ToDo - zachciewajki forumowe

Jak coś nie działa lub chcesz zmian...
Lunar
Awatar użytkownika
.: Cartographer :.

Serwer GW2: [EU] Blacktide
Nick w GW2: Lunaris Moonwraith

Post autor: Lunar » 26 lut 2012, o 19:55

Teraz to ruszyłeś na dół... Mam duuuuzo wolnego miejsca w ramce posta...
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, o 19:56 przez Lunar, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.

Serwer GW2: [EU] Gunnar’s Hold

Post autor: Makonde » 26 lut 2012, o 19:57

Sprawdźcie proszę teraz na stylu prosilver - pole z danymi użytkownika powinno mieć stałą szerokość (240px), reszta przeznaczona na treść posta.
Nie wiem czy ogarnąłem wszystkie miejsca w których występuje układ profil/wiadomość, więc proszę o sprawdzenie zarówno wyglądu jak i ew. niedoróbek :)

EDIT: oczywiście ctrl-f5/ew. wyczyścić cache
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, o 19:58 przez Makonde, łącznie zmieniany 1 raz

Akim
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Akim » 26 lut 2012, o 20:06

Szerokość naprawiłeś, jednak wszystko rozciągnąłeś w pionie. Wygląda tak, jakbyś oprócz stałeś szerokości pola z danymi ustawił też stałą wysokość pola na tekst.
ctrl+f5/czyszczenie cache nie pomaga
Obrazek

Lunar
Awatar użytkownika

Post autor: Lunar » 26 lut 2012, o 20:09

Na FF 4.0.1 ctrl+F5 pomogło na rozciągnięcie w pionie. Chociaż teraz początek tekstu jest ok, to nadal post zajmuje trochę za dużo miejsca.
Można by pomyśleć o tym aby pole na podbić wyło bardziej "wcięte" do góry.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, o 20:11 przez Lunar, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 26 lut 2012, o 20:14

Ok widzę co jest, sygnaturka ucieka na dół. Już patrzę co i jak.

Makonde
Awatar użytkownika

Post autor: Makonde » 26 lut 2012, o 20:15

Plis czek nał

Akim
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Underworld

Post autor: Akim » 26 lut 2012, o 20:20

Jest goood. To teraz prosimy to samo na innych stylach, tj. zmniejszenie pola na dane :)
Obrazek

MarcusFenix
Awatar użytkownika
Burning Titan

Post autor: MarcusFenix » 29 lut 2012, o 17:22

Czemu posty z działu gildie są usuwane?
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, o 17:23 przez MarcusFenix, łącznie zmieniany 2 razy

Tom Stone
Awatar użytkownika

Post autor: Tom Stone » 29 lut 2012, o 17:23

ponieważ są offtopem lub życzy sobie tego autor tematu.

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 29 lut 2012, o 17:42

a jak zadam gildii rzeczowe pytanie to tez offtop, czy autor sobie nie zyczy pytan?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tom Stone
Awatar użytkownika

Post autor: Tom Stone » 29 lut 2012, o 17:50

Możesz je zadać na PW

Lunar
Awatar użytkownika

Post autor: Lunar » 1 mar 2012, o 17:43

Tom Stone napisał :ponieważ są offtopem lub życzy sobie tego autor tematu.

Tak jest zdecydowanie nieśmiesznie w dodatku nie można zwrócić autorowi tematu debilizmu w jego postach.
Obrazek

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 1 mar 2012, o 18:06

Komentarze w naborach nie były mile widziane odkąd pamiętam. Niestety każdy ma prawo do bycia debilem w tym kraju i co śmieszniejsze należy mu się szacunek *bezradnie rozkłada ręce*.
Obrazek

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Post autor: Hyper Chan » 1 mar 2012, o 20:00

Tak jest zdecydowanie nieśmiesznie w dodatku nie można zwrócić autorowi tematu debilizmu w jego postach.
Zwrócenie uwagi to jedno, ale zebrała się z Was taka loża szyderców, która przegina w drugą stronę;p Każdy, ale to każdy nowy temat w naborach gw2 od razu osaczacie i tak jedziecie po założycielu, że płaczą mi goście na pm'ach, żeby im tematy czyścić;o Ludzie nigdy nie mieli do czynienia z gw, myślą, że jak pograli w tibie i wowa to wiedzą już wszystko o mmo, ale niech sobie zakładają te tematy. I nawet jeśli założyciel jest 'debilem' to dlaczego tak Was to boli? :roll:

Z resztą nawet jak przymykam na to oko, to zawsze ktoś mnie 'wyręczy' i kasuje te posty;o Ja bym naprawdę dużo zostawił, bo dyskusje tam przypominają te z bash.org.pl ;)
Ostatnio zmieniony 1 mar 2012, o 20:05 przez Hyper Chan, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Thaia
Awatar użytkownika

Post autor: Thaia » 1 mar 2012, o 20:25

Ja już dawno sobie odpuściłem walkę z tymi ludźmi (na początku subtelnie próbowałem). Pocieszę was faktem, że każda z tych gildii będzie kolejnym noname'm jakie mieliśmy okazję obserowować w prequelu GW2 i na szczęście w większości nie będziecie mieli z nimi nic wspólnego, bo macie dobre, stare gildie z GW1 (lub ogarniających znajomych z którymi zrobicie nową). Im więcej "newbie" na PvP tym lepiej, będę kogo miał kosić moją meską <3
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 5 mar 2012, o 12:41

pf, glupote trzeba tepic :< no jak mozna zakladac gildie PvP na 50 osob? JAK?!
oczywiscie zgadzam sie z argumentami, ze te wszystkie wynalazki spala sie na samym poczatku. natomiast ja wiem czy od razu loza szydercow jest taka straszna? przeciez nikt nikogo nie flejmuje, pelna kulturka z argumentami. ba, patrzac na taki temat gildii Gondor raczej powiedzialbym, ze wytkniecie kluczowych bledow w rozumowaniu tylko wyszlo liderowi gildii na dobre.
moze dobrym pomyslem bylaby szybka sciaga w naborach nakreslajaca roznice miedzy GW2 a reszta swiata albo nawet Lunarowe podsumowanie najwazniejszych aspektow? [tylko nie wiem jak tam z aktualizacja info :P] mozecie to potraktowac jako zachciewajke ToDo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Guen
Awatar użytkownika
Ice-cold Witch
Ice-cold Witch

Post autor: Guen » 5 mar 2012, o 12:48

Gdziekolwiek byś tej ściągi nie zamieścił, to sytuacja będzie taka, jak z opcją szukaj (czytaj i tak nikt tam nie zajrzy). Równie dobrze można założyć, że skoro ktoś zamierza grać w jakąś grę, to chociaż podstawowy research w tym temacie zrobi.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2012, o 12:49 przez Guen, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

tazer
Awatar użytkownika
Bone Dragon

Post autor: tazer » 5 mar 2012, o 12:56

to wtedy bedzie mozna ich brutalnie do tej sciagi odeslac, smiejac sie maniakalnie mwahahaha :lol:
a tak bardziej serio, to nabory do GW2 na GW2guru maja poki co pewne bardzo restrykcyjne wymogi i jak podejrzewam tematy, ktore ich nie spelniaja sa usuwane. tak, wymaga to wkladu ze strony modearcji, ale moze mielibysmy przez to wiecej wartosciowych tematow w naborach? a co do zamieszczania info, to zawsze mozna zrobic jebitne ogloszenie z zasadami w boldzie i wiekszymi literami, mozna tam nawet dac odnosnik. najprostszym sposobem jest chyba zrobienie tego jako stale, zamkniete podforum, w ktorym nie ma nic oprocz wielkiego opisu-napisu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

reyu
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.
.: Gwardia PvP :.

Post autor: reyu » 5 mar 2012, o 14:51

Hyper Chan napisał :Zwrócenie uwagi to jedno, ale zebrała się z Was taka loża szyderców, która przegina w drugą stronę;p

+1
Wreszcie ktoś to powiedział! W każdym poście te same "mordy" wzajemnie sobie przyklaskujące i tłamszące wszystko inne w myśl zasady "kto nie z nami, ten przeciwko nam!". Aż przykro się to czasem czyta, zwłaszcza że poza "ujadaniem" na lewo i prawo większość postów to wałkowanie tego samego w nieskończoność. Do tego jechanie po każdym nowym użytkowniku (bo rozróżnienie nowy(niedoinformowany)/idiota wyraźnie wam nie wychodzi) wystawia piękną wizytówkę społeczności czy też portalowi. Domyślam się, że niektórym może być ciężko to sobie wyobrazić, ale oczekiwania dotyczące GW2 są mocno zróżnicowane zależnie od "background'u" oczekującego. MMO to dość skostniały gatunek i to, że ktoś spodziewa się kolejnej takiej samej gry nie powinno was tak dziwić, tym bardziej oburzać. O ile podzielam pogląd sporej części tego forum, że zakładanie gildii przed premierą nie znając konkretów jest co najmniej dziwne, mogę zrozumieć że ludzie lubią "dotrzeć" się zawczasu grając w jakieś inne tytuły.

Nawiązując do nazwy tematu, przychylam się do pomysłu tazera aby ktoś ze staff'u gw.pl podpiął w dziale gildie notkę "Zanim ogłosisz rekrutację". Nie musi ona zawierać wypracowania pt. "czym może być GW2, a czym raczej nie będzie" wystarczy zwyczajna prośba o ograniczenie postów rekrutacyjnych do informacji obecnie pewnych - PvP(structured/WvW) czy PvE(tutaj tak naprawdę nie ma dość informacji aby podzielić to na jakikolwiek high end/casual).
Ostatnio zmieniony 5 mar 2012, o 14:54 przez Makonde, łącznie zmieniany 1 raz

Quise
Awatar użytkownika
.: Administrator :.
.: Administrator :.

Serwer GW2: [EU] Aurora Glade
Nick w GW2: Quise

Post autor: Quise » 23 mar 2012, o 22:50

Szybkie pytanie. Czy w nowym layoucie jest możliwość prenamentnego ukrycia tego paska od gram.pl?

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi i propozycje