Zrzuty z tematów PvP

Zbyt potężne kombinacje? Jakieś błędy? A może działanie umiejętności pozostawia wiele do życzenia? Tutaj możesz o tym porozmawiać.

Moderator: Moderatorzy PvP

Rogi
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 29 cze 2009, o 00:27

DĹrky pisze :..

Who care? Jesteś idiotą po prostu. Wali mnie to jaki masz rank, czy ile siedzisz przed Guild Warsem - jesteś idiotą.

Napisz na privie - to możemy pogadać.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 00:31 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

DÅrky
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: DÅrky » 29 cze 2009, o 00:30

Rogi pisze :Who care? Jesteś idiotą po prostu. Wali mnie to jaki masz rank, czy ile siedzisz przed Guild Warsem - jesteś idiotą.

O jeny, a teraz ja powiem że jesteś debilem i powracają czasy z podstawówki kiedy się właśnie tak rozmawiało.

O tym ze zabrało ci argumentuj już nie napiszę bo wiesz.

Rogi pisze :Nie będę już dyskutować.

widzę, zaczynasz pyskować

Rogi pisze :Napisz na privie - to możemy pogadać.

o czym? czemu inni mają tego nie widzieć
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 00:36 przez DÅrky, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Aby żyć, trzeba nauczyć się umierania.

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Jakub612 » 29 cze 2009, o 00:36

O kurde mistrzu zazdroszcze ci. r11 gratz zawsze o tym marzylem. Wiesz nawiasem mowiac nie bardzo rozumiem co ktos mialby tobie zazdroscic. R11 to juz dawno przezytek, ale no coz skoro 8 miesiecy temu nie miales r6 nawet to musisz czyms polechtac swoje ego. Wiesz generalnie to nic do ciebie nie mam pod tym wzgledem, ze grales lame buildami( taka byla meta i ja tez duzo gralem roznymi lamemami), ale jestes idiota ktory mysli ze jest fajny a ja lubie sie z takich nabijac. Pozatym jeden, dwa czy trzy screeny mozesz sobie w *zadkuku* wsadzic. Wiesz monkowanie na ha nie wymaga wiekszego skilla. Duzo ludzi wygrywalo hohy grajac na monkach, a nie majac tak naprawde pojecia o grze na monku.

Jeden mit, dwa lizaczki obalone

Raczej 2 faje w ustach zaliczone. Zycze ci dobrej nocy i obys wstal jutro jak najwczesniej bo przeciez ha czeka( a jak wiadomo farma z rana jak smietana).

Masma
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Masma » 29 cze 2009, o 00:37

DÅrky pisze :...

Jesteś tak głupi, czy tylko udajesz? Bo po jakiego ch*** ciągniesz tą rozmowę, w której i tak jesteś przegrany. Bo kim Ty Mistrzu byłeś i jesteś? Byłeś jakimś r6 nabkiem w TST, a potem nagle 'na samym balancie' uber pro gwiazda grająca w godzinach HoHów 1 vs 1?

P.S. Niektórzy mówią, że Gwen się bierze, jak się ma słabego prota, to prawda?

@V
Bo znerfili jej weapony?

btw.Proponuję zakończyć tą dyskusję, bo powinniście już iść spać.
Jakub612 pisze :jak wiadomo farma z rana jak smietana.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 11:29 przez Masma, łącznie zmieniany 1 raz

Black Thomi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Black Thomi » 29 cze 2009, o 00:43

Masma napisał :P.S. Niektórzy mówią, że Gwen się bierze, jak się ma słabego prota, to prawda?

zgadzam się w 100%!!!! Tylko dlaczego my z gwen nie gramy? hymm
The end of Turtle.....the end of Guild Wars !!11

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 29 cze 2009, o 00:50

DÅrky pisze :O tym ze zabrało ci argumentuj już nie napiszę bo wiesz.
widzę, zaczynasz pyskować
o czym? czemu inni mają tego nie widzieć

Jesteś głupi i uparty. Dalej brniesz w swoje. Chcesz na siłę się popisywać na forum - to walnij jeszcze za 2 screeny jak przypugowałeś sobie w noob hours jakimś balancem.

Dalej twoja gildia Turtle Story [dark]. Zapewne zasugerowana zupełnie czym innym. Jeżeli nie ogarniasz dowcipu w moim nicku to trudno. Myślisz, że kogoś obchodzi to czy masz r10/r11?

Następny punkt. To właśnie Ciebie ściska chyba ten silver. Moje top8 smitewayem. Zagralem 5/8 meczy balancedem (połowa gildii cisnęła od początku do końca NOW spikiem i smitami). Ale who care? Powiedz LaXom czy innym AA, że są słabi bo zagrali 3 razy smitem.

Wiem, wiem - wyrosłeś na wielkiego prosa opuszczając tst. Tam przynajmniej ciebie krótko trzymali - nie wychylałeś się bardziej niż Olias z teamu. Nie pogrążaj się dalej.

DÅrky
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: DÅrky » 29 cze 2009, o 01:26

Normalnie nie powinienem na takie głupie zaczepki odpowiadać, ale że słyszę że ludzie na vencie z krzeseł spadają jak czytają wasze wypociny to jeszcze coś dodam zanim (nie daj boziu) mod temat za offtop zamknie.

Rogi pisze :Następny punkt. To właśnie Ciebie ściska chyba ten silver. Moje top8 smitewayem. Zagralem 5/8 meczy balancedem (połowa gildii cisnęła od początku do końca NOW spikiem i smitami). Ale who care? Powiedz LaXom czy innym AA, że są słabi bo zagrali 3 razy smitem.

Myślisz że ja śledzę twoje poczytania w tej grze tak jak ty moje ? Jesteś żałosny, graj sobie i tam top1 iwayem, mnie na naprawdę nie obchodzi.

Rogi pisze :Jesteś głupi i uparty.

wyzywając innych swoich kompleksów nie zmniejszysz :) a twoje zdanie mnie h*j obchodzi na mój temat

Rogi pisze :Myślisz, że kogoś obchodzi to czy masz r10/r11?

Do tej pory myślałem że nikogo poza mną, ale sądzą po tym jak pół forum to wypomina to chyba jest więcej wielbicieli :D

Rogi pisze :Ale who care?

No właśnie, chyba tylko ciebie to obchodzi.

Rogi pisze :Tam przynajmniej ciebie krótko trzymali - nie wychylałeś się bardziej niż Olias z teamu.

Pogrążaj się dalej :watsup:

Rogi pisze :Wiem, wiem - wyrosłeś na wielkiego prosa opuszczając tst

Przestań mnie śledzić bo się boję !

Rogi pisze :Moje top8 smitewayem.

No to o czym my tu gadamy, wypominasz mi wbicie ranku smitem a swoje największe osiągnięcie w grze zawdzięczasz temu samemu, chłopcu opamiętaj się bo robisz się maaaad

I jeszcze raz to samo <3
Rogi pisze :Wiem, wiem - wyrosłeś na wielkiego prosa opuszczając tst.

W TST grało się dużo gorszym gównem niż smitway, tylko fame nie leciał i tak czy siak :pirate:

Piszcie więcej bo mam nastrój!! Od tygodnia nie niańczyłem mojego 8 letniego kuzyna, trochę się za głupotą stęskniłem , a tu mam jej dokładne odzwierciedlenie.

Jak tak wszyscy who cares i whoru to o czym topic.
Dorobiłem się tematu o mnie na gw.pl ! Ale siuper

btw rogi: to że robisz fake mojej gildii obrazuje jak bardzo ci przeszkadzam, podoba mi się !
Obyśmy się spotkali na ha.

Rogi pisze :Dalej twoja gildia Turtle Story [dark]. Zapewne zasugerowana zupełnie czym innym.

Jak już tak wnikliwie zbierasz informacje na nasz temat to ci powiem, tylko sobie gdzieś to zapisz !
Nazwa się wzięła od tego że thomi miał nick turtle story na hb od dawien dawna, a ja chciałem mieć tag kojarzący się ze mną.
I tak powstało name thomiego i tak darka.

Jeszcze coś mam ci opowiedzieć ? Jak tak bardzo cię who cares'uje.
W twoich postach nabiera to nowego znaczenia :rolleyes:

Cmon beeechgrająca
w godzinach HoHów 1 vs 1?

To ciekawe bo nawet w tych godzinach hohu są w 90% 3way.
A o tym że większość najlepszych teamów gra w tych godzina to już nikt nie pomyśli.
Poźdro i owocnej riposty next time

Zainspirowany piękną Kryształową Historią postanowiłem, także pięknie zapisać się w kartach historii Guild Warsa. Podobnie jak Crystal chcę być tak dobry i holdować HoHa ile się da. Dlatego też chcę złożyć team na wakacje, który będzie w stanie odnosić sukcesy.

Zapomniałem ci jeszcze tego pogratulować rotfl :woot:

Bo po jakiego ch*** ciągniesz tą rozmowę, w której i tak jesteś przegrany.

No właśnie po co to robisz xD
Jak nic głupiego nie napiszecie to nie będę miał co cytować i mój własny topic na gw.pl umrze, postarajcie się mocniej dzieciaki !

Chcesz na siłę się popisywać na forum - to walnij jeszcze za 2 screeny jak przypugowałeś sobie w noob hours jakimś balancem.

Fajny ten pug, połowa to ludzie z mojej gildii, a druga to ludzie z którymi gram od miesiecy w różnych postaciach.
Czemu tego nie wyśledziłeś ! Suabo......
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 01:50 przez DÅrky, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

I Cant Get No Sleep
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: I Cant Get No Sleep » 29 cze 2009, o 10:22

Nie ogarnąłeś tematu Rogiego. A to, że gracze pure HA tacy jak ty są słabi w gildłorsa przez internet udowodniono już dawno.

DÅrky
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: DÅrky » 29 cze 2009, o 10:53

I Cant Get No Sleep napisał :Nie ogarnąłeś tematu Rogiego. A to, że gracze pure HA tacy jak ty są słabi w gildłorsa przez internet udowodniono już dawno.

Ale mi teraz słabo i przykro z tego powodu że cię gdzieś pocisłem i teraz płaczesz na mój temat.

I Cant Get No Sleep napisał :Nie ogarnąłeś tematu Rogiego.

Ogarnąłem, jestem pewien że bardziej niż ty.
Na zaczepki będę odpowiadał bo nie mam nic do ukrycia, a uśmiech na mojej twarzy ujawnia się z każdą waszą głupią ripostą, to mi wynagradza to długie stukanie w klawe.

~~~~~PIS....
Obrazek

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Jakub612 » 29 cze 2009, o 11:31

Ale mi teraz słabo i przykro z tego powodu że cię gdzieś pocisłem i teraz płaczesz na mój temat.

To fajnie, ze tak wszystkich cisniesz i wogule fajny jestes. Tylko szkoda, ze grajac ha okazjonalnie pocisnalem cie 5 razy( 3 razy z zolwiami i 2 razy z pugiem) podczas gdy ty mnie raz jak bylem w iwayu r3/4.

Juz nawet niechce wspominac o screenie z 20 paroma winami(ta) na forum zolwi, przy ktorym podniecales sie jak dziecko. Wogule dziwi mnie jak taka osoba jak ty moze miec 19/20 lat.

Masma
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Masma » 29 cze 2009, o 11:45

@/\
Daj spokój Serafin, z głupim się nie dyskutuje. On jest 'pro', my nuby - no trudno. Niech będzie sobie tym 'prosem', któremu *zad* przy życiu trzyma gwen.

A tak btw :
DÅrky pisze :W TST grało się dużo gorszym gównem niż smitway, tylko fame nie leciał i tak czy siak :pirate:

Właśnie udowodniłeś, że grasz i grałeś gównem. Gz.

DÅrky pisze :Jestem upośledzony i nie jesteście w stanie mi pomóc. :(

Myślę, że na tym można zakończyć dyskusję...
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 12:57 przez Masma, łącznie zmieniany 1 raz

DÅrky
Awatar użytkownika
Jungle Troll
Jungle Troll

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: DÅrky » 29 cze 2009, o 12:40

Masma napisał :@/\
Daj spokój Serafin, z głupim się nie dyskutuje. On jest 'pro', my nuby - no trudno. Niech będzie sobie tym 'prosem', któremu *zad* przy życiu trzyma gwen(sad).

self palm

Co do całej reszty to naprawdę mi się podoba !
Właśnie się dowiedziałem że istnieje jeszcze osobny temat o mnie na forum tst no po prostu jesteście świetnie xD

Czekam tylko aż zaczniecie mnie obgadywać w waszych szkołach i na fotoblogach :frusty:

Masma napisał :z głupim się nie dyskutuje

Nie powinno, ale zrobiłem sobie wyjątek.
Jeszcze jakub(jakiś tam nr) szukał po wszystkich moich postach aby coś na mnie wyciągnać xD
Znalazł nieudolnie tylko ironiczną wypowiedź ale jeszcze ujdzie...

:innocent:
Obrazek

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 29 cze 2009, o 13:13

DÅrky pisze :...

Jesteś idiotą.

Kasperov
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Kasperov » 29 cze 2009, o 13:31

O jakiś debil widać próbuję się wkręcić do krainy prolandu. Niestety przez gw.pl ci się nie uda!
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

Mucha
Awatar użytkownika
.: V.I.P. :.
.: V.I.P. :.

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Mucha » 29 cze 2009, o 13:48

Może mapa mu pomoże!
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 13:48 przez Mucha, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Black Thomi
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Black Thomi » 29 cze 2009, o 14:16

Jakub612 pisze :pocisnalem cie 5 razy( 3 razy z zolwiami i 2 razy z pugiem) podczas gdy ty mnie raz jak bylem w iwayu r3/4.

powinno być pocisnąłem cie 1 a wy mnie jak byłem z TST ze 4 razy ale dobra ty wiesz lepiej :)

Ogólnie to nadal próbuję was zrozumieć o co ten cały flame. W ogóle to ładne bajki opowiadacie i obecności oliasa i gwen w naszym teamie była tahkora ale sorry według was rank wbity hexem czy iwayem jest lepszy od wbijania smitem który wymagał większego skilla niż klikanie 1-2-3 jak w przypadku hexa czy iwaya. Skończmy już tą rozmowe bo i tak nikt nikogo nie przekona i tak wy sobie możecie nas uważać za noobów ok. ale jakoś wszyscy są cwani tylko na papierze a jednak mówimy o graniu na HA a jak narazie to z każdym spotkaniem Serafina,masmy to my na ogół flawlesem wychodziliśmy A więc peace and love
The end of Turtle.....the end of Guild Wars !!11

Avarax
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Avarax » 29 cze 2009, o 15:36

1. AA nie grało smitewayem bo nie umie.
2. Nikogo nie interesuje HA
3. Pacz 2.

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 29 cze 2009, o 15:40

Avarax pisze :1. AA nie grało smitewayem bo nie umie.

Avarax pisze :6.[braQ]- wiedzielismy ze zagraja smitewayem wyszlismy tym samym. Walka przegrana w glupi sposob. Po pierwsze mieli Mirrora i chain Aegisy wiec nasze melee gowno zrobily. Po drugie kiedy udalo nam sie ich zapresowac i zballowac w ciasnym miejscu cofnelismy sie za ich flaga(bez snerow ofc). I po trzecie ja gralem Me/Mo z 2 Interuptami, SoHem, HnS i smite removalami. I na dobra sprawe mial do przerywania ich SoHy, smietowanie aska + SoHowanie ich i utrzymywanie HnS(ktore czesto zdejmowali), jako ze gralem tym barem 1 raz nie wychodzilo to tak jakbym tego oczekiwal i zamiast skupic sie na robienie 2 rzeczy porzadnie, robiliem 4-5 srednio.

Wiem, wiem dawno było.

Avarax
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Avarax » 29 cze 2009, o 15:44

Moze rzeczywsicie raz sie zdarzylo. Moj blad;)

Kasperov
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Kasperov » 29 cze 2009, o 15:45

Jako ze gralem tym barem 1 raz

AA nie grało smitewayem bo nie umie
.

Musieli spróbować co najmniej raz żeby przekonać się, że nie umieją.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2009, o 15:46 przez Kasperov, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusja o grze PvP