Zrzuty z tematów PvP

Zbyt potężne kombinacje? Jakieś błędy? A może działanie umiejętności pozostawia wiele do życzenia? Tutaj możesz o tym porozmawiać.

Moderator: Moderatorzy PvP

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Jakub612 » 20 paź 2009, o 17:08

Ja nie wiem naprawde trzeba miec cos nie tak z glowa by pomyslec, ze Arok broni Krtn

Virgo
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Virgo » 20 paź 2009, o 18:05

imho to nie oto chodzi że ktoś kogoś broni tylko, że Arok to prostak i wszczyna kłótnie tylko po to by mógł sobie chłostać Chupacabre przed monitorem
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Please do not feed the trolls!

Kasperov
Awatar użytkownika
.: Gwardia PvP :.

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Kasperov » 20 paź 2009, o 19:06

Gdyby ludzie ogarniali to w tym miesiącu mata wygrałby SBRI! Nikt nie gra z Pnh, a build nadal miażdzy cycki. 3 bluredy kazdy sobie wrzuca na jednego spikera pircing armory i jaaaaaazda.
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

Jakub612
Awatar użytkownika
Hydra

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Jakub612 » 20 paź 2009, o 19:30

imho to nie oto chodzi że ktoś kogoś broni tylko, że Arok to prostak i wszczyna kłótnie tylko po to by mógł sobie chłostać Chupacabre przed monitorem

Widze, ze dalej nie ogarniasz ze to nie jest Arok. Gratki dla Ciebie.

silke
Awatar użytkownika
Hydra

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: silke » 20 paź 2009, o 19:33

Jakub612 pisze :Widze, ze dalej nie ogarniasz ze to nie jest Arok.

a kto to wogóle jest? :D
Obrazek

The Sohorr
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: The Sohorr » 20 paź 2009, o 19:39

silke pisze :a kto to wogóle jest? :D

To swoją drogą Draguś. Ten człowiek wmawia ludziom, że nie mają imion :) Co jest dość ciekawe, skoro nikt nawet nie wie, kim jest owy jegomość.

Ja nie wiem naprawde trzeba miec cos nie tak z glowa by pomyslec, ze Arok broni Krtn

Kogo to obchodzi?
Widze, ze dalej nie ogarniasz ze to nie jest Arok. Gratki dla Ciebie.

:0 Kogo to obchodzi?
Ostatnio zmieniony 20 paź 2009, o 19:42 przez The Sohorr, łącznie zmieniany 1 raz

NewHopE
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: NewHopE » 20 paź 2009, o 19:56

Taka piosenka byla w jednym z programow tv dawno dawno temu:
"... ze co ze jak no wlasnie, 5,10,15..."
Przeslanie chyba oczywiste...
AA
Na emeryturze

Virgo
Awatar użytkownika
Fungal Wallow

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Virgo » 20 paź 2009, o 20:56

Jakub612 pisze :Widze, ze dalej nie ogarniasz ze to nie jest Arok. Gratki dla Ciebie.

Mało mnie obchodzi kto to jest, gdyż nie mam obowiązku znać wszystkich pseudo-prosów tej sceny, ani kto się kryje pod jakim fikcyjnym kontem. Odnoszę się tylko do postów napisanych przez miszcza_guildwarzza i do tego że Turtle nazwał go Arokiem. Sam już nie wiem czy to była ironia, bo słowo "ironia" stało się najczęściej używanym słowem na tym forum (czy tylko ja to zauważyłem?) i można stracić rachubę.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Please do not feed the trolls!

FuKs
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: FuKs » 20 paź 2009, o 21:12

Rogi pisze :Dobra tendencja na "polskiej scenie" się pojawiła - topowe gildie się spolszczają.

Dobra to będzie wtedy, jak spolszanie nie doprowadzi to przestania bycia "topowym".

post nie na temat. pozniej sie przesunie ><

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 20 paź 2009, o 22:25

Wcześniej w HSR pojawili się jacyś zagraniczni gracze (tylko dlatego, że chyba byli Niemcami/Żabojadami/innymi murzynami, bo z grą na poziomie powiedzmy top150-200 nie mieli nic wspólnego). Teraz jest 6 polaków grających i odbili się z dna (czyt. top400) i są znowu "topowi".

Fuks - jak dla mnie to nie ma różnicy czy team składa się tylko z Polaków/Niemców czy jest "kolorowy" dopóki coś gra sensownego. Niektórym gildiom "nacjonalizm" nawet pomaga.

Edit: Przesuń mój przy okazji :P .

\/@ Nie musisz byc zlosliwy, bo was się nie czepiałem (ale ty widocznie masz jakiś kompleks). BTW. Gdzie te 1,5 miesiąca w top100? Na gw.com może by tydzień uzbierał. Top100 to <100 a nie >100. Zresztą w najgorszym wypadku lepiej zagrać 1 mAT i nic nie zająć niż grać 10 razy i nic nie zająć.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, o 16:47 przez Rogi, łącznie zmieniany 1 raz

Ghostly.Heno
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Ghostly.Heno » 21 paź 2009, o 19:36

Rogi pisze :Zresztą w najgorszym wypadku lepiej zagrać 1 mAT i nic nie zająć niż grać 10 razy i nic nie zająć.

A co to za różnica? :P i w jednym i w drugim przypadku 100% rozegranych matów bez trima ^^ IMO to w gildii która gra rok na ranku 150 i w gildii która gra na takim ranku 2 miesiące poziom jest jednak podobny, jak byłoby inaczej to jednak byłaby też różnica w ranku (mówię oczywiście o danym fragmencie czasu a nie o odgrzebywaniu statystyk z przed roku, jednej gildii trzeba miesiąć żeby się ogarnąć, innej 5 miesięcy. Dochodzą do tego jeszcze zmiany w składzie, nerfy itp więc imo to nie ważne, ważne jaki się ma rank a nie ile zajęło jego wbicie) ;) to samo zresztą tyczy się mata, jak z 2 gildii żadna nie miała trima to nie widzę sensu licytować się która jest lepsza a która gorsza :D

Co do tematu to powodzenia w szukaniu polskich graczy :)
Obrazek

guest1
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: guest1 » 21 paź 2009, o 19:45

a kto to wogóle jest?

Tez jestem ciekawy poniewaz nick ,,Arok'' nic mi nie mowi a po postach tego pana mozna jasno stwierdzic ze jest jednym z ludzi ktorzy odniesli zapewne niebagatelne sukcesy i slawe na scenie Guild Wars. Pozwole sobie rowniez stwierdzic ze ma imie.Wszystkich ktorzy sa w stanie wypowiedziec sie na ten temat serdecznie zapraszam do wspolnej dyskusji.
Pozdrawiam Andrzej.
GG Nasty.

guest1
Awatar użytkownika

Serwer GW2: [EU] Desolation

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: guest1 » 21 paź 2009, o 20:14

No to moze ja se pozwole cos powiedziec (taa servery padly, siedze, nudze sie, w rl same etc...)
</br>
\/@ Nie musisz byc zlosliwy, bo was się nie czepiałem (ale ty widocznie masz jakiś kompleks). BTW. Gdzie te 1,5 miesiąca w top100? Na gw.com może by tydzień uzbierał. Top100 to <100 a nie >100. Zresztą w najgorszym wypadku lepiej zagrać 1 mAT i nic nie zająć niż grać 10 razy i nic nie zająć.

Po twoich komentarzach na temat [HSR]/gc/ac/fora..mozna tak pomyslec no ale to moze takie moje wrazenie(?)
</br>
BTW, gl na macie bo to bedzie ost mat w historii kartonkow;)

I po co te cha...., ja im wroze pewnego braza ,,badz co badz'' gra tam sporo dobrych i doswiadczonych graczy np. Rogi, Lisek, Serafin, Gamer, Super..i wielu innych.
</br>
gildii która gra rok na ranku 150

To juz tyle Husaria Pol[HSR] gra na ~150? ;o?
...nadal przyjmujemy zgloszenia
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, o 20:16 przez guest1, łącznie zmieniany 1 raz
GG Nasty.

Ghostly.Heno
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Ghostly.Heno » 21 paź 2009, o 21:55

guest1 napisał :To juz tyle Husaria Pol[HSR] gra na ~150? ;o?

Czy ja napisałem Husaria? :> podałem przykład w odniesieniu do tego co napisał Rogi :) czytanie ze zrozumieniem nie boli :P a to czy Husaria gra na ranku 10 czy 1000, czy Kartony zrobią silver/gold trima mało mnie obchodzi bo i tak nie gram już w tą grę (czasem tylko na gw.pl zajrzę ^^ ) zresztą co ja się będę tłumaczył :) Kto miał zrozumieć mój post, zrozumiał ^^ a powodzenia na macie życzę wszystkim polskim gildiom, może w tym miesiącu ktoś coś ugra :P
Obrazek

Shakuras
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Shakuras » 21 paź 2009, o 23:05

Rogi pisze :A ja polece chłopaków! Dobrze grają, mają crange i można z nimi/nich pośmiać się na ally! Gdyby nie Gołota to pierwszy trim byłby pewny.

3. Forum Nabory to nie jest miejsce na OffTopic ani obrażanie gildii i jej członków. Proszę o tym pamiętać. Wszelkie niepotrzebne pogaduchy będą kasowane.
4.Użytkownicy, którzy swoim zachowaniem prowokują bądź obrażają gildie, bądź graczy szukających gildii będą banowani czasowo bądź permanentnie.

2 punkty regulaminu, woher rogi zlamal!!! Prosze cos z tym zrobic!

BUMP

Rogi
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Rogi » 21 paź 2009, o 23:08

Rogi pisze :Nie musisz byc zlosliwy, bo was się nie czepiałem (ale ty widocznie masz jakiś kompleks).

Kasperov
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: Kasperov » 13 lis 2009, o 09:00

pewnie fuks zmienił nicka :D
Obrazek
[eQ], [AA], [HSR]

FuKs
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: FuKs » 13 lis 2009, o 15:03

Kasperov napisał :pewnie fuks zmienił nicka :D

ja zmienilem na " Kasperov Kox" i rzeczywiscie, odrazu gram o wiele gorzej :D

oko
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: oko » 13 lis 2009, o 16:31

ja zmienilem sobie na " Szybki Sib " i wymiatam tak ze bania mala.
Obrazek

NewHopE
Awatar użytkownika

Zrzuty z tematów PvP

Post autor: NewHopE » 13 lis 2009, o 18:30

FuKs pisze :ja zmienilem na " Kasperov Kox" i rzeczywiscie, odrazu gram o wiele gorzej :D

Fux idz na calosc, zmien nicka na I Rozbojnik I
AA
Na emeryturze

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusja o grze PvP