ToDo - zachciewajki forumowe

Jak coś nie działa lub chcesz zmian...
MarcusFenix
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: MarcusFenix » 16 kwie 2012, o 14:43

Akim napisał :Odświeżę temat +1.
Wy sugerujecie system plusowania postów działający tylko w dziale Pytania i Odpowiedzi. Osoba, która najbardziej się postarała pisząc swoją odpowiedź na pytanie zostanie nagrodzona wyróżnieniem jej posta w temacie. Pomysł dobry, jednak w takim wypadku plusowanie nie będzie miało racji bytu we wszystkich innych działach.
Mój pomysł jest taki, aby ten system działał na całym forum i służył jedynie wyrażaniu aprobaty, tak jak na Wykopie, czy też Facebookowe "Lubię to", tylko że bez Facebooka. Ilość plusów danych i otrzymanych nie powinna być wyświetlana w na profilu użytkownika. Nie powinno być też żadnych rang, bo to tylko będzie prowadziło do farmienia plusów. Najprościej porównać mój pomysł do Wykopowego, tylko że u nas nie byłoby minusów.

Mimo wszystko te "farmienie" napędzało by forum. ;)

Rvik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Rvik » 16 kwie 2012, o 15:35

I tworzyło mnóstwo offtopowego spamu.
Obrazek
Obrazek

Taver Devilseer
Awatar użytkownika
.: Księgowy Mafii :.

Post autor: Taver Devilseer » 17 kwie 2012, o 00:20

Powiem Wam, że z początku byłem przeciwny +/- przy postach, ale system taki powstał na http://forum.4programmers.net/ i.. jak ostatnio w jednym dziale tego nie było, to włączyliśmy w końcu chyba wszędzie. Mimo, że mamy system komentarzy pod postami (by off-top nie niszczył głównej dyskusji) i niby można tam wpisać "+1", to taka ocena posta jest fajną sprawą. Nie zauważyłem nadużywania tego, "mnóstwa offtopowego spamu" etc, więc może nie ma co panikować tylko spróbować.
"In the brave new world of the year 2000, a kiss can still break your heart." - Program from Cirque du Soleil's Alegria
Nad tymi gwiazdami jest wszechświat szybujących potworów! Wiedziałaś?

Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Makonde » 17 kwie 2012, o 09:18

Taver macie jakiegoś swojego moda, czy bazowaliście na jakimś ogólnodostępnym rozwiązaniu? Nie chcę wyważać otwartych drzwi :)

Taver Devilseer
Awatar użytkownika

Post autor: Taver Devilseer » 17 kwie 2012, o 15:58

Cały portal chodzi na autorskim systemie Coyote, który jest udostępniany jako open source. To żaden ze standardowych skryptów, które znasz. Ale główny koder mocno wzorował się przy +/- na Stackoverflow.com
"In the brave new world of the year 2000, a kiss can still break your heart." - Program from Cirque du Soleil's Alegria
Nad tymi gwiazdami jest wszechświat szybujących potworów! Wiedziałaś?

Obrazek

wenzel
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: wenzel » 26 kwie 2012, o 00:02

Wiem że z forum to za wiele wspólnego nie ma aczkolwiek na pewno pomogło by to w promowaniu strony (wiele osób odwiedza guildwars.pl z myśla o dwójce a info tam nie zastaje bo ten napis fansite mały jest jak penis chinczyka):

Po wejsciu na guildwars.pl lub guildwars2.pl zamiast przenosić do odpowiedniej strony pojawiła by się wspólna strona z jakimś ładnym layoutem i dwoma przyciskami GuildWars 1 | GuildWars 2 wraz z odpowiednimi hiperlaczami.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2012, o 00:03 przez wenzel, łącznie zmieniany 2 razy

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Post autor: Samug » 26 kwie 2012, o 20:11

wenzel napisał :Wiem że z forum to za wiele wspólnego nie ma aczkolwiek na pewno pomogło by to w promowaniu strony (wiele osób odwiedza guildwars.pl z myśla o dwójce a info tam nie zastaje bo ten napis fansite mały jest jak penis chinczyka):

Po wejsciu na guildwars.pl lub guildwars2.pl zamiast przenosić do odpowiedniej strony pojawiła by się wspólna strona z jakimś ładnym layoutem i dwoma przyciskami GuildWars 1 | GuildWars 2 wraz z odpowiednimi hiperlaczami.

A po co? Skoro ktoś wpisał "guildwars2.pl" to pewnie chce trafić na polski fanpage o GW2. Klikanie dodatkowego guzika to strata czasu.
[VcY]

wenzel
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Post autor: wenzel » 27 kwie 2012, o 18:38

Z tego powodu ze jak wpisujesz 'guild wars' w google wtedy gw2.pl jest w *zadzitrata* za murzynami i jezeli chcesz przejsc do fanpage gw2 musisz tak czy siak kliknac dodatkowy guzik, tracicie na tym potencjalnych userow, ale co ja sie tam znam na zyciu skoro cale przesiaduje w piwnicy

Samug
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Far Shiverpeaks

Post autor: Samug » 3 maja 2012, o 12:55

wenzel napisał :Z tego powodu ze jak wpisujesz 'guild wars' w google wtedy gw2.pl jest w *zadzitrata* za murzynami i jezeli chcesz przejsc do fanpage gw2 musisz tak czy siak kliknac dodatkowy guzik, tracicie na tym potencjalnych userow, ale co ja sie tam znam na zyciu skoro cale przesiaduje w piwnicy

Bo gw2.pl nie jest o guild wars tylko o guild wars 2. Poza tym, ANet nie jest oczywiście polską firmą, więc przede wszystkim pierwsze wyświetlą ci się strony takie jak gw.com albo gwguru. Jeśli chcesz trafić na polskie strony o GW musisz albo iść na 50 stronę wyszukiwarki (lol) albo dopisać do wyszukiwanej frazy słowo "polska". Zapewniam cię, prędzej czy później każdy polski fan GW/GW2 przynajmniej raz tutaj zaglądnął.
[VcY]

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Serwer GW2: [EU] Blacktide

Post autor: tazer » 3 maja 2012, o 13:03

jak wpisujesz w google "guild wars" to masz wyniki dla guild wars, duh? wpisz guild wars 2 i zobacz gdzie jest guildwars2.pl
nie widze problemu?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niewiernus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Nick w GW2: Niewiernus

Post autor: Niewiernus » 4 maja 2012, o 16:21

Nie wiem czy to błąd,cecha silnika lub pojedyńczy wybryk, jednak napiszę.
Jakiś czas temu pisałem PW. Pisałem odpowiedz w temacie,nacisnąłem wyślij i zamiast informacja o poprawnym umieszczeniu posta pojawiła mi się informacja o PW.. a mój post nie doszedł.

Jakiś powód? Pisze to tutaj, gdyż nie widzę sensu zakładać nowego tematu.
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Post autor: Rogi » 27 cze 2012, o 19:26

Usuńcie ten sposób pisania tekstu, że trzeba zaznaczyć to co ktoś kamufluje (czarny pasek). Jest to słabe i generalnie denerwuje.

Papug
Awatar użytkownika

Post autor: Papug » 27 cze 2012, o 20:31

Usuńcie ten sposób pisania tekstu, że trzeba zaznaczyć to co ktoś kamufluje (czarny pasek). Jest to słabe i generalnie denerwuje.

A co jak chcesz napisac coś co np. zawiera spoiler? Z tego co wiem nie ma przycisku z chowaniem tekstu.
Obrazek

Rifky Rayn
Awatar użytkownika
Burning Titan

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Rifky Rayn

Post autor: Rifky Rayn » 27 cze 2012, o 22:38

Bywa na forach taki fajny myk, że wystarczy na owy czarny pasek najechać myszką, zamiast go zaznaczać, ale nie wiem, czy to gra warta świeczki.

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 28 cze 2012, o 00:28

Rifky Rayn napisał :Bywa na forach taki fajny myk, że wystarczy na owy czarny pasek najechać myszką, zamiast go zaznaczać, ale nie wiem, czy to gra warta świeczki.

Było wałkowane, podobno ciężkie do zaimplementowania, więc Makonde się tego nie podjął.
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Post autor: Rogi » 28 cze 2012, o 01:27

Papug napisał :

A co jak chcesz napisac coś co np. zawiera spoiler? Z tego co wiem nie ma przycisku z chowaniem tekstu.

To naucz użytkowników użytkowania tego jak to jest spoiler albo wprowadź taki guzik jak jest w każdym phpbb

Rvik
Awatar użytkownika

Post autor: Rvik » 28 cze 2012, o 02:16

Guzik niektórym może nie działać, więc jest rozwiązanie, które wszystkim działa :)
Obrazek
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Makonde » 28 cze 2012, o 08:44

spokojnie, bez nerw :)
zobaczę, czy można łatwo i nie gwałcąc CSSa dodać onhover na spoilowane części. swoją drogą faktycznie ostatnio ludzi nadużywają tego tagu.

Cpt. Obvious
Awatar użytkownika

Post autor: Cpt. Obvious » 28 cze 2012, o 23:35

Makonde napisał :albo kumple beda sobie spamowac +1...

Spokojnie 80% ludzi na gw.pl nie ma przyjaciół.

Lunar
Awatar użytkownika
.: Cartographer :.
.: Cartographer :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Post autor: Lunar » 29 cze 2012, o 00:54

Przy próbie oznaczenia wszystkich subdziałów przeczytanych z poziomu działu jak np. Handel pojawia się błąd czasami.
Błąd ogólny
SQL ERROR [ mysqli ]

Duplicate entry '3272-151' for key 'PRIMARY' [1062]

SQL

INSERT INTO phpbb_forums_track (user_id, forum_id, mark_time) VALUES (3272, 37, 1340923942), (3272, 151, 1340923942), (3272, 151, 1340923942)

<ciach>

wiem, mam to w liście TODO - Mak
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, o 07:30 przez Makonde, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi i propozycje