Dzień z GvG w 2017

Masz jakieś komentarze lub chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat nowości ze świata Guild Wars? Tutaj masz szansę to zrobić!

Moderator: Redaktorzy

Czy weźmiesz udział w spotkaniu ,,Dzień z gw1 w 2017"

Wezmę udział w wydarzeniu
13
93%
Nie wezmę udziału w wydarzeniu
0
Brak głosów
Chciałbym uczestniczyć ale nie odpowiada mi data spotkania
1
7%

Liczba głosów : 14

Kasperov
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Kasperov » 9 lut 2017, o 09:02

Witam wszystkich, którzy przez przypadek zabłądzili i starych wyjadaczy, którzy jeszcze śledzą to forum. :)
Pomyślałem, że tak jak niektórzy organizują zjazdy szkolne czy uczelniane po latach tak i tutaj fajnie by było się jeszcze się zobaczyć i pograć wspólnie kilka meczyków w polskim gronie.
Proponuję więc spotkanie w GW1 w dniu 15.04.2017 w celu pogrania kilku meczów GVG.
Proponuję tak odległą data oczywiście ze względów bardzo niskiej aktywności tego forum i na waszą prośbę można to przesunąć. Aczkolwiek myślę, że sobota w święta to okres gdzie wszyscy, już pewnie pracujący gracze GW1 mogą wygospodarować 2-3 godziny.
Forma spotkania jest do ustalenia, ale wydaję mi się że zebranie 16 polskich graczy chętnych przypomnieć sobie jak to jest pograć gvg to nasz pierwszy target. Być może jak uda się nakłonić większą ilość graczy to pomyślę nad zorganizowaniem mini turnieju (np najlepsza ekipa z 4).
Proszę aby wszyscy , którzy chcieliby wziąć udział o wpisanie pod tym postem swoje nicku w grze.
Nie chce na razie wchodzić w szczegóły, bo nie wiem czy w ogóle ktokolwiek tutaj zajrzy ale moja wizja tego spotkania to kolejno w punktach:

1) Godzina 18.00 - 19.00 - przygotowania sprzętowe. Podejrzewam, że większość z was dawno nie używała Team Speak'a, nie ma buildów, nie ma dopasowanego interface i zwyczajnie nie pamięta co i jak. Jako, że gram jeszcze 2-3 turnieje na rok to w tych sprawach chętnie podpowiem i pomogę. Oczywiście można to ogarnąć wcześniej, ale podejrzewam że niektórzy w dzień spotkania dopiero ściągną grę.
Dodatkowo przypominam wszystkim żeby zorganizować jakiś mikrofon. W końcu główna idea spotkania to pogranie w polskim gronie i powspominanie starych czasów :D
2) 19.00-20.00 - Ustawienie teamów i buildów dla całej drużyny. Będziemy próbować chociaż z grubsza z balansować drużyny no i ustalimy czym kto gra.
3) 20.00-.... - Rozgrywanie meczów w formie GVG scrimmatch. Tutaj będę prosić o mobilizację żeby faktycznie przyjść na 19.00 i najpóźniej o 20.00 wystartować mecze. Każdy pewnie doskonale pamięta jak nużące jest czekanie w teamie 7/8 i zastanawianie się czy kiedyś to się zacznie.

Podsumowując całą akcję.
Zachęcam do wzięcia udziału w evencie wszystkich polskich graczy, którzy na przestrzeni lat grali gvg w GW1. Jeżeli grałeś niewiele i dawno temu oczywiście też jesteś zaproszony i nie masz się co martwić nie gramy o gold cape :)
Ogłoszenie ma formę pilota. Załączam ankietę żeby sprawdzić wasze zainteresowanie no i serdecznie zapraszam! :)

PS1: Jeżeli komuś ta idea bardzo przypadła do gustu i już nie może wytrzymać żeby popróbować mecze GVG to zachęcam do spróbowania swoich sił w tzw Teaching Scrims. Organizowane co tydzien od ponad 2 lat mecze w których doświadczeni gracze grają z tymi co dopiero zaczynają. Cały cykl spotkań opisano tutaj: http://teamquitter.com/index.php/26-gvg ... ng-project
Ostatnio zmieniony 9 lut 2017, o 09:32 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz

Hyper Chan
Awatar użytkownika
.: Moderator :.
.: Moderator :.

Serwer GW2: [EU] Gandara

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Hyper Chan » 10 lut 2017, o 15:34

Yay! Ja wpadnę!
Obrazek
Obrazek

Shakuras
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Shakuras » 10 lut 2017, o 22:33

Husaria POL4gold bede :)

Harper
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Harper » 11 lut 2017, o 00:58

Ne wierzę, że przyjdzie nawet 8 osób a co dopiero 16...

P.S. Grajta w Dotę 2

NewHopE
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: NewHopE » 11 lut 2017, o 09:28

HARPJER!
AA
Na emeryturze

Kraven
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Kraven » 12 lut 2017, o 08:15

Jak Hiper Czen będzie, to i ja muszę.

JacaMW
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Dzień z GvG w 2017

Post autor: JacaMW » 13 lut 2017, o 22:23

Młody Stary Jaca

~Meldunek

Adzik
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Adzik » 14 lut 2017, o 19:48

guildwars lol
a tak powaznie to jak zdarzymy skonczyc progress w wowie to moze nawet wpadne :O
Ostatnio zmieniony 14 lut 2017, o 19:53 przez Adzik, łącznie zmieniany 1 raz

szqq
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Dzień z GvG w 2017

Post autor: szqq » 18 lut 2017, o 22:57

A co mi szkodzi, chętnie bym sobie stare czasy przypomniał ;) Nick: Omg Forgot The Flag

bukkake
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Dzień z GvG w 2017

Post autor: bukkake » 19 lut 2017, o 20:22

Nie vieri,ze ktos tego trupa jeszcze odpala =o

Rvik
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Rvik » 22 lut 2017, o 21:23

Dzień dobry,

Ja też postaram się wpaść :) GW1 4ever :]
Obrazek
Obrazek

Niewiernus
Awatar użytkownika
Burning Titan

Nick w GW2: Niewiernus

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Niewiernus » 22 lut 2017, o 21:34

Jak Krejven i ten siusak wyżej będzie to polamiłbym.

Kasperov - nie lepiej postawić Discorda? Prosty, łatwy, lekki, przyjemny, darmowy..
Obrazek

FuKs
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: FuKs » 25 lut 2017, o 14:36

ja jakieś 5 lat temu odkryłem, że albo ktoś mi podpieprzył konto, albo zapomniałem hasła. Działa jeszcze odzyskiwanie haseł w tej grze? bo te karty z kodami pewnie gdzieś jeszcze leżą i nawet mógłbym wysilić się i je odszukać :P

Kasperov
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Kasperov » 26 lut 2017, o 13:10

To jest jedyna forma supportu która działa w gw1. Ale z tego co pamiętam to u mnie trwało to z miesiąc.

Leman
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation
Nick w GW2: WWE, rT

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Leman » 1 mar 2017, o 10:54

GW1 w 2017 Obrazek

Polecam rajdy w GW2. Biorąc pod uwagę to, jakie beztalencia pracują obecnie w Anecie, są one nawet zaskakująco dobre. Najlepszy kontent w historii tej gry.
Pozdro.
Ostatnio zmieniony 1 mar 2017, o 10:55 przez Leman, łącznie zmieniany 1 raz

Tomak
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Tomak » 1 mar 2017, o 16:04

Fajny pomysł :) Jak nie zapomnę to wpadnę. Może być zabawnie :)

elwood
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: elwood » 2 mar 2017, o 14:51

FuKs napisał :ja jakieś 5 lat temu odkryłem, że albo ktoś mi podpieprzył konto, albo zapomniałem hasła. Działa jeszcze odzyskiwanie haseł w tej grze? bo te karty z kodami pewnie gdzieś jeszcze leżą i nawet mógłbym wysilić się i je odszukać :P

kilka miesiecy temu mialem to samo, zajelo mi tydzien, dwa odzyskanie konta za pomoca zdjec kodow/paragonow
ogolnie to ''support'' dziala, ale czasem trzeba troche poczekac na odpowiedz

liseu
Awatar użytkownika
Whiptail Devourer

Dzień z GvG w 2017

Post autor: liseu » 4 mar 2017, o 22:46

co tu się

będę

oko
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: oko » 5 mar 2017, o 20:16

Leman napisał :GW1 w 2017 Obrazek

Polecam rajdy w GW2. Biorąc pod uwagę to, jakie beztalencia pracują obecnie w Anecie, są one nawet zaskakująco dobre. Najlepszy kontent w historii tej gry.
Pozdro.

Zalecam wyjść i zamknąć za sobą okno.

Kasperov
Awatar użytkownika

Dzień z GvG w 2017

Post autor: Kasperov » 7 mar 2017, o 11:06

Spokojnie po co się napinać. Jeszcze jednej gry nie zagraliśmy a flame jak za starych dobrych czasów :D
Mam prośbę do wszystkich którzy wpadają żeby uruchomili swoje kontakty, bo wydaje mi się, że już naprawdę nie dużo brakuje żeby zebrać dwie pełne ekipy =]
PS: Założę faktycznie na dniach discorda, bo jak nadejdzie dzień spotkania to połowa pewnie zapomni, że to miało być 15.04.
Ostatnio zmieniony 7 mar 2017, o 11:07 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz

Następna

Wróć do Newsy