :D
Obrazek

Insert Name Here
Awatar użytkownika

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Insert Name Here » 26 lip 2009, o 16:13

Zapowiadają się ciekawe dni z nowym userem ^^

Dilinus pisze :1.zalorzylem - założyłem
2.mutantuw - mutantów
3.powinineinem - powinienem
4, 5, 6, 7 brak przecinków, dużych liter etc

Krwawy Baron napisał :daj spokoj nie badz pedantem

Dilinus pisze :Powiedz to egzaminatorowi na maturze.

---------------------------------------------------------------------------------
Krwawy Baron napisał :a ile u merchanta jest wycenione? bo jezeli kolo 400gp to na prawde duzo wyciagniesz od ludzi, a jezeli mniej to mniej od ludzi wyciagniesz

Czarny Murzyn napisał :Czlowieku co ty za glupoty piszesz?
Chcesz nabic sobie posty czy jak?

Za tego bonecage to grubo ponad 100k

@(tak wiem, nie pomoglem ale nie mogles zniesc ze to dziecko takie glupoty pisze)
@ down : Trzymajcie mnie !!

Krwawy Baron napisał :no to powiedzmy 150k

Zyftar napisał :Trzymamy!!!

T.

Około 100+10e

--------------------------------------------------------------------------------------------
Krwawy Baron napisał :wojownik/nekro najlepszy mix bo nawalam i z broni z magii - taki magic gladiator

chullo napisał :No, w Tibii pewno tak ale na pewno nie w GW :P

@topic
moją pierwszą postacią była Rangerka <3

Krwawy Baron napisał :chullo wspolczuje twoim rodzicom jak jestes tibijczykiem

chullo napisał :Masz jakiś problem ze sobą? Jesteś upośledzony? Nie wiem już nawet jak to nazwać..

Zyftar napisał :Debilizmem?

T.
necro

Krwawy Baron napisał :debilizmem mozna nazwac takich ludzi jak ty co tylko siedza na forum i wszystkim ublizaja!
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 16:25 przez Insert Name Here, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Zyftar
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Zyftar » 26 lip 2009, o 16:17

cristiano ronaldo by cie rozwalil na 10000000 sposobow wiec nie mow ze posysa bo posysac to mozesz ty jemu. sledze jego kariere od euro 2004 i jestem jego fanem wiec obrazajac jego obrazasz i mnie, a jak obrazasz mnie to i moich kolegow, a z nimi spotkac sie chyba nie chcesz
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Rifky Rayn » 26 lip 2009, o 23:24

cięcie - było odwołanie do posta wyżej, a on został skasowany :O
Żeby nie było totalnego offtopu, to zamieszczam dwa kwiatki dzisiejszej gwiazdy/prowokacji wieczoru:
daj spokoj nie bede sie zastanawial gdzie przecinek wstawic a gdzie dwukropek, wielokropek i inne niepotrzebne bajery

do matury mam jeszcze troche czasu wiec sie juz wyucze tak ze nie bede juz robil wogole bledow, wogole nie wiem co za problem nie robic bledow - mi sie nie po prostu nie chce nie robic
Ostatnio zmieniony 15 lis 2009, o 16:57 przez Rifky Rayn, łącznie zmieniany 1 raz

bywa
Awatar użytkownika
Jade Armor

Kwiatki św Balthazara

Post autor: bywa » 27 lip 2009, o 00:36

Grethort pisze :Dobra - skończmy to. Otóż mnóstwo osób kojarzy mnie z tym, że często zmieniam avatary. Pytacie - po co? Dlaczego? Masz jakiś szczególny cel? Tak szybko Ci się one nudzą ... itd. itd. . Postaram się tutaj odpowiedzieć na niektóre pytania.

Pytanie: Dlaczego tak często zmieniasz avatary?

Odpowiadam - Zmieniam bo jestem człowiekiem zmiennym. Ludzie z natury lubią sobie kojarzyć ludzi po "czymś" np. długie włosy, kolor włosów, mimika twarzy itd. - ta sama sytuacja występuje na forum: ludzie kojarzą sobie innych userów po avatarach lub po sygnie. Ja nie chce, żeby jak ktoś zobaczył np. avatar postaci z anime/gry pomyślał sobie "Hmm.... a to Grethort taki nosił". Próbuję obalić taką teorię, po prostu nie lubie takich "kojarzeń" - powiedzmy tak: koledze śmierdzi z ryja/ma pryszcze na twarzy - potem idziecie ulicą i widzicie podobnego człowieka - i kto wam przychodzi do głowy? Ano tak... kolega.

Pytanie: Często zmieniasz avatary - przedstawiają one czasem jakąś postać z anime lub gry albo jeszcze coś innego. Tak w sumie od czego to zależy jaki będziesz mieć avatar?

Odpowiedź jest prosta - w zależności od nastroju czy pogody zmieniam avatar. Czasem mam zamiar po prostu zaprezentować się w nowym avatrze msn-wink.gif

Powiedzmy, że na forum rejestruje się ktoś z avatarem identycznym do Zhai'a(obrałem Ciebie za cel bo od kiedy Cię pamiętam to nigdy nie zmieniłeś avatara:) ):

Załóżmy, że treść psota jest następująca:

YO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam problem z pewnom misjom - otoz utknalem w misji Paszcza Abandorna i nie wiem co sie dzieje????? caly czas gine, po prostu kiedy potworki mnie bijom ja gine. uzyaja jakiejs umiejetnosci Agonia coś tam(nie pamietam nazwy biggrin.gif ) - po prostu po 10 sekundach cala moaj druzyna nie zyje. sad.gif sad.gif angry03.gif

jesli zechcialby mi ktos pomoc to prosze pisac na gg XXXXXXX lub wpisywac sie tu na forum laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif sneaky.gif weight_lift.gif weight_lift.gif

...to przeczytaniu po(s)ta trolla forumowego jesteście zdolni przyswajać kolejne strzępy informacji. Kto wam przychodzi do głowy? Proste... Zhai -a Zhai przecież wie jak używać forum oraz co ważniejsze - jak na nim pisać. I właśnie takie coś rujnuje jego "imidż".

Pytanie: Skąd bierzesz te avatary?

To jest Top Secret - ale jeśli ktoś z was kiedykolwiek słyszał o Google Images Search to z pewnością zna odpowiedź na to pytanie msn-wink.gif

Pytanie: Kiedy przestaniesz zmieniać avatary?

Z avatarem jest jak z kobietą/świętym grallem - trzeba odnaleźć taki który do niego najlepiej pasuje. Ot. co taki "złoty środek" - ale jak już mówiłem - jestem człowiekiem zmiennym; a co za tym idzie... avatary będę zmieniać do czasu do kiedy będzie mi starczyć sił.

Jestem naturalnie otwarty na pytania|krytykę|sugestie itd. .

Kijosz
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gandara

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Kijosz » 28 lip 2009, o 23:00

Nie będę się rozpisywał - macie najlepsze 'kwiatki' streszczone w jednym linku. ; >
Budo napisał : a drugi "idioci i trolle", gdzie będą idioci i trolle z kijoszem na czele.

Następna

Wróć do Humor