Kwiatki św Balthazara

Dział dla wszystkich, którzy lubią się pośmiać.

Moderator: Moderatorzy OT

Smoczy
Awatar użytkownika
Hydra

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Smoczy » 18 sie 2010, o 22:05

Lord Lanzelet napisał :ing: Doc Lanzelet
fb: 3.3kk
fame: r1
glad; r3
mówią o mnie jako dobrym monku, czesto pytają o rady odnosnie monkowania na PvP
chętnie zagram: infusem, LS, RC czy WoHem
chociąż do gustu bardziej przypada mi heal niż prot.
Zagram równie dobrze każdą inną postacią.
Jeśli jestem dostępny piszcie priv :)

Czuję silną konkurencje dla Kasperka i Rogiego :weight:
Ostatnio zmieniony 18 sie 2010, o 22:07 przez Smoczy, łącznie zmieniany 2 razy

Grizzly.
Awatar użytkownika
Hydra

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Grizzly. » 19 sie 2010, o 01:52

Niesmiertelny napisał :czekamy na gamescom w polsce hahahahah

ahahahahahahahahah.
co poleff, nie ?

Budo
Awatar użytkownika
Jade Armor

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Budo » 27 sie 2010, o 12:14

"czesc chciałbym sie zabytać gdzie jest Mikołaja Traveler w jakiej kampani i podać dokładnom lokacje"
Obrazek

Lunar
Awatar użytkownika
.: Cartographer :.
.: Cartographer :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Lunar » 28 sie 2010, o 15:43

Pablo Krzyżanowsk pisze :Przecie są inni główni smokowie(jeden z nich był pokazany na gameplay-ach), a Zhaitan jest tylko tym główniejszym głównym.
Obrazek

Budo
Awatar użytkownika
Jade Armor

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Budo » 6 wrz 2010, o 18:29

Mistrz Wymiatacz napisał :Ja pisałem tak samo w innym temacie mój paras ma 700hp i dmg nawet 150 więc nie rozumiem jak można mówić, że paras jest słaby. Jak sie nie umie grać to może jest słaby...
Obrazek

Kijosz
Awatar użytkownika
Hydra

Serwer GW2: [EU] Gandara

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Kijosz » 7 wrz 2010, o 17:40

Ajzach napisał :Moim sdaniem najlepsza profesja w guilt wars jest ortograf-anarchista.w polaczeniu ze skillami elementalisty daje niewiarygodna umiejetnosc naciskania klawisa alt...

PS: Dla mniej kumatych to oczywiście sarkazm...
Budo napisał : a drugi "idioci i trolle", gdzie będą idioci i trolle z kijoszem na czele.

Greth
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Greth » 11 wrz 2010, o 11:40

Thaia Lightbringer pisze :Chyba Cie *tralalala*...
Przez takich jak ty to forum nie może być utrzymane w porządku.

Self-own
Obrazek

Dasen
Awatar użytkownika
Jade Armor

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Dasen » 13 wrz 2010, o 09:40

Wielki Krasnolud napisał:Jeżeli robicie zadania w Guild Wars (nie robicie? :unsure: ) nie tylko te główne ale i dodatkowe to pewnie pamiętasz niektóre z nich. Zabawa jest dla tych którzy mają dobrą pamięć.

Zabawa jest prosta ja podaję wam nazwy zadań (tak dobrze myślicie dwa zadania) z dowolnej kampanii a osoba pode mną musi zgadnąć z jakiej jest to zadanie. Jeżeli ta osoba pode mną będzie wiedziała co to za quest to zadaje od siebie do odgadnięcia i tak dalej, ale uwaga zadania muszą być...po polsku! :hurra:

Zaczynamy:

Przyjaciel w potrzebie
Takie moje szczęście

Aha i zawsze nazwy zadań piszemy tym kolorem color=#00FF40 żeby lepiej było widać :D

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Rifky Rayn » 14 wrz 2010, o 23:39

lazzard2231 pisze :A wiec jak w temacie :

"Tattered Girl's Cape" <---- jak to w grze po polsku jest i jaka jest polska nazwa miejsca gdzie to znajde ?

Srry za ort. angielski windows.

Budo napisał :Zabrudzone dziewczęce stringi.

Niby banalne, ale jednak ostro parsknąłem.

I quza I
Awatar użytkownika
Burning Titan

Nick w GW2: quzaaa

Kwiatki św Balthazara

Post autor: I quza I » 16 wrz 2010, o 00:34

Coś bardzo starego ostatnio wygrzebanego z archiwum :lol:
quza pisze :grają na otsi maż szyprze lewelki i przyjemni są gracze

:hurra:

Dasen
Awatar użytkownika
Jade Armor

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Dasen » 21 wrz 2010, o 19:21

Kiedy zakładałem nową postać prof monk chciałem sobie nazwać ją The Great Dwarf...niestety :( nick był już zajęty. Jak myślicie czy ten gracz który stworzył tą postać gra jeszcze w gw? Spotkaliście go kiedyś?
I dlaczego kiedy wchodzę do miasta nikt się nie interesuje że mam taki nick i że gram Wielkim Krasnoludem xD myślałem że ktoś chociaż się podjara tym czymś a tutaj brak zainteresowania moją postacią. Może żebym wszedł do takiego kama pol1 i zaczął rozdawać jakieś itemy no to ktoś by się zainteresował :lol:
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, o 19:21 przez Dasen, łącznie zmieniany 1 raz

Obserwator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Obserwator » 22 wrz 2010, o 17:08

Wielki Krasnolud napisał :non sens! totalna głupota no i niby po co coś takiego? nie wszyscy mają wypasione telefony na miarę iphone więc ta usługa będzie przeznaczona chyba dla nielicznych bo jak się domyślam będzie to przeznaczone tylko na iphone i inne smartphone które mają z kolei system operacyjny :o :o :o :o :o
@edit: aha i do psychiatryka radzę się wybrać panom z ANET :D

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Kwiatki św Balthazara

Post autor: tazer » 22 wrz 2010, o 17:47

Wielki Krasnolud napisał:<wstaw tu losowy post Wielkiego Krasnoluda>*

*skutecznosc ~90%
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tom Stone
Awatar użytkownika

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Tom Stone » 30 wrz 2010, o 18:13

Jak dobrze, że PHPBB zapisuje wcześniejsze wersje edytowanych postów:

Wielki Krasnolud napisał :Elo irytuje mnie pewne sformułowanie a brzmi ono: "nie mam czasu" (wtf?!) lub "akurat mam czas..." i ludzie powiedzcie mi o co z tym chodzi? Czy ktoś w ogóle wie jak wygląda czas? Czy ktoś kiedyś w ogóle miał tego itema? Jaki ma skin? Ile kosztuje?

Obserwator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Obserwator » 30 wrz 2010, o 22:23

WIELKI spis postów WIELKIEGO krasnoluda.
To taki zbiorowy śmiech z postów jednego użytkownika.

Wielki Krasnolud napisał :mam pytanie na czym patron jest wzorowany? na faraonach egipskich?

Wielki Krasnolud napisał :co jest popularniejsze czy facebook czy myspace i czy na tych portalach mają konta gwiazdy?

Wielki Krasnolud napisał :elo mam mały problem bo kiedy dzisiaj zajrzałem do pudełka w którym są różne papiery i płytki od kompa zauważyłem naklejkę intel pentium d inside i właśnie teraz się zastanawiam w którym miejscu na kompie mam ją przykleić
odkryłem ją dopiero po 4 latach! xD
@edit: dobra nie chcecie pomóc to nie sam znalazłem odpowiednie miejsce w lewym dolnym rogu kompa na przodzie :P

Wielki Krasnolud napisał :WooooW ale wy jesteście szybcy wstawiacie wszystkie newsy z prędkością światła no no jestem pod wrażeniem woooow aż mi się w głowie zakręciło (to była ironia :) )

Wielki Krasnolud napisał :Elo może wiecie jaka gra Multiplayer jest NAJPOPULARNIEJSZA i NAJBARDZIEJ znana wśród graczy na całym świecie?
@edit:Titanius jeżeli temat umieszczam w dziale Gry komputerowe to chyba jasne że nie chodzi mi o szachy :>

BTW Marcus, wróć i zacznij swoim docinkami rozśmieszać świat!

Wielki Krasnolud napisał :Ludzie pospieszcie się z tymi tłumaczeniami bo do premiery GW2 nie zdążycie, i po co wam to? Przy każdym newsie widzę "tłumaczenie wkrótce", moi "drodzy redaktorzy" weźcie się k*rwa do roboty i przetłumaczcie to! xDD

Wielki Krasnolud napisał :Ludzie pospieszcie się z tymi tłumaczeniami bo do premiery GW2 nie zdążycie, i po co wam to? Przy każdym newsie widzę "tłumaczenie wkrótce", moi "drodzy redaktorzy" weźcie się k*rwa do roboty i przetłumaczcie to! xDD

Elo chciałbym sobie zrobić tatuaż z logo Guild Wars lub Guild Wars 2 co lepsze? i gdzie mam go zrobić czy na zewnętrznej stronie prawej czy lewej dłoni? Czy to dobry pomysł?

Kiedy zakładałem nową postać prof monk chciałem sobie nazwać ją The Great Dwarf...niestety :( nick był już zajęty. Jak myślicie czy ten gracz który stworzył tą postać gra jeszcze w gw? Spotkaliście go kiedyś?
I dlaczego kiedy wchodzę do miasta nikt się nie interesuje że mam taki nick i że gram Wielkim Krasnoludem xD myślałem że ktoś chociaż się podjara tym czymś a tutaj brak zainteresowania moją postacią. Może żebym wszedł do takiego kama pol1 i zaczął rozdawać jakieś itemy no to ktoś by się zainteresował :lol:
@down: a co to są te ulicznice? xD bezdomne laski?

To większość perełek, ale znajdą się też inne śmieszne posty tego użytkownika. Aby je przejrzeć kliknij tutaj.
Wiem, że niektóre cytaty tutaj były.

Obserwator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Obserwator » 7 paź 2010, o 20:32

Z serii "Obserwator wyszukuje". Na ostrzał idzie pan $weet.

$weet napisał :Jestem ciekaw czy wszyscy gracze GW1 przejdą na GW2, czy może jest ktoś kto zostanie przy jedynce?

$weet napisał :

pod mur i rozszczelać :frust:

co do Bibera... obrosną mu jajka to nie będzie miał takiego pięknego głosu :thumbdown:

Trzy godziny temu się zarejestrował, a już takie perełki wali.

Thaia
Awatar użytkownika

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Thaia » 7 paź 2010, o 22:16

Greth napisał :Wal na dwa baty. Czerpiesz przyjemność z jednego i z drugiego.

Wole nie wiedzieć skąd on to wie...
Obrazek

Obserwator
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Obserwator » 8 paź 2010, o 17:21

MoH vs CoD - 1:0

nygga pisze :Witam !!
(...)

Wedlug mojej opinii MOH jest gra ciekawsza, niezbajerowana, jest na silniku BC2, plus do tego killstreaki ! Ogladajac filmy na youtube te killstreaki poprostu wymiataja.... fakt faktem to COD bedzie guru w ilosci sprzedazy, ale wiecej nie znaczy lepiej, czyz nie? :)
MOH wychodzi za Tydzien, dzis jest OPEN BETA, mozna sciagnac MOH 2010 z oficjalnej strony i testowac do 7 pazdziernika 4 dni przed premiera.

A jaka jest wasza opinia?

MoD vs CoD 1:1
nygga pisze :Chyba jednak poczekam na Black Ops, mniejsze wymagania, Cod 4 smigal az milo, z Bad Company 2 bylo tak ze dalsze textury robily sie przezroczyste, lub mialy czarne paski, ale gdy podchodzilem blizej to znikaly, no i widzialem kreski (tzn. jakby dodatkowe textury) w budynkach, i wiedzialem ktory budynek jak sie moze zdemolowac. W MOH mam podobna sytuacje, dalsze textury maja czarne paski (wiem ze to wina mojego sprzetu :)) ale poczekamy zobaczymy, jeszcze 2 i pol dnia testow :)

(...)

MoH vs CoD - 1,3:1,7
nygga pisze :http://www.cdaction.pl/news-14118/plotka-tryb-multiplayer-w-call-of-duty-black-ops-jednak-z-abonamentem.html
z tego co tu widac,
Opisze: pisali na poczatku ze bedzie oplata za multi, pozniej niebedzie oplaty za multi, a teraz pisza ze bedzie jednak oplata za multi...
Co o tym sadzicie?
Niewiem czy czekac do listopada z ta gra, czy kupic MOH'a ktory jest w 100% darmowy multi, a moze i nawet lepszy multi niz COD:BO
Ma ktos jakies wiarygodne zrodlo na temat tego czy COD bedzie platne czy tez nie ?
Jesli tak, to niestety COD straci mnostwo fanow za taki wybryk, a ludzie pojdaza MOH'em :)
Wciaz niewiem jaka gre wybrac :P
O tu cos znalazlem :)
http://www.cdaction.pl/news-14717/call- ... rstwo.html

Wiec jestem na 70 % za Cod:BO po 1 napewno wiecej ludzi bedzie w to grac, chociaz ilosc nie oznacza jakosc.
Mniejsze wymagania co do gry, a to jest wielki naprawde +, sama marka COD jest juz znana i doceniana,
Jednak troche boli mnie to ze dzwiek wydajacy z broni, obojetnie jakiej, jest podobny, nie czuc tego klimatu, tego hmmm odrzutu, tego oryginalnego dzwieku. po COD 4 moge smialo powiedziec ze przeczekam miesiac i kupie COD : BO :) wedlug mnie mniej kamperow, a wiecej ruchu.
Szkoda rowniez ze niema za duzo filmikow pokazujacych gameplay z multi cod'a, zeby moc bardziej przyblizyc sobie obraz gry, i ocene.
Tak postanowilem po Becie MOH'a,
A jakie wy macie zdanie po tej becie, czy zamiana z COD : BO na MOH, czy z MOH na Cod : BO ? czy pozostajecie? :) bardzo mnie ciekawi opinia innych.

MoH vs Cod - 1:3:2,7
nygga pisze :Oki, przekonalem sie, ze lepiej sie nie pakowac w cos co pewnym nie jestem a wymaganai ma wieksze niz COD, wiec pozostaje przy Black OPS :)
Do bety od dwoch dni sie polaczyc nie moge, i nie czuje tej fizyki rzucania granatem itp.
Zmienilem zdanie z MOH na COD :)
Pozdrawiam

Może to nie jest za bardzo śmieszne, ale bardzo mi się spodobał pan, który w jednym poście udowodnił, że nie opłaca się kupować żadnej z gier i postanawia (ciągle w tym samym poście) wyrazić chęć kupienia gry. W dodatku wciąż w tym samym poście pisze, że na 70% kupi grę, a dwa zdania niżej jest pewien zakupu.
Poza tym nagła i częsta zmiana zdania też doprowadziła mnie do chichotu.

I w dodatku mam nadzieję, żejeszcze kilka razy zmieni zdanie.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2010, o 17:22 przez Obserwator, łącznie zmieniany 2 razy

Greth
Awatar użytkownika

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Greth » 14 paź 2010, o 15:56

Hellvenom napisał : Runa ciętej riposty:
Szybkie rzucanie ripost +3
(szansa 20% podczas pisania posta, nie sumuje się)
Ogarnianie ironi -75 (sumuje się)
Obrazek

Budo
Awatar użytkownika
Jade Armor

Kwiatki św Balthazara

Post autor: Budo » 14 paź 2010, o 16:13

Vrohn pisze :Czy Guild wars 2 ,będzie kontynuacją Guild wars?
Ostatnio zmieniony 14 paź 2010, o 16:13 przez Budo, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Humor